Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.542
|
čitano: 6.337.521
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

183 /84.5

 

https://s26.postimg.org/yocm1jlyx/IMG_20170928_134337.jpg

 

Jutros na prazno vagano 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

nisam trenirao tocno od 15.7 do danas.... dakle vise od 2 mj.. ni pipnio tegove..

 

danas benchao 37 kg 5x12, i to mi je bilo tesko... 

 Barem ces napredovat svaki trening od sad na dalje hahah..

 

I ja sam se vratio sad nakon 4. mj bez gyma,najgore mi je kad mi oslabi grip i nemogu plate-ove od 20kg nosit u jednoj ruci,tad znam da sam propao

l<l<l<l<l<l
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

https://s26.postimg.org/p8sc2zeyh/IMG_20170927_185027.jpg

 

https://s26.postimg.org/u01uvv3i1/IMG_20170927_182.jpg

 

gotovo ljeto, idem sada neki lean bulk kvalitetan odraditi pa se vidimo docnije, pozz  

 Sad znam kome da se javim da me coacha za cut

 Svaka cast

l<l<l<l<l<l
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

nisam trenirao tocno od 15.7 do danas.... dakle vise od 2 mj.. ni pipnio tegove..

 

danas benchao 37 kg 5x12, i to mi je bilo tesko... 

 E moj forumski prijatelju, ako je tako, što si ti onda prije i radio?

kolike god pauze imao, par teških dana od posla ili alkohola, uvijek se vratim na kilaže tipa 10-15% slabije od onog prije, ali nikad tako nisko.

 

Imao sam pauzu kad sam bio na tečaju isto 2mj, onda otišao na par street workout treinga i vratim se gym u dva tjedna na stare kilaže i dalje naprijed.

 

tako da ne razumeijm  toliki pad u snazi...ali dobro, ako ti je max bilo 50kg 5x12 onda je to ok, pa nisi puno pao.

 

edit: grip oslabi da 20kg nemožete nosit? vau, moram priznat da mi je to čudno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 16:06 (fila2208).
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
intexuz kaže...
lemon_juice kaže...

https://s26.postimg.org/p8sc2zeyh/IMG_20170927_185027.jpg

 

https://s26.postimg.org/u01uvv3i1/IMG_20170927_182.jpg

 

gotovo ljeto, idem sada neki lean bulk kvalitetan odraditi pa se vidimo docnije, pozz  

 Sad znam kome da se javim da me coacha za cut

 Svaka cast

 

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...
intexuz kaže...

 Sad znam kome da se javim da me coacha za cut

Svaka cast

 šta misliš zašto ima juice u nicku

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

full natty bruh 

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Kako se lijepo vidi od steroida to je čudo jedno. Pa ja kad sam imao 16 god i najbolje trbušne u životu se ne može mjerit sa ovim. Kao od porculana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 15:35 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

govoris za mene? nemam razloga lagati niti ikako profitirati od vas sto bi se predstavljao kao natty a da nisam, razmisli malo...

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Imaš odličnu formu ali si daleko od nattya brate, treniram sa kemičarima pa znam o čemu pričam :)

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

bolji kompliment nisam mogao dobiti  hvala stari, u zivotu se nisam igrao sa svojim hormonima niti planiram u skoroj buducnosti... naysayers gonna naysay

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Hehe, da mi je bilo dobiti kunu od svakoga tko mi to kaže a na kraju ga uhvatim kako ćoka bombončiće :D

NHF, ja ti ne pušim priču moj natty :)))

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

Ma da, ti si jedini koji treniraš kako treba i znaš. :D

Evo ti bez pumpa i treninga, 24/7 look.

Duže sam u ovome od tebe sigurno a sigurno sam i stariji, tako da...

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Ne znam koliko dugo treniras, ali ocigleno si zapeo negdje, mjesto da si me pitao kako se hranim i kako treniram ti si me odmah optuzio za steroid i ne samo to siris dezinformacije... ja osobno treniram 7 godina i full sam posvecen i predan tome i malo off topic sada, ajde ti meni reci prijatelju zasto hordas cetkice za zube?

13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

@lemon juice

 

Opseg bicepsa i podlaktice (biceps opusten i nategnut)? Dobro izgledas

 

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Hvala...stvarno ne znam,  nisam ulazio u to niti necu jer ako krenem u to moze prerasti u bolest

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 21:55 (lemon_juice).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
lemon_juice kaže...

Ne znam koliko dugo treniras, ali ocigleno si zapeo negdje, mjesto da si me pitao kako se hranim i kako treniram ti si me odmah optuzio za steroid i ne samo to siris dezinformacije... ja osobno treniram 7 godina i full sam posvecen i predan tome i malo off topic sada, ajde ti meni reci prijatelju zasto hordas cetkice za zube?

Da me ne shvatiš krivo, ne sudim nikoga niti mi smetaju ljudi koji koriste steroide i slične stvari, samo oni koji tvrde da nisu a očigledno jesu.

Nisam još upoznao nekoga tko ima vremena tako izgledati naturalno, jer onda nesmiješ imati posao, obroci se mjere i jedu svako dva sata recimo, plus brdo preparata, masaže i još dosta toga, dakle brdo novaca.

Ti meni pošalji ugrubo što jedeš koliko, jer za takav naturalni izgled treba mnogo znanja, volje, odricanja po pitanju svega pa ću ti vjerovati.

Spavati kako treba, jesti koliko treba i kako treba, brdo preparata, dobar trening partner i brutalni treninzi.

Ja nisam zapeo, imam znanje da naturalno naguram to dosta dalje s mnogo truda ili vremena ali sam zadovoljan ovim, imam odličan posao i trening mi nije na prvom mjestu :)

Četkice nisu moje haha, ima nas ukućana podosta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 22:26 (zoharbizo).
11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Znaci sada sa nemoguceg je ipak moguce? e moj roki... sve se moze kad se dovoljno zeli

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Roki može se ako imaš znanje, evo sad te pitam, pošalji na PP ili napiši tu, potkrijepi taj svoj izgled, u suprotnom se i dalje drži Winnya ili čega već 

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
zoharbizo kaže...
lemon_juice kaže...

mozda da si manje gledo po teretani ko je naturalac a ko' je na steroidima i da si se vise fokusiro na sebe, mozda ne bih tako mislio

Ma da, ti si jedini koji treniraš kako treba i znaš. :D

Evo ti bez pumpa i treninga, 24/7 look.

Duže sam u ovome od tebe sigurno a sigurno sam i stariji, tako da...

 lol možeš spustiti bf prirodnim putem još dosta

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Naravno da mogu, izbaciti vodu, srušiti bf ispod 10% i slikati tijelo pod pumpom.

Nego mene zanima odgovor koji sam postavio kolegi iznad :)

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

odogovrio sam na dosta poruka koje sam dobio u pm, ako netko treba bilo kakav savjet neka slobodno posalje uputi na pm, pa cemo razmjeniti kontakt neki jer nisam cesto tu, a na tebe sam potrosio i onako previse vrema mr nemoguce

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Nekad je i neodgovor odgovor.

Samo ti polako.

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

champ mindset only

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Sta je to tocno na njegovom tijelu toliko masivno da se ne moze dostici prirodno nakon 7 godina treninga? Sigurno nema preko 85 kila (tj. defka je odradena dobro), dobro osvjetljenje/kut slikanja.

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Ma nemoguce je pusti ga

13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Po mom misljenju si taman na nekoj granici sto mozes dostici prirodno. Odlicna genetika i nizak body fat zapravo daju dojam da si dosta veci nego sto jesi (imas 85 kila), sto stvarno nije previse. Da imas 90+ kila na ovaj bodyfat, onda bi se stvarno zapitao jesi na necemu. A i da si na steroidima, boli me ona stvar, vidi se da trosis dosta vremena u teretani sto zasluzuje respekt

 

Iako mi poprilicno "suho" izgledas, sto je za svaku pohvalu. Cut je odlicno napravljen po ovome sto vidim.

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Dobro, amo na tren ostavit sve to sa strane i kaži nam šta govore žene? :D

Jeli bilo ovo lito, iz koje zemlje, koliko - sve reci :)

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
exer1234 kaže...

nisam trenirao tocno od 15.7 do danas.... dakle vise od 2 mj.. ni pipnio tegove..

 

danas benchao 37 kg 5x12, i to mi je bilo tesko... 

 E moj forumski prijatelju, ako je tako, što si ti onda prije i radio?

kolike god pauze imao, par teških dana od posla ili alkohola, uvijek se vratim na kilaže tipa 10-15% slabije od onog prije, ali nikad tako nisko.

 

Imao sam pauzu kad sam bio na tečaju isto 2mj, onda otišao na par street workout treinga i vratim se gym u dva tjedna na stare kilaže i dalje naprijed.

 

tako da ne razumeijm  toliki pad u snazi...ali dobro, ako ti je max bilo 50kg 5x12 onda je to ok, pa nisi puno pao.

 

edit: grip oslabi da 20kg nemožete nosit? vau, moram priznat da mi je to čudno.

 nisi skontao poentu..

 

kazem da sam krenio s 37 kg, dakle mogao sam vjerojatno 60tak kg 5x12, ali nisam htio jer bi upala bila strasna, a to ne zelim, 2 mj nisam pipnio tegove,hranio se smecem, opao skroz, oslabio pun k...

ovako svaki trening po 10kg gore x isto serija i ponavljanja , dok se ne vratim na staru snagu.. iako i sad dosta zabusavam, nemam uopce motivacije za treninge

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 0:45 (exer1234).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice