Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 30.020
|
čitano: 6.431.769
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kakvi su kvalitetom gymbeam proizvodi u odnosu na myprotein ?

Npr. 2.5kg wheya "true whey" na gymbeam je 160kn, a "impact whey" na myprotein je oko 220kn.

Ak je isti klinac kvalitetom ne bih više kupovao na myprotein.

5kg bih mogao dobit za 300kn na gymbeam sa free poštarinom što je super i dost povoljnije od myprotein.

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ne znam, cuo sam za tu firmu posto dosta njih reklamira, cuj ako je nutritivna vrijednost ista, slicna, uzimaj.. whey je whey.. Sad moze biti slabiji okus ovo ono, ali u konacnici je 80 g proteina 80 g proteina 

 

eo ja ovdje u njemackoj kupujem neki noname protein za kojeg prvi put cujem, ali je cijena u ducanu 9 eura za 700 grama, ili 18 eura za 1500 grama, sto je isto dosta povoljno kad uzmes u obzir da su male kolicine.

 

okus dobar, 80g proteina na 100 grama, kao i svaki 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
11 godina
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

ne znam, cuo sam za tu firmu posto dosta njih reklamira, cuj ako je nutritivna vrijednost ista, slicna, uzimaj.. whey je whey.. Sad moze biti slabiji okus ovo ono, ali u konacnici je 80 g proteina 80 g proteina 

 

eo ja ovdje u njemackoj kupujem neki noname protein za kojeg prvi put cujem, ali je cijena u ducanu 9 eura za 700 grama, ili 18 eura za 1500 grama, sto je isto dosta povoljno kad uzmes u obzir da su male kolicine.

 

okus dobar, 80g proteina na 100 grama, kao i svaki 

 

Pa može pisati što hoće ali da li je to tako.

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

mala su odstupanja, ako ih ima, nebitno s obzirom da je cijena dobra

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

btw radi se o ovom proteinu, ali ga ja nabavljam za 9 eura ;)

 

 

https://www.amazon.de/Body-Mass-Whey-Protein-Vanille/dp/B01H1HVR4C

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

Taj omjer visina tezina je nesto najgore ikad,, tj najnerealnije

 

uzmi 2 osobe iste visine i tezine, jedan moze izgledati odlicno, drugi ko vreca govana.... bitan je sastav tih kila, a ne sama kilaza

 Opet ti? Koji je tebi ku.ac, šta si me se dovezo? Ako mi se već obraćaš onda pogledaj što sam ja napisao i koliko sam se ogradio? Sve zbog pacijenata kao ti, da me ne uhvate za riječ?? Pročitaj pažljivo i uključi mozak. 

5 godina
protjeran
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Evo ipak da ti pomognem, budući da su kod tebe očigledna neka ograničenja, da ne ulazim u to koja.  Ovo ispod je moj post na koji me napadaš sa nebulozama koje su apsolutno netočne i nepotrebne! Obrati pažnju na boldano i reci na osnovu čega si ti meni napisao što si napisao????

 

Ljepota je u oku promatrača. Po  nutricionističkim/zdravstvenim tabelama, neka osnovica, tj. polazna točka gdje se čovjek želi nalaziti je visina minus 100 = poželjni kilogrami? Onda imaš dalje sastav tih kg i tako dalje. Znači 170 cm - 100 = 70 kg? Ovo se naravno ne odnosi na body building, ali pogledaj (budući da gledamo EP u rukometu) recimo da je Ivano Balić kroz karijeru bio visok 190 i imao cca 90 kg. Tako se i mnogi drugi rukometaši vrte u tim gabaritima. A mora se priznati da su rukometaši, generalno  lijepo građeni? E to je točno to. Ako ti imaš 80 kg i bF 15%, e onda bravo za tebe? Iako mislim da će prije biti da imaš 25% BF sa tom kilažom? Meni 10 kg viška baš nikako ne odgovara, naprotiv, baš mi teško pada , ali i stariji sam dosta od tebe.

 

Shvatio si? Aj se sad lijepo ispričaj čiki............

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 23:12 (bananaman1).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

3 puta sam procitao sta si napisao, i nikako da skontam :D svaka ti cast, znas zakomplicirati tako jednostavno temu

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Draze mi je bilo dok se tema zvala "rast mišića i visina". Otkad se prominilo ime sve je otišlo u papar 

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Slazem se da je naslov debilan. jer ispada da se radi samo o BB. a ovdje nema niti jednog BB ako cemo realno :D

 

svi treniramo eto tako rekreativno zbog nekog razloga, a najmanje bb

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

3 puta sam procitao sta si napisao, i nikako da skontam :D svaka ti cast, znas zakomplicirati tako jednostavno temu

 Ja kažem da je 2+2 =4, a  onda ti dođeš kažeš da je to netočno, bez veze ......bla.bla i da ja to nekužim, ali je 2+2 u stvari 4????  I naravno na kraju proser - da ja znam zakomplicirati jednostavnu temu? Jebo te, koji ti to poremećaj imaš? Koju su ti dijagnozu napisali? 

5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
loky4i4 kaže...
exer1234 kaže...

 Da ali rezultat nikako ne moze biti isti skidanje 15 kg bez treninga, i s treningom. 

 Stvarno, a gdje sam ja napisao da će mu biti isti rezultat kao da vježba u teretani? Čovjek je pitao samo jel se može, tako da ako ja mogu bez teretane onda on može i sa, jednostavan logički zaključak.

 Čak je i jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjiš kalorije i to polako ide dolje. Ako čovjeka koji ima problema sa viškom kilograma ubaciš u teretanu, onda stvari postaju kompliciranije i to dosta (trening, prehrana, odmor). Za to uskladiti trebaju stručnjaci i strašna volja/znanje pa i financije, što laici naravno nemaju. Danas će bucko umjesto jedne čokolade odraditi trening, ali će ga trening izmoriti (kakvi su to treneri, trenig će ih najvjerojatnije "ubiti" jer je to muški) do te mjere da će sutra pojesti dvije pa i tri čokolade (ne shvatiti bukvalno)?? Posljedično se vrlo brzo dogodi odustajanje od treninga i vraćanje starim navikama.

P.S. svi mi poznamo gomilu muškaraca ili žena koji bez frke mogu pojesti 300 g čokolade na dan i tako dan za danom? Ja osobno znam jedva par ljudi koji mogu dnevno trčati 3 sata (potošiš cca 300 g. čokolade) i to samo jedan dan, a onda par dana kao ubijeni. Lijepa je ona - biti fit, lavovski je posao!

8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
.

biti fit, lavovski je posao!

 Bogme to je moto moje teretane ...I istina je...Evo svaki put ričem kad krenem vježbat 😂😂

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
6 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

Slazem se da je naslov debilan. jer ispada da se radi samo o BB. a ovdje nema niti jednog BB ako cemo realno :D

 

svi treniramo eto tako rekreativno zbog nekog razloga, a najmanje bb

Izgradnja tijela (body; building) i još je navedeno od početnika do naprednih, dakle sve je pokriveno.. Ne samo Terminatori..

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Svasta se ovdje moze procitati. Evo jedan preporucuje da se ne ide u teretanu, lakse je mrsaviti bez teretane... :D

 

Druze moj, ajmo ovako

 

Ako treniras, automatski ti tijelo i treba vise kalorija (energije) sto znaci da automatski i mozes jesti nesto vise, a mrsavit ces...

 

2. imas puno puno benefita od treninga snage, s time dolaze automatski zdravlje (veca misicna masa i snaga su zdravlje, narasvno pricamo o natural vjezbacima, a ne ifbb pro  s 130 kg)

 

3. ako i treniras i ne trebas opet trebas biti u kcal deficitu da bi mrsavio.... 

 

4. na kraju kad smrsavis izgledat ces kudikamo bolje ako treniras, nego ako ne treniras

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

Svasta se ovdje moze procitati. Evo jedan preporucuje da se ne ide u teretanu, lakse je mrsaviti bez teretane... :D

Lakše je naravno, a i objasnio sam zašto. Ne čitaš ili na kraju ne znaš što si pročitao?

 

Druze moj, ajmo ovako

 

Ako treniras, automatski ti tijelo i treba vise kalorija (energije) sto znaci da automatski i mozes jesti nesto vise, a mrsavit ces...

Točno, a gdje sam ja to rekao da nije tako????

 

2. imas puno puno benefita od treninga snage, s time dolaze automatski zdravlje (veca misicna masa i snaga su zdravlje, narasvno pricamo o natural vjezbacima, a ne ifbb pro  s 130 kg)

Točno, a gdje sam ja rekao da nije tako???

 

3. ako i treniras i ne trebas opet trebas biti u kcal deficitu da bi mrsavio.... 

Točno, a gdje sam ja rekao da nije tako??

 

4. na kraju kad smrsavis izgledat ces kudikamo bolje ako treniras, nego ako ne treniras

Točno, a gdje sam ja rekao da nije tako??

 

 

 

I opet te moram upitati, što je sa tobom? Koji je tvoj problem? Voliš se prepirati, pametariti? Navedi mi lijepo gdje sam rekao suprotno? Samo nemoj reći kao u zadnjem postu da ja kompliciram bez potrebe? 

 

 

5 godina
protjeran
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pa što sam ja onda rekao i ti me napao bez veze????? Evo što: 

 

Čak je i jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjiš kalorije i to polako ide dolje. Ako čovjeka koji ima problema sa viškom kilograma ubaciš u teretanu, onda stvari postaju kompliciranije i to dosta (trening, prehrana, odmor). Za to uskladiti trebaju stručnjaci i strašna volja/znanje pa i financije, što laici naravno nemaju. Danas će bucko umjesto jedne čokolade odraditi trening, ali će ga trening izmoriti (kakvi su to treneri, trenig će ih najvjerojatnije "ubiti" jer je to muški) do te mjere da će sutra pojesti dvije pa i tri čokolade (ne shvatiti bukvalno)?? Posljedično se vrlo brzo dogodi odustajanje od treninga i vraćanje starim navikama.

P.S. svi mi poznamo gomilu muškaraca ili žena koji bez frke mogu pojesti 300 g čokolade na dan i tako dan za danom? Ja osobno znam jedva par ljudi koji mogu dnevno trčati 3 sata (potošiš cca 300 g. čokolade) i to samo jedan dan, a onda par dana kao ubijeni. Lijepa je ona - biti fit, lavovski je posao!

 

Uključi malo mozak prije nego li što napadneš nekoga.  Probaj, otkriti ćeš jedan sasvim drugi, ljepši svijet. Bar se nadam da ćeš shvatiti?

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

 

 

3. ako i treniras i ne trebas opet trebas biti u kcal deficitu da bi mrsavio.... 

 

 

 Glupost. Kalorični deficit je jedini mehanizam zbog kojeg gubiš kilograme. Da bi mršavio uvijek trebaš biti u kaloričnom deficitu (s obzirom na trenutni unos). Gubljenje kilograma je 70-80% dijeta (prehrana), a tek 20-30% vježbanje. Povećanje mišićne mase naravno pomaže u ubrzavanju metabolizma, pogotovo metabolizma u mirovanju, ali i dalje trebaš biti u kaloričnom deficitu da gubiš kilograme. To je jednostavno biologija.

Samomrzeći hrvat
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Entry Point kaže...
exer1234 kaže...

 

 

3. ako i treniras i ne trebas opet trebas biti u kcal deficitu da bi mrsavio.... 

 

 

 Glupost. Kalorični deficit je jedini mehanizam zbog kojeg gubiš kilograme. Da bi mršavio uvijek trebaš biti u kaloričnom deficitu (s obzirom na trenutni unos). Gubljenje kilograma je 70-80% dijeta (prehrana), a tek 20-30% vježbanje. Povećanje mišićne mase naravno pomaže u ubrzavanju metabolizma, pogotovo metabolizma u mirovanju, ali i dalje trebaš biti u kaloričnom deficitu da gubiš kilograme. To je jednostavno biologija.

 Kažete  oba istu stvar, samo njega jebu zarezi i formulacije? Ovako nekako je "doktor" mislio reći - sa treningom ili bez njega,  moraš biti u kalorijskom deficitu da bi mršavio.

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Entry Point kaže...
exer1234 kaže...

 

 

3. ako i treniras i ne trebas opet trebas biti u kcal deficitu da bi mrsavio.... 

 

 

 Glupost. Kalorični deficit je jedini mehanizam zbog kojeg gubiš kilograme. Da bi mršavio uvijek trebaš biti u kaloričnom deficitu (s obzirom na trenutni unos). Gubljenje kilograma je 70-80% dijeta (prehrana), a tek 20-30% vježbanje. Povećanje mišićne mase naravno pomaže u ubrzavanju metabolizma, pogotovo metabolizma u mirovanju, ali i dalje trebaš biti u kaloričnom deficitu da gubiš kilograme. To je jednostavno biologija.

 HAHAHAH umjesto ovog " ne trebas " je trebalo biti " ne treniras" .. vidis i sam da recenica nema nikavog smisla

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
bananaman1 kaže...

Pa što sam ja onda rekao i ti me napao bez veze????? Evo što: 

 

Čak je i jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjiš kalorije i to polako ide dolje. Ako čovjeka koji ima problema sa viškom kilograma ubaciš u teretanu, onda stvari postaju kompliciranije i to dosta (trening, prehrana, odmor). Za to uskladiti trebaju stručnjaci i strašna volja/znanje pa i financije, što laici naravno nemaju. Danas će bucko umjesto jedne čokolade odraditi trening, ali će ga trening izmoriti (kakvi su to treneri, trenig će ih najvjerojatnije "ubiti" jer je to muški) do te mjere da će sutra pojesti dvije pa i tri čokolade (ne shvatiti bukvalno)?? Posljedično se vrlo brzo dogodi odustajanje od treninga i vraćanje starim navikama.

P.S. svi mi poznamo gomilu muškaraca ili žena koji bez frke mogu pojesti 300 g čokolade na dan i tako dan za danom? Ja osobno znam jedva par ljudi koji mogu dnevno trčati 3 sata (potošiš cca 300 g. čokolade) i to samo jedan dan, a onda par dana kao ubijeni. Lijepa je ona - biti fit, lavovski je posao!

 

Uključi malo mozak prije nego li što napadneš nekoga.  Probaj, otkriti ćeš jedan sasvim drugi, ljepši svijet. Bar se nadam da ćeš shvatiti?

 1. Cak je jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjis kalorije i to je to

 

  U teoriji mozda da, ali u praksi ne.... jer ako ne treniras, jos ako nemas nikakve aktivnosti, kalorije ce biti jako niske..

 

2. Za trening u teretani ne trebaju strucnjaci niti matematika..  Pogotovo ako si pocetnik, kad krene trenirati, imati ce napredak ( u pozitivnom smislu ), sto je sasvim normalno za pocetnika..

 

3. Pa jbg neces jesti cokolade

 

4, Naravno da mozemo jesti 300 g cokolade svaki dan, ali svi znamo da to nije dobro, dakle ako to radis, svjesno to radis..... Svatko ima izbora, sami biramo..

 

5 aji vec treniras za izgled, onda ces paziti i koliko (sta) jedes. mislim da je to logicno samo po sebi,, svi mi znamo kako bi trebalo jesti, problem je samo psiha... 

Evo meni se svaki dan jede pizza itd,,, da sam slabije psihe,otisao bih i kupio,, ali to ne radim (barem ne cesto

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

 HAHAHAH umjesto ovog " ne trebas " je trebalo biti " ne treniras" .. vidis i sam da recenica nema nikavog smisla

 

 

 Jbg, dobro da si skužio 

Samomrzeći hrvat
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...
bananaman1 kaže...

Pa što sam ja onda rekao i ti me napao bez veze????? Evo što: 

 

Čak je i jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjiš kalorije i to polako ide dolje. Ako čovjeka koji ima problema sa viškom kilograma ubaciš u teretanu, onda stvari postaju kompliciranije i to dosta (trening, prehrana, odmor). Za to uskladiti trebaju stručnjaci i strašna volja/znanje pa i financije, što laici naravno nemaju. Danas će bucko umjesto jedne čokolade odraditi trening, ali će ga trening izmoriti (kakvi su to treneri, trenig će ih najvjerojatnije "ubiti" jer je to muški) do te mjere da će sutra pojesti dvije pa i tri čokolade (ne shvatiti bukvalno)?? Posljedično se vrlo brzo dogodi odustajanje od treninga i vraćanje starim navikama.

P.S. svi mi poznamo gomilu muškaraca ili žena koji bez frke mogu pojesti 300 g čokolade na dan i tako dan za danom? Ja osobno znam jedva par ljudi koji mogu dnevno trčati 3 sata (potošiš cca 300 g. čokolade) i to samo jedan dan, a onda par dana kao ubijeni. Lijepa je ona - biti fit, lavovski je posao!

 

Uključi malo mozak prije nego li što napadneš nekoga.  Probaj, otkriti ćeš jedan sasvim drugi, ljepši svijet. Bar se nadam da ćeš shvatiti?

 1. Cak je jednostavnije bez teretane jer onda samo smanjis kalorije i to je to

 

  U teoriji mozda da, ali u praksi ne.... jer ako ne treniras, jos ako nemas nikakve aktivnosti, kalorije ce biti jako niske..

Zašto bi bile jako niske (kako me zanima objašnjenje?)????

 

2. Za trening u teretani ne trebaju strucnjaci niti matematika..  Pogotovo ako si pocetnik, kad krene trenirati, imati ce napredak ( u pozitivnom smislu ), sto je sasvim normalno za pocetnika..

Budalaština da ne može veća! Koliko, kada, kako, zašto ovo, a ne ono? Da, sitnica za početnika amatera?

 

3. Pa jbg neces jesti cokolade

 Kako glupo je tek ovo? Bukvalni, čokolada je figurativno navedena...stavi slanina, coca cola, big mac, tjesto, kruh, burek, itd.

4, Naravno da mozemo jesti 300 g cokolade svaki dan, ali svi znamo da to nije dobro, dakle ako to radis, svjesno to radis..... Svatko ima izbora, sami biramo.              Neobjašnjivo nejasno, nepovezano, ni sa čim veze???

 

5 aji vec treniras za izgled, onda ces paziti i koliko (sta) jedes. mislim da je to logicno samo po sebi,, svi mi znamo kako bi trebalo jesti, problem je samo psiha... 

Evo meni se svaki dan jede pizza itd,,, da sam slabije psihe,otisao bih i kupio,, ali to ne radim (barem ne cesto

Logično, psiha je samo problem? E pa odi među ljude, pogledaj kako izgledaju pa se zapitaj - jel to stvarno "SAMO PSIHA"?? Momak, psiha je sve, a ne samo!

 

5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Entry Point kaže...
exer1234 kaže...

 HAHAHAH umjesto ovog " ne trebas " je trebalo biti " ne treniras" .. vidis i sam da recenica nema nikavog smisla

 

 

 Jbg, dobro da si skužio 

 Vjeruj mi, to je prvo što je on do sada skužio, ali samo strpljivo, izgleda da se ulaufava polako?

8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

quick question ...Radio sam deadlift jucer,lovio pravilnu formu..napravio sam 4 serije  prvu 5x40kg  druga (isto pravilna forma plus zagrijavanje) 5x40 i zadnje dvije 6x50 i zadnja 7x60kg .. I kako kazu trebam osjetiti ledja i gluteuse ..a ja najvise osjetio prednje kvadricepse ..noge su mi pocele popustat prije nego ruke itd. Radim li krivo ili jednostavno trebam nastaviti normalno tako dok mi se i noge ne zjacaju.(btw nemam mrsave noge ...genetski su dobro potkovane)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
sseennoonn kaže...

quick question ...Radio sam deadlift jucer,lovio pravilnu formu..napravio sam 4 serije  prvu 5x40kg  druga (isto pravilna forma plus zagrijavanje) 5x40 i zadnje dvije 6x50 i zadnja 7x60kg .. I kako kazu trebam osjetiti ledja i gluteuse ..a ja najvise osjetio prednje kvadricepse ..noge su mi pocele popustat prije nego ruke itd. Radim li krivo ili jednostavno trebam nastaviti normalno tako dok mi se i noge ne zjacaju.(btw nemam mrsave noge ...genetski su dobro potkovane)

 

1. ako ces deadlfitat, onda kreni s 20kg na sipci (zbog visine), ili eventualno 10kg ali stavi nessto ispod ploca, ovako radis deficit dl

 

2, pa dl je prvenstveno lower body vjezba, sto znaci da je normalno da osjetis noge.. vjerojatno lose aktiviras gluteus i zadnju lozu pa zbog toga i ne osjetis nista.. 

  zadnji dio pokreta (zakljcuavanje) stegni dupe, tj zapravo bi cijelim pokretom trebao biti aktiviran, jer gluteus je najveci misic na tijelu (i najjaci)

 

3. to popustanje je vjerojatno jer prvi put radis vjezbu, sto se i meni dogadja ako recimo dugo nisam radio dl

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 4:35 (exer1234).
16 godina
moderator
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
sseennoonn kaže...

Radim li krivo ili jednostavno trebam nastaviti normalno tako dok mi se i noge ne zjacaju.(btw nemam mrsave noge ...genetski su dobro potkovane)

Probaj raditi s ovakvom elastičnom trakom koju si staviš iznad koljena na obje noge (ja sam radio s crnom, debljine 1,1 mm) - smanjit će ti aktivaciju kvadricepsa i povećati aktivaciju gluteusa:

https://www.aliexpress.com/item/32948555053.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d3p7YKm

 

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

1. ako ces deadlfitat, onda kreni s 20kg na sipci (zbog visine), ili eventualno 10kg ali stavi nessto ispod ploca, ovako radis deficit dl

 

 

 Drito, bez nekih 70-100kg DL nema efekta praktički, samo se umaraš, a ne postižeš maltene ništa.

Pravilna forma se lako i kasnije drži, ako si naučio kako ide.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Bananko banana, sad sam malo prolistao tvoje starije postove, ti si onaj koji s keto dijetom lijeci rakove, side, hemoroide itd..  hahha

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
5 godina
protjeran
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

Bananko banana, sad sam malo prolistao tvoje starije postove, ti si onaj koji s keto dijetom lijeci rakove, side, hemoroide itd..  hahha

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice