Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

poruka: 110
|
čitano: 21.729
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Zbog ovakvih klubova (ukljućujući i Man City) nogomet je otišao u karlovac....

 ako ce Man. City> dopeljati neku zvijezdu i ako ce se u roku dvije godine ona sama isplatiti (RM je brand, a ne neki arapski klub zheljan ambicija), onda dajem yaya na panj...

nemoj mi usporedjivati RM sa Citijem, jer ispadash smijeshan, a razlog zashto je nogomet u Karlovcu lezhi u Pamicu i 'mudrim' odlukama Shtimca....

www.hcl.hr
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Očito me nisi razumio što sam htio reći, pokušat ću objasniti...

 

Prvo, u niti jednom kontekstu nisam usporedio Man City s kvalitetom RMa, usporedio sam ih u plaćanju i kupovanju igrača.

Man Citiy nema povijest niti rezultata i to sada kompenziraju svojim bogatstvom. Oni igrači kojima nije do love nego do dostignuća neće nikada otići u taj klub...

 

RM ima rezultata (od kojih su neki upitni, ali to sada nije tema za raspravu ovdje) i love. Čudno je opet kako još nije objašnjeno odakle njima sad odjednom tolika lova za kupnju igrača(nećemo ulaziti u raspravu ovdje...)

 

Ono zašto sam ja rekao da je nogomet otišao u neku stvar: čemu ovo silno preplaćivanje igrača i kupovanje toliko igrača?

Kolko si još to klubova na svijetu može priuštiti tolika rasipanja kao RM i Man Citiy?

Plaćanje 95 milijuna za igrača?! Pa nije valjda da će čovjek spašavati živote!

 

Samo se razmišlja o osobnom profitu i profitu kluba...fuj

 

Moguće da su mi neke stvari važnije od drugih i da imam pogrešan pogled na svijet...

 

 

Can't find a better Jam!
16 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Gunner, njima ce se sve ulozeno vratiti za 1-2 sezone, zamisli koliko bude dresova prodano, koliko sponzorstvo, prodaja ulaznica. Nije Perez glup, mozda je najbolji biznismen od svih direktora klubova. Vratit ce njim se sve dvostruko, a mozda cak i vise.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Očito me nisi razumio što sam htio reći, pokušat ću objasniti... 

 

 onda ok, onda sam krivo shvatio, ali da ti objasnim pitanje otkuda im toliko love, ali djelomichno ti je odgovoreno u mom prijashnjem postu..

RM je brand...proshle sezone su chini mi se bili drugi klub na svijetu (ManU je bio prvi) sa ostvarenim PROFITOM (nakon svega im je ostalo oko 250M€)....nadam se da ti to odgovara na pitanje otkuda im toliko love....(pitanje koje je !gle chuda! postavio Laporta)

uz to RM je dignuo dva zajma pri kraju sezone (razlog tome je trenutno isplacivanje pune cijene za CR9) nadam se da sam sad pojasnio taj misterij koji se vuche josh od Kakinog transfera....

 

a u svom prvom postu u ovoj temi sam isto napisao zashto je doshlo do preplacivanja.....jasno i glasno -> ManU je praktichki ucijenio RM za tu cifru (razlog u mom prvom postu opet) i na tome im kapa dolje....

 

i da te razocharam, nogomet se vrti oko love i profita...

ali ipak, i meni, kao i tebi, te nama ostalim smrtnicima je vazhna egzistencija i neke druge stvari u zhivotu, i normalno da smo jalni i jadni kad se tolike pare vrte a mi cuclamo qurac i zhivimo gdje zhivimo.... (za neku drugu temu)

www.hcl.hr
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

To opet nije promjienilo mišljenje, ali thumb up za kvalitetan post

 

Da isplatit će im se ta kupnja...Već sad je samo prodano koliko dresova...

ali nakon par sezona i kad padnu u krizu i ne budu na trenutnoj razini, zamjenit će ih novom i boljom igračkom...

Can't find a better Jam!
16 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Joj, kako će sljedeće godine svi igrat PES online sa Realom...Belji se

16 godina
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Ige kaže...

Joj, kako će sljedeće godine svi igrat PES online sa Realom...Belji se

Nemrem vjerovat, obožavam PES, ali mrzim te idiote koji su zaduženi za "ocjene" igrača, kad ga rade kao da ne uzimaju u obzir formu igrača i previše uzimaju u obzir "veličinu" kluba u kojem igraju... U prošlom PES-u ovaj jadni da jadniji ne može biti AC Milan je bio među top3 kluba u igri ako ne i najjači. Vidio sam neš da bude u sljedećem PES-u svaki tim i svaki igrač imao neke kao perk-ove, specifične prednosti i mane koje se ne mogu skalirati brojevima, ili imaš ili nemaš, kao npr. Barcina igra kratkih pasova, Arsenalovo silovanje lopte pred šesnaestercem, brze kontre ManUtd-a, prejaka obrana cijelog tima u Liverpoolu itd.

 

 

ON-TOPIC:

 

Bez brige, zna čika Perez da ne baca lovu. Namigiva    Inače gadi mi se takva politika ali što je tu je, nema druge, nogomet je već godinama samo biznis, sad se samo postupno povećavaju cifre pa ne znam čemu se čudimo....

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R.
16 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Ma zna se zasto su doveli sve te igrace i od kud im tolika lova. To je vise do politike na razini Spanjolska - Katalonija. Pošto Katalonci baš ne vole Španjolce i bore se za nezavisnost, nogomet je dobar način da ih pobijede. Zato se Realu i odobravaju krediti i sve to skupa

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Zbog ovakvih klubova (ukljućujući i Man City) nogomet je otišao u karlovac....

I u čipku matorinu :-)

Ma rasturit će ih barca al mislim da će ovaj el clasico biti jedan od najvećih u povjesti

16 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Strasan tim, ne zna se kojeg igraca treba posebno cuvati najbolji odbrambeni igrac, sa svih strana prijeti opasnost... ne dirajte Raula, Raul je legenda, najbolji strijelac svih vremena LP, nikad ni u prijateljskoj ni u kakvoj utakmini nije dobio crveni karton, a odigrao ih je puno, prvi i dan danas dolazi na treninge a posljednji odlazi, zanimljivo je da je i Ronaldo taj koji prvi dolazi na treninge Reala, i da se na terenu ponasa cisto profesionalno a ne kao zvijezda, o Kaki ne treba ni pricati... bilo bi skoro pa nemoguce da Real sa ovakim timom nista ne osvoji, nije se promjenilo ni pola tima da se moraju posebno dugo uigravat, ko zna igrat zna, Kaka je bio vodja ekipe i u Milanu i u Brazilu, ne sumnjam da ce biti i u Realu, Ronaldo voli sam rjesavati a buduci da u spanjoskoj sudije ne dopustaju grublju igru kao u engleskoj on ce se jos vise istaci.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

RM se ne može uspoređivati s Manchester Cityjem. Real je daleko bolji. Više se u nogometu ne gleda kako igrač igre nego koliko love donosi Pereza (predsjednika Reala) uopće nije briga za klub i Ronalda  nego koliko je love u igri. Sada uz Kaku' Benzemu i Xabija Alonsa Ronaldo NECE BITI TOLIKA ZVJEZDA!!!

Panđa
14 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

ma sta ce real, barca je zakon. barca igra sa srcem i za pobjedu a ovi realovi za lovu. doveli onog sminkera u klub.real se nece nikad moci mjeit sa barcom jer je barca puno veća klasa od reala. real je kako kazu kraljevsi klub pa se necudim da ima love. realu je bitna lova i da svi znaju da oni imaju ronalda, kaku i da si ih mogu priustitBogataš

14 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

a zašto su onda Ibru dovodili? sto im nije eto bio dovoljan. znam da je zajebavao s plaćom i slično, ali barca se ipak malo us**la kad su shvatili sto je real sve doveo...

16 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Prije svega reci cu da sam fan Barcelone ali nisam jedan od onih koji mrze Real naprotiv postujem ih jer oni su glava konkurencija i razlog da Barca pospjesuje kvalitet svoje igre...

 

A sto se tice transfera CR u Real ja mislim da je totalno neisplativ. Trebali su ostati na Kaki i eventualno Benzemi. CR jeste dobar igrac i trudi se ali on nije neki timski igrac i nikada nece ni biti. Lik je zaljubljen sam u sebe i njegova slava mu je najvaznija a to ce se odraziti na igru Reala veoma puno. Eh sada da li je finansijski opravdano to ce se tek pokazati ali Perez ponovo pravi gresku od prije nekoliko godina u pogledu odbrambrenih igraca. 

Ja ne znam da li se netko sjeca kada je Real dovodio Beckhama u klub da nisu htjeli zbog toga da povecaju iznos Makelele-u i to je natjeralo covjeka da ode iz ekipe, a svi znamo kakv je igrac poslije toga postao. Uostalom za vrijeme Pereza svi odbrambreni igraci koju su dovedeni u klub su bili sranje cak je i Ramos poceo da sija tek kad je Perez dobio nogu. Meni se cini da se situacija ponovo ponavlja....

Za Raula da ne spominjem... Igracina... Ja iskreno ne ocekujem njega da se pojavljuje u prvim postavama jer uz Kaku i Ronalda za njega nece biti mjesta. Real ce da izgubi mozda najboljeg napadaca u istoriji kluba. On igra za Real zato sto voli klub, a ne za milione kao Ronaldo, a tu je velika razlika....

 

Od Ronalda ocekujem fin broj golova ali cisto napadacki orjentisan real Madrid ne vjerujem da ce puno postici ove sezone. Ne vjerujem da moze parirati Barci koja po meni i dalje ima najbolji vezni red a i napad. Za Ibrahimovica cemo vidjeti ali ne sumnjam da se nece uklopiti u klub i uz Henrija i Messija mislim da ce biti odlican. Steta samo sto Tevez nije dosao u Barcu bila bi to onda ekipa i po...

 

Ronaldu dajem max 2 godine u Realu...

Sjetite se samo kako su prosli Figo, Ronaldo(onaj stari), Zidane i Beckham.....

Istorija se ponavlja.....

14 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Inače navijam Real Madrid,ali Barcelona je dobro uigrana ekipa i Pepe Guardiola zna što radi.Messi,Henry i Eto su bili nezaustavljivi,sad ćemo vidjeti kako će se Ibrahimović uklopiti.Nadam se da će El Classico biti zanimljiv i da se neće ponoviti zadnji rezultat.Osmijeh

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

nogomet je postao cisti primjer shoubiza, to ljudi napokon moraju shvatiti i malo je velikih klubova na svijetu kojima je jos uvijek u najvecem postotku orijentacija nogomet, a ostalog svega pomalo

 

u slucaju Reala situacija je kakva jest, necemo se praviti mahniti

 

sto se tice nogometa ove kupovine su jako losa vjest za sve ljubitelje sporta, al su isto tako za Real jako unosan posao... ne znam koliko ste upuceni, al Real je isplatio Beckhama u roku tri mjeseca, s tim da je u prvih 15 dana vec pola iznosa od kupovine vratio samo na dresovima

 

Real ce sve ove igrace tri puta isplatiti, al nece zato biti velik u mojim ocima, vec u necijim tamo... nekih likova koji vide zaradu u sportu(to nije nista cudno), al ne moze ta zarada biti ispred nogometa i nas navijaca(iako ruku na srce... sigurno je drago i navijacima MC i RM)

 

necu da se previse uvlacim u ovu pricu, svak zna kako to ide i kako bi trebalo biti, jednostavno treba ko u NBA staviti salary cap i to je to, ograniciti momcadi na 2 ili eventualno 3 velika imena, pa bi se ti mocni igraci rasporedili po klubovima, a nebi Kaka, Ronaldo, Benzema i ostali igrali u jednom klubu sto im opet ne garantira uspjeh vec samo zaradu

 

hvala i zivili

 

uzivajte u nogometu, sve ce to doci na svoje, jebat ce im Platini majku :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
benito kaže...

nogomet je postao cisti primjer shoubiza, to ljudi napokon moraju shvatiti i malo je velikih klubova na svijetu kojima je jos uvijek u najvecem postotku orijentacija nogomet, a ostalog svega pomalo

 

u slucaju Reala situacija je kakva jest, necemo se praviti mahniti

 

sto se tice nogometa ove kupovine su jako losa vjest za sve ljubitelje sporta, al su isto tako za Real jako unosan posao... ne znam koliko ste upuceni, al Real je isplatio Beckhama u roku tri mjeseca, s tim da je u prvih 15 dana vec pola iznosa od kupovine vratio samo na dresovima

 

Real ce sve ove igrace tri puta isplatiti, al nece zato biti velik u mojim ocima, vec u necijim tamo... nekih likova koji vide zaradu u sportu(to nije nista cudno), al ne moze ta zarada biti ispred nogometa i nas navijaca(iako ruku na srce... sigurno je drago i navijacima MC i RM)

 

necu da se previse uvlacim u ovu pricu, svak zna kako to ide i kako bi trebalo biti, jednostavno treba ko u NBA staviti salary cap i to je to, ograniciti momcadi na 2 ili eventualno 3 velika imena, pa bi se ti mocni igraci rasporedili po klubovima, a nebi Kaka, Ronaldo, Benzema i ostali igrali u jednom klubu sto im opet ne garantira uspjeh vec samo zaradu

 

hvala i zivili

 

uzivajte u nogometu, sve ce to doci na svoje, jebat ce im Platini majku :)

 

Teško da će se staviti Salary cap.NBA i NFL su nacionalni sportovi i udruge,a najjači nogometni klubovi su u Europi u različitim državama.Ali nije ti loša ideja,baš sam o tome nedavno raspravljao s frendom.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
offline
Cristiano Ronaldo u Real Madridu!

Salary cap čim prije uvesti, jer ovo nije niti moralno niti normalno kaj se događa u zadnje vrijeme...

 

A omiljeni su mi ovi navijači koji navijaju za sve te jake klubove samo jer u njima igraju zvijezde, jer su medijski eksponirani i jer su eventualno prvi...

 

*sad će se neko dotaknuti mene i Arsenala...* Smijeh

 

 

Against modern football...

Can't find a better Jam!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
Gunner_V kaže...

Salary cap čim prije uvesti, jer ovo nije niti moralno niti normalno kaj se događa u zadnje vrijeme...

 

A omiljeni su mi ovi navijači koji navijaju za sve te jake klubove samo jer u njima igraju zvijezde, jer su medijski eksponirani i jer su eventualno prvi...

 

*sad će se neko dotaknuti mene i Arsenala...* Smijeh

 

 

Against modrn football...

 

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cristiano Ronaldo u Real Madridu!
tandara kaže...
Gunner_V kaže...

Salary cap čim prije uvesti, jer ovo nije niti moralno niti normalno kaj se događa u zadnje vrijeme...

 

A omiljeni su mi ovi navijači koji navijaju za sve te jake klubove samo jer u njima igraju zvijezde, jer su medijski eksponirani i jer su eventualno prvi...

 

*sad će se neko dotaknuti mene i Arsenala...* Smijeh

 

 

Against modrn football...

 

hahahaah, ovo je odlično

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice