EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 103.536
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Govorio sam 2 mjeseca prije početka Eura da će Francuzi osvojit. Platini kriminalac sve sredi, uz to moraju ga osvojit za utjehu od terorističkih napada. 98- kad je Čiro prodao onu utakmicu francuzima osvojili bi to svjetsko. Da ne govorim o finalu gdje su u kuharice potrovale igrace Brazila hranom, da su igrali sa 40 temperaturom, ehh. Uvijek volim pogledat europsko i svjetsko u nekoj nadi da se možda ponovi ta generacija kao 98-e, ali ništa, šteta. Ja se samo nadam da Portugal nije potkupljiv i da će ih nabrijat u tom finalu. Kazalište

11 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Baš sam nedavno gledao malo videe i čitao forume o završnici SP 1998 i moje iznenađenje naišao sam na dosta komentara gdje ljudi tvrde da su tada najbolji i najlijepši nogomet igrale upravo Hrvatska i Nizozemska te kako je to trebao biti pravi finale, a kad se bolje razmisli ima tu i istine, francuzi nisu bili ništa jači od nas a realno, Brazil iako po imenima strašan, po igri je bio ipak iza Nizozemske. Kad se samo sjetim te utakmice za 3. mjesto, ja sam mišljenja da smo 5 puta igrali tu utakmicu mi bi barem 3 puta izgubili, Nizozemci su tada bili strašno moćni... Ali eto, malo znanje, malo Ladić i osvojili smo to povijesno treće mjesto. Ostaje žal za tim finalom ali eto... Da je i na ovom Euru bilo sreće možda bi sada mi nestrpljivo isčekivali finale sa Francuzima...

 

10 godina
odjavljen
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Portugal i Francuska u finalu haha, pa ne znam ko mi se vise gadi. Navijam da bude X pa onda na penale neka bolji pobijedi. Francuska je igrala dobor, ali nisam njihov fan, pa ne navijam za njih. Portugal je igro uzasno, pa takodjer zato ne navijam za njih. Bit ce ovo jako dosadno finale. Ako Portugal pobijedi, bas me zanima sto ce Cacic reci xD.

10 godina
odjavljen
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
MacTheBig kaže...

Ne vezano za igru, ali jel tko još primjetio da Balog stalno miješa Sissokoa sa Sagnom? 

 Pa normalno kad su svi ti crnci isti lol.

13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Nakon utakmice Poretugal - Wales ne bi bio tako siguran u ovo što ti tvrdiš. Genijalna potez Ronalda je prelomio utakmicu. Cijelo prvo poluvrijeme ga nije bilo nigdje. Netko jučer reče da nije pametno otpisivati momčad u kojoj igra Ronaldo.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
IvanDado kaže...

Portugal i Francuska u finalu haha, pa ne znam ko mi se vise gadi. Navijam da bude X pa onda na penale neka bolji pobijedi. Francuska je igrala dobor, ali nisam njihov fan, pa ne navijam za njih. Portugal je igro uzasno, pa takodjer zato ne navijam za njih. Bit ce ovo jako dosadno finale. Ako Portugal pobijedi, bas me zanima sto ce Cacic reci xD.

 Ma ipak ce slaviti Francuzi, ipak su ostavili bolji dojam a i domaćini su, i realno imaju veći roster kvalitetnih igrača. Ja navijam da bude golijada, a svejedno mi je jer takoder ne volim niti jedne niti druge. Eventualno da osvoji Portugal jer je eto nas izbacio na putu gdje smo mogli puno toga, pa eto nekbude da su nas izbacili novi prvaci europe, ali opet s druge strane mucno mi je jer vec vidim cacicevo objasnjenje kako nas je izbacio novi europski prvak te to koristiti kao alibi za ogroman neuspijeh i kukavicki postavljenu igru protiv Portugala.

10 godina
odjavljen
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
mario.L_hr kaže...

Nakon utakmice Poretugal - Wales ne bi bio tako siguran u ovo što ti tvrdiš. Genijalna potez Ronalda je prelomio utakmicu. Cijelo prvo poluvrijeme ga nije bilo nigdje. Netko jučer reče da nije pametno otpisivati momčad u kojoj igra Ronaldo.

 Ronaldo igra dobro, ali kao repka igraju dosadno. I to je samo jedna utakmica, a ostale su im bile dosadne za popizdit. Igrat ce tako i sada u finalu jer ne zele riskirat. Ak su mogli do sad, tako ce i dalje.

10 godina
odjavljen
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ibme74 kaže...

 Ma ipak ce slaviti Francuzi, ipak su ostavili bolji dojam a i domaćini su, i realno imaju veći roster kvalitetnih igrača. Ja navijam da bude golijada, a svejedno mi je jer takoder ne volim niti jedne niti druge. Eventualno da osvoji Portugal jer je eto nas izbacio na putu gdje smo mogli puno toga, pa eto nekbude da su nas izbacili novi prvaci europe, ali opet s druge strane mucno mi je jer vec vidim cacicevo objasnjenje kako nas je izbacio novi europski prvak te to koristiti kao alibi za ogroman neuspijeh i kukavicki postavljenu igru protiv Portugala.

 Slazem se. Bas mi je onako mrsko ovo finale, jer nemam nikoga da podupirem :(

13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ibme74 kaže...
IvanDado kaže...

Portugal i Francuska u finalu haha, pa ne znam ko mi se vise gadi. Navijam da bude X pa onda na penale neka bolji pobijedi. Francuska je igrala dobor, ali nisam njihov fan, pa ne navijam za njih. Portugal je igro uzasno, pa takodjer zato ne navijam za njih. Bit ce ovo jako dosadno finale. Ako Portugal pobijedi, bas me zanima sto ce Cacic reci xD.

 Ma ipak ce slaviti Francuzi, ipak su ostavili bolji dojam a i domaćini su, i realno imaju veći roster kvalitetnih igrača. Ja navijam da bude golijada, a svejedno mi je jer takoder ne volim niti jedne niti druge. Eventualno da osvoji Portugal jer je eto nas izbacio na putu gdje smo mogli puno toga, pa eto nekbude da su nas izbacili novi prvaci europe, ali opet s druge strane mucno mi je jer vec vidim cacicevo objasnjenje kako nas je izbacio novi europski prvak te to koristiti kao alibi za ogroman neuspijeh i kukavicki postavljenu igru protiv Portugala.

Kao da je servis propuha majstora ikakav daljnji komentar bitan ?!?! 

 

Da je imao MUDA, a nije imao niti njih niti ikakvu taktiku, mogli smo mi igrati u finalu, jer utakmicom protiv Španjolske, da smo ju samo ponovili protiv Portugala, mi smo u finalu 1/1!!!! 

ATJ Lučko
10 godina
odjavljen
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ja sam za to da se pusti nasim mladima da igraju. Pjaca, Vrsaljko i umjesto onog debila Mandjukica stavit Kalinica. Mandjukic je zaboravio igrat nogomet od tamo 2012 za reprezentaciju.

 

A ovi Francuzi su mi bili strasno antipaticni kada su na kraju poceli onako navijat ko Island i to bas utakmicu nakon njih. A Njemci pak po meni nisu bas igrali nesto na ovom prvenstvu. Nisu se dokazali ni protiv Francuske ni protiv Italije, tamo di je najbitnije.

10 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Jel bruno kreten kovacevic potrosio sve pare na Euro pa sad nema prenosa finala kosarkaske repke? Vidim i Perisic je i tamo i navija..... samo bruno jos zimi Kostelicima u dupetu.
11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Finale EUROPSKOG prvenstva, a na jednon i drugoj strani sami crnci  Ne mislim to rasistički, nego ono, ipak je Euro, neka ga igraju europljani 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 21:49 (ibme74).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Finale full dosadno
14 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
12 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Ocajno... Zanimljiviji je hnl od ove mrtve dosade
mkay?
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

ajmo Portugal bas bih volio da osvoje zbog Ronalda...znaci odvratni su mi ovi "Francuzi"

 

EDIT:RONALDO JE POTRGAO LIGAMENTE LIJEVOG KOLJENA TE BI SE NA TERENE TREBAO VRATITI KRAJEM TREĆEG MJESECA. 2017  sa fejsa dali je istina ne znam....

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 22:01 (toma20).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Cist start je bio, u cemu je problem? Osim sto je trebao otici i ispricati se.
Ronaldo odavno ima probleme s koljenom i evo nesreca da se bas sad ozlijedi
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Bas mi je zao Ronalda, stvatno steta. Ocito najvece igrace prati prokletstvo u finalima sa reprezentacijom. 

Barcelona - Mes que un club
9 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ne znam zasto se ovo jos naziva europskim prvenstvom, slijedece bi trebalo nositi naziv: Nogometno prvenstvo Europe,Afrike i Bliskog Istoka (sudeci prema spektru igraca koji igraju i sudjeluju na "EP"). 

13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

cijele godine glumi i baca se svako malo, jbg kad tad dodje na naplatu sve, vecinom u najgorem trenutku, zao mi je, ali realno, nije ni trebo bit tu gdje je tak da mu dodje na isto 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
jopaa991 kaže...
Cist start je bio, u cemu je problem? Osim sto je trebao otici i ispricati se.
Ronaldo odavno ima probleme s koljenom i evo nesreca da se bas sad ozlijedi

 Cist start niti u ludilu. Mozda na pr u kad je  izbio loptu, poslije toga nosi stajnu nogu. Zuti karton odmah.

 

To da nije trebo bit tu jbg, al je... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
fizicar1 kaže...

Ne znam zasto se ovo jos naziva europskim prvenstvom, slijedece bi trebalo nositi naziv: Nogometno prvenstvo Europe,Afrike i Bliskog Istoka (sudeci prema spektru igraca koji igraju i sudjeluju na "EP"). 

 Pa to ti je moderna Europa.. 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
jopaa991 kaže...
Cist start je bio, u cemu je problem? Osim sto je trebao otici i ispricati se.
Ronaldo odavno ima probleme s koljenom i evo nesreca da se bas sad ozlijedi

Kolega, vi nemate blagog pojma o nogometu i pravilima igre, stoga dobronamjerna preporuka, posvetite se recimo baletu, tamo sigurno nema "ovakvih čistih startova", još na stajnu nogu, a nikako "ne možeš do lopte"!!!! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Posvetite se vi baletu jer tamo vjerojatno nema nikakvih startova.
I kad vec kazes balet, pa ovdje se ne igra balet, normalno da ima startova i udaraca. Ronaldo je vec bio nacet i na nasrecu je ovako zavrsilo.
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Lose finale. Jos uvede Gignaca frajer.. Sissoko i Patricio igraci utakmice.

Barcelona - Mes que un club
13 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Payet je jako dobro znao sta radi i kakve je naputke dobio... 

Stajna noga, cist start da de ozlijedi igrac za crveni.. 

 

Govna Francuska i pomjesani Afrikanci, da Bog kaznio Payeta i da na kraju gledamo Francuze u suzama jer im se gleda kroz prste cijelo prvenstvo samo tako a tek finale!!! 

 

Govnaaaaaaaa

12 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Jos ce Portugal ovo osvojiti

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Delete

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 23:22 (ibme74).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Ajmooo tako je u inat francuzima
11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Čuj ovog Ćosić za slobodnjak, kaze da je lopta isla u gol nebi Lloris nista mogao, a čovjeku ruka bila odmah ispod grede na mjestu gdje je lopta udarila, da je isla nize obranio bi 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice