FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Joj Boksic nemoj si umisljati da si uopce relevantan tu na forumu jer si nebitan ovdje koliko i u vanjskom zivotu....

 

Busija da zamijenite Illaramendiem nebi osjetili razliku, jedino sto zna je dodati stoperu iza.... Taj dugu loptu uputio nije, a kamoli opalio po golu ikad jer bi svi vidjeli koliki je antitalent... 

Totalno overrated u vasim, i samo vasim ocima..... 

Jako dobar glumac, doduse.... 

 

Pjanic, zavrsio on u Barci ili Realu, ce bit odlicno pojacanje... Ali Pogba je vec zakapiran s vase strane pa ne znam zasto ste se nadali Pjanicu 

 javlja se dečko koji u profilnoj ima Jamesa, pa ak netko precijenjen onda je to tvoj baletan. Uspoređivati Segia i Illaramendia je ne smjesno, nego glupo! Decko pa jel ti pratis utakmice/statiske Sergia? Fkt necu vise nis pricat kad se javlja decko koji je 2k14 poceo pratit nogomet. 

artuditu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Joj Boksic nemoj si umisljati da si uopce relevantan tu na forumu jer si nebitan ovdje koliko i u vanjskom zivotu....

 

Busija da zamijenite Illaramendiem nebi osjetili razliku, jedino sto zna je dodati stoperu iza.... Taj dugu loptu uputio nije, a kamoli opalio po golu ikad jer bi svi vidjeli koliki je antitalent... 

Totalno overrated u vasim, i samo vasim ocima..... 

Jako dobar glumac, doduse.... 

 

Pjanic, zavrsio on u Barci ili Realu, ce bit odlicno pojacanje... Ali Pogba je vec zakapiran s vase strane pa ne znam zasto ste se nadali Pjanicu 

 Tebi bi bolje bilo da pratiš kriket i ostaviš se gledanja nogometa. Buljiš u taj ekran 90 minuta, a ne vidiš niti razumiješ u što gledaš.

btw. taj isti Busquets je slomio kičmu Baleu nekoliko puta u El Clasicu tako da se ovaj još nije posve oporavio. E to se zove antitalent, 100 milijuna ste pratili za atletičara a ne nogometaša. Promašili sport 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

O ne, ode mi 100000000... Smrc smrc

 

tebi bi patnice bilo bolje da prestanes gledati uspjeh barcelone kao svoj i tudi neuspjeh kao nas, da prestanes pisati svoje jadne komentare i da pogledas u oci stvarnosti. slusaj mamu i tatu.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kompleksa vrati se u svoju jazbinu .
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

O ne, ode mi 100000000... Smrc smrc

 

tebi bi patnice bilo bolje da prestanes gledati uspjeh barcelone kao svoj i tudi neuspjeh kao nas, da prestanes pisati svoje jadne komentare i da pogledas u oci stvarnosti. slusaj mamu i tatu.

Malo si ljut? Nemoj, nema potrebe. Znam da navijaš za Real i da život.nije lak ali proći će i to. Ajmo, nazad u mišju rupicu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
ks95hr kaže...

O ne, ode mi 100000000... Smrc smrc

 

tebi bi patnice bilo bolje da prestanes gledati uspjeh barcelone kao svoj i tudi neuspjeh kao nas, da prestanes pisati svoje jadne komentare i da pogledas u oci stvarnosti. slusaj mamu i tatu.

Malo si ljut? Nemoj, nema potrebe. Znam da navijaš za Real i da život.nije lak ali proći će i to. Ajmo, nazad u mišju rupicu.

 Ljubomora je to i ništa drugo.

 

Real sada ovaj svoj jad od igre pokušava prekriti transferima na zimu u kojima će kupiti neke igrače samo da ih Barca ne kupi npr. Pjanić...HAHAHA kakavi klaunovi.

 

Nemgudočekati prvi mjesec da vidim A.T I A.V plus Lavezzia ... Kakva će to tek tad biti ekipa.Vjerovatno najbolja u povijesti ako ovako nastave.

 

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
antimadridista kaže...
ks95hr kaže...

O ne, ode mi 100000000... Smrc smrc

 

tebi bi patnice bilo bolje da prestanes gledati uspjeh barcelone kao svoj i tudi neuspjeh kao nas, da prestanes pisati svoje jadne komentare i da pogledas u oci stvarnosti. slusaj mamu i tatu.

Malo si ljut? Nemoj, nema potrebe. Znam da navijaš za Real i da život.nije lak ali proći će i to. Ajmo, nazad u mišju rupicu.

 Ljubomora je to i ništa drugo.

 

Real sada ovaj svoj jad od igre pokušava prekriti transferima na zimu u kojima će kupiti neke igrače samo da ih Barca ne kupi npr. Pjanić...HAHAHA kakavi klaunovi.

 

Nemgudočekati prvi mjesec da vidim A.T I A.V plus Lavezzia ... Kakva će to tek tad biti ekipa.Vjerovatno najbolja u povijesti ako ovako nastave.

 

 Kako najbolja ??  A Modric, James i Kros ??

Katalonac_HR
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

hahaahhah

Modrić je imao predasistenciju prošlo kolo i tim opravdao titulu najboljeg veznog igrača na svijetu a tim povodom je dobio nagradu koju dodjeljuju Fakee i Lučko,a James će se boriti sa Neymarom za ZL u budućnosti.A i vrlo vjerovatno Neymar prelazi u Real po njihovoj logici jer je Perez tata za transfere.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sretan ti rodjendan ljubavi mog zivota!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Fiorentino Perez želi kupiti Neymara hahahah .... Lopove ni 100 miliona ha nije privuklo iz Santosa u Real a SAD bi bilo dovoljno negdje oko 400 miliona .
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

sretan rođendan našem najdražem klubu

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2015 2:41 (Tommy_123).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

....

 Kakvu biljku je kapetan Norveške popušio prije nego je dao ove glasove? I ja bi malo probao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da da da, citam ove komentare i smijem se. lako navijat za nekog tko ima 11 superzvjezdi i hrpu para u klubu.. a pravi navijaci nogometnih klubuva su oni koji navijaju za klub i kad gube i kad pobjeđuju. Ponajprije mislim na Borussiu iz Dortmunda. Imaju najbolje i najjace navijace :) A igrace isto tako, sto je sami dokaza da ih je pola otislo u vece klubuve a i dalje je Borussia jaka ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ronaldo je u top 3 za zlatnu loptu,onda su mogli I mandzukica stavit jer su njih dvojica potpuno jednaki igraci,mozda je mandzukic cak I malo bolji jer puno vise trci. FIFA mafija
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
MarkoSlavuj kaže...

Da da da, citam ove komentare i smijem se. lako navijat za nekog tko ima 11 superzvjezdi i hrpu para u klubu.. a pravi navijaci nogometnih klubuva su oni koji navijaju za klub i kad gube i kad pobjeđuju. Ponajprije mislim na Borussiu iz Dortmunda. Imaju najbolje i najjace navijace :) A igrace isto tako, sto je sami dokaza da ih je pola otislo u vece klubuve a i dalje je Borussia jaka ;)

 krivo briješ..ja recimo navijam za Barcu od cca '98. i kad su god bili loši, gubili, ja se nikada nisam predavao, niti sam pomislio da cu prestat navijati za klub. Meni je jedino žao navijača Arsenala, ti baš i nisu sretni, ali ako kroz sve ove godine i dalje navijaju za njega, onda su pravi navijači

artuditu
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
MarkoSlavuj kaže...

Da da da, citam ove komentare i smijem se. lako navijat za nekog tko ima 11 superzvjezdi i hrpu para u klubu.. a pravi navijaci nogometnih klubuva su oni koji navijaju za klub i kad gube i kad pobjeđuju. Ponajprije mislim na Borussiu iz Dortmunda. Imaju najbolje i najjace navijace :) A igrace isto tako, sto je sami dokaza da ih je pola otislo u vece klubuve a i dalje je Borussia jaka ;)

 krivo briješ..ja recimo navijam za Barcu od cca '98. i kad su god bili loši, gubili, ja se nikada nisam predavao, niti sam pomislio da cu prestat navijati za klub. Meni je jedino žao navijača Arsenala, ti baš i nisu sretni, ali ako kroz sve ove godine i dalje navijaju za njega, onda su pravi navijači

 Sad znaš kak je meni kao dugogodišnjem navijaču Intera. :D

 

Što se Ronalda tiće on je prije svega krilo, a ne napadač kao Mandžo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ronaldo je u top 3 za zlatnu loptu,onda su mogli I mandzukica stavit jer su njih dvojica potpuno jednaki igraci,mozda je mandzukic cak I malo bolji jer puno vise trci. FIFA mafija

 Realno, jel ovo uopće treba komentirat.. Nije Ronaldo samo tap-in, ima i on svojih trenutaka slave, ali je daleko lošiji igrač od Messija (ili da prefraziram, Messi je daleko bolji igrač od Ronalda)

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...

 Sad znaš kak je meni kao dugogodišnjem navijaču Intera. :D

 

Što se Ronalda tiće on je prije svega krilo, a ne napadač kao Mandžo.

 Ronaldo je već godinama krilo samo na papiru. Praktički otkad je došao u Real počelo ga se postepeno gurati u sredinu, pogotovo sad u zadnje 2-3 godine kad je izgubio na ekplozivnosti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Molim vas prekinite uspoređivat Ronalda sa Messijem.

Samo sramotite Messija, nista drugo....

Katalonac_HR
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bravo primio nagradu za najboljeg golmana u primeri :)

Messi, najbolji napadač u primeri :)

MESSI NAJBOLJI IGRAČ PRIMERE !

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2015 23:33 (Tommy_123).
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

u 2015.g
Divenaldo: 45 golova, 15 asist, 0 trofeja
Suarez: 43 gol, 23 asist, 4 trofeja

 

Treba još napomenuti da je ronaldo te golove zabio eibaru, rayu vallecanu i sličnima, dok je suarez psg, man city, realu, juveu...

 

Nek mi neko objasni na koju foru je Gaynaldo u top 3 igraca

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...

u 2015.g
Divenaldo: 45 golova, 15 asist, 0 trofeja
Suarez: 43 gol, 23 asist, 4 trofeja

 

Treba još napomenuti da je ronaldo te golove zabio eibaru, rayu vallecanu i sličnima, dok je suarez psg, man city, realu, juveu...

 

Nek mi neko objasni na koju foru je Gaynaldo u top 3 igraca

Pa neznam zašto se čudite...Real i Realovi irači sve što su postigli postigli su na krađu.Oni su nešto kao Srbe.Cijela im je povijest jedna farsa i lopovluk.

 

Ronaldo trenutno nije među TOP 20 igrača na svijetu to je valjda svima jasno.Taj klaun će ostati zapamćen kao najgori izvođač slobodnih udaraca u povijesti i kao napadač koji ima dribliga koliko i prosječni stoper.

 

Sramota da se jedan antitalent spominje u istoj rečenici sa 3 najbolja igrača na svijetu - MSN.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Breel Embolo je jedna od opcija za zimu što se tiče transfera.

 

Ovaj mal je igračinaa tek je 97. godište.Bit će vrhunski igrač trebalo bi kupiti i ne pitati za cijenu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Opet crveni karton...
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
FC Barcelona

Kad netko ide uplitat nacionalnu pripadnost i to aludirajući da je pripadnost nekoj nacionalnosti bolja/važnija od druge i ja bi mu zalipija crveni. Nikad se nećemo maknit s balkana (ovo mislim čisto metaforički). 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sve je to istina što je napisao. No, nije uredu to pisat na forumu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Sve je to istina što je napisao. No, nije uredu to pisat na forumu.

 Tko? Boixus?

 

Neymar: "Ramos saying we should enjoy this moment because you never know how long it's gonna last? Well, we're enjoying it a lot.. (laughs)"

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 16:12 (Tommy_123).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
nani kaže...

Kad netko ide uplitat nacionalnu pripadnost i to aludirajući da je pripadnost nekoj nacionalnosti bolja/važnija od druge i ja bi mu zalipija crveni. Nikad se nećemo maknit s balkana.... (ovo mislim čisto metaforički). 

... jer kada bi se maknuli, osoba kao Boxić, već bi odavno dobili crni karton! 

Mogu shvatiti likovanje kada "mi pobijedimo vas", mogu shvatiti i omalovažavanje igrača koji su to stvarno zaslužili, zbog ovog ili onog, opravdanog razloga, ali opravdanog, ali vrijeđanje bilo koga, skriven iza nekakvog nick-a i avatara, jednostavno nije nivo elementarne kulture, složio se netko samnom ili ne!

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
nani kaže...

Kad netko ide uplitat nacionalnu pripadnost i to aludirajući da je pripadnost nekoj nacionalnosti bolja/važnija od druge i ja bi mu zalipija crveni. Nikad se nećemo maknit s balkana.... (ovo mislim čisto metaforički). 

... jer kada bi se maknuli, osoba kao Boxić, već bi odavno dobili crni karton! 

Mogu shvatiti likovanje kada "mi pobijedimo vas", mogu shvatiti i omalovažavanje igrača koji su to stvarno zaslužili, zbog ovog ili onog, opravdanog razloga, ali opravdanog, ali vrijeđanje bilo koga, skriven iza nekakvog nick-a i avatara, jednostavno nije nivo elementarne kulture, složio se netko samnom ili ne!

 Oduvijek pise ko debil i vrijeda sve sta nije dio Barcinog tima. I to na toliko odvratan nacin da bi mu se ladno moglo dati da nema vise od 15+ godina. Imo je vise profila koje je napravio kad je suspendiran + crvenih kartona masu i nikad nije dobio crni karton. Nema smisla uopce ostavljat takvog bespotrebnog clana ovdje.

 

 

Messi zasluzeno pobro sve nagrade, da se nije ozljedio i sad bi bio miljama ispred svih... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice