FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.574
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Govori komentator da kad Ter Stegen izbaci ove greške iz igre da će bit najbolji na svijetu
This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ovaj sudac djeli kartone ko sivonja

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hoce li nasi zabiti gol? Strah me.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hoce li nasi zabiti gol? Strah me.
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dobar je bilbao. sta nije lobovo golomana suarez jao

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 21:45 (wowrules).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Gomes igrač manje za nas. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja ne znam što ste vi vidjeli u njemu na Euru, bio je očajan...bacanje love čisto da ga ne kupi netko drugi.


Vidjet ćemo kako će se razvijat.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Što je ovaj Suki promašio, pa morao je zabiti ili dodati Ardi.

 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Opasan slobdnjak od strane bilbaa.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ja ne znam što ste vi vidjeli u njemu na Euru, bio je očajan...bacanje love čisto da ga ne kupi netko drugi.


Vidjet ćemo kako će se razvijat.

 Frajer griješi i šeće se po terenu. Ništa korisno od njega.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

meni se čini da je Bilbao sad stisnuo u zadnjih pet minuta, valjda će Barca pobijediti, kakav prekršaj na Rakitiću.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam bio protiv dovodjenja tog gomesa jer iako jako pratim nogomet nije mi ni po cemu ostao u sjecanju. Ali svejedno decku treba pruziti priliku I ne smijemo pljuvati po njemu,vjerojatno mu fali match sharpnessa a sigurno ima I tremu jer igra za najveci klub u povijesti.
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Svako malo prekršaj na Messiju.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Danas Rakitić i Arda najbolji. Ajde pobjeda sa teškog gostovanja.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Issss, koliko čistih šansi danas, sreća pa nismo primili iz neke gluposti, jedno jako gostovanje odrađeno, tri boda su tu, ajmo dalje. Raketa i Roberto odlični danas, Umtiti također.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Sada treba pobijediti Alaves 10.9. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ljudi ovaj Gomes se boji igrati.Da je igrao od početka rekao bi da nema snage ali on se sakriva trenutno.Ne pokazuje ništa koliko zna.

Suarez trebao zabiti barem 2 gola danas,Messi je mogao rješiti stvari davno.

 

Iako se tek 2. kolo vidi se koliko je potrebna široka klupa.Inače sve je ok bilo,mislim da je danas Ter Stegen imao 150 dodavanja.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Znaci,igrali smo super,samo nas je realizacija zezala?
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Al ga Suki isto zna promašiti nekad,strašno,samo da je primio i punom opalio,odnio bi i igrača i loptu u gol,ali nema veze dobro je završilo.Bitna 3 boda sa uvijek teškog gostovanja,sad već polako možemo reći kako je Umtiti odlično pojačanje,budućnost kluba.Suarez(D) je isto dobar bio,ima lijepe kretnje,brz je s loptom,zna dodat,super za sada.Gomes za sada ne opravdava očekivanja ali dobro,mislim da mu treba još par tekmi da pohvata kako se ovdje igra.Ter Stegen isto super,ok imao je jednu dvije greške ali s obzirom koliko loptu ima u nogama,odličan je,i s lijevom i s desnom dijeli lopte kao kakav veznjak,bit će on u top 3 golmana za koju godinu.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Znaci,igrali smo super,samo nas je realizacija zezala?

 Kako je igra išla prema 70oj min igrali smo sve bolje u napadu...točnija dodavanja, duge, kratke lopte, stvaranje viška na 30 metara itd.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Al ga Suki isto zna promašiti nekad,strašno,samo da je primio i punom opalio,odnio bi i igrača i loptu u gol,ali nema veze dobro je završilo.Bitna 3 boda sa uvijek teškog gostovanja,sad već polako možemo reći kako je Umtiti odlično pojačanje,budućnost kluba.Suarez(D) je isto dobar bio,ima lijepe kretnje,brz je s loptom,zna dodat,super za sada.Gomes za sada ne opravdava očekivanja ali dobro,mislim da mu treba još par tekmi da pohvata kako se ovdje igra.Ter Stegen isto super,ok imao je jednu dvije greške ali s obzirom koliko loptu ima u nogama,odličan je,i s lijevom i s desnom dijeli lopte kao kakav veznjak,bit će on u top 3 golmana za koju godinu.

 Gomes bi trebao biti igrač tipa Rakitić.

Ali nekako ima pre dug korak i pošto je dosta visok dosta tromo izgleda.Iako kad je sa loptpm zna povući iima silinu.Ali trenutno je previše impresioniran.

Umititi će za 2 godine biti među TOP 5 stopera na svijetu.

 

Denis Suarez ima Barcin DNA stvarno mi se sviđa.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Polako sa gomesom, pa ardu smo čekali skoro pa godinu dana, pa za sada od početka sezone igra odlično.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 22:21 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Istina.

Govorimo o tome jer je inače sve ok izgledalo.Još kad se tu doda Neymar to će biti dobro.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Raspored utakmica

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Odličan raspored za nabijanje bodova na početku sezone
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad je mrtva pauza za repke?Aletico očajan što ih prije dobijemo to bolje.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Oko 5. i 13.9 i onda početkom 10. mjeseca
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Postava Barce i zamjene ove sezone.
Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Malo pretjerujete Gomes još nema niti jednu tekmu da je počinjao u prvih 11, treba pričekati barem prvi dio sezone i onda donositi zaključke o pojačanjima.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kroz sljedećih par sati Paco je novi igrač Barce.Prošao preglčed jutros.

Izašle su i slike gdje je u autu ispred te klinike ili čega već.

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice