FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Znači nema potrebe da se nadam prolasku na kladioni...a bili su mi sumnjivi od početka, al neda vrag mira
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Na greskama se treba ucit,a enrike ocito nije nista naucio nakon sramote protiv alavesa
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Igra ko usporema snimka.Stali.u krug i vrte okolo.

Nema ritma,idem gledat Atletico Bayerm
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne zna se ko je gori u Primeri....Atletico, Real ili mi.


Uzas. Imam osjecaj da ce City, Juve i Bayern gazit samo tako ove sezone u LP...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Izvadi rakitica,a ostavi neymara.LOL rafinha u 2 min napravio vise nego paco u 52min
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ajde da je I enrike pogodio s izmjenom
10 godina
online
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ajde da je I enrike pogodio s izmjenom

 bas sam to htio reć

 

10 godina
online
FC Barcelona

sommere hvala ti

7 godina
offline
FC Barcelona

Pique pogađa za vodstvo, bravo.😃

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nama treba pod hitno desni bek jer bit ce sranja ako se roberto ozlijedi ,Vidal 90% odlazi u prvom mjesecu
10 godina
online
FC Barcelona

ovu smo dobili na mišiće

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kako mi je drago zbog arde...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Teška pobjeda,Sommer nam poklonio 3 boda, što je još bolje i City je kiksao tako da već sad imamo lijepu prednost nad konkurencijom. Drugo poluvrijeme puno bolje, Arda je unio živosti, mogao bi on biti slična priča kao i Roberto, kada smo ga najviše pljuvali sad nam je svima ja mislim začepio usta, preporodio se. Samo je šteta što se vrlo vjerovatno neće baš naigrati, ali bitno je da pokazuje znakove života. Neymar isto nekad zna ići na živce sa svojim vratolomijama, ali ajde začetnik je oba gola Barce tako da će mu se progledati kroz prste.

 

Kao što netko reče, desni bek mora biti pod mus na zimu, Vidal je svoju priču završio u Barci, a osim Roberta tu poziciju nema tko odigrati kvalitetno.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Arda je trebao od početka, kako je čovjek započeo sezonu, baš mi je drago. Nadao sam se da će Paco proigrati ali zasada ništa.

 

Celtic utrpao Cityu 3 komada a mi smo ih dobili 7-0, mislim da je jasno.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 22:47 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Igra bez tempa pobjeda na neko iskustvo.
Neymar bez Messija puno bezopasniji.

Arda sve bolji i bolji.Rakitić protiv Atletica bio najbolji danas se nije micao.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Poklonjen penal A.Madridu protiv Valrencie ali Alves skida ove penale. Messi, ronaldo, danas Griezmannu i Gabiju. haha.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 13:28 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Večeras se lomi sezona prije zime...obavezno pobjeda ako želimo imat manji presing za LP.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Moramo ovo iskoristiti sad,da vratimo psihološku prednost na našu stranu, da ostali jure nas. Iako vjerujem da danas Barcu očekuje teška tekma, Celta je neugodna, ali ipak mislim da smo previše kvalitetni da to ne iskoristimo, iako nam rezultat od prošle sezone treba biti upozorenje, dečki danas moraju uzeti sva 3 boda. Najviše očekujem od Neymara, pa potom Sukija, treba odigrati kvalitetnu utakmicu.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bit će teško ali idemo po 3 boda.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 18:24 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Trebali smo mi super marija balotellija uzet,lik trpa nenormalno
7 godina
offline
FC Barcelona

Postave momčadi  

Barcelona, po pobjedu 

 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2016 20:34 (thekeyofdestiny13).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Davno sam ja rekao da onaj panj Zidane nezna gdje mu je glava.Najsretniji čovijek na planeti.

Nadam se pobjedi večeras i trajno preuzimanje vrha kako je i bilo zadnjih 5 godina u komadu.
This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

link za stream?

artuditu
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Livetv.sx
This time next year we'll be millionaires
7 godina
offline
FC Barcelona
Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Valjda neće večeras kiksati. Poslije reprezentativne stanke nikad dobro ne igraju, treba nam ova pobjeda.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
7 godina
offline
FC Barcelona

 Primili laki gol

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
opet klauniziranje Enrikea s postavom.. nikako da nauci
Ayee!
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Dok se vam sprda sa Zidaneom, mi na klupi imamo enriquea koji se ne pokazuje nesto bolji.
Vec trecu godinu on radi iste greske i nista naucio iz njih nije. Znaci ima neugodno gostovanje, 

a on mjenja ekipu kaao da ga ocekuje prijateljska utakmica. Kud nam nema messia, tu sad on 
odmara iniestu, rakitica, pa jos mathieua stavi. A busquets ove sezone previse gresaka radi.
Turan u vezi ne moze igrat, pokazao je da se dosta bolje snalazi na mjestu krinog napadaca.
Igra je bezidejna, spora i neprecizna. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Idem gledati NFL, kad ova utakmica završi neću ništa propustiti. Očajno igraju.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice