FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...

Ja očekujem Vidala u prvih 11.

 Vidal nije niti pozvan, ispao zbog "tehničke" odluke, zajedno sa Ter Stegenom i Mathieuom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Di nam je Specijalac, nešto se ne čuje zadnjih par dana. Kolo sreće se okreće hehe...Uglavnom danas jako teška tekma, tko bi rekao da će nam Sociedad zadavati toliko glavobolji zadnjih par godina, ali imam osjećaj da bi danas mogli pobijediti, ako je suditi po zadnje 2 tekme, forma se podigla malo, samopouzdanje igrača isto. Neymar je odmoran očekujem da eksplodira danas, ako ništa i neki X sa postignutim golom ne bi bio loš.

 Hahah, samo da se nadovežem; znači, netko tko više od 6 mjeseci nije ništa napisao u temi Real Madrida, a (gotovo) svaki dan 'visi' na temi 'FC Barcelona' je u najmanju ruku, simpatizer Barcelone :D :D :D

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sastav Barce:

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nevjerovatno kako traljavo igraju protiv RSO.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
FC Barcelona

Koja glupa izmjena ja ne vjerujem.

 

 

Nadam se da stavlja Gomesa da ga proda.

7 godina
offline
FC Barcelona

Konačno pobjeda Barcelone na Anoeti!  

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Je...samo uz kakav sudački poguranac da me sramota...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Je...samo uz kakav sudački poguranac da me sramota...

 Stvarno? Odustao nakon 10 min utakmice.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=945213

 

 

evo video pa procijenite sami....ja ne bih svirao ofsajd....još jedan loš trap.

 

 

 

ali i  sociedad je imao čistu ruku tako da ono....bolje ovako nego da se piše o dva penala za barcu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 0:19 (Mitch).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Je...samo uz kakav sudački poguranac da me sramota...

 koji sudački poguranac, o čem pričaš

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Sudac slijep, ako je ono bilo zaleđe sudac bi ozbiljno trebao razmislit o povlacenju iz nogometa.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=945213

 

 

evo video pa procijenite sami....ja ne bih svirao ofsajd....još jedan loš trap.

 Ma naravno da nije ofsajd, samo na drugoj strani je bio čisti penal na suarezu

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Sudac slijep, ako je ono bilo zaleđe sudac bi ozbiljno trebao razmislit o povlacenju iz nogometa.

 Pa onda nebi bilo sudaca, jer svaki sudac koji sudi utakmice real madrida je slijep.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...
TheDarkSide kaže...

Sudac slijep, ako je ono bilo zaleđe sudac bi ozbiljno trebao razmislit o povlacenju iz nogometa.

 Pa onda nebi bilo sudaca, jer svaki sudac koji sudi utakmice real madrida je slijep.

 O boze, dosao sam iz neutralne perspektive ovdje...ljeci svoje frustracije negdje drugdje. Na snimci se jasno vidi da je SUĐEN OFFSIDE di ga nije bilo..ajde da je sudio taj tvoj navodni faul na suarezu, al on je sudio zaleđe od 2-3 metra praktički.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
FC Barcelona

zaleđa nije bilo, ali isto tako je neymara rulli rusio u 16m pa je neymar jos dobio zuti za simulaciju a vidi se cista ruka rullija na neymarovoj nozi

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Istina da....uglavnom loše suđenje, ali nismo se baš napadački proslavili.

 

 

Najviše nas muči vezni red.....je*ote ovaj svaku tekmu igra s drugom trojicom.

14 godina
offline
FC Barcelona

Opet ono o čemu pričam. Sudac napravio jednu grešku na račun Sociedada, offside iz kojeg uopće nije sigurno da bi i zabili gol i cijeli svijet je na nogama, Illarramendi plače o suđenju itd.

 

Na drugoj strani Neymar dobio žuti karton za simulaciju nakon što ga je golman pokupio. Čisti penal nedosuđen, isti onakav kakav je suđen Realu protiv Seville. Ali to je naravno nebitno, bitan je taj jedan offisde jer je u korist Barcelone. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 12:22 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Di nam je Specijalac, nešto se ne čuje zadnjih par dana. Kolo sreće se okreće hehe...Uglavnom danas jako teška tekma, tko bi rekao da će nam Sociedad zadavati toliko glavobolji zadnjih par godina, ali imam osjećaj da bi danas mogli pobijediti, ako je suditi po zadnje 2 tekme, forma se podigla malo, samopouzdanje igrača isto. Neymar je odmoran očekujem da eksplodira danas, ako ništa i neki X sa postignutim golom ne bi bio loš.

Dobar dan kolega, evo me tu sam, živ i zdrav, hvala na brizi! 

Za sve one koji se brinu gdje se javljam i gdje ne, isključivo moja dobra volja i nešto privatnih razloga. 

Da me je Sevilla ugodno/neugodno iznenadila, je, ali me je još više iznenadila igra, odnosno ono što je prezentirano na travnjaku, gdje je sada Sevilla No2 trenutno, makar ju je Barcelona pobjedila u 11 kolu, smatram da je u nekom određenom kontekstu razvoja događaja skorom veća briga od Real Madrida, i njihovih ispuštenih balona! 

Dolazi uskoro i Liga Prvaka, duuuugačka je još sezona, to trebaju znati svih dvadeset klubova, a pogotovu oni koji igraju na nekoliko frontova! 

Apropos sezone i frontova, Real Madrid je ipak moguće u prednosti, obzirom će ZZ, bez TOP-a ostati "doma", dok će te vi dovoditi nekog novog, pa onda cijela sezona za navikavanje i uigravanje kako to "netko on" vidi svojim očima. 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kao što sam rekao davno...Real je kao slon na vrhu stabla.Nitko ne zna kako je došao tamo ali svi znaju da će pasti.

 

Uglavnom Rakitić i cijeli naš vezni red jučer u drugom poluvrmenu plus Digne nakon onakve predstave pokzauju da nemjau što raditi tu.

Onaj Denis Suarez je panj svijetske klase.Gomesa neću komentirati lik je okretan ko tenk iz 91.

 

Digneova najgora utakmica ove sezone stvarno je bio ne vidiljiv i zbog njega nismo mogli iznjeti loptu.

Vidal zaslužuje više prilika nije ni Roberto ništa bolji od njega.

 

Uglavnom forma se diže počeli smo igrati ,skupljamo bodove i vjerujem da ćemo na kraju sezone biti prvi u prvenstvu jer je Real pročitana knjiga.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Treba priznati da Real trenutno ima puno bolji vezni red od nas, to je ono što me brine. Iniesta je odličan ali godine ga polako stižu i ne može više izdržati svaku utakmicu po 90 minuta, a Busquets ne može sve sam.

 

Rakitić preloš otkad je Dani otišao. Lako je bilo igrati kad mu je jedini zadatak na toj desnoj strani bila obrana i trčanje bez lopte dok su Alves i Messi bili zaduženi za kreaciju. Sad kad nema Danija i kad treba nešto i kreirati, vidi se koliko je Rakitić limitiran. Ostalima neću još suditi, ipak treba nešto vremena za prilagodbu.

Ali zato je Umtiti igračina i jedno od najboljih pojačanja u zadnjih nekoliko godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 14:43 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kao što sam rekao davno...Real je kao slon na vrhu stabla.Nitko ne zna kako je došao tamo ali svi znaju da će pasti.

 

Uglavnom Rakitić i cijeli naš vezni red jučer u drugom poluvrmenu plus Digne nakon onakve predstave pokzauju da nemjau što raditi tu.

Onaj Denis Suarez je panj svijetske klase.Gomesa neću komentirati lik je okretan ko tenk iz 91.

 

Digneova najgora utakmica ove sezone stvarno je bio ne vidiljiv i zbog njega nismo mogli iznjeti loptu.

Vidal zaslužuje više prilika nije ni Roberto ništa bolji od njega.

 

Uglavnom forma se diže počeli smo igrati ,skupljamo bodove i vjerujem da ćemo na kraju sezone biti prvi u prvenstvu jer je Real pročitana knjiga.

 

 

 

, kolega, jesi ti kada vidio u akciji T-84 tenk?!?! 

Koji je među prvima imao na svijetu žiroskop implementiran za borbeno djelovanje u pokretu, pri brzinama i preko 50 km/h i neravnom terenu????? 

 

Što se tiče finiširanja u završnici La Lige, imate skorom jednako utakmica kao i drugi klubovi u vrhu tablice, puno je toga moguće i ništa nije nemoguće do kraja! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nikada...Okretan ko trajekt.Jel sad bolje?
A trajekt sam vidio.

Tako je.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Nikada...Okretan ko trajekt.Jel sad bolje?
A trajekt sam vidio.

Tako je.

Koji si ti "trajekt" !!!!! 

 

Tako je!!!!!! 

ATJ Lučko
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
zasto vidal opet ne igra?
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
zasto vidal opet ne igra?

 Ali Vidal je pozvan, a bilo bi dobro da i odigra u ovoj utakmici.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet Roberto...
Arda u sredini to mi se ne sviđa.

Mathieua neću komentirati.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet Roberto...
Arda u sredini to mi se ne sviđa.

Mathieua neću komentirati.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet Roberto...
Arda u sredini to mi se ne sviđa.

Mathieua neću komentirati.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Opet Roberto...
Arda u sredini to mi se ne sviđa.

Mathieua neću komentirati.

 Jesi ih naredao. 

 

Sredina Rakitić-Sergio-Arda, uh baš me zanima kako će to izgledati.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 20:45 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mathieu je napravio milijun gresaka i i dalje igra, zalosno.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice