FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.649
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
PLASMAorLCD kaže...

Milina za gledati

- Bome dobro kažeš, koja kontrola lopte, precizna dodavanja, nema prigovora.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, to je bilo savršenstvo, ali mislim da se sada Realovi igrači drukčije postavljaju prema ovakvoj igri, sad im je dosta samo čekat da Barca pogriješi u predaji lopte i opalit kontru, mnogo manje ostavljaju rupa, naravno Barcini igrači se niti ne kreću kao prije, više je stajanja na mjestu ili šetanja.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sad Iniesta povede, kruži 20 min, svi ga gledaju ko čorave kokoške i nitko da se ponudi uzet loptu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:52 (Tommy_123).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonini mladi igraci: Guardiola, zadnje 2 sezone - preko 2000 minuta. Martino ovu sezonu - 72 minute.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Barcelonini mladi igraci: Guardiola, zadnje 2 sezone - preko 2000 minuta. Martino ovu sezonu - 72 minute.

Sad se tocno vidi koliki je Martino panj.Kao neke rotacije samo je panjina Sergi Roberto dobio ozbiljniju minutazu iako to nije nicim zasluzio...Dao bih sve samo da ga prodaju

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca? Atletico? Doesn't Matter{#}

1911 /\/\/\/\/\ 1899
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 22:55 (N3N0).
15 godina
offline
FC Barcelona

Čitam razne komentare i eto svi trenutno pljuju po Chelseau i Mourinhu... kada je takvu taktiku prezenitrao protiv Barce onda je bio bog isus krist, najbolji i najjači... kompleksi na najjače {#}

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

Čitam razne komentare i eto svi trenutno pljuju po Chelseau i Mourinhu... kada je takvu taktiku prezenitrao protiv Barce onda je bio bog isus krist, najbolji i najjači... kompleksi na najjače {#}

Ma presmijesno da bilo koji klub za koji navijam pocne ovako igrati instant bi ga prestal gledati to nije nogomet tko zeli gledati ovakvo sranje ko ovaj Chelsea pa to je pre strasno.

Kazu bitan je rezultat a ne mi pa onda neka igraju pred praznim stadionom i neka ne prenose utakmice ako nisu bitni gledatelji.

twice the pride double the fall
14 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Specijalnom je bitan rezultat. Tako da ne cudi ovakvo ubijanje nogometa.
B-A-R-C-A
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam kako netko moze navijati za Chelsea.Trentno Barcelonina igra nije na nivou ali se pokusava zabiti gol,uvijek se nadigra protivnika i uvijek se napada.Ali ovaj Chelsea samo orjentiran na obranu i nabij pa sto Torres izmedju 5 igraca napravi to je to...Nogomet se igra prvenstveno zbog publike...Barem nekada dok se sve nije komercijaliziralo

15 godina
offline
FC Barcelona
Ovaj pise o kompleksima, a o Mou ovdje pokrece raspravu iako nema nikakve veze sa Barcom. Tko je pravi kompleksas sad na kraju? :)
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
Ovaj pise o kompleksima, a o Mou ovdje pokrece raspravu iako nema nikakve veze sa Barcom. Tko je pravi kompleksas sad na kraju? :)

Ti si navijač Che??

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
FC Barcelona
Ne, Inter. Ali kakve to veze ima?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
Ne, Inter. Ali kakve to veze ima?

Ahh, taj jadni Inter što ga je Specijalni trenirao. Sad vidim zašto te boli pa pišeš gluposti u našoj temi.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Jack Sparrow kaže...
Ne, Inter. Ali kakve to veze ima?

Ahh, taj jadni Inter što ga je Specijalni trenirao. Sad vidim zašto te boli pa pišeš gluposti u našoj temi.

Zašto jadni Inter? Što fali Interu?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
x18x05x kaže...
Jack Sparrow kaže...
Ne, Inter. Ali kakve to veze ima?

Ahh, taj jadni Inter što ga je Specijalni trenirao. Sad vidim zašto te boli pa pišeš gluposti u našoj temi.

Zašto jadni Inter? Što fali Interu?

Moraš prizanti da je bio jadni kad ga je Mou trenirao. Parkiranje autobusa pred gol je bila odlika još jedne Milanske momčadi.

 

Sad ih ne pratim jer se i ne priča o njima.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 1:20 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Moraš prizanti da je bio jadni kad ga je Mou trenirao. Parkiranje autobusa pred gol je bila odlika još jedne Milanske momčadi.

 

Sad ih ne pratim jer se i ne priča o njima.

Sudiš igri kluba prema jednoj utakmici i to u onoj gdje su dobili crvenog i to protiv barcelone koja je pomela sve pred sobom godinu prije.{#} Vidi se da nisi gledao ni jednu drugu utakmicu, kao očitno ni onu u milanu. Istina da su jako pali jer su loše obvljali posao, a i na to je još udarila kriza te lige. Al dobro pustmo sad to, pričajte si dalje o Barci.

 

Ne nisam se zauzima za Josea, niti Inter nego vidim da ovog stalno kompleksi muće, a i sam je izgleda takav.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 10:22 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
x18x05x kaže...

Moraš prizanti da je bio jadni kad ga je Mou trenirao. Parkiranje autobusa pred gol je bila odlika još jedne Milanske momčadi.

 

Sad ih ne pratim jer se i ne priča o njima.

Sudiš igri kluba prema jednoj utakmici i to u onoj gdje su dobili crvenog i to protiv barcelone koja je pomela sve pred sobom godinu prije.{#} Vidi se da nisi gledao ni jednu drugu utakmicu, kao očitno ni onu u milanu. Istina da su jako pali jer su loše obvljali posao, a i na to je još udarila kriza te lige. Al dobro pustmo sad to, pričajte si dalje o Barci.

 

Ne nisam se zauzima za Josea, niti Inter nego vidim da ovog stalno kompleksi muće, a i sam je izgleda takav.{#}

Ma je jedna utakmica tako igraju jako cesto i bas mi je zao talentiranih igraca poput Hazarda koji trune u tom smecu i mora igrati taj antinogomet , i da svi smo mi iskompleksirani jer smo htjeli gledati nogomet a dobili smo ne gledljivo sranje.

 

Strasan je ovaj forum nesmijes nista kritizirati jer si hater odma , a nesmijes nista niti hvaliti jer si fanboi odma ne shvacam samo kako netko moze braniti ovo od jucer nakon 10 minuta gledanja sam dobil proljev i ugasil utakmicu.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja sam mislio na Inter, briga me za Chelsea.{#} Oni su na sličan način osvojili naslov 2012. 

Istina da nije lijepo za gledati kad se ovako jako netko brani, ali nije antinogomet jer je i obrana te strategija dio nogometa. Nemoj misliti da branim sad radi toga, ali shvačam kao razuman čovjek da nije htio podcjeniti klub koji je izbacio Barcelonu, te pobjedio i real ove sezone. Ovako je izvukao x i sad je favorit kod kuće. Iako ovo jučer bilo baš gadno povlačenje barem ono malo što sam gledao i nisam shvatio tolko jako povlačenje u svoj gol.

I nisam za nikoga rekao da je hater ili fanboy. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 11:05 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...

Ja sam mislio na Inter, briga me za Chelsea.{#} Oni su na sličan način osvojili naslov 2012. 

Istina da nije lijepo za gledati kad se ovako jako netko brani, ali nije antinogomet jer je i obrana te strategija dio nogometa. Nemoj misliti da branim sad radi toga, ali shvačam kao razuman čovjek da nije htio podcjeniti klub koji je izbacio Barcelonu, te pobjedio i real ove sezone. Ovako je izvukao x i sad je favorit kod kuće.

I nisam za nikoga rekao da je hater ili fanboy. {#}

Ma ok jasno je to meni  ali nabijem mu ja tu strategiju na onu stvar tako igra jako cestu i gotov u svim klubovima i dok faila a to je cesto place ko curica i krivi sve redom pogotovo suce na koje vrsi veliki pritisak pogotovo pred svaku utakmicu i to me uzasno zivcira i ne volim takve pretenciozne i arogantne ljude koji mislie da su bogom dani i nedaj Boze da stvarno preuzme Man Utd da unisti tu nogometnu instituciju svojim antinogometom i ponasanjem.

 

Zamisli si da nedaj Boze prode u finale i da nekim cudom osvoji LP na taj nacin slavili bi ga svi ko genijalca koji je izmislio toplu vodu , a ironicno u najelitnijem nogometnom natjecanju dode do vrha upravo izostatkom nogometa za mene osobno bi to bila najveca nogometna tragedija i mislim da bilo koji klub koji nema volje i zelje barem malo IGRATI nogomet ne zasluzuje biti medu top klubovima.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 11:07 (dad0r).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pojedini talijanski mediji prenose da bi Alexis mogao napustiti Barcu i preci u Juve,dok bi Barca vratila Deulofuea...ako ga prodaju mogu odmah otici svi iz uprave,Alexis je zvijer

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

FIFA je na svojoj službenoj stranici objavila da je "zaledila" odluku o zabrani transfera Barceloni do se ne razmotri njihova zalba i ne donese konacna odluka. {#}

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nidzo95 kaže...

FIFA je na svojoj službenoj stranici objavila da je "zaledila" odluku o zabrani transfera Barceloni do se ne razmotri njihova zalba i ne donese konacna odluka. {#}

Sad treba odmah krenuti u akciju i pokupovat sve igrače koji nam trebaju.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Nidzo95 kaže...

FIFA je na svojoj službenoj stranici objavila da je "zaledila" odluku o zabrani transfera Barceloni do se ne razmotri njihova zalba i ne donese konacna odluka. {#}

Sad treba odmah krenuti u akciju i pokupovat sve igrače koji nam trebaju.

Tako je,MES QUE UN CLUB ♥

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sad je i sluzbeno:FIFA je suspendirala kaznu Barceloni u vezi transfera do konacne odluke,a do tada Barca moze kupovati igrace...sto prije krenuti u shopping i kontaktirati sve igrace koje klub zeli da se pripremi teren za ljetni rok

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

Šime, vrijeme je fakat da odmagliš odavde.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek ekspert. Kakvi mrtvi Sciglio? Roberto da mijenja Iniestu, a Rafinha se vraca s posudbe? Btw kad vidim ovog Adamu kakvu akceleraciju i gradu ima, pojede i Alexisa i Pedra, moze odmah u prvu ispred Deulofeua.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice