FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.557
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

 

N3N0 kaže...
Hrvek ekspert. Kakvi mrtvi Sciglio? Roberto da mijenja Iniestu, a Rafinha se vraca s posudbe? Btw kad vidim ovog Adamu kakvu akceleraciju i gradu ima, pojede i Alexisa i Pedra, moze odmah u prvu ispred Deulofeua.

To je prijedlog, moj, neznam tko bi još mogao zamjeniti Danija koji je stvarno super nogometaš, ali često zaluta duboooko u napadu, super je igrač samo u zadnje vrijeme je počeo strašno puno ubacivati lopte (krivica Tate)

A Roberto može mjenjat Iniestu, ne sad protiv Reala, ali za manje utakmcie bez problema, pa dobro igra ;)

 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

prodati alvesa maskerana adrijana pedra kupiti davida luiza humelsa tijaga silvu subotica ili pisceka ter stegena i gabija

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako prodaju Danija,najbolje neka dodje Cuadrado iz Fiorentine,odlican je {#}

11 godina
offline
FC Barcelona

Uzimajući u obzir kako u upravi godinama vuku ispravne poteze, za vjerovati je da će sad pametno i brzo kupiti što momčadi treba...{#}

 

Sarkazam, naravno.{#}

 

Iskreno, nadam se da im ova zabrana te sad ukidanje iste, udarila u glavu i da će se netko mrdnut i obnovit momčad za drugu sezonu.

ako ništa, nek nabave golmana, beka i 2 stopera i mirni smo, ostatak još može.

uBlowMeBro?
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

ivanovic je bolje rjesenje od cuadrada (ali ne zato sto sam srbin)

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 14:51 (darko.kuzmo).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
SimeKZ kaže...
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

Šime, vrijeme je fakat da odmagliš odavde.

Ja jos nisam vidio neki konstruktivan post s tvoje strane... Zasto bi odmaglio ? zato jer mi ti tako kazes... prije par tjedana se slazes sa mnom sad ne. Ocito cim se nesto dobro napise je odlicno, nesto lose, odmah nevalja. 

 

Pa prica lik nebuloze, najbolje da ce Milan prodati svog najboljeg beka kojeg su imali nakon Cafua. Nakon Odda, Grossa i ostalih kvazi igraca napokon se neki mladi igrac izvadio iz skole nogometa i moze konkurirati na lijevoj i desnoj poziciji. 

 

Luizs jucer odigra fenomnealnu tekmu u obrani, neprelazan i tu ga se spominje da ide u Barcu. Isto tako Thaigo Silva koji je rekao da mu je zelja vratiti se u Milan a PSG je zainteresiran za El Shaarawya tako da sve je moguce i na toj realciji. 


Kad vidim jedan ovakav normalan post od tebe, svaka ti cast... do tada mi se skini.

 

A vidi ovog Kuzmu, samo da je Nastasic ili Ivanovic... Panj do Panja...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 14:52 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

Sime ajde bjezi iz teme.To si ti nadfas da Luiz nece u Barcelonu doci jer bi pokrio sve rupe u obrani na racun kojih Barca gubi trofeje i utakmice.

Luiz u Chelsea neigra u prvenstvu nikako jedino ako je netko od stopera ozlijeden a u LP igra jer Matic ima zabranu zbog toga sto je igrao u Benfici

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
SimeKZ kaže...
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

Sime ajde bjezi iz teme.To si ti nadfas da Luiz nece u Barcelonu doci jer bi pokrio sve rupe u obrani na racun kojih Barca gubi trofeje i utakmice.

Luiz u Chelsea neigra u prvenstvu nikako jedino ako je netko od stopera ozlijeden a u LP igra jer Matic ima zabranu zbog toga sto je igrao u Benfici

Sad mi reci jesi ozbiljan ili sta ? :D 

Puca mi klinac oce doc ili nece. Samo pricam kako je to tesko. On je bio ozljeden pa nije igrao, isto tako na klupi nemaju nikog drugog osim njega koji moze igrati 2 pozicije u obrani, cak i tri. Ne trkeljaj bzvz. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Luiz je i sam rekao da bi najradije išao u Barcelonu od svih klubova, to je prvo, drugo Luiz uopće ne igra u Chelseau, već ja to shvaćam kao da je jučer Mou htio igrati s 7 stopera, pa je njega ubacio unutra ;)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ti netrkeljaj bezveze jer Luiz nikada nije poceo utakmicu u Chelsea kada su Terry i Cahill bili zdravi.Naporan si do bola.A

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
x18x05x kaže...
SimeKZ kaže...
Hrvek1909 kaže...

ter Stegen, Luiz, Silva(?), desni bek (Sciglio onaj, iak je više u bolnici nego na terenu), par igrača iz omladine i to je to..

Špica nama prava ne treba, tu je Messi, a uz malo više motiva u ekipi i on će opet blistat :)


Pa bi ja to nekako ovako postavio

 

ter Stegen

Sciglio(?) - Luiz - Pique - Jordi

Cesc (Xavi, godine) - Busqi - Iniesta(Roberto)

Pedro(Alexis) - Messi - Neymar

Aha Milan ce prodat de Sciglia... sta ovdje neces sve procitat. Isto kao i Luiza koji je medu glavnim karikama mourinhu.

Šime, vrijeme je fakat da odmagliš odavde.

Ja jos nisam vidio neki konstruktivan post s tvoje strane... Zasto bi odmaglio ? zato jer mi ti tako kazes... prije par tjedana se slazes sa mnom sad ne. Ocito cim se nesto dobro napise je odlicno, nesto lose, odmah nevalja. 

 

Pa prica lik nebuloze, najbolje da ce Milan prodati svog najboljeg beka kojeg su imali nakon Cafua. Nakon Odda, Grossa i ostalih kvazi igraca napokon se neki mladi igrac izvadio iz skole nogometa i moze konkurirati na lijevoj i desnoj poziciji. 

 

Luizs jucer odigra fenomnealnu tekmu u obrani, neprelazan i tu ga se spominje da ide u Barcu. Isto tako Thaigo Silva koji je rekao da mu je zelja vratiti se u Milan a PSG je zainteresiran za El Shaarawya tako da sve je moguce i na toj realciji. 


Kad vidim jedan ovakav normalan post od tebe, svaka ti cast... do tada mi se skini.

 

A vidi ovog Kuzmu, samo da je Nastasic ili Ivanovic... Panj do Panja...

ivanovic panj ti nisi normalan

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

ti netrkeljaj bezveze jer Luiz nikada nije poceo utakmicu u Chelsea kada su Terry i Cahill bili zdravi.Naporan si do bola.A

Jesam ? 
Drago mi je :)

 

Kad budes spreman za konstruktivan post samo se javi, procitas koju knjigu i tako da budes malo elokventiji i to. I da, maknes nos malo dalje od Barce i skuzis da i uokolo isto ima klubova koji mogu kupiti igrace...

 

Bilo bi mi drago da ode u Barcelonu, napokon da nakon Puyol - Pique linije imaju postenog stopera koji zna igrati prema naprijed. Uz Dani Alvesa bi to odlicno izgledalo. Isto tako, Xavi i Iniesta trebaju zamjenu... mali roberto je tu, spominjao se Rakitic... opet, takvim igracima je tesko naci zamjenu... doslovno su zive za klub. Jedino da Robertu se da vise minuta da igra uz Xavia ili uz Iniestu da dobije na sigurnosti.

Isto tako Dani Alves ima svoju zamjenu. Montoya je odlican igrac, nezreo jos ali odlican za svoje godine. bartra takoder ce jednom doc umjesto Piquea. Sve su to odlicni igraci i barca po meni ne mora zujat sa milijunskim transferima.

 

Napad imaju, Neymar - Messi - Sanchez. Samo sta se Sanchezu daje jako malo minuta, igra Pedro koji je takoder odlican za tu poziciju. Jos su na klupi Affelay, Cuenca i Dos Santos koji to moze odigrati. Doci ce sa posudbe Delofeu i vise im ne treba. Vise bi volio da se ove mlade gurne u vatru kao sta se prije radilo pa da imaju kvalitetnog domaceg igraca, nego da se kupuje sa strane. 

 

@darko.kuzmo

 

Reci mi onda iz kojeg je razloga prebacen da igra stopera ako nije panj ? A kvaliteta za Barcelonu nije nikako.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 15:17 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad si toliki znalac vidio bi da je Sergi Roberto nije nista pokazao i da nemoze biti zamjena Xaviu ili Iniesti...Montoya ako nista moze biti zamjena...Affelay,Cuenca,Tello i Dos Santos nisu kapacitet za Barcelonu jer dosada nisu nista pokazali sto zbog ozlijeda i to vrlo teskih a nekima neodgoavara stil kao sto je to Tellu koji je vise za klub koji igra na kontre...

 

Rafinha i Fabregas kao neke zamjene za Xavi i Iniestu.

Montoya zamjena za novog beka ili Dani Alvesa.

Mascherano i Bartra zamejne za Pique i Luiza/Hummelsa/nekog treceg.

 

U napadau prodati Pedra ili Alexisa.Stavrno teska odluka ako budu isli na prodavanje.

Tu se vraca Deulofeu + Alexis/Pedro i ako bude taj neki novi pravi napadac mogu biit sasvim dostojne zamjene.

 

Za golmana Ter Stegena i dovesti Willia Cabalera koji s godinama brani sve bolje a on je jeftin i iskusan.Ili Tima Crulla ili kako se vec pise.

 

Znaci prodati Cuencu,Affelaya,Dos Sanstosa,Sergi Roberta i Tella ako nedode nova klasicni napadac.

Dovesti Luiza,Ter Stegena,Willy Cabelara ili Navasa iz Levantea.Neku mrcinu u napadu tipa Llorente,Lukaku,Mandzukic.

 

Znaci ako bi ovo bila pocetna momcad:
       Ter Stegen

Dani Alves Luiz Pique Alba

       Busqets

   Iniesta    Fabregas

Neymar Messi Alexis/Pedro

 

Znaci na klupi bi bili:

Xavi,Bartra,Mascherano,Adriano,Montoya,Tello/ili novi napadac,Willy,Rafinha,Deulofeu,Song...

 

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

ti netrkeljaj bezveze jer Luiz nikada nije poceo utakmicu u Chelsea kada su Terry i Cahill bili zdravi.Naporan si do bola.A

Jesam ? 
Drago mi je :)

 

Kad budes spreman za konstruktivan post samo se javi, procitas koju knjigu i tako da budes malo elokventiji i to. I da, maknes nos malo dalje od Barce i skuzis da i uokolo isto ima klubova koji mogu kupiti igrace...

 

Bilo bi mi drago da ode u Barcelonu, napokon da nakon Puyol - Pique linije imaju postenog stopera koji zna igrati prema naprijed. Uz Dani Alvesa bi to odlicno izgledalo. Isto tako, Xavi i Iniesta trebaju zamjenu... mali roberto je tu, spominjao se Rakitic... opet, takvim igracima je tesko naci zamjenu... doslovno su zive za klub. Jedino da Robertu se da vise minuta da igra uz Xavia ili uz Iniestu da dobije na sigurnosti.

Isto tako Dani Alves ima svoju zamjenu. Montoya je odlican igrac, nezreo jos ali odlican za svoje godine. bartra takoder ce jednom doc umjesto Piquea. Sve su to odlicni igraci i barca po meni ne mora zujat sa milijunskim transferima.

 

Napad imaju, Neymar - Messi - Sanchez. Samo sta se Sanchezu daje jako malo minuta, igra Pedro koji je takoder odlican za tu poziciju. Jos su na klupi Affelay, Cuenca i Dos Santos koji to moze odigrati. Doci ce sa posudbe Delofeu i vise im ne treba. Vise bi volio da se ove mlade gurne u vatru kao sta se prije radilo pa da imaju kvalitetnog domaceg igraca, nego da se kupuje sa strane. 

 

@darko.kuzmo

 

Reci mi onda iz kojeg je razloga prebacen da igra stopera ako nije panj ? A kvaliteta za Barcelonu nije nikako.

u svakom slucaju ivanovic je bolji od maskerana a da je panj ne bih bio standardni u celziju

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kad si toliki znalac vidio bi da je Sergi Roberto nije nista pokazao i da nemoze biti zamjena Xaviu ili Iniesti...Montoya ako nista moze biti zamjena...Affelay,Cuenca,Tello i Dos Santos nisu kapacitet za Barcelonu jer dosada nisu nista pokazali sto zbog ozlijeda i to vrlo teskih a nekima neodgoavara stil kao sto je to Tellu koji je vise za klub koji igra na kontre...

 

Rafinha i Fabregas kao neke zamjene za Xavi i Iniestu.

Montoya zamjena za novog beka ili Dani Alvesa.

Mascherano i Bartra zamejne za Pique i Luiza/Hummelsa/nekog treceg.

 

U napadau prodati Pedra ili Alexisa.Stavrno teska odluka ako budu isli na prodavanje.

Tu se vraca Deulofeu + Alexis/Pedro i ako bude taj neki novi pravi napadac mogu biit sasvim dostojne zamjene.

 

Za golmana Ter Stegena i dovesti Willia Cabalera koji s godinama brani sve bolje a on je jeftin i iskusan.Ili Tima Crulla ili kako se vec pise.

 

Znaci prodati Cuencu,Affelaya,Dos Sanstosa,Sergi Roberta i Tella ako nedode nova klasicni napadac.

Dovesti Luiza,Ter Stegena,Willy Cabelara ili Navasa iz Levantea.Neku mrcinu u napadu tipa Llorente,Lukaku,Mandzukic.

 

Znaci ako bi ovo bila pocetna momcad:
       Ter Stegen

Dani Alves Luiz Pique Alba

       Busqets

   Iniesta    Fabregas

Neymar Messi Alexis/Pedro

 

Znaci na klupi bi bili:

Xavi,Bartra,Mascherano,Adriano,Montoya,Tello/ili novi napadac,Willy,Rafinha,Deulofeu,Song...

 

 

 

 

mandzukic hahahahhahahahahahhahahahah.............

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kad si toliki znalac vidio bi da je Sergi Roberto nije nista pokazao i da nemoze biti zamjena Xaviu ili Iniesti...Montoya ako nista moze biti zamjena...Affelay,Cuenca,Tello i Dos Santos nisu kapacitet za Barcelonu jer dosada nisu nista pokazali sto zbog ozlijeda i to vrlo teskih a nekima neodgoavara stil kao sto je to Tellu koji je vise za klub koji igra na kontre...

 

Rafinha i Fabregas kao neke zamjene za Xavi i Iniestu.

Montoya zamjena za novog beka ili Dani Alvesa.

Mascherano i Bartra zamejne za Pique i Luiza/Hummelsa/nekog treceg.

 

U napadau prodati Pedra ili Alexisa.Stavrno teska odluka ako budu isli na prodavanje.

Tu se vraca Deulofeu + Alexis/Pedro i ako bude taj neki novi pravi napadac mogu biit sasvim dostojne zamjene.

 

Za golmana Ter Stegena i dovesti Willia Cabalera koji s godinama brani sve bolje a on je jeftin i iskusan.Ili Tima Crulla ili kako se vec pise.

 

Znaci prodati Cuencu,Affelaya,Dos Sanstosa,Sergi Roberta i Tella ako nedode nova klasicni napadac.

Dovesti Luiza,Ter Stegena,Willy Cabelara ili Navasa iz Levantea.Neku mrcinu u napadu tipa Llorente,Lukaku,Mandzukic.

 

Znaci ako bi ovo bila pocetna momcad:
       Ter Stegen

Dani Alves Luiz Pique Alba

       Busqets

   Iniesta    Fabregas

Neymar Messi Alexis/Pedro

 

Znaci na klupi bi bili:

Xavi,Bartra,Mascherano,Adriano,Montoya,Tello/ili novi napadac,Willy,Rafinha,Deulofeu,Song...

 

 

 

 

Kakav crni Mandžukić, treba klasični centafor, tipa Lewa ili Cavani. Al uprava je glupa kao da ne kažem šta i na kraju ništa od toga. Samo da stopera dofuraju.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sime, jednu dobru kazes 19 losih. Mi tebe gledamo kao spamera, trolera i budalu. Najbolje je da odes i ne prosipas se.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
offline
FC Barcelona

Kakvih ste sve gluposti nadrobili pa to nisu istine vrlo je jednostavno kaj nam treba , ukratko:

 

  • golaman
  • dva PRAVA (pravi u smislu prirodne pozicije a ne ko ovaj panj Mascherano) stopera
  • prodaja Fabregasa a najbolji asistent je i igra odlicno na svojoj poziciji dok ga nas dragi trener ne baci na laznu devetku {#}
  • 1 ili cak 2 za vezni red koji mogu "zamijeniti" Iniestu i Xavia jer ja ne shvacam zakaj uprava kluba i trener misle da oni dva mogu/moraju bas svaku utakmicu u sezoni odigrati
  • jedan posteni napadac u smislu da ima neku ok visinu i vise kila od curice u srednjoj skoli
  • i naravno prodati pol ovih panjeva dok jos mozemo neku lovu dobiti za njih

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 16:13 (dad0r).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ja bih ovako, Begovic-Kolarov-Nastasic-Lovren-Ivanovic-Matic-Rakitic-Pjanic-Jovetic-Mandzukic-Messi. Kuzmice dragi jel se slazes?
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ja bih ovako, Begovic-Kolarov-Nastasic-Lovren-Ivanovic-Matic-Rakitic-Pjanic-Jovetic-Mandzukic-Messi. Kuzmice dragi jel se slazes?

Zaboravio si bosanskog dijamanta Edina Džeku {#}

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nije mi se uklapao u postavu mislim da bi Mandzo bolje realizirao superprecizne ubacaje Ivanovica i kooperaciju Messija na krilu. A i malo Hrvata sam stavio.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...

Kakvih ste sve gluposti nadrobili pa to nisu istine vrlo je jednostavno kaj nam treba , ukratko:

 

  • golaman
  • dva PRAVA (pravi u smislu prirodne pozicije a ne ko ovaj panj Mascherano) stopera
  • prodaja Fabregasa a najbolji asistent je i igra odlicno na svojoj poziciji dok ga nas dragi trener ne baci na laznu devetku {#}
  • 1 ili cak 2 za vezni red koji mogu "zamijeniti" Iniestu i Xavia jer ja ne shvacam zakaj uprava kluba i trener misle da oni dva mogu/moraju bas svaku utakmicu u sezoni odigrati
  • jedan posteni napadac u smislu da ima neku ok visinu i vise kila od curice u srednjoj skoli
  • i naravno prodati pol ovih panjeva dok jos mozemo neku lovu dobiti za njih

 

 

Dao sam ti TD sad samo zbog ovog "panj Masche" koji s obzirom da stoper nije njegova prirodna pozicija igra savršeno ;)

I ja neznam zašto mislite da nam treba neki centarfor, pa Messi sasvim solidno može odigrat tu ulogu, sjetite se vremena Pepa kad je bilo sramota IZBIT, UBACIT i DODAT VISOKU loptu ;)

I kud onda uopće s Messijem kad bi doveli nekog na njegovu poziciju? Stavit ga na krilo pa da opet fantazira sa svojim 2-minutnim trčanjem u utakmici koja traje 95 - 100 min?
Slažem se da bi trebao neki visoki ako misle nastavit tako ubacivat lopte, ali onda i Messiju dat do znanja da je i on nekad igrao na krilu i isto tako parao mreže

14 godina
offline
FC Barcelona
Problem je što ti niti jedan pravi klasični napadač neće doći i čekati svoju priliku da uđe u igru jednom u možda 10 utakmica. Tako da na igrače tipa Mandžo koji trpa u Bayernu, na to se može zaboraviti.

Eventualno bi možda mogli kupiti nekog starijeg centarfora kao jokera s klupe, kao što je prije bio Larsson recimo. Možda Klose?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Dao sam ti TD sad samo zbog ovog "panj Masche" koji s obzirom da stoper nije njegova prirodna pozicija igra savršeno ;)

I ja neznam zašto mislite da nam treba neki centarfor, pa Messi sasvim solidno može odigrat tu ulogu, sjetite se vremena Pepa kad je bilo sramota IZBIT, UBACIT i DODAT VISOKU loptu ;)

I kud onda uopće s Messijem kad bi doveli nekog na njegovu poziciju? Stavit ga na krilo pa da opet fantazira sa svojim 2-minutnim trčanjem u utakmici koja traje 95 - 100 min?
Slažem se da bi trebao neki visoki ako misle nastavit tako ubacivat lopte, ali onda i Messiju dat do znanja da je i on nekad igrao na krilu i isto tako parao mreže

 

Poanta je da je glupo ocekivat da Iniesta,Xavi i Messi igraju sve utakmice u sezoni full 90 minuta i onda da se od njih na kraju sezone ocekuje da igraju koda je pocetak sezone , a sta se tice napadaca treba nam nesto slicno kao sto su bili Villa,Henry,Ibrahimovic ili Etoo koji su se mogli u petercu hrvati s obranom dok je to bilo potrebno.

twice the pride double the fall
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Kad si toliki znalac vidio bi da je Sergi Roberto nije nista pokazao i da nemoze biti zamjena Xaviu ili Iniesti...Montoya ako nista moze biti zamjena...Affelay,Cuenca,Tello i Dos Santos nisu kapacitet za Barcelonu jer dosada nisu nista pokazali sto zbog ozlijeda i to vrlo teskih a nekima neodgoavara stil kao sto je to Tellu koji je vise za klub koji igra na kontre...

 

Rafinha i Fabregas kao neke zamjene za Xavi i Iniestu.

Montoya zamjena za novog beka ili Dani Alvesa.

Mascherano i Bartra zamejne za Pique i Luiza/Hummelsa/nekog treceg.

 

U napadau prodati Pedra ili Alexisa.Stavrno teska odluka ako budu isli na prodavanje.

Tu se vraca Deulofeu + Alexis/Pedro i ako bude taj neki novi pravi napadac mogu biit sasvim dostojne zamjene.

 

Za golmana Ter Stegena i dovesti Willia Cabalera koji s godinama brani sve bolje a on je jeftin i iskusan.Ili Tima Crulla ili kako se vec pise.

 

Znaci prodati Cuencu,Affelaya,Dos Sanstosa,Sergi Roberta i Tella ako nedode nova klasicni napadac.

Dovesti Luiza,Ter Stegena,Willy Cabelara ili Navasa iz Levantea.Neku mrcinu u napadu tipa Llorente,Lukaku,Mandzukic.

 

Znaci ako bi ovo bila pocetna momcad:
       Ter Stegen

Dani Alves Luiz Pique Alba

       Busqets

   Iniesta    Fabregas

Neymar Messi Alexis/Pedro

 

Znaci na klupi bi bili:

Xavi,Bartra,Mascherano,Adriano,Montoya,Tello/ili novi napadac,Willy,Rafinha,Deulofeu,Song...

 

 

 

 

mandzukic hahahahhahahahahahhahahahah.............

Jesi li ti reatrdiranili sta?Mandukic najbolji strijelac lige glavom zabija na svaki centarsut...vidi se da si zadrti bosanac.

14 godina
offline
FC Barcelona
PRVA stvar koja se mora riješiti je pitanje trenera. Ostaje li Tata ili odlazi. Glupo je pričati o svim transferima, a nezna se još ni što je s trenerom, a to je daleko najvažnija stvar.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
PRVA stvar koja se mora riješiti je pitanje trenera. Ostaje li Tata ili odlazi. Glupo je pričati o svim transferima, a nezna se još ni što je s trenerom, a to je daleko najvažnija stvar.

Nemam nista protiv njega ali iskreno nadam se da odlazi njegova filozofija se jednostavno ne uklapa na nacin koji igra Barcelona jednostavno je to previse tromo i letargicno sa tim nekim pokusajima da se preskoci igra centarsutima izvana , nemam nista protiv toga ali nije to Barcelonin stil nisu nikad tako igrali.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 16:46 (dad0r).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ja mislim da on odlazi i ako osvoji ligu, a POGOTOVO sad kad je kazna za transfere stopirana.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja ne znam sta da kazem za trenera,glupo je menjati svake sezone.Voleo bih da dodje Klopp,ali to je veoma tesko.A vise bih voleo da ostane Tata,nego opet da dovedu nekog nepoznatog i da izigravaju kojekakva cuda.Pogodili su sa Guardiolom i sad misle uvek ce.Ako dodju dobri igraci sad,mislim da moze to Tata sledece sezone dobro upakovat. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
darko.kuzmo kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Kad si toliki znalac vidio bi da je Sergi Roberto nije nista pokazao i da nemoze biti zamjena Xaviu ili Iniesti...Montoya ako nista moze biti zamjena...Affelay,Cuenca,Tello i Dos Santos nisu kapacitet za Barcelonu jer dosada nisu nista pokazali sto zbog ozlijeda i to vrlo teskih a nekima neodgoavara stil kao sto je to Tellu koji je vise za klub koji igra na kontre...

 

Rafinha i Fabregas kao neke zamjene za Xavi i Iniestu.

Montoya zamjena za novog beka ili Dani Alvesa.

Mascherano i Bartra zamejne za Pique i Luiza/Hummelsa/nekog treceg.

 

U napadau prodati Pedra ili Alexisa.Stavrno teska odluka ako budu isli na prodavanje.

Tu se vraca Deulofeu + Alexis/Pedro i ako bude taj neki novi pravi napadac mogu biit sasvim dostojne zamjene.

 

Za golmana Ter Stegena i dovesti Willia Cabalera koji s godinama brani sve bolje a on je jeftin i iskusan.Ili Tima Crulla ili kako se vec pise.

 

Znaci prodati Cuencu,Affelaya,Dos Sanstosa,Sergi Roberta i Tella ako nedode nova klasicni napadac.

Dovesti Luiza,Ter Stegena,Willy Cabelara ili Navasa iz Levantea.Neku mrcinu u napadu tipa Llorente,Lukaku,Mandzukic.

 

Znaci ako bi ovo bila pocetna momcad:
       Ter Stegen

Dani Alves Luiz Pique Alba

       Busqets

   Iniesta    Fabregas

Neymar Messi Alexis/Pedro

 

Znaci na klupi bi bili:

Xavi,Bartra,Mascherano,Adriano,Montoya,Tello/ili novi napadac,Willy,Rafinha,Deulofeu,Song...

 

 

 

 

mandzukic hahahahhahahahahahhahahahah.............

Jesi li ti reatrdiranili sta?Mandukic najbolji strijelac lige glavom zabija na svaki centarsut...vidi se da si zadrti bosanac.

Kao prvo, tak se doma sa svojom starom razgovaraj, a kao drugo, nisam Bosanac, nego sam Zagrepčanin. Kao treće, Barca nije smijurija da će svaku drugu loptu davat njemu na glavu. Beskoristan je kao cijelokupni igrač, samo i glavom zna.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice