FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.380
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Cuadrado bi cak i mogao, nije da nema iskustva u obrani, a i brz je. Pedro je izdrzljiv, ali nije obrambeno orijentiran. I sam je jucer izjavio da ce zaigrati i beka ako treba xD. Neymar nikako, i on i Pedro su krilni napadaci, Pedro s vecim work-rateom. Netko jak bi morao otpasti u ovom sastavu, kako god okrenes...
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
FC Barcelona
Ma neće Barca igrati tu formaciju cijelo vrijeme, nema šanse. To je možda moguće samo kao plan B. Vjerujem da će primarna formacija i dalje biti 4-3-3, to je pisao i Sport jučer.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa mogao bi Adriano, on može i naprijed i nazad odigrati koliko ja znam.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ma sigurno ce 4-3-3 biti primarno, tj. ona varijanta 4-3-1-2. A kod 3-5-2 s dva brza bocns igraca, 3 visoka stopera i 2 dobra "defanzivna" veznjaka (Busquets i Rakitic) bilo bi razocaravajuce primiti gol :).
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Prema posljednjim informacijama, Luis Enrique ne računa na Alvesa i Klub će ga prodati jer mu ugovor ističe na kraju sezone. Najveći kandidat za njegovog nasljednika je Cuadrado.

 

Hmm, sad jel ovo istina ili nije, to ćemo vidjeti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vrlo lako bi ga mogli otpisati....Ako kupis Cuadrada onda je problem desni bek u postavi 4 3 3

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

U Barceloni, da.. U repki i prije Santosu, ne, ima slobodu tamo i radi šta hoće, najčešće negdje iza špice, naš Messi

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
KiX777 kaže...

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

U Barceloni, da.. U repki i prije Santosu, ne, ima slobodu tamo i radi šta hoće, najčešće negdje iza špice, naš Messi

nista ti hrvek nerazumijes..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
KiX777 kaže...

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

U Barceloni, da.. U repki i prije Santosu, ne, ima slobodu tamo i radi šta hoće, najčešće negdje iza špice, naš Messi

Pa nema smisla, daj čitaj malo, kad si vidio Neymara da igra lijevo krilo i lijevog bočnog, treba ti polivalentan igrač koji može odradit naprijed i nazad, u ovom slučaju to nije Neymar, koliko znam to paše Adrianu dosta ili u ovom slučaju Cuadradu, koji je to i igrao čak par puta.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 0:03 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
Hrvek1909 kaže...
KiX777 kaže...

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

U Barceloni, da.. U repki i prije Santosu, ne, ima slobodu tamo i radi šta hoće, najčešće negdje iza špice, naš Messi

Pa nema smisla, daj čitaj malo, kad si vidio Neymara da igra lijevo krilo i lijevog bočnog, treba ti polivalentan igrač koji može odradit naprijed i nazad, u ovom slučaju to nije Neymar, koliko znam to paše Adrianu dosta ili u ovom slučaju Cuadradu, koji je to i igrao čak par puta.

Možda sam nešto krivo shvatio, ali Neymar u Brazilu igra nešto iza špice, ono Messijeva pozicija

U Barceloni je na lijevom krilu i tu je totalna zbunjola naspram onoga u Brazilu

Što sam krivo rekao? Osim da Neymar bolje igra tu polušpicu nego krilo?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Neymar je i u Brazilu lijevi krilni napadac, to sto su svi nesposobni skupa s izbornikom koji ne zna pozvati normalne suigrace pa on mora sam graditi sve napade, jbg. Na papiru, nikad nije igrao iza napadaca, ostalo je sve zadatak od trenera i ta "sloboda" koja mu se daje. Iniesta prije Neymara u sredini iza napadaca? Uvijek! Manje bolnih grimasa i vise kompletiranih driblinga, ako nista :P... 3-2-3-2, hoce li funkcionirati neznam, vise me vuce nekakav 4-2-3-1, ostaje cijela obrambena linija, dodatni osigurac uz Busquetsa, npr. Neymar-Iniesta-Messi iza Suareza. To je po meni postava za "jake" utakmice, ovo ostalo se cini rizicno na papiru i previse odskace od prijasnjih formacija.
Real eyes realize real lies...
12 godina
offline
FC Barcelona

Strasna stvar sta pusi cigarete... pa pola njih dimi samo se nezna.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedva cekam vecerasnju tekmu :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Strasna stvar sta pusi cigarete... pa pola njih dimi samo se nezna.

To nikad nije bio problem za sportase (naravno u nekoj normalnoj kolicini)

10 godina
offline
FC Barcelona

pusio je i onaj pijanac prosinečki pa je i dalje dobro igrao

13 godina
offline
FC Barcelona

Pa Ivano Balić je također pušio pa je opet najbolji rukometaš svih vremena.. Je da je drugi sport, ali sasvim fer usporedba...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa Sammir popije sam na Hvaru isto kolko i ostatak La Lige

 

Pa opet nije za bacit

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Pa Sammir popije sam na Hvaru isto kolko i ostatak La Lige

 

Pa opet nije za bacit

Nije za bacit, nego je za ubit...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa kolko sam čitao pisalo je da taj lik pušio cigaretu i to namjerno objavio kako bi izazvao transfer u Barcu. {#}

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Possible Line-up : Bravo; Montoya, Piqué, Mathieu, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Pedro, Munir, Deulofeu

 

Barça Line-up : Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Sergio, Rafinha, Iniesta, Sergi Roberto, Adama , Pedro

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 20:00 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sastav:Ter Stegen,Montoya,Pique,Mathieu,Alba,Sergio,Rafinha,Iniesta,S.Roberto,Adama i Pedro....ovo mi opet lici na neki sustav sa laznom 9,u ovom slucaju S.Roberto sto mi se ne svida ako ce tako bit,al dobro vidjet cemo na sta ce to licit u igri...nadam se debiju Rakete i ponekoj minuti Halilovica

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da neće Roberto lažnu devetku igrati, moguće je da rafinha ode na f9, a i ući će sigurno Raketa a sad Halilović, baš i neznam..

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Niti malo respekta nemaju, govna prokleta francuska, sramota......

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bas su kreteni ovi navijaci Nicea :)) zvizdati himnu u prijateljskoj utakmici,jadno...dabogda im 5 komada uvaljali sad

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 20:54 (barcafan12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Zvizdat ce cijelu utakmicu kako su poceli, ovi se mozda ne susretnu s loptom.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo početno mišljenje, preslabo traže loptu ovi naši napadači, nema tu otkrivanja i traženja lopte

Mathieu je dobar u obrani, katastrofa u dodavanju, par lopti prodao džabe

Sviđa mi se ovaj presing kad izgube loptu, nije to još to, jer trebaju se zgusnut prvo da bi mogli odigrat presing, ali lijepo što je makar malo vidljiv sada

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da se mene pitalo, Deulofeu bi do prve krenuo....ali ući će valjda u drugom pol.

Fini pressing se igra, evo drugi put mislim da su izgubili loptu... nije to to alis vremenom sve će bolje biti kako mi se čini.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 21:10 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E jebiga sad, sam nam ovo treba

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisu uopće ponovili snimku, jel bio penal ?

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice