FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.323.058
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav je ovo Barcin igrac dosao u Dinamo? Dani Olmo se zove. Pise da je bio kapetan i najbolji strijelac mlade Barcine ekipe iz prosle sezone.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
FC Barcelona

To je nekakva posudba koja je bila u ugovoru sa Halilovicem. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
FC Barcelona

Posudba na 3 godine?

12 godina
offline
FC Barcelona

Courtouis ti je bio u At. Madridu toliko.

 

Citam sad da nije posudba, da je bas potpisao. Cudno, mada sumnjam da nema neku bolesnu otkupnu klauzulu da ga Barca vrati ako bude valjo.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Courtouis ti je bio u At. Madridu toliko.

 

Citam sad da nije posudba, da je bas potpisao. Cudno, mada sumnjam da nema neku bolesnu otkupnu klauzulu da ga Barca vrati ako bude valjo.

Posudba može trajati maksimalno do kraja sezone, a nakon toga se mora ponovno potpisati ugovor. Situacija Courtois nema veze s ovim. Ovo je očigledno baš kupnja.

 

Ima li Halilović veze sa time, teško je reći. Logično bi bilo da je taj transfer onda odmah obavljen, ali može biti da ih je Maminjo smekšao sa prodajom. Ko i svaki normalan klub i Barca je sigurno stavila opciju prvokupa kod prodaje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
DuckyYou kaže...
SimeKZ kaže...

To tvoje dodavanje, bum i gol je bilo kad je Messi bio u top formi. Oni nemaju udarac van 16m osim ako je slobodnjak.

 

Eto pa sam procitao da Real igra bunker :) 

 

Hvala Bogu netko razuman.

 

Ako nekog zanima tko sad,dovoljno je reći koji dres imam doma,kojeg igrača i koji broj. :)

Na prvu CR7, a bome i na drugu...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Rakitic: “Xavi is a gentleman on and off the field. He controls the ball and the pace of the game.”

Rakitic: “Luis Enrique has been working until the final detail. Details that decide games at the end.”

Rakitic: “Halilovic is very young. I don't know what he thinks of Barça but surely it won't take long for him to be on the first team.”

Rakitic: “I have no problem sharing a locker room with someone who is gay.”

 

Neymar Jr: “I'm coming back to Barcelona 100% fit”

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 21:27 (Tommy_123).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
SimeKZ kaže...

Courtouis ti je bio u At. Madridu toliko.

 

Citam sad da nije posudba, da je bas potpisao. Cudno, mada sumnjam da nema neku bolesnu otkupnu klauzulu da ga Barca vrati ako bude valjo.

Posudba može trajati maksimalno do kraja sezone, a nakon toga se mora ponovno potpisati ugovor. Situacija Courtois nema veze s ovim. Ovo je očigledno baš kupnja.

 

Ima li Halilović veze sa time, teško je reći. Logično bi bilo da je taj transfer onda odmah obavljen, ali može biti da ih je Maminjo smekšao sa prodajom. Ko i svaki normalan klub i Barca je sigurno stavila opciju prvokupa kod prodaje.

Nisam niti mislio potpisat jedan ugovor na 3 godine posudbe. Kasnije sam procitao da je transfer. Courtouis je produzivao svake sezone ugovor na toj posudbi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

To tvoje dodavanje, bum i gol je bilo kad je Messi bio u top formi. Oni nemaju udarac van 16m osim ako je slobodnjak.

 

Eto pa sam procitao da Real igra bunker :) 

Opet Sime, znaci dok je Messi bio u top formi, da si postavio 10 amatera na teren sa Messijem, Barca bi bila na vrhu?

Ajmo dalje, bas mi se svadja, dok je Messi bio u top formi, gdje su bili Iniesta i Xavi? Jel bez razloga prozivaju Xavija i Iniestu najboljim DUOM i najboljim POJEDINCIMA u vezi IKAD!


Naravno, nas Sime je zatupljen i ostao u vremenu presvetog Milana dok je harao europom.. Lol

 

david7 kaže...

Na prvu CR7, a bome i na drugu...

Samo zbog ova dva tulipana koja su ti dala TD, morao sam dat TU

Odnosi se na Simu i ovog padobranca u ovoj temi

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
SimeKZ kaže...

To tvoje dodavanje, bum i gol je bilo kad je Messi bio u top formi. Oni nemaju udarac van 16m osim ako je slobodnjak.

 

Eto pa sam procitao da Real igra bunker :) 

Opet Sime, znaci dok je Messi bio u top formi, da si postavio 10 amatera na teren sa Messijem, Barca bi bila na vrhu?

Ajmo dalje, bas mi se svadja, dok je Messi bio u top formi, gdje su bili Iniesta i Xavi? Jel bez razloga prozivaju Xavija i Iniestu najboljim DUOM i najboljim POJEDINCIMA u vezi IKAD!


Naravno, nas Sime je zatupljen i ostao u vremenu presvetog Milana dok je harao europom.. Lol

 

david7 kaže...

Na prvu CR7, a bome i na drugu...

Samo zbog ova dva tulipana koja su ti dala TD, morao sam dat TU

Odnosi se na Simu i ovog padobranca u ovoj temi

Cekaj, sta sam sad krivo rekao ? Pa koji je tebi klinac covjece. Jesam ja spomenuo uopce Xavija i Iniestu ? Pa od njih su isla ta dodavanja prema njemu, ko je uopce sta protiv njih rekao u mojim postovima. Vidim da se nisi naspavo ili nesto, ili si mozda disleksican pa ne vidis sta sam napiso. Hebes mi sve ako uopce citas do kraja, samo procitas nick i vec imas uvrede na vidiku. 


Ja nisam zatupljen, ti samo ne znas citat... a meni Milan nije presvet, samo klub za koji navijam i podrzavam. 

 

EDIT: nemas ti se sta odnosti na mene, ja uopce nisam nikome dao niti TU niti TD, tako da ohladi. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 23:27 (SimeKZ).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Okej Sime, shvatio sam jos davno da si najpametniji, i da je Modric bolji igrac od Inieste i da je Messi "kriv" za sve Barcine trofeje

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Okej Sime, shvatio sam jos davno da si najpametniji, i da je Modric bolji igrac od Inieste i da je Messi "kriv" za sve Barcine trofeje

Najlakse je tako sarkasticno popljuvat nekog. 

Modric nije bolji od Inieste, svaki za svoj klub rade jednako. Iniesta je prica za sebe isto kao i Modric. Nazalost Modric nikad nece moci dignut sve trofeje ko Iniesta i nikad mu se onda nece priznat da je kao on, jer nema sve medalje doma.


Messi nije kriv za sve, samo za vecinu trofeja. Ostalo su odradili Ronaldinho, Xavi i Iniesta uz Piquea i Puyola. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I Iniesta i Xavi i Modrić i Rakitić su jako dobri igrači.. ali pitanje je koliko će se tko uklapati u igru i filozofiju kluba u kojem se nalazi ili u kojem će se nalaziti u budućnosti.

 

Primjer: Ibrahimović u Barci i Ibrahimović u PSGu.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Luis Enrique's rules:

-Fines from 1000-6000

-come 1 hour early to training

-Players can go out 48 hours before games.

-Lack of discipline from any player can cause expulsion from the team

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

-come 1 hour early to training

Ovo mi nikada nije bilo jasno.

 

Ako moraš doći sat vremena prije treninga, zašto jednostavno ne staviti da sam trening ne počinje tada?

Swedish latin super funk.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
sirka666 kaže...
Tommy_123 kaže...

-come 1 hour early to training

Ovo mi nikada nije bilo jasno.

 

Ako moraš doći sat vremena prije treninga, zašto jednostavno ne staviti da sam trening ne počinje tada?

Onda opet moraju doci ranije da se presvuku, obuju kopacke itd. Pa dok se postave trening elementi i dok igraci porazgovaraju u svlacionici.  A mozda je cilj toga da ko se pozuri moze vjezbati slobodnjake pola sata prije nego sto pocne trening i ostale stvari.

14 godina
offline
FC Barcelona
Sergio Busquets nositi će broj 5 od iduće sezone, na zahtjev Carlesa Puyola!

Grande Puyi!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

PSG navodno odbio Barceloninih 43 milijuna za Marquinhosa...nez jesu li ovi veci debili sto nude toliko ili ovi sta su odbili za prosjecnog igraca...za te novce i Vermaelen se kupi i Vertonghen...a jos bolja opcija Hummels...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 13:26 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona
Ma neće Hummels nigdje ovo ljeto očito, to je izjavio i on sam i Klopp nekoliko puta. Mogao bi možda sljedeće ljeto jer izgleda da će im otići i Reus tad.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da znam,ali toliko mu iznosi klauzula,vrijedilo bi probat,mozda bi i pristao...ali svakako Vertonghen ili Vermaelen su po meni bolji igraci od Marquinhosa,koji se tek treba dokazati...a sto se tice Reusa ne bi bilo lose da ga iduce godine piknemo,moze isto vise pozicija odigrati......i da,navodno je Alves na izlaznim vratima,nadam se da ce kupiti nekog i na toj poziciji,a ne racunati na Montoyu,Adriano je vec odlicna zamjena

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pa nije li ocito da Hummels nece doci u Barcu?!

Svaki dan netko napise 15 puta da je najbolje dat novce za njegta bla-bla...Covjek neide nigdje i to je to...Mozemo biti zadovljni ako Verthongen dode a za losiju varijantu Vearmallen

14 godina
offline
FC Barcelona

Puyol: "I don't have any doubt that number 5 ends up in the best hands. I'm sure you'll take care of it. Good luck, my friend!"

Sergio Busquets: "I'm proud that I will be able to wear the number 5, and it's an honour that Puyol thought about me to succeed him."

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 13:52 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo pretpostavka, zbog ovoga se želi dovesti Cuadrado... Marquinhos je propao, ali koristio bi za rotaciju s Bartrom. Naravno lijevo su prije Albe i Adriana izostavili Iniestu i stavili ga umjesto Messija (to se neće dogoditi tako često), a to i govorim, u 3-5-2 moraš imati krila kojima nije problem vraćanje u obranu (to Cuadrado i Iniesta baš i nisu). Inače ovo izgleda napadački stvarno moćno, još da svi budu dobri u realizaciji...

Real eyes realize real lies...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 19:08 (N3N0).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...

Evo pretpostavka, zbog ovoga se želi dovesti Cuadrado... Marquinhos je propao, ali koristio bi za rotaciju s Bartrom. Naravno lijevo su prije Albe i Adriana izostavili Iniestu, a to i govorim, u 3-5-2 moraš imati krila kojima nije problem vraćanje u obranu. Inače ovo izgleda napadački stvarno moćno, još da svi budu dobri u realizaciji...

mislim da ekipa nemoze bez kapetana igrati...koliko znam Iniesta je kapetan a za njega u ovoj ekipi nema mjesta....

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da ti jedan igrač kao Iniesta ne igra u ekipi, znaš na šta si spao...

Prije bi mi Iniesta igrao nego Rakitić...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 19:12 (Tommy_123).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

mislim da ekipa nemoze bez kapetana igrati...koliko znam Iniesta je kapetan a za njega u ovoj ekipi nema mjesta....

 

Tommy_123 kaže...

Da ti jedan igrač kao Iniesta ne igra u ekipi, znaš na šta si spao...

Prije bi mi Iniesta igrao nego Rakitić...

Ima više varijanti ovih nagađanja, npr Neymar-Iniesta-Cuadrado i naprijed Suarez-Messi, i slično. To su sve nagađanja samo znam da ne postoji 3-5-2 bez malo defanzivnijih krila, Neymar i Cuadrado mi ni fizički ne izgledaju kao igrači koji bi se vraćali i radili pritisak. Neymaru je skoro svaki pokušaj oduzimanja lopte za žuti karton. Zato ovdje na slici Alves i Alba imaju prioritet, Iniesta je izostavljen. Meni bi Mascherano igrao prije Rakitića, ali zna se da je Luis Enrique za izrazito napadački nogomet...

 

Moglo bi završiti kobno, a moglo bi biti odlično i atraktivno.

 

 

P.S. sad naletio na ovo, možda je glupost, možda ne.

Real eyes realize real lies...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 19:26 (N3N0).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

mislim da ekipa nemoze bez kapetana igrati...koliko znam Iniesta je kapetan a za njega u ovoj ekipi nema mjesta....

 

Tommy_123 kaže...

Da ti jedan igrač kao Iniesta ne igra u ekipi, znaš na šta si spao...

Prije bi mi Iniesta igrao nego Rakitić...

Ima više varijanti ovih nagađanja, npr Neymar-Iniesta-Cuadrado i naprijed Suarez-Messi, i slično. To su sve nagađanja samo znam da ne postoji 3-5-2 bez malo defanzivnijih krila, Neymar i Cuadrado mi ni fizički ne izgledaju kao igrači koji bi se vraćali i radili pritisak. Neymaru je skoro svaki pokušaj oduzimanja lopte za žuti karton. Zato ovdje na slici Alves i Alba imaju prioritet, Iniesta je izostavljen. Meni bi Mascherano igrao prije Rakitića, ali zna se da je Luis Enrique za izrazito napadački nogomet...

 

Moglo bi završiti kobno, a moglo bi biti odlično i atraktivno.

 

 

P.S. sad naletio na ovo, možda je glupost, možda ne.

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

12 godina
offline
Re: FC Barcelona

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

Zasto uopce spominjes Neymara da bi mogao igrati tu krilnu poziciju?Vece sanse ima Ter Stegen nego on da igra krilo u 3-5-2

Možda zato sto je njegova prirodna pozicija krilo.

OMFG.

Ti nemas veze...U ovoj postavi na krilima igraju igraci tipa Lichsteiner....Znaci igraci koji igraju defanzivno ali se znaju ubaciti naprijed a imaju snage ko konji...

 

Neymar -.-"

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nebi Neymar to izdržao, ić naprijed pa nazad i tako stalno.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice