FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.404
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

BarcaInter da ti nisi gledo hajduka i dinama....

 

Ti bi dubinske i lopte s ocima kroz obranu koja igra na 16 m

OMFG

 

 

I to je moguće, neznam odkad pratiš Barcu. I dupli pasevi, u dva metra kvadratna, kroz 7 obrambenih igrača. Sve sam to gledao i znam da je moguće, isto kao što znam da to više nikad neću gledati pa mi je malo žao, što ću, kriv sam.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Pratim ima 2 dana...

 

I najvecim panjevima vise to nemozes uvaliti

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije mi jasno zašto Španjolske momčadi ne igraju bunker protiv Reala, kao što igraju protiv Barce, svi se sa Realom žele nadigravat, i koliko toliko se otvore a protiv Barce igraju bunker i to onaj starinski, skoro totalni. Bezveze.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ok momci,hvala na odgovorima

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sociedad smanjio na 2-1

 

Majke mi nikad mi to nece bit jasno...

Zadnju kad je Cordoba igrala bunker protiv Reala dali su gol  iz kornera (greska obrane) i gol u 90 minuti kad je neki panj dodao Ronaldu u noge.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sociedad 2-2. Mogli bi im bodove otkinuti samo tako...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Sociedad 2-2. Mogli bi im bodove otkinuti samo tako...

U Božje uši. . . . 

Nadajmo se...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

ako je vjerovati po staroj kladionicarskoj - ako padnu 3-4 gola u prvom dijelu u drugom nece nijedan

 

Majke neda mi se gledat taman da o meni ovisi hoce li Sociedad pobijediti

 

Kako igra Socidad

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako je Raketa odigrao?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

solidno moga je jednom sa 7-8 metara izkosa opaliti jednu ombu ali je isao dodavati Messiu i nista se nijed desilo...

Siguran i smiren te sudjeluje u obrambenom dijelu gdje ima dosta klizecih startova

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Marcelino (coach Villarreal): "This Barça is more intense than last year's Barça. They put high pressure, they don't let you play."

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
QuidZz kaže...

Kako je Raketa odigrao?

Nije puno griješio, ali ništa nije vrijedno spomena odigrao, prosjek, lopta prvom do sebe i to je to. ( iako je naš treba biti realan ) ...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

da malo agresivnosti je falilo a ovo je odlicno...Samo sto bi trebalo rjesavati utakmice ranije jer nemozes igrati cijelu utakmicu presing

Pique bez greske danas koliko sam ga ispratio

 

Bas me zanima koliko ce dugo uspijeti obrana bez primljenog gola

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 22:08 (Boixus Nois PS).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Sve dok je clean sheet ja sretan. A ni Stegen nece tako lako izbaciti Brava. Mislim da prvu sansu sluzbeno dobiva protiv Ajaxa/Apoela.
Real eyes realize real lies...
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Munir i Messi se povredili,valjda nije nista ozbiljno. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
Tommy_123 kaže...

Sociedad 2-2. Mogli bi im bodove otkinuti samo tako...

U Božje uši. . . . 

Nadajmo se...

4-2 :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

cini se da stara kladionicarska ipak nedrzi vodu...

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije ruka nego je rame, ali gol je sigurno, ahahaha.......

Što je sa Messijem, zna li tko ? Neće valjda opet počet ozljede. Samo to ne.

12 godina
offline
FC Barcelona
Jel gledao tko Barcu B jučer? Kako je Halilović odigrao?
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi ima preoterecnje prepone (citaj previse treniga i utakmica u kratkom vremenu) a unir je ojetio nekakvu bol u lozi...Da je nesto ozbiljnije jaukao bi od boli jer je loza takav misic da boli i kad lezis kad je ruptura

 

Ima dosta ozlijeda a to je posljedica jakih treniga.nadajmo se da ih nece biti jos puno a u jednu ruku to je i dobro jer ce biti dobro pripremljeni

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa da ih ubije sa treningom, kako to može biti dobro ?

Messi ima preopterećenje prepone zbog puno treninga i utakmica a tek je počela sezona ?

Fino, što će bit kad počne ona prava ludnica utakmica, i LP i kup, pocrkavat će od ozlijeda.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Pa da ih ubije sa treningom, kako to može biti dobro ?

Messi ima preopterećenje prepone zbog puno treninga i utakmica a tek je počela sezona ?

Fino, što će bit kad počne ona prava ludnica utakmica, i LP i kup, pocrkavat će od ozlijeda.

pajdo to su ti preipreme...najtezi dio sezone i najdosadniji jer se radi na fizickoj spremi...

Obicno se ima 2 treniga ujutro snaga a popodne malo taktike i relaksacije

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Pa da ih ubije sa treningom, kako to može biti dobro ?

Messi ima preopterećenje prepone zbog puno treninga i utakmica a tek je počela sezona ?

Fino, što će bit kad počne ona prava ludnica utakmica, i LP i kup, pocrkavat će od ozlijeda.

moraju se ljudi priviknuti na prave treninge,kod martina su ladili jaja...

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Messi ima preoterecnje prepone (citaj previse treniga i utakmica u kratkom vremenu) a unir je ojetio nekakvu bol u lozi...Da je nesto ozbiljnije jaukao bi od boli jer je loza takav misic da boli i kad lezis kad je ruptura

 

Ima dosta ozlijeda a to je posljedica jakih treniga.nadajmo se da ih nece biti jos puno a u jednu ruku to je i dobro jer ce biti dobro pripremljeni

To znaci da nisu pripremljeni... nego su fizicki unisteni sta nikako nevalja. Pripreme su tu da se pripremis za sezonu da nemas ozljede pod opterecenjem utakmica, a ne da se ozljedis na prvoj tekmi ili na tom istom treningu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gotovo, umjetni klub 2 - 4 Sociedad
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

nemora znaciti...nisam im ja trener pa da znam nego onako iz igrackog iskustva znam kako je na preipremama na pocetku sezone...

10 godina
offline
FC Barcelona

džabe im novci moji sinovci

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

nakon 2 kola Barcelona je prva sa 6 bodova te je jedina ekipa koje je ostvarila maksimalni ucinak

Barcini najveci konkurenti su kiksali nakon 2 kola...

 

A nesto sto posebno veseli je to da je Barca jedina ekipa koja nije primila gol dosada ahahahaha

 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nismo primili gol u prve dvije tekme, izgleda obećavajuće :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Cordas kaže...
Jel gledao tko Barcu B jučer? Kako je Halilović odigrao?

Solidnu utakmicu odigrao, mada dosta lopti gubi, prebrzo traži dodavanje i šut pa pogriješi, treba se još malo uigrati sa ostalima. Ali vidljiv je talent i dosta odskače od većine individualno, izuzev Adame recimo. Igrao je nekih 70 minuta mislim.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice