FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.315.308
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

10 000 eura kazne za ovaj bezvezan faul-.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobru igru je uništio s ovim crvenim sada.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Barem ce Xavi dobit prostora, ali to sta je Raketa igrao danas sa pipkanjem do Alvesa moze i Halilovic

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 22:14 (Mitch).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Barem ce Raketa dobit prostora, ali to sta je on igrao danas sa pipkanjem do Alvesa moze i Halilovic

pa to raketa igra cijele sezone,primi loptu i da loptu prvom do sebe ili nazad

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
A vidjet cemo, spekulira se kovacic, a ja ne vidim kako oni to planiraju izvest kad imaju zabranu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
A vidjet cemo, spekulira se kovacic, a ja ne vidim kako oni to planiraju izvest kad imaju zabranu

ukinut ce nam zabranu ili smanjit.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

DAAAAAAAAA, HAT TRIIIIIIIICK <3333

Kakvo dodavanje Majko sveta :)))

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Leoooooooooooooooooooooo opaaaaaaa, pa taj čovjek nema granica.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako je samo ljepo pustio onaj pass Pedru, ali Xavi, kakvo dodavanje joj.. da je Raketi samo 50% toga što Xavi ima u nogama..

 

A Messi prvi hattrick s desnom nogom (sva tri gola danas desnom nogom :P )

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bio je u zaleđu mslm, zato ju nije dirao, ali akcija, milina za oči.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Opet ona glad, vidjelo se to još u prošloj utakmici, e ako ovako nastavi ili barem upola, imamo se pravo nadati barem jednom trofeju...

Ne diraj lava dok spava, Penaldo je bacio rukavicu, čini mi se da je uragan počeo...

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlična utakmica, napad savršeno funkcionira, Suki je probio mrežu i sad kreće u akciju. Messi Bog, još jednom je dokazao da je najbolji. Rafinha dosta dobar, Raketa za sada 0.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Aguero hattrick, Bayern ipak izgubio.. Da je City izgubio laganini bi ili pakirao kofere za Englesku ili za europsku ligu.. Katastrofa igraju ove sezone u LP

14 godina
offline
FC Barcelona
Messi te jednostavno ostavi bez riječi, pa nije normalan čovjek. Ne samo zbog golova, lako za golove. Ali svaki dodir s loptom je magija. Nikad se takav nije rodio.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

2 utakmice 9 golova,potpuna dominacija protivnik nije imao 2 sanse sve ukupno.

Lijepo sve ide kao po spagi,cini se da je masina pomazana.

Messi 6 golova u 2 utakmice,Suarez zabio (iako je imao sansi mogao je dato jos koji gol)...

 

Sad ide pravi test,to je Valencia u gostima uvijek neugodna.Mislim da nebi trebalo biti vecih problema ako ovako nastave.

 

 

 

This time next year we&amp;#39;ll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Aguero hattrick, Bayern ipak izgubio.. Da je City izgubio laganini bi ili pakirao kofere za Englesku ili za europsku ligu.. Katastrofa igraju ove sezone u LP

Kad sam vidio rezultat i pogodak Alonsa pomislio sam da je namjestaljka.Smijesno kako se rezultatz odvijao.

This time next year we&amp;#39;ll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Na prijenosu engleski komentator na 3. messiev gol vice..
"eat your heart cristiano ronaldo" haha.. svaka cast messiu
ne samo na golovima, na njegovoj igri, pregledu i loptama...
hattrick desnom nogom, jos fali glavom, a nebi me iznenadilo
da i to jednom dode.. :)

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Messi te jednostavno ostavi bez riječi, pa nije normalan čovjek. Ne samo zbog golova, lako za golove. Ali svaki dodir s loptom je magija. Nikad se takav nije rodio.

Slazem se.

 

Bas gledam svaku loptu koju primi, dva igraca idu na njega, mislim si sad ce sigurno izgubit loptu, a ono vec je 5m dalje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa kad netko kaze da je Ronaldo bolji.Tko god to kaze treba ga u zatvor ili na traumatologiju.

 

- Messi je igrač sa najviše hat-trickova u Ligi prvaka, njih 5, a ukupno ih ima 31.
- Sa 17 golova i 10 asistencija, Leo je bio direktno uključen u 27 od 42 Barçina gola ove sezone.
- Leo se izjednačio s Raulom po broju država u kojima je postizao golove, a ta brojka iznosi 16 zemalja.
- Od rođenja njegovog sina Thiaga, Leo je odigrao 99 utakmica te postigao 100 golova.
- U posljednjoj 31 utakmici u najelitnijem klupskom takmičenju, Leo je postigao 34 gola.
- Sa 6 pogodaka, Leo je izjednačio svoj rekord postignutih golova u grupnoj fazi Lige prvaka, to je ranije radio prošle, te prije 3 i 4 godine.
- Leo je od posljednjih 8 upućenih udaraca na gol postigao 5 golova.
- Leo je igrač koji je najviše puta pogađao na različitim stadionima u Ligi prvaka - 24, te u različitim gradovima - 23.

This time next year we&amp;#39;ll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Predobro.

Pressing, slika dolje.

 

Thomas Vermaelen will travel this weekend to Finland to undergo surgery by Dr. Sakari Orava. He will be out for five months. [Sport.es]

 

Tw Rio Ferdinand (ex-Man United): "Another record taken down... #Messi" [@rioferdy5]

 

Tw Lineker: "In other news: Messi scored his 5th Champions League hat-trick. Needless to say, more than anyone else." [@garylineker]

 

Donis (coach APOEL): "Messi is a phenomenon. He does incredible things with the ball at his feet."

 

Messi: "Happy with this record in a very nice competition, but the main thing was the win."

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 1:06 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Apoel je jucer izmucen presingom.Bili su nemocni kao i Pedro.Nisam onaj tko uvijek se*e po igracima ali ovaj Pedro je sramota da ag klub drzi.Nema samopuzdanja,nemoze nikog proci igrac manje u napadu.

Jos kad se sjetim prosle godine kad bi jedan spic bio Pedro a drugi Alexis doslo mi je da negledam utakmicu.

 

Treba pohvaliti Ter Stegena koji ima bolji pas od pola ekipe.Mali Neuer ga zovu u Njemackoj i to sa razlogom.

This time next year we&amp;#39;ll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dani i Pedro out za stalno. Dani nezna ubacit loptu da ga jeb*š. A njegov šut na gol bi bio dobar samo u NFL-u. Tamo bi barem pogodio gol. Pedro je dobar igrač, ali godinama već u padu forme. Trebali su ga se riješit kad i Davida Ville.
http://freebitco.in/?r=624635
14 godina
offline
FC Barcelona
Pa neznam, Dani je dosad igrao loše, ali sinoć za mene jedan od najboljih pojedinaca. Nije bilo onakvih bezveznih napamet ubačaja bez ideje i imao je onu lijepu asistenciju za Messija.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Pa neznam, Dani je dosad igrao loše, ali sinoć za mene jedan od najboljih pojedinaca. Nije bilo onakvih bezveznih napamet ubačaja bez ideje i imao je onu lijepu asistenciju za Messija.

Bilo je, samo u manjim količinama. To treba podhitno svest na minimum.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Apoel je jucer izmucen presingom.Bili su nemocni kao i Pedro.Nisam onaj tko uvijek se*e po igracima ali ovaj Pedro je sramota da ag klub drzi.Nema samopuzdanja,nemoze nikog proci igrac manje u napadu.

Jos kad se sjetim prosle godine kad bi jedan spic bio Pedro a drugi Alexis doslo mi je da negledam utakmicu.

 

Treba pohvaliti Ter Stegena koji ima bolji pas od pola ekipe.Mali Neuer ga zovu u Njemackoj i to sa razlogom.

Ter Stegen ce se fantasticno razviti u Primeri, rekao bih cak i bolje nego Neuer u Bundesligi.


Poznato je da njemacki klubovi imaju cvrste obrane, golmani imaju manje posla, dok u Primeri imaju mozda najvise uz ovakve napadace...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dani Alves je znalac,ali je procitan i svi znaju kako on igra.A s obzirom da se nalazi uz aut liniju nema puno mogucnosti.Pogotovo kad se igraju ovakvi bunkeri.Ali bolje on nego Dogulas koji se boji igrati.

 

Pedra dati za 15 miliona i nekupovati nikoga nego ubaciti Adama Traorea i gotovo.Munir i Sandro nisu neki brznaci za probiti stranu ali onaj ima potncijala za velike stvari.

This time next year we&amp;#39;ll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona
Battlelog: MUDO_HR
10 godina
offline
FC Barcelona

a bože djetinjastih fora, ovo sam čak i ja prerasao

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Apoel je jucer izmucen presingom.Bili su nemocni kao i Pedro.Nisam onaj tko uvijek se*e po igracima ali ovaj Pedro je sramota da ag klub drzi.Nema samopuzdanja,nemoze nikog proci igrac manje u napadu.

Jos kad se sjetim prosle godine kad bi jedan spic bio Pedro a drugi Alexis doslo mi je da negledam utakmicu.

 

Treba pohvaliti Ter Stegena koji ima bolji pas od pola ekipe.Mali Neuer ga zovu u Njemackoj i to sa razlogom.

Ter Stegen ce se fantasticno razviti u Primeri, rekao bih cak i bolje nego Neuer u Bundesligi.


Poznato je da njemacki klubovi imaju cvrste obrane, golmani imaju manje posla, dok u Primeri imaju mozda najvise uz ovakve napadace...

Poznato je da Neuer je u najjaci golman u zadnjih par godina, koji zna igrat nogomet i zna branit da ti pamet stane. Govoriti da ce Ter Stegen biti bolji golman jer Bundesliga ima cvrsce obrane pa ce imat vise posla nema veze sa pameti... 

Tko ce imati onakav osjecaj za izlazak i onakav osjecaj za loptu kao golman, onda mozemo pricati o nekakvom Neueru, za sada je lik bog i batina sta se tice golmana.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona

Ibra bira najboljih 11... mislio sam da ne voli patuljke iz Barcelone {#}

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice