FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.335.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Pa naravno, APOELu kakvm je danas zabije tko god hoce gol ako stoji naprijed. Sad cemo vidjet protiv Valencie i ostalih klubova kako ide.... Neka je zabio, ali po jednoj tekmi se nemoze govoriti da se vratio.

Sasvim slučajno si propustio Sevillu?

 

I opet kažem, debilno je pričati jeli se on "vratio". Gdje je on to bio? Lik je zabio preko 50 golova u godini. To što svi očekuju da svake godine zabije 90, što je stvar koja se dogodi jednom u povijesti nogometa, to je već nešto drugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 22:47 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Apoel od PSGa izgubi dva puta 1-0, od Barce 1-0, protiv Ajaxa 1-1... stvarno svatko ih napuni, gori su od Dinama.
Real eyes realize real lies...
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Apoel od PSGa izgubi dva puta 1-0, od Barce 1-0, protiv Ajaxa 1-1... stvarno svatko ih napuni, gori su od Dinama.

Pusti Simu,uvijek je kontra...Vidis da suti i nema sto odgovoriti.

 

Jedva cekam utakmicu sa PSG-om,nebi bilo dobro da Barca prodje kao druga,pa odmah na najjace,iako sam uvjeren da forma raste i da Barca svakog moze izbaciti.

 

Ove godine rijetko tko govori da je Barca u igri za naslov,nevidim zasto ne...Napada je odlican,sredina steka a obrana je solidna.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 23:30 (Boixus Nois PS).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
N3N0 kaže...
Apoel od PSGa izgubi dva puta 1-0, od Barce 1-0, protiv Ajaxa 1-1... stvarno svatko ih napuni, gori su od Dinama.

Pusti Simu,uvijek je kontra...Vidis da suti i nema sto odgovoriti.

 

Jedva cekam utakmicu sa PSG-om,nebi bilo dobro da Barca prodje kao druga,pa odmah na najjace,iako sam uvjeren da forma raste i da Barca svakog moze izbaciti.

 

Ove godine rijetko tko govori da je Barca u igri za naslov,nevidim zasto ne...Napada je odlican,sredina steka a obrana je solidna.

Ne zivim na forumu da odgovaram odmah... :D

 

Ma sve ok antimadridista, Messi je klasa uvijek... i meni smeta kad se prica vratio se, vratio a uvijek tu... AL hebiga, naviknulo se da trpa i da kida. Ove godine dva rekorda skinuo ( malo :D ). Ja nisam nsita krivo mislio kad sam piso ono gore, samo sta se pretjeruje nekada. 

Zao mi je jedino da se ne prica o Rakiticu, prica se u losem tonu o njemu isto kao i o Modricu kad je dosao u Real a sad je vrh nogometa... nadam se da kad mu se pruzi sansa prema naprijed da ce onda dokazati koliko vrijedi. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...
N3N0 kaže...
Apoel od PSGa izgubi dva puta 1-0, od Barce 1-0, protiv Ajaxa 1-1... stvarno svatko ih napuni, gori su od Dinama.

Pusti Simu,uvijek je kontra...Vidis da suti i nema sto odgovoriti.

 

Jedva cekam utakmicu sa PSG-om,nebi bilo dobro da Barca prodje kao druga,pa odmah na najjace,iako sam uvjeren da forma raste i da Barca svakog moze izbaciti.

 

Ove godine rijetko tko govori da je Barca u igri za naslov,nevidim zasto ne...Napada je odlican,sredina steka a obrana je solidna.

Ne zivim na forumu da odgovaram odmah... :D

 

Ma sve ok antimadridista, Messi je klasa uvijek... i meni smeta kad se prica vratio se, vratio a uvijek tu... AL hebiga, naviknulo se da trpa i da kida. Ove godine dva rekorda skinuo ( malo :D ). Ja nisam nsita krivo mislio kad sam piso ono gore, samo sta se pretjeruje nekada. 

Zao mi je jedino da se ne prica o Rakiticu, prica se u losem tonu o njemu isto kao i o Modricu kad je dosao u Real a sad je vrh nogometa... nadam se da kad mu se pruzi sansa prema naprijed da ce onda dokazati koliko vrijedi. 

Pa normalno da se pretjuruje kad je srusio rekord sa 27 godina,u najkracem mogucem roku....

 

Rakitic neigra lose,nego igra previse na sigurno.Uvijek ide lopta prvom do sebe,a igracu od 25-6 godina trema ili srah nebi trebali biti problem.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Tebi treba biti jasno da to sta lopta ide prvom do njega je Barcin stil igre a i po zadnjih par kola njegov zadatak... nesjecam se da je protiv jace ekipe odletio naprijed jer ocito nesmije. Isto kao sta nesmije potegnuti loptu... odavno bi on vukljao tu loptu i odigravao duge lotpe da ima dopustenje. Hebiga... to je tako.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ajde mi onda objasni,kako to kad je Xavi usao odma je igra bila drugacija...Neznam koji to trener brani svojim igracima da puca,kad je jucer Dani Alves sa 25 metara pucao 3 puta.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Pa sam si dao odgovor, uso je Xavi koji ima veci pedigre od Rakitica, isto tako i vecu slobodu. Ako nerazumijes sta ti govorim, onda dalje nemamo sta...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Mislis Xavi je veci znalac od Raktica,i neigra po sabloni?Nije tika-taka dodavanje bezveze prvome kome vidis,kako je Guardola rekao prije koji tjedan.

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Ha cujte, Rakitic nije Xavi niti ce ikad biti. Vezni red nam je ostario, pogledajte Uefamadrid - James, Kroos, Isco, a mi Busquets, Xavi, Iniesta. Zato me i je strah, ne znam hoce li se Sergi Roberto pokazati kao dostojan nasljednik... Nije nasa La Masia sto je nekad bila...

Losing all hope was freedom
15 godina
offline
FC Barcelona

eto, Messi ipak nije najbolji strijelac La Lige, čak je na 3 mjestu {#} {#}

 

nadam se da ovo nije istina te da su novinari to samo "prepisali" bezveze da ih se malo više čita

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/kako-biti-pristrasan-madridska-verzija-203996.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 12:30 (Balvan8).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najbolji strijelac je onaj koji je zabio najviše golova, oduvijek bilo i bit će. Njihova verzija je samo da njima bude lakše, ništa drugo. Čak je i jadno dokle oni idu da budu glupi.
http://freebitco.in/?r=624635
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

eto, Messi ipak nije najbolji strijelac La Lige, čak je na 3 mjestu {#} {#}

 

nadam se da ovo nije istina te da su novinari to samo "prepisali" bezveze da ih se malo više čita

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/kako-biti-pristrasan-madridska-verzija-203996.html

Pa ovaj Real stavrno zeli da ga ljudi mrze.Neznam kako netko moze navijati za tako mali klub koji se sluzi prljavim apotezima i nemoze priznati da je Messi najbolji ikad.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Messi najbolji strijelac lige prvaka - čudo od igrača.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

eto, Messi ipak nije najbolji strijelac La Lige, čak je na 3 mjestu {#} {#}

 

nadam se da ovo nije istina te da su novinari to samo "prepisali" bezveze da ih se malo više čita

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/kako-biti-pristrasan-madridska-verzija-203996.html

lol oni uspoređuju prosjek golova po utakmici {#}

Pa naravno da će Ronaldo imati bolji prosjek kad je u La Ligu došao sa 25 godina kao skoro gotov igrač i sa više iskustva, dok je Messi igrao utakmice La Lige sa svojih 17 i sazrijevao, naravno da sa 17 nije bio dobar koliko i sad i da mu te utakmice kvare prosjek. Od Ronaldovog dolaska u Madrid, Messi je zapravo zabio više golova u La Ligi nego on, Messi 199, Ronaldo 197. I ovo su stavili na njihov službeni klupski TV {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 13:29 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Balvan8 kaže...

eto, Messi ipak nije najbolji strijelac La Lige, čak je na 3 mjestu {#} {#}

 

nadam se da ovo nije istina te da su novinari to samo "prepisali" bezveze da ih se malo više čita

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/kako-biti-pristrasan-madridska-verzija-203996.html

lol oni uspoređuju prosjek golova po utakmici {#}

Pa naravno da će Ronaldo imati bolji prosjek kad je u La Ligu došao sa 25 godina kao skoro gotov igrač i sa više iskustva, dok je Messi igrao utakmice La Lige sa svojih 17 i sazrijevao, naravno da sa 17 nije bio dobar koliko i sad i da mu te utakmice kvare prosjek. Od Ronaldovog dolaska u Madrid, Messi je zapravo zabio više golova u La Ligi nego on, Messi 199, Ronaldo 197. I ovo su stavili na njihov službeni klupski TV {#}

To su kompleksi.Real je hystory club a to ce pokazati vrijeme.Ronaldo za godinu dvije ide a nemaju njegovog nasljednika.A jos ih sudci potpomazu penalima i scim sve vec ne,tko je gledao utakmicu protiv Basela nao bi.
Ramos i Conetrao su trebali dobiti crveni karton,a Ramos je uz to igrao rukom u 16m. 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Ha cujte, Rakitic nije Xavi niti ce ikad biti. Vezni red nam je ostario, pogledajte Uefamadrid - James, Kroos, Isco, a mi Busquets, Xavi, Iniesta. Zato me i je strah, ne znam hoce li se Sergi Roberto pokazati kao dostojan nasljednik... Nije nasa La Masia sto je nekad bila...

odustani, za tvoje dobro

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Posto Vermaelen ide na operaciju,Barcelona mozda dovede zamjenu.A i postoji mogucnost da Montoya napusti ekipu pa bi se moglo dogiditi da Barca kupi nekog jeftinog branica.

U pitanju su: 

 

Allan Nyom : the Franco-Cameroonian center of Granada, 26, is physically very powerful and can act both central and lateral. Moreover, its price even reach five million.

 

Carlos Martínez : the side of the Royal Society meets in the right lane of the set of David Moyes. Is 28 and is fixed in the Basque team. One of its strengths is the ability to join in the attack.

 

Albert Lopo : an old acquaintance. The central Deportivo bring forceful and good passing game. Its price, too small, not be a problem.

 

Coke : its output would be complicated, but if the club decides to make an appropriate offer (around 3 million) may have options to take him. Know what is playing big games and is known for his character. An interesting option, no doubt.

 

Jesús Gámez: Simeone not have it. At 29 years old, has many seasons in the First Division and this summer changed the Málaga for Atletico. Although it seems unlikely that the Argentine coach will let out, the fact is that it is not important in the 'mattress' set piece.

 

Diego Lugano : 34 and his experience is its greatest virtue. He is currently without a team, despite having played the World Cup in Brazil. 1.88, which would provide more inches to the Barca defense.

 

Mikel San José: Ernesto Valverde has only made ​​him play in five league matches to date.The central, 25, known for the passing game without being a player of great quality, is accustomed to being asked to get the ball from behind. 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koliko sam aj vidio, kao Enrique je još prije 2 tj rekao Montoyi da ne račuan na njega, ali moguće da je fake.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona

Platini je rekao da po njegovom mišljenju, jedan od igrača njemačke reprezentacije zaslužuje Zlatnu loptu ove godine.

Real Madrid je, pazite sad, napisao službeni prigovor i počeli su na svojoj stranici navoditi razloge zašto Ronaldo zaslužuje zlatnu loptu. Kako jadno čovječe. Kao da piksic vodi službenu stranicu Reala i piše vijesti tamo {#}

 

Tolika opsjednutost i glumljenje kao da se neka nepravda vodi protiv njih. A prošle godine su prvi put u povijesti produžili glasovanje samo da bi ju dobio Ronaldo.

 

Barca i Messi nikad nisu trebali ovako jeftine kampanje i reklame.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
To ce mu ili osvojiti Baloon d'Or, a mozda ljudi za inat budu glasovali za Messija, Neuera... svakako jadno.
Real eyes realize real lies...
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Na današnji dan davne 1899. Hans Joan Gamper osnovao je jedan klub, klub iz Katalonije koji će kroz godine postati najbolji klub svih vremena.

Barcelona nije običan klub, krasi ga mnoštvo trofeja, bogate povijesti i igrača. Nažalost, dio povijesti je teroriziranje Francovom vladavinom, no ni to nije srušilo Barcelonu. Sam slogan kaže "Mes Que Un Club", više od kluba, gdje su svi kao jedno, sjetimo se Abidala te Tita Vilanove, pokoj mu u duši bio. Legende poput Cruyffa, Stoičkova, Rivalda, Deca, Guardiole, Ronalda, Ronaldinha i mnogo drugih su nosili dres Barcelone. Možemo biti zahvali da jedan igrač kao Messi igra u Barceloni, jedan od najboljih ikada, a da ne pričam o Xaviu, Iniesti itd. Smatram se ponosnim navijačem već dugi niz godina i poželimo još puno rođendana najtrofejnijem klubu na svijetu, SRETAN ROĐENDAN FC BARCELONA !

 

Visca el Barca, Visca el Catalunya #115.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona

Na današnji dan, prije točno 4 godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.11.2014 3:37 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
14 godina
offline
FC Barcelona

Baš gledam sad gol Benzeme, faulčina u napadu samo takva, toliko očito, ali sudac "ne vidi".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

i ja gledam sramota ziva.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Baš gledam sad gol Benzeme, faulčina u napadu samo takva, toliko očito, ali sudac "ne vidi".

Koliko se vidi stoper je i njega drzao za dres... hebiga.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav asist Adame za vodstvo Barce B. Jednostavno nezaustavljiv u duelu 1 na 1.

https://t.co/eMKkUNuYyD

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Kakav asist Adame za vodstvo Barce B. Jednostavno nezaustavljiv u duelu 1 na 1.

https://t.co/eMKkUNuYyD

Davno sam ja govorio dok jos nije igrao za Barcu B,da ce biti vrhunski igrac.

Treba ga ostaviti jos ovu sezonu u Barci B, i onda u prvu ekipu.

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice