FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FC Barcelona

kaže štovani g.predsjednik da Enrike radi odličan posao i da su vrlo zadovoljni (izuzev onih 4-0). Pa ja ne znam, ko je tu lud više... vječite rotacije, igra nikakva, pola ekipe nije dostojno ni na klupi sjedit počevši s Gomesom invalidom.. strašno. I na kraju kad i ode Enrike zamijenit će ga onaj pomoćnik njegov, umjesto da se dovede pravi trener i neko s mudima i iskustvom nekim..

Ayee!
14 godina
offline
FC Barcelona
Dani Alves progovorio po prvi put otkad je otišao. Dalje od ovoga ne treba gledati da se otkriju svi problemi u klubu trenutno. Messi je jučer zabio za pobjedu a nije ni slavio golove. Vidi se da je frustriran, manje od godinu dana ostalo je na ugovoru, a još uvijek nije jasno što će se dogoditi. Klub je postao sramota pod ovom upravom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Dani Alves progovorio po prvi put otkad je otišao. Dalje od ovoga ne treba gledati da se otkriju svi problemi u klubu trenutno. Messi je jučer zabio za pobjedu a nije ni slavio golove. Vidi se da je frustriran, manje od godinu dana ostalo je na ugovoru, a još uvijek nije jasno što će se dogoditi. Klub je postao sramota pod ovom upravom.

 Ništa nije rekao a da mi to svi nismo znali. Samo što kasno to govori.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
FC Barcelona

A "ONO" što se još nezna, što bi se tek moglo saznati?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

A "ONO" što se još nezna, što bi se tek moglo saznati?!?! 

 Mnogo toga se saznalo kroz godine, teško da ima nešto veliko a da mi to već ne znamo.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...

A "ONO" što se još nezna, što bi se tek moglo saznati?!?! 

 Mnogo toga se saznalo kroz godine, teško da ima nešto veliko a da mi to već ne znamo.

Neću "ulaziti" u ono što se očigledno "već zna", bitno je ono što se NEZNA! 

 

Nisam mogao pogledati prošlu utakmicu, ali "onakvog  Messi-a" nisi mogao vidjeti skorom nikada, koliko čujem kako je bilo nakon penala. 

Da budemo jasni, na čisto, ima tu štofa u svim klubovima, niti jedan klub nije bijela ovca po tom pitanju, jedino je pitanje koliko je velik klub, i koliko su velika "njegova sranja"! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona
Messi je umoran i frustriran zbog svih stvari oko kluba. Čovjek cijelu sezonu sam nosi klub na leđima i spašava bodove. I onda dođe jedna utakmica protiv PSG-a u kojoj odigra loše zbog trenerove "genijalnosti" i bude kritiziran više od bilo koga.
Da ne govorim o stvarima izvan terena. Imamo najboljeg igrača svih vremena i najboljeg u povijesti kluba, a odugovlači se s njegovim produženjem ugovora. Da ne voli klub iznad svega, odavno bi on otišao.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Obrana i veza jučer:

Digne, Mathieu, Umtiti, Roberto, Rafinha, Gomes, Rakitić.

 

Dođe mi da plačem...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
baniciki kaže...

Obrana i veza jučer:

Digne, Mathieu, Umtiti, Roberto, Rafinha, Gomes, Rakitić.

 

Dođe mi da plačem...

 To su sve igrači koji su žrtve Enriqueove taktike. Čovjek je ispodprosječan trener. Messijeva luda sezona prije 2 godine natjerala je ljude da zaborave na sve ostalo. Mi nemamo igre, sve se svodi na individualnu kvalitetu.

 

Sampaoli MORA biti prioritet ovo ljeto. Verratti također. 

Ja se nadam da će Messi postaviti zahtjeve pred upravu prije produženja ugovora jer je to i zaslužio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 13:59 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
baniciki kaže...

Obrana i veza jučer:

Digne, Mathieu, Umtiti, Roberto, Rafinha, Gomes, Rakitić.

 

Dođe mi da plačem...

 To su sve igrači koji su žrtve Enriqueove taktike. Čovjek je ispodprosječan trener. Messijeva luda sezona prije 2 godine natjerala je ljude da zaborave na sve ostalo. Mi nemamo igre, sve se svodi na individualnu kvalitetu.

 

Sampaoli MORA biti prioritet ovo ljeto. Verratti također. 

Ja se nadam da će Messi postaviti zahtjeve pred upravu prije produženja ugovora jer je to i zaslužio.

 Ja sam uvijek bio za to da nijedan igrač nije iznda kluba, al u ovom slučaju nam treba neko kao Messi da stane na loptu i postavi zahtjeve.

Poslije izjava našeg PREZIDENTA, da je sve uredu osimonog poraza od PSG-a. Treba neko tko je veći od svih njih zajedno da digne glas.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
FC Barcelona
Mascherano je dobro rekao prije par dana. "Nigdje niti jedan igrač nije iznad kluba osim Messija u Barci i ljudi to moraju prihvatiti"

Igrači znaju kako ih tretira klub i koje su sve afere izbile u zadnjih par godina. Zato su igrači zadnja slamka spasa za Barcelonu trenutno jer je klub u rasulu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
baniciki kaže...

Obrana i veza jučer:

Digne, Mathieu, Umtiti, Roberto, Rafinha, Gomes, Rakitić.

 

Dođe mi da plačem...

 To su sve igrači koji su žrtve Enriqueove taktike. Čovjek je ispodprosječan trener. Messijeva luda sezona prije 2 godine natjerala je ljude da zaborave na sve ostalo. Mi nemamo igre, sve se svodi na individualnu kvalitetu.

 

Sampaoli MORA biti prioritet ovo ljeto. Verratti također. 

Ja se nadam da će Messi postaviti zahtjeve pred upravu prije produženja ugovora jer je to i zaslužio.

 Ja sam uvijek bio za to da nijedan igrač nije iznda kluba, al u ovom slučaju nam treba neko kao Messi da stane na loptu i postavi zahtjeve.

Poslije izjava našeg PREZIDENTA, da je sve uredu osimonog poraza od PSG-a. Treba neko tko je veći od svih njih zajedno da digne glas.

 I onda kažu da Messi nije vođa :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Jel se sjecate vi, tj bar vecina vas koja je jos puno prije govorila za Real da samo kupuje, da samo novac novac da najvise trosi. Gledao sam po statistikama, niste nista bolji od nas po potrosenom novcu. Sueraz neymar, nitko od njih nije dosao za sicu a niti ima plate kikiriki. Moglo bi se vama obit o glavu sta pokusavate krcat team zvjezdama kao sta real recimo radi, jer ako je istina sta  se govori da ste stegnuti na sve strane sa novcem za place i da onda drugima se ugovori odugovlace da bi se uspjelo messiu ostvarit novac onda to definitivno neide na dobro. Ja znam da real i barca se natjecu na svim mogucim poljima, al ako ce to vas klub dovest u propast, ili ako nemozete novcano pratit real, zasto upravo to forsira da bi nakraju "ispastali" igraci.

 

Cak ni real se nebi mogoa natjecat sa ludim arapima sta se tice novca, al na srecu trenutno nemora zahvaljujuci fair playu, jer da ga nema ponudili bi vec man city ili psg po 200-300M cak i vise za ronalda i mesia i odu oni, tj tad bi se vidlo dal zapravo ih zanima novac ili i klub u kojem igraju. Iako stekao sam dojam, bar sta se ronalda tice da mu je novac nebitan faktor u zivotu, jer koliko ga je zaradio sasvim svejedno mu je postalo, kad pozeli nesto, to i kupi i to je to. Za messia neznam, vi govorite da voli barcu, vidit cemo dal ce se tog drzat kad pokucaju man city ili psg sa lijepom svotom, jedino ako bas uprava ga ne odluci prodat ako dodje kakva nemoralna ponuda.

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Jel se sjecate vi, tj bar vecina vas koja je jos puno prije govorila za Real da samo kupuje, da samo novac novac da najvise trosi. Gledao sam po statistikama, niste nista bolji od nas po potrosenom novcu. Sueraz neymar, nitko od njih nije dosao za sicu a niti ima plate kikiriki. Moglo bi se vama obit o glavu sta pokusavate krcat team zvjezdama kao sta real recimo radi, jer ako je istina sta  se govori da ste stegnuti na sve strane sa novcem za place i da onda drugima se ugovori odugovlace da bi se uspjelo messiu ostvarit novac onda to definitivno neide na dobro. Ja znam da real i barca se natjecu na svim mogucim poljima, al ako ce to vas klub dovest u propast, ili ako nemozete novcano pratit real, zasto upravo to forsira da bi nakraju "ispastali" igraci.

 

Cak ni real se nebi mogoa natjecat sa ludim arapima sta se tice novca, al na srecu trenutno nemora zahvaljujuci fair playu, jer da ga nema ponudili bi vec man city ili psg po 200-300M cak i vise za ronalda i mesia i odu oni, tj tad bi se vidlo dal zapravo ih zanima novac ili i klub u kojem igraju. Iako stekao sam dojam, bar sta se ronalda tice da mu je novac nebitan faktor u zivotu, jer koliko ga je zaradio sasvim svejedno mu je postalo, kad pozeli nesto, to i kupi i to je to. Za messia neznam, vi govorite da voli barcu, vidit cemo dal ce se tog drzat kad pokucaju man city ili psg sa lijepom svotom, jedino ako bas uprava ga ne odluci prodat ako dodje kakva nemoralna ponuda.

 Da, stvarno smo nakupovali preskupih igrača...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da ali je razlika što je Barca osvojila 30 trofeja u zadnjih 10 godina a Real 10.

Ronalda zanima samo njegova statistika i to je to.

Neće Barca propasti radi kojeg milijuna eura više za plaće to budi siguran.
This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Pa kolko znam neymarov transfer je jedna od najvecih kontroverzi modernog nogometa, nitko tocno ni nezna koliko je zapravo dosao sveskupa transfer i koliko je otislo po "privatnim" racunima i tako dalje.  Rosel je nesto muljao koliko znam oko toga isto. Nekuzim cemu sva ta zavrzlama, kazes cifru i cao, tko ce radit od tog dramu nek radi, a ne skrivat iskrljivaljat istinu pa nakrjau ispadne sta ispadne.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Jel se sjecate vi, tj bar vecina vas koja je jos puno prije govorila za Real da samo kupuje, da samo novac novac da najvise trosi. Gledao sam po statistikama, niste nista bolji od nas po potrosenom novcu. Sueraz neymar, nitko od njih nije dosao za sicu a niti ima plate kikiriki. Moglo bi se vama obit o glavu sta pokusavate krcat team zvjezdama kao sta real recimo radi, jer ako je istina sta  se govori da ste stegnuti na sve strane sa novcem za place i da onda drugima se ugovori odugovlace da bi se uspjelo messiu ostvarit novac onda to definitivno neide na dobro. Ja znam da real i barca se natjecu na svim mogucim poljima, al ako ce to vas klub dovest u propast, ili ako nemozete novcano pratit real, zasto upravo to forsira da bi nakraju "ispastali" igraci.

 

Cak ni real se nebi mogoa natjecat sa ludim arapima sta se tice novca, al na srecu trenutno nemora zahvaljujuci fair playu, jer da ga nema ponudili bi vec man city ili psg po 200-300M cak i vise za ronalda i mesia i odu oni, tj tad bi se vidlo dal zapravo ih zanima novac ili i klub u kojem igraju. Iako stekao sam dojam, bar sta se ronalda tice da mu je novac nebitan faktor u zivotu, jer koliko ga je zaradio sasvim svejedno mu je postalo, kad pozeli nesto, to i kupi i to je to. Za messia neznam, vi govorite da voli barcu, vidit cemo dal ce se tog drzat kad pokucaju man city ili psg sa lijepom svotom, jedino ako bas uprava ga ne odluci prodat ako dodje kakva nemoralna ponuda.

 Messi je već nebrojeno puta odbijao ponude PSG-a i City-a, a Barcelona se s tim klubovima ne može natjecati financijski. Da je njemu samo do novca odavno bi on igrao negdje drugdje.

 

Sa ostalim se slažem, Barcelona se danas ni po čemu ne razlikuje od Reala po pitanju vođenja kluba, dapače...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Vasa uprava izgleda je i losija od realove, po zadnjim transferima i sveskupa vođenje kluba. trebate upravu promjenit, a kako je krenulo i trenera jer ce te zavrsit ko milan. Koliko god da mi je s jedne strane "drago" sta barca pada..opet s druge to ce napravit vise loseg nego dobrog, srozat ce kvalitet lige i opcenito svega. Kao talijanska liga..prije milan, inter, juve...sad je vec postalo dosadno sa juveom. Valjda ce se i tamo promjenit nesto i valjda ce se inter i milan opet dignut.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...

Vasa uprava izgleda je i losija od realove, po zadnjim transferima i sveskupa vođenje kluba. trebate upravu promjenit, a kako je krenulo i trenera jer ce te zavrsit ko milan. Koliko god da mi je s jedne strane "drago" sta barca pada..opet s druge to ce napravit vise loseg nego dobrog, srozat ce kvalitet lige i opcenito svega. Kao talijanska liga..prije milan, inter, juve...sad je vec postalo dosadno sa juveom. Valjda ce se i tamo promjenit nesto i valjda ce se inter i milan opet dignut.

 Malo predaleko si otišao.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
TheDarkSide kaže...

Vasa uprava izgleda je i losija od realove, po zadnjim transferima i sveskupa vođenje kluba. trebate upravu promjenit, a kako je krenulo i trenera jer ce te zavrsit ko milan. Koliko god da mi je s jedne strane "drago" sta barca pada..opet s druge to ce napravit vise loseg nego dobrog, srozat ce kvalitet lige i opcenito svega. Kao talijanska liga..prije milan, inter, juve...sad je vec postalo dosadno sa juveom. Valjda ce se i tamo promjenit nesto i valjda ce se inter i milan opet dignut.

 Malo predaleko si otišao.

 Man U je isto pao, jos uvijek nije kako treba iako su dali enormne cifre, zar mislis da se to nemoze desit i vama, ili drugim klubovima? Pa Man United ti je prvi pokazatelj da promaseni treneri i djelomicno promaseni transferi( prije) mogu dovest do tog da gledjau LP samo na TV-u, tako da moze se to gotovo svakom desit.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...
x18x05x kaže...
TheDarkSide kaže...

Vasa uprava izgleda je i losija od realove, po zadnjim transferima i sveskupa vođenje kluba. trebate upravu promjenit, a kako je krenulo i trenera jer ce te zavrsit ko milan. Koliko god da mi je s jedne strane "drago" sta barca pada..opet s druge to ce napravit vise loseg nego dobrog, srozat ce kvalitet lige i opcenito svega. Kao talijanska liga..prije milan, inter, juve...sad je vec postalo dosadno sa juveom. Valjda ce se i tamo promjenit nesto i valjda ce se inter i milan opet dignut.

 Malo predaleko si otišao.

 Man U je isto pao, jos uvijek nije kako treba iako su dali enormne cifre, zar mislis da se to nemoze desit i vama, ili drugim klubovima? Pa Man United ti je prvi pokazatelj da promaseni treneri i djelomicno promaseni transferi( prije) mogu dovest do tog da gledjau LP samo na TV-u, tako da moze se to gotovo svakom desit.

 Barca nije MUnited, Milan ili Inter. Nemože se desit takvo što. Barca bez trenera može izborit LP, toliko o tvojoj usporedbi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa iskreno čak Barca bez trenera može osvojit i trostruku što smo vidjeli 2014/15....samo fali MSN i rekordna statistika golova

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Pa sta onda ne igrate bez trenera? Nije to ista barca kao prije par god, nema xavia puyola a i igraci stare i sveskupa. Ni span liga nije nesto jaka, osim at madrida i reala tko bi jos mogao se suprostavit za prva 3 mjesta? Nekad valencija, i to je to.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Dani Alves progovorio po prvi put otkad je otišao. Dalje od ovoga ne treba gledati da se otkriju svi problemi u klubu trenutno. Messi je jučer zabio za pobjedu a nije ni slavio golove. Vidi se da je frustriran, manje od godinu dana ostalo je na ugovoru, a još uvijek nije jasno što će se dogoditi. Klub je postao sramota pod ovom upravom.

 Jučer je spiker na SK spomenio slučaj El Fenomena kad je u debi sezoni u Barceloni zabio 47 golova iz 49 nastupa i kako je izjavio kasnije da mu se te '97. nije išlo iz Barcelone nikuda. Messi je nešto slično izjavio i na tragu Alvesa: "Tu sam dok god me žele u klubu". Pitanje je da li imaju dovoljno 'ljubavi' za sve.

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
14 godina
offline
FC Barcelona
Barca se ne treba bojati za rezultate dok su tu Messi, Iniesta, Busquets i ostale legende. Ali pitanje je budućnosti. Nisu postavljeni nikakvi temelji za budućnost, a ti igrači su sve stariji i ne mogu nositi sav teret.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Pričaš o nekom padu pa Real je uzeo jedno prvenstvo u 9 godina.A ove godine će te ga uzeti jer je Barca nikad lošija i jer ste se nadavali golova u zadnjim minutama.

 

Uprava Barce je loša ali sa par dobrih transfera tipa Verratti,Sampaoli,Bellerin i slično mogu puno toga popraviti.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Možemo reći što hoćemo ali Real je počeo kupovati pametno za razliku od Barce. Oni u igračima poput Kroosa, Modrića, Kovačića, Isca imaju kvalitetu i širinu u sredini terena dok mi kupujemo veznjake koji nisu tehnički nadareni niti daju kontrolu u sredini terena što je za Barcu neviđena sramota.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 15:20 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Kupili su 3 igrača bolja nego mi i to bi sad trebao biti kraj Barce...

 

100 puta smo pričali o tome neka Barca sad ako može dovede verratia ako ne onda može Koke ili Coutinho koji su dušu dali za Barcu.

 

Par dobrih transfera nas dijeli od sezone bez trofeja do sezone sa tripeltom.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barca se ne treba bojati za rezultate dok su tu Messi, Iniesta, Busquets i ostale legende.
Ali pitanje je budućnosti. Nisu postavljeni nikakvi temelji za budućnost, a ti igrači su sve stariji i ne mogu nositi sav teret.

Malo smo si kontradiktorni! 

U prvoj rečenici, sve je bajno, svuda samo teku med i mlijeko, ma milina jedna! 

U nastavku, stao si na kočnicu sa obje noge, ali nisi siguran možeš li se zaustaviti prije "udesa"?! 

 

Ako vam se sezona ogleda u zadnje dvije utakmice, budućnost nije svjetla i svejedno se trebate bojati nje! 

U slijedjećoj sezoni, možda uradite čudo sa "Novim" trenerom, ali sa kojim igračima?! Mogu li MSN opstati za iduću sezonu u ovakvim okolnostima?! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
hrvooje kaže...
antimadridista kaže...
Dani Alves progovorio po prvi put otkad je otišao. Dalje od ovoga ne treba gledati da se otkriju svi problemi u klubu trenutno. Messi je jučer zabio za pobjedu a nije ni slavio golove. Vidi se da je frustriran, manje od godinu dana ostalo je na ugovoru, a još uvijek nije jasno što će se dogoditi. Klub je postao sramota pod ovom upravom.

 Jučer je spiker na SK spomenio slučaj El Fenomena kad je u debi sezoni u Barceloni zabio 47 golova iz 49 nastupa i kako je izjavio kasnije da mu se te '97. nije išlo iz Barcelone nikuda. Messi je nešto slično izjavio i na tragu Alvesa: "Tu sam dok god me žele u klubu". Pitanje je da li imaju dovoljno 'ljubavi' za sve.

 

 

 37 nastupa 34 gola

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice