FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.317.471
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Najviše me boli pogled Messija, pogled koji sve govori. Da čovjek nije toliko odan i zahvalan davno bi on nas napustio, vidi on da ovo što se radi zadnjih godina je teško sranje. Ako će zadnje godine karijere provesti tako što će morati trpiti raznorazne kvazi igrače, trenere, predsjednike koji uništavaju sve što ovaj klub predstavlja onda teška srca ali neka ode, uzme dobre pare i ko vas jebe. Previše je dao ovom klubu da bi ovo trpio, ako netko to nije zaslužio onda je to on.
Da mu daju ne znam koliko novaca nije vrijedno ove sramote.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Real je odlična, strašna ekipa. Al ne tolika da bi dali barci više od 3 gola. Za 5 ili 6 golova moraju puno više i bolje. 

 

Čestitke pobjedniku.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa dali su im 5 golova, doduše u dvije utakmice ali ono što je porazno za Barcu je da mogu bit sretni što su samo 5 primili. Da je Real danas igrao maksimalno svih 90 ne sumnjam da bi zabili još barem 2-3 jer Barce nije bilo na terenu.

Gomes potvrđuje da je teška šlapa od igrača, taj dečko kad igra ne zna je li pošao ili došao, izgubljen u vremenu i prostoru. Pod hitno uzeti novce za njega dok još nešto i vrijedi. Isto vrijedi i za Ardu, Rafinhu pa eventualno i Rakitića. Toliko greški danas da je to smiješno izgledalo, pogotovo Busquets kojem su standardi na visokom nivou inače.

Baš me zanima što će se dešavati oko kluba narednih dana.
7 godina
offline
FC Barcelona

S obzirom kako je igrala Barca, čudi me da nisu primili još golova. Jedino su Messi i Umtiti bili na nivou, a Semedo obećava, a ostali igrači su tuga. Ter Stegen nije mogao ništa napraviti kod prvog gola.

Igra je bila spora i bezidejna, kao da ću prvi put igrali. Gdje je bio presing, taktika, posjed lopte?? Zašto ne forsiramo češće igrače iz La Masije, koji će "ginuti" na terenu. 

 

Real je zasluženo osvojio španjolski Superkup i čestitke pobjedniku.

 

9 godina
offline
FC Barcelona

Barcelona ako ne kupi Dembelea i Coutinha jednostavno nema sta traziti protiv Reala nekad ih moze Messi moze izvuc i spasit sramote ali timski nemaju sanse. I ako kupe navedene ili neke druge klasne igrace opet treba proc neko vrijeme da se uigraju da bi parirali. 

Real je bolji tim. Samo to cu reci i svaki realan i pravi navijac Barcelone ce to potvrdit. Treba biti objektivan i priznati. Barcelona je nazalost postala sve samo ne Barcelona pod ovom upravom.

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Samo da nešto kažem, šta će dembele i coutinho? Može ih barca dovest, al barci je ni više ni manje potrebna apsolutno cijela rekonstrukcija ekipe, od golmana pa sve do napada, matori pique i mascherano u obrani, gledajte sad ove panjine jebene, busquets, turan, gomes igračina, rakitić i matori iniesta, priliku bi trebalo dat denisu, rafinhi i robertu, mladi su i treba ih isprobat, u napadu da od cijelog tima ostane messi i eventualno alcacer jer je nedokazan, suarezu je vrijeme prošlo, 30 godina čovjek ima i treba ga uvalit nekome, messi također ima 30 ali je barem jedna od rijetkih žila kucavica u ekipi, ter stegene i cillessene također zamijenit, ima kvalitetnijih golmana, ter stegen uvijek primi eurogolove, onaj s centra, sinoć od asensisa, prošlu utakmicu u finalu i od ronalda i od asensia, bravo je, usudio bih se reći, najbolji golman u posljednjih nekoliko godina


Za kraj, nema više onih caka, a on dosta dugo igra za ekipu, dao je srce, glavu vamo tamo, zahvalit se iniesti i nek ide zgrnut lovu u SAD ili katar kao i xavi ili beckham u psg

Dembele i coutinho su dva igrača naspram pa sigurno jedno 7-8 igrača koje bi baš trebali mijenjat, to ti je kao kad ti pukne guma na autu, a ti promijeniš felge
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Samo da nešto kažem, šta će dembele i coutinho? Može ih barca dovest, al barci je ni više ni manje potrebna apsolutno cijela rekonstrukcija ekipe, od golmana pa sve do napada, matori pique i mascherano u obrani, gledajte sad ove panjine jebene, busquets, turan, gomes igračina, rakitić i matori iniesta, priliku bi trebalo dat denisu, rafinhi i robertu, mladi su i treba ih isprobat, u napadu da od cijelog tima ostane messi i eventualno alcacer jer je nedokazan, suarezu je vrijeme prošlo, 30 godina čovjek ima i treba ga uvalit nekome, messi također ima 30 ali je barem jedna od rijetkih žila kucavica u ekipi, ter stegene i cillessene također zamijenit, ima kvalitetnijih golmana, ter stegen uvijek primi eurogolove, onaj s centra, sinoć od asensisa, prošlu utakmicu u finalu i od ronalda i od asensia, bravo je, usudio bih se reći, najbolji golman u posljednjih nekoliko godina


Za kraj, nema više onih caka, a on dosta dugo igra za ekipu, dao je srce, glavu vamo tamo, zahvalit se iniesti i nek ide zgrnut lovu u SAD ili katar kao i xavi ili beckham u psg

Dembele i coutinho su dva igrača naspram pa sigurno jedno 7-8 igrača koje bi baš trebali mijenjat, to ti je kao kad ti pukne guma na autu, a ti promijeniš felge

 Ima nešto u ovome što si napisao. Al reći za Sukija da mu je vrijeme prošlo a samo prošle sezone je zabio brdo golova.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa ovo jucer bi opet bolje izgledalo s Iniestom umjesto Gomesa... sad ne znam jel Iniesta opet bio ozlijeden.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prema viđenom, ispada da je Luis Enrique vrhunski trener.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ijaaaaao, pa šok za šokom... još samo da messi potpiše za QSG
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Uvijek malo svratim pa pratim raspravu krajičkom oka i mislim da su nekim olako potonule lađe. Nije sve tako crno...Kao Interista u el clasicu uvijek sam naginjao na Barcinu stranu. Ovaj Rela nikad nisam volio, čak i kao dijete su me živcirali njihovi simpatizeri koji su se busali u prsa i sve što su znali je isticanje broja trofeja.

 

Činjenica je da Real ima odličnu ekipu i da im se sve nakako poklopilo. Kao ključ njihova uspjeha vidim Zizua, u kojeg se u početku upiralo prstom, ali taj je opet pokazao kakav je lisac i maestro, što kao  igrač  tako i kao trener. Ekipa im ima i glavi i rep i pokriveni su na svim pozicijama. Pored svih majstora čija je kvaliteta neupitna, pa i ovi koji su gdje su tu su da full sazriju, najviše mi se dojmio Casemiro. Imati takvog jednog igrača za mene je neprocijenjivo.

 

Što se tiče Brace, prvo ću se osvrnuti na trenera, koji mislim nije dorastao liscu Zizu-u. Nemožeš igrati protiv ovako dobre i poletne ekipe kao što je trenutno Real, opušteno kao nekad, a da više nemaš onu komociju da ti napad uvijek može zabiti više, nego što sama ekipa može primati. Barca je sve donedavno imala taj luksuz, ali sada su došla neka druga vremena. Sredina i odbrana igraju mlako i tu leži problem. Znam da je Barceloni poniženje igrati defanzivnije, + što nisu tako navikli igrati, ali da bi se osvojio ovaj super cup trebali su malo stati na loptu i okrenuti ploču. Nadigravati se sa ovako poletnom ekipom kao što je Real, značilo je katastrofu odmah u startu. Ako tome pridodamo psihu igrača koji djeluju nekako zbunjeni zbog svega što se dogodilo i što se događa, onda se nije čuditi.

 

Svejedno sam mišljenja da su i sa ovakvom momčadi i raspoloživim igračima mogli dobiti Real da su opreznije ušli u tekmu, a ne spuštenog garda kao boxer koji je toliko siguran u sebi i misli da može primiti pet udaraca, a onda jednim svojim nokautirati protivnika. Barca više nema taj luksuz i trener je to trebao detektirati. Ne mogu vjerovati da u prvoj tekmi nije uvidio koliko mu voda curi na desnoj strani, koju mu je pokrivao mlakonja Vidal. Pique je ispadao smješan zbog Vidala.

 

Što se tiče uprave, meni je Barca počela padatu u očima još onda kada je Pep došao za kormilo. Jeste da se to pokazao pravi potez i Barca je uzletila visoko kao nikad prije. Ono što je mene smetalo je tjeranje nekih igrača koji su bili klasa i mnogo doprinjeli klubu kao npr. Etoo. Tko prati Barcu zna što se sve tu dogodilo i kako su ga ponižavali. Isto tako sam mišljenja da su olako pustili Alvesa koji je u godinama ali i kao takav je tatamata za ovog mlakonju Vidala. Tako se ne odnosi prema legendama koji žele ostati u klubu. Pep je zaigrao jednu opasnu igru i svu momčad je podredio jednom igraču, koji je za mene najbolji ikada, ali koliko je to opasno dolazi do izražaja sada. Malo koji klasni igrač sa karakterom će se usuditi doći u Barcu, jer ne želi biti Messieva kučka, pa trpiti na treningu i takmičarskim tekmima njegov autoritet i ono "što mi nisi dodao loptu". Sve znamo što se desilo sa Ibrom, kojem je bio dječački san igrati za Barcu.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 8:54 (TheMaverick).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
playjob kaže...
Samo da nešto kažem, šta će dembele i coutinho? Može ih barca dovest, al barci je ni više ni manje potrebna apsolutno cijela rekonstrukcija ekipe, od golmana pa sve do napada, matori pique i mascherano u obrani, gledajte sad ove panjine jebene, busquets, turan, gomes igračina, rakitić i matori iniesta, priliku bi trebalo dat denisu, rafinhi i robertu, mladi su i treba ih isprobat, u napadu da od cijelog tima ostane messi i eventualno alcacer jer je nedokazan, suarezu je vrijeme prošlo, 30 godina čovjek ima i treba ga uvalit nekome, messi također ima 30 ali je barem jedna od rijetkih žila kucavica u ekipi, ter stegene i cillessene također zamijenit, ima kvalitetnijih golmana, ter stegen uvijek primi eurogolove, onaj s centra, sinoć od asensisa, prošlu utakmicu u finalu i od ronalda i od asensia, bravo je, usudio bih se reći, najbolji golman u posljednjih nekoliko godina


Za kraj, nema više onih caka, a on dosta dugo igra za ekipu, dao je srce, glavu vamo tamo, zahvalit se iniesti i nek ide zgrnut lovu u SAD ili katar kao i xavi ili beckham u psg

Dembele i coutinho su dva igrača naspram pa sigurno jedno 7-8 igrača koje bi baš trebali mijenjat, to ti je kao kad ti pukne guma na autu, a ti promijeniš felge

 Ima nešto u ovome što si napisao. Al reći za Sukija da mu je vrijeme prošlo a samo prošle sezone je zabio brdo golova.

 Kak da ne. I Lester je bio prvak prije 2god i Vardy najbolji strijelac premiershipa. Trebala ga je odmah Barca kupiti?

 

Praviš drastične logičke pogreške. Suarez mora na klupu, treba nam zamjena za njega dok ne uđe u formu ponovo. Forsiranje lošeg Suareza  nije najbolji potez. Baš naprotiv, prijeti katastrofa kako god okreneš.

I 9vo je realno.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

 

 

Nije vise Leo Messi, sada je Leo Djesi... HAHHAHHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHA..................

 

JEDINA STVAR KOJA MOZE DA SPASI BARCU JE DA SE POD HITNO VRATI PEP GUARDIOLA I DA OPET POCNU DA IGRAJU TIKA TAKU!!!

...
14 godina
offline
FC Barcelona

Mali u porazu (vidjeno nebrojeno puta), mali u pobjedi (vidjeno jucer). Kao i neki navijaci Reala.

 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Suarez me brine jako, u totalno je lošoj formi već dosta vremena.

Ne može zabiti gol ako nije zicer, a da ne govorim o njegovim dodavanjima. 1 od 10 dodavanja točno doda...

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

Mali u porazu (vidjeno nebrojeno puta), mali u pobjedi (vidjeno jucer). Kao i neki navijaci Reala.

 

Ma vidi tebe kolega, baš si ogledan primjer Velikog, sudeći po tvojim emotivnim komentarima od prije nekoliko dana 

 

Apropos kupnje pojačanja, da ste uzeli prošle godine Vardy-a za neku poštenu lovu, danas možda nebi imali situaciju i problem za početak nazvan i/ili okarakteriziran kao "NY", ako me kužite o kojem bivšem  iz vaših redova pišem?! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

ma ja znam da ce to biti duplo bolje kad paulinho zagospodari sredinom terena

Kakva nam je trenutno sredina, on ce jos biti i pojacanje

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Došlo je i vaših 5 minuta, naslađuj te se.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 

 

Nije vise Leo Messi, sada je Leo Djesi... HAHHAHHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHA..................

 

JEDINA STVAR KOJA MOZE DA SPASI BARCU JE DA SE POD HITNO VRATI PEP GUARDIOLA I DA OPET POCNU DA IGRAJU TIKA TAKU!!!

 Taj vas Ramos je takvo smece od covjeka da je to strasno hahahaha. Frajer ima probleme s psihom jer ocito uvijek kad Barca vodi on mora dobit crveni da se malo ispuse a kad pobjeduju malo provocira al neka. Covjek nije naviknut da se moze Barcelonu dobit pa mu je ovo i prilika hehe. Meni je tu od svega najsimpaticnije to kaj ljudi govore o nekom atomskom Realu koji melje pred sobom i opet su im najbolji rezultati protiv Barce 1:3, 2:0. Za atomsku Barcelonu bi to bili smijesni rezultati jer svi znamo kolko su ih guzili i na CN i na SB ;).

 

Malo sale na stranu, Real je trenutno definitivno 2 koplja iznad Barce ali ljudi moji polako, nemojte odma svi plakat da Barca ide stopama Milana. Kolko se sjecam Bayern nam je 2013. natrpao 7 komada i ljudi su vec onda prizeljkivali kraj Barce ali eto 2 godine nakon osvojili UCL. Iskreno od ove sezone ne ocekujem nista, usudio bi se reci da Real dobiva i la ligu i cdr ali to da cemo se mi vratit je sigurno. Realu svaka cast jer trenutno su najbolja momcad na svijetu (kad igraju bez Ronalda) ali dok god imamo Messija mi necemo stopama Milana i ostalih, al kad on ode mozemo se pocet molit Bogu. Barto out i pocet gradit momcad ovu i sljedecu sezonu i vracamo se starim navikama, punjenje Reala ko filovane paprike usred Madrida amigooo 

I always tell the truth.Even when I lie.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bruno_K!ng kaže...
Evil Access kaže...

 

 

Nije vise Leo Messi, sada je Leo Djesi... HAHHAHHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHA..................

 

JEDINA STVAR KOJA MOZE DA SPASI BARCU JE DA SE POD HITNO VRATI PEP GUARDIOLA I DA OPET POCNU DA IGRAJU TIKA TAKU!!!

 Taj vas Ramos je takvo smece od covjeka da je to strasno hahahaha. Frajer ima probleme s psihom jer ocito uvijek kad Barca vodi on mora dobit crveni da se malo ispuse a kad pobjeduju malo provocira al neka. Covjek nije naviknut da se moze Barcelonu dobit pa mu je ovo i prilika hehe. Meni je tu od svega najsimpaticnije to kaj ljudi govore o nekom atomskom Realu koji melje pred sobom i opet su im najbolji rezultati protiv Barce 1:3, 2:0. Za atomsku Barcelonu bi to bili smijesni rezultati jer svi znamo kolko su ih guzili i na CN i na SB ;).

 

Malo sale na stranu, Real je trenutno definitivno 2 koplja iznad Barce ali ljudi moji polako, nemojte odma svi plakat da Barca ide stopama Milana. Kolko se sjecam Bayern nam je 2013. natrpao 7 komada i ljudi su vec onda prizeljkivali kraj Barce ali eto 2 godine nakon osvojili UCL. Iskreno od ove sezone ne ocekujem nista, usudio bi se reci da Real dobiva i la ligu i cdr ali to da cemo se mi vratit je sigurno. Realu svaka cast jer trenutno su najbolja momcad na svijetu (kad igraju bez Ronalda) ali dok god imamo Messija mi necemo stopama Milana i ostalih, al kad on ode mozemo se pocet molit Bogu. Barto out i pocet gradit momcad ovu i sljedecu sezonu i vracamo se starim navikama, punjenje Reala ko filovane paprike usred Madrida amigooo 

Cijenjeni kolega, o bajkama se rasprave vode na nekom drugom forumu

 

U narednih nekoliko godina, to vam je sušta sudbina i takva vam je trenutna karizma!  

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Da se pismeno i kulturno izrazim, vršio nad tobom spolni odnos vrag! U prijevodu jebao te vrag, gledajte smiješak bartomeua na slici... nešto kao kad je deulofeu dolazio nedavno
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Da se pismeno i kulturno izrazim, vršio nad tobom spolni odnos vrag! U prijevodu jebao te vrag, gledajte smiješak bartomeua na slici... nešto kao kad je deulofeu dolazio nedavno
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Na putu sam pa se nije prikvačila slika......
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 

 

Nije vise Leo Messi, sada je Leo Djesi... HAHHAHHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHA..................

 

JEDINA STVAR KOJA MOZE DA SPASI BARCU JE DA SE POD HITNO VRATI PEP GUARDIOLA I DA OPET POCNU DA IGRAJU TIKA TAKU!!!

 Znači ovo je samo pokazalo kakav je cigan Ramos.

 

Kao sportaš samo bih pljunuo na jednog Ramosa. Nije mi jasno kako itko može favorizirati ovakvog igrača. Isti k*rac sa Pepeom.

 

Barcelonaši kad su dobivali 4-0, 6-2, 5-0 ili čak 0-4 bez Messija nisu radili ovakve stvari.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 13:07 (Mitch).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
mrzech kaže...

Mali u porazu (vidjeno nebrojeno puta), mali u pobjedi (vidjeno jucer). Kao i neki navijaci Reala.

 

Ma vidi tebe kolega, baš si ogledan primjer Velikog, sudeći po tvojim emotivnim komentarima od prije nekoliko dana 

 

Apropos kupnje pojačanja, da ste uzeli prošle godine Vardy-a za neku poštenu lovu, danas možda nebi imali situaciju i problem za početak nazvan i/ili okarakteriziran kao "NY", ako me kužite o kojem bivšem  iz vaših redova pišem?! 

Opet si se pogubio... Jesam ja jucer igrao? Jesam se ponasao nesportski? Ajde popij tabletu i saberi se...

Osim toga, jesi ti zaljubljen u mene da me stalno prozivas radi gluposti i trazis moju paznju?

 

Što se druge rečenice tiče, garantiram da te nitko nije "skužio". Prestani halucinirati i počni pisati k'o normalna osoba pa će netko možda "skužiti" što si htio reći. Kakav faking Vardy??? Isuse Bože.

 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da ima puno simbolike u ovome sto je Ramos uradio Messiju. Messi je navikao da je u barci sve podredjeno njemu, uprava radi za njega, igraci na terenu rade za njega, u barci ne narucuju toalet papir dok to Messi ne odobri. Ramos ga je spustio na zemlju, a tu mu je i mjesto jer je previse poletio.

 

Ramos je primjer sportasa, uvjek spreman 100%, uvjek za ekipu 100%, uvjek ce podmetnuti i glavu i nogu gdje nitko drugi nece. Sta bi barca sada dala da ima Ramosa...

...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 

 

Ramos je primjer sportasa, uvjek spreman 100%, uvjek za ekipu 100%, uvjek ce podmetnuti i glavu i nogu gdje nitko drugi nece. Sta bi barca sada dala da ima Ramosa...

 

Ramos je fantastican nogomets ali je podmuklo đubre i stalno provocira neznam kaj mu to treba ta mrlja u karijeri posto je kao sto rekoh jedan od najboljih na svojoj poziciji.

twice the pride double the fall
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
Evil Access kaže...

 

 

Ramos je primjer sportasa, uvjek spreman 100%, uvjek za ekipu 100%, uvjek ce podmetnuti i glavu i nogu gdje nitko drugi nece. Sta bi barca sada dala da ima Ramosa...

 

Ramos je fantastican nogomets ali je podmuklo đubre i stalno provocira neznam kaj mu to treba ta mrlja u karijeri posto je kao sto rekoh jedan od najboljih na svojoj poziciji.

 i jos je kapetan kluba, ne sjecam se kad su se tako iniesta, puyol, zanetti, gerrard ili lampard  ponasali.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 14:49 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Mislim da ima puno simbolike u ovome sto je Ramos uradio Messiju. Messi je navikao da je u barci sve podredjeno njemu, uprava radi za njega, igraci na terenu rade za njega, u barci ne narucuju toalet papir dok to Messi ne odobri. Ramos ga je spustio na zemlju, a tu mu je i mjesto jer je previse poletio.

 

Ramos je primjer sportasa, uvjek spreman 100%, uvjek za ekipu 100%, uvjek ce podmetnuti i glavu i nogu gdje nitko drugi nece. Sta bi barca sada dala da ima Ramosa...

 Šta ti možeš srati. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Mislim da ima puno simbolike u ovome sto je Ramos uradio Messiju. Messi je navikao da je u barci sve podredjeno njemu, uprava radi za njega, igraci na terenu rade za njega, u barci ne narucuju toalet papir dok to Messi ne odobri. Ramos ga je spustio na zemlju, a tu mu je i mjesto jer je previse poletio.

 

Ramos je primjer sportasa, uvjek spreman 100%, uvjek za ekipu 100%, uvjek ce podmetnuti i glavu i nogu gdje nitko drugi nece. Sta bi barca sada dala da ima Ramosa...

 uvjek možda uvijek baš i ne

 

 

 

Ramos je primjer arogantnog debila u glavi. Idealan igrač za Real.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice