FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.879
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Inače kakav trio imamo idućih mj dana u napadu!

Deulofeu Paco Messi

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 17:42 (Mitch).
9 godina
offline
FC Barcelona

Majko isusova, totalni raspad. Messi najavio odlazak

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Di je to messi najavio odlazak?

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Danas je sve moguće pa i odlazak Lea. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Danas je sve moguće pa i odlazak Lea. 

 i da ode, di? PSG, City? Monaco? Real? lol

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
TheDarkSide kaže...
x18x05x kaže...

Danas je sve moguće pa i odlazak Lea. 

 i da ode, di? PSG, City? Monaco? Real? lol

 Iskreno, njegov problem. Ako želi ići neka ide. 

Barca je postojala prije njega i Neymara.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 18:23 (x18x05x).
10 godina
offline
FC Barcelona

Boksic revoltiran  porazom od Reala te Messijevom najavom odlaska

 

 

 

9 godina
offline
FC Barcelona

Sad se sve ruši. Ode veliki Messi, jebem ti upravu majkinu. Neka ide i spasi si karijeru, ima pravo nakon svega i opravdano mu je.

10 godina
offline
FC Barcelona

Ako je suditi prema ovome, pa to je glupost.

Trener/uprava slažu momčad a igrači igraju. Ja se ne sjecam da si je Maradona birao suigrače u Napoliju

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

Ako je suditi prema ovome, pa to je glupost.

Trener/uprava slažu momčad a igrači igraju. Ja se ne sjecam da si je Maradona birao suigrače u Napoliju

 A cega se ostalog sjecas dok je Maradona bio u Napoliju ?

Katalonac_HR
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa di si to procitao? Bas nitko nitko nije to prenio pa ni najlazniji izvori
9 godina
offline
FC Barcelona

1.april ;)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

1.april ;)

 Nemoj se s tim stvarima zajebavat.

To su ozbiljne stvari.

Katalonac_HR
9 godina
offline
FC Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 18:55 (matrix777).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da ljudi pretjeruju sa tim koliko je Barcelona loša...Najgora Barca zadnjih 10 godina mogla je dati barem 4 gola u drugom poluvremenu porotiv Reala...

 

Igrali smo protiv trenutno najbolje i najkompletnije ekipe bez Inieste i bez pravih pojačanja...Ljudi su nas ubili prvo poluvrijeme jer je eksmperiment sa 352 propao...

Kad smo se vratili na 433 ili što li je već bilo ponovo smo bili dominatni...

 

Ter Stegen je blagorečeno katstrofa...Sve što ide preko glave prima...Čovijek prima sve sa 25-30 metara...

Kad je Pique izašao obrana je bila na nivou.

 

Semedo mi se stvarno sviđa lik je potencijal i sa Umtitijem jedino pojačanje zadnje 3 godine.

 

Rakitić je toliko ogavan igrač da je to gadljivo...Benzema mu je 5 baluna uzeo dok je on tražio rješenje...Lik je spor i ne nudi ništa Barci ni u napadu ni u obrani.

Paulinho će biti pojačanje s obzirom na stanje veznog reda...

 

Messi igra slobodno ima ga svugdje ... Zato nam je desna strana prazna i nije opasna...Tripletu smo osovjili dok je on držao desnu stranu a ne igrao u sredini.

 

Suarez nije u formi , ne može zabiti ne može pretrčati nikoga i ne zna dodati na 3 metra iz prve...

 

Što se pojačanja tiče,najbolji scenarij bi bio da dođe Dembele na LW a u sredinu Seri.Plus u obrani Martinez.

Coutinho teko da će napustiti Liverpool.

 

Ardu prodati makar za 2 miliona, samo da ne zauzima nekome mjesto,Gomes također skupa sa Rakitićem...

Alba je igrač u rangu panjeva iz Crystal Palaca koji samo znaju trčati.

Treba prodati neka veća imena i dovesti prave igrače...Ovi alibi igrači koji su gore naborjani sa Vermalenom i Douglasom samo troše kisik u svlačionici.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Vjeruj mi lik će na kraju biti bolji od Gomesa i Rakitića...Mark my words rekao bi Conor.

 

Lik je kad pogledaš glavni vezni igrač Brazila koji razbija Argentinu i Uruguvaj sa 3-4 razlike...Uz to daje hattrickove...

Valjda to nešto vrijedi...Iako nema oprvdanja zašto je doveden jer je bilo boljih treba mu dati šansu...

 

Jer gori od Rakete i Gomesa ne može biti...Nek uzme 2 lopte po utakmici već je bolji..

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Je li istina da Leo Messi napusta Barcu i ide kod Guardiole?! Dosta se pise o tome po portalima u Eng. 250m eur osteta i 35m eur godisnja placa.

...
16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 20:00 (hrvooje).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Znam da bi vi to voljeli, od Messija imate noćne more.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Još 14 dana patnje sa Dembeleom i Coutinhom...
Ne mogu vise citati ista sranja svaki dan
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Moram samo reci da dugo nisam procitao realniji post Boxius, lijepo si objasnio.

x18x05x vas lijepo poklopio.

Hvala caoo

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Još 14 dana patnje sa Dembeleom i Coutinhom...
Ne mogu vise citati ista sranja svaki dan

 Pa i da ih dovedu oni neće riješit naše probleme.

 

Kao što sam rekao, dolaskom Suareza žrtvovali smo taj rok da kupimo najbolje braniče. Tada su i Hummels i Luiz i sl. bili dostupni.

 

Isplatilo se radi trostruke krune te godine, ali opet dugoročno loš transfer po meni. Pitanje kakav će Suarez biti ove sezone i ima velik rizik od ozljede nakon ove.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Previše je što smo i Neymara izgubili, sad još i Suarez. Ne znam kako će Deulofeu i Paco izgurati dok nema Suareza ali za sada nisu opravdali očekivanja, Paco je nešto i uradio, ali nije to to. Deulofeu je pak totalno nedorastao da zamjeni Neymara, nikad nisam nešto volio tog igrača. Da bude zamjena Dembeleu/Coutinhu,da, ali za prvi sastav nikako nije.
15 godina
offline
FC Barcelona

Ma dobro napad nije problem, treba igrat kontre i Messi može to izgurat s Robertom i bekovima što se pokazalo sinoć. Nije da ne možemo baš zabit gol i da je kritično, namjestio je par mrtvih šansi sinoć.

 

Neviđeno mi je žao Messija stvarno. Ali dobro šta je tu je.

 

Mi primamo golove na 30 metara. A takva panika nastane kad je netko u 20 metara, a ne čuva ga Umtiti. Alba, Vidal i Pique jednostavno nisu vrhunski obrambeni igrači.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 23:19 (Mitch).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Žao mi je što se ovog ljeta Barca nije angažirala oko dovođenja Bonuccija, mislim da bi on jako puno dobio u obrani, samim time pojačao i konkurenciju pa bi i Pique malo manje pričao po društvenim mrežama, a više na terenu pokazivao.

Nevjerojatno koliko je naša uprava propustila prilika za dovođenjem vrhunskih igrača, Dembele, Verratti i Coutinho bi mogli bit najsvježiji na toj listi. Umjesto toga dovodilo se ispodprosječne i prosječne igrače godinama i rezultat toga je današnja Barcelona. Kad bi se samo riješili uprave i krenuo raditi pravi posao, Barca bi kroz 3-4 sezone opet bila na vrhu.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Žao mi je što se ovog ljeta Barca nije angažirala oko dovođenja Bonuccija, mislim da bi on jako puno dobio u obrani, samim time pojačao i konkurenciju pa bi i Pique malo manje pričao po društvenim mrežama, a više na terenu pokazivao.

Nevjerojatno koliko je naša uprava propustila prilika za dovođenjem vrhunskih igrača, Dembele, Verratti i Coutinho bi mogli bit najsvježiji na toj listi. Umjesto toga dovodilo se ispodprosječne i prosječne igrače godinama i rezultat toga je današnja Barcelona. Kad bi se samo riješili uprave i krenuo raditi pravi posao, Barca bi kroz 3-4 sezone opet bila na vrhu.

 priča se da mu zena nije htjela iz italije a to mi i drzi vodu s obzirom za kakve male pare je otisao u milan

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Ma dobro napad nije problem, treba igrat kontre i Messi može to izgurat s Robertom i bekovima što se pokazalo sinoć. Nije da ne možemo baš zabit gol i da je kritično, namjestio je par mrtvih šansi sinoć.

 

Neviđeno mi je žao Messija stvarno. Ali dobro šta je tu je.

 

Mi primamo golove na 30 metara. A takva panika nastane kad je netko u 20 metara, a ne čuva ga Umtiti. Alba, Vidal i Pique jednostavno nisu vrhunski obrambeni igrači.

 

Citam i ne vjerujem sta pises.  Barca igrati na kontre? Kad Barca postane ekipa koja ce igrati na kontre, to ce znacit da 

ide putem koji inace idu mali klubovi. E sad mogu se sloziti da Barca treba imatio dobre i brze kontre, kada to
zatreba, ali ne da igraju na kontre. To nije Barcin put ni stil.

Druga stvar, dolazak Suareza kazes nije isplativ dugorocno.  Tu se itekako varas.  Ima dostaa kvalitetnih obrambenih igraca,

i razlog zasto Barca nije dovela nekoga nije zato sto su onda doveli Suareza, vec zato sto su idioti. Pique je jako dobar obrambeni igrac,
ali istina je da zadnju sezonu je dosta bio pao, te da je i sada van forme. Mozda se nece ni vratiti vise, ali Barcin najveci problem je vezna linija.
Kada to rijese, i obrana ce biti bolja.  A napad nam postaje veliki problem, jer na lijevom krilu nemamo nikoga kvalitetnog, Suarez je van forme, a

sad jos i ozljeden. A Messi ne moze igrati napad, jer mora igrati sve da uopce dode do lopte. 
Slazem se za Messia, jer i meni ga je zao.
A golove primamo sa 30 metara, jer vecinom vezna linija ne odradi svoj dio posla u fazi obrane. Kad vezna linija

gubi onoliko puno lopti, onda tu ne mozes samo obranu krivit.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Imamo upravu bez vizije, a Valverde se cini nije trener koji ce se nametnuti i traziti da se nesto oduzme. 
Ne znam koliko ce se davati prilike Gomesu i slicnima. Ako vec moramo trpiti slabiju sezonu, onda bi je trebalo

trpiti da nesto pozitivno iz toga se dobije. Trebalo bi prodati Gomesa, Turana, pa i Rakitica, koji je dao svoje, a sad vec

ulazi i u godine. U vezu se moglo dovesti Seria, Coutinha ili cak mozda i eriksena mjesto coutinha, mlade igrace s kojima se

nesto moze graditi. Te uz njih davati priliku i istrpiti Alenu, Sampera i Roberta. U napad vec spomenuti Dembele, a na stopersko
mjesto Iniga Martineza koji za novce kolika mu je klauzula bi bio lijep dodatak. Pa lijepo Piquea malo na klupu. Mislim da vec time

bi Barca imala buducnosti, ali i vec ove sezone biti odlicna. Naravno mora se i valverde pokazati. 
Znam da su neki transferi teski za obaviti, ali m ogli su to osigurati, da imaju malo pameti. Znali su da ce Neymar otici i trebali su traziti zamjene

prije nego su svi vidjeli koliko su dobili od Neymarove odstete. 
Sto se Paulinha tice, ne bih ga kupio, ali mozda nesto i pokaze, mozda postane dobar dodatak da malo zamjeni Busia, ko zna.

 

Sve u svemu, ako ne dovedemo vise pojacanja, tesko nam se pise, ali mozda ova dva poraza pomaknu neke stvari,
Ja bi oswobnu seria doveo na rakiticevo mjesto, dembelea da popuni neymarovo, a coutinha ili eriksena za iniestino mjesto.
Barem sad novaca imaju, a i neka prodaju ofve sto nemaju sta traziti u Braci.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Real igra kontre oduvijek pa opet sta ga to cini malim klubom? Gluposti pricate...evolucija i promjene su normalne..nemate xavia ni iniestu u najboljim danima da mozete igrat kako ste nekad igrali. Ili ce te mjenjat neke stvari ili ce vas pojest vrijeme. Real je sad dosao u period da moze igrat i na posjed sa takvim veznim redom, al opet sve se to mjenja sa kadrom igraca., nista ne traje vjecno. To sta ste vi navikli na tika taku iz doba xavia je prica za sebe, zlatne godine tih igraca su prosle, generacija ta vam prolazi, tj dolazi joj kraj...treba mjenjat igrace, sustav pomalo i sve ostalo. Ako trenutno nemate igrace za igrat kako st enavikli, cemu forsirat to, okrenut se drugim stvarima koje vasi igraci mogu iskoristit. Ono na bernabeu nisam ni ja ba sshvatio, naguravanje igraca u vezni red, messi i suarez napred odsjeceni vecinu utakmice..i sta se dobilo s tim nakraju?

Origin ID: ReaLazio
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice