FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.961
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
sirka666 kaže...

Mislim da je najvjerojatnija teorija da se Messi čuva za SP.

Istina, to sam si i ja mislio cijelu utakmincu, pa covjek nije 5 km danas pretrco, a vidi se da jos ima "carolije" u njemu.

Jednostavno ne zeli sudjelovat u igri.

Will Smith: If you are not making someone else's life better than you are wasting your time
15 godina
offline
FC Barcelona

Ja bi rado htio čuti kakvu si je to taktiku Tata zamislio i šta je on mislio zapravo napravit danas na utakmici? Nadam se da će sam dati ostavku, te da mu neće isplatiti plaću do kraja jer ju nije zaslužio. Čestitke Realu, sva sreća da su Benzema, Di Maria i Bale bili škrti u nekim situacijama, jer je mogao biti puno gori rezultat.. Treba pohvaliti i suca, mogao bi on češće suditi Classico jer je danas stvarno dobro sudio.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
u2Noobish4Me kaže...

Glupost. Puno gorih od njega na terenu.

Bar pokušava, trči, vraća se natrag...

 

da je ono na kraju zabio prvi bi ga slavio.

ugl, gotovo je, samo čekam da se zahvale  tati sada.{#}

Ne bi ja nista slavio, jer sam slavio kad je Bale zabio gol (sto je u stvari nebitno, jer laprdas). A inace nisam prvi, a ni jedini takvog misljenja

 

http://www.goal.com/en-india/news/138/spain/2014/03/25/4708337/barcelonas-problem-is-neymar-cruyff

 

 

 

 

13 godina
offline
FC Barcelona

Prvo da se neymara spomenem,tog prijelaznog roka svi smo priželjkivali stopera,ili veznog a nakraju smo dobili neymara i to je jedna u nizu glupih i debilnih odluka kluba. A današnje utakmice šta se tice sljedece: Messi nije trebao ni igrat jer on vec zadnjih par utakmica ima neki problem sam sa sobom,onu dvojicu pedra i alexisa je vec odavno trebalo naguzit iz kluba,neymar loš po obicaju samo što je to njegovo glumatanje prešlo na alvesa koji je poceo s nekim debilnim ubačajima,pinto ah pinto on je drugi golman kojemu nogomet vise nije prvi odabir u životu i nema neke zamjerke iako je loš,nerazumijem izmjenu albe,bartra jedini dobar iako ga je bale prehladio i to posteno,ces 0 kao i inace.. Dakle trebala bi rekonstrukcija momčadi i klupe ukupno,ovo mi se polako gadi. Hvala svima na čitanju.

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
schwarz3108 kaže...

Prvo da se neymara spomenem,tog prijelaznog roka svi smo priželjkivali stopera,ili veznog a nakraju smo dobili neymara i to je jedna u nizu glupih i debilnih odluka kluba. A današnje utakmice šta se tice sljedece: Messi nije trebao ni igrat jer on vec zadnjih par utakmica ima neki problem sam sa sobom,onu dvojicu pedra i alexisa je vec odavno trebalo naguzit iz kluba,neymar loš po obicaju samo što je to njegovo glumatanje prešlo na alvesa koji je poceo s nekim debilnim ubačajima,pinto ah pinto on je drugi golman kojemu nogomet vise nije prvi odabir u životu i nema neke zamjerke iako je loš,nerazumijem izmjenu albe,bartra jedini dobar iako ga je bale prehladio i to posteno,ces 0 kao i inace.. Dakle trebala bi rekonstrukcija momčadi i klupe ukupno,ovo mi se polako gadi. Hvala svima na čitanju.

Sve što si napisao je na mjestu. 

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zao mi mladog Bartre,i Neymara na kraju,Real zasluzeno,da su bili precizniji mogli su nas tuc ko mi njih u najboljim danima,neka bolje da ova sezona bude za zaborav,valjda ce napokon iduce zaigrati kako treba,samo da Tata ode i da nam dopuste transfere...Messi je posebna prica,sta se snjim dogada niko ne zna,poslije ozlijede je losiji nego ikad,ne pamtim da je naredao 4-5 utakmica za zaborav...

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iskreno, očekivao sam da će ih Real poštenije nakantat. Ovo je najlošija Barca u zadnjih 6-7 godina i valjda ih real može pobijedit u jednoj od tri utakmice tako da ovo nije nekakav podvig Reala.

Ali ono što muči je katastrofalna igra Barce koja više ne liči na ništa. Nisu u stanju dupli pas odigrat. A Messi je priča za sebe, nešto se sigurno događa jer on već 10 utakmica za redom ne liči na sebe. Mora odlučit dali mu se da igrat ili ne, ili je tu neki drugi problem to samo on zna. Ako mu se ne igra, od njegove prodaje mogli bi pola ekipe obnovit, i kupit igrače koji će pustit neku kapljicu znoja na sveti dres jer ovo što on radi zadnjih 5-6 utakmica je jedno veliko ništa. Najdraži mi je igrač poslije čarobnjaka iz brazila, ali nije iznad kluba, ni on ni itko drugi.

 

Real igra istom kvalitetom već 5-6 sezona, ništa oni nisu specijalno lošiji ili bolji, stvar je samo u tome kakva je Barca, jer da je Barca na svom nivou, ovakav Real joj nebi predstavljao nikakav problem. 

Ali što je tu je, treba se samo nadat da će se kazna ukinut i da će se kupit obrana i trener i krećemo u novu sezonu snažno.

14 godina
offline
FC Barcelona

Po meni je Pinto bio čisto ok, osim onog jednog puta kada je krivo dodao branio je dobro.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobro ste igrali, da je neymar zabio zicer bilo bi tu svacega, danas smo mi bili bolji. Nadam se da ce te ostati u borbi za la ligu da bude sto neizvjesnije!!

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
No Pique - no throphy. Sad zvuci glupo nakon svih uvreda na njegov racun, bez njega su sve spusili u tjedan dana.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja se i dalje drzim da trebamo promjeniti taktiku,dovest jednog pravog centarfora pa ce mozda oni Alvesovi pokusaji ubacaja imat smisla,a i vidjelo se kolko znaci jak igrac kao danas Benzema,kad s ledima primi dugu loptu i proslijedi na stranu,odma se kontra otvara,u Barci nema takvog igraca,to je bio Ibra za kojeg smatram da je velika greska bila prodat ali eto,i poslije njega se osvajalo...uglavnom novi trener koji ce sloziti nesto novo,2 stopera minimalno,alternativa za Alvesa,mozda i nekog veznjaka mladog,i po mogucnosti nekog centafora,na papiru to ovako zvuci pretjerano ali po meni nuzno,pljujemo po Realu koji potrosi 200 milijuna godisnje ali zato na svakoj poziciji 2-3 odlicna rjesenja,dok nama ozlijedi se Pique i panika u obrani...najlosija Barca nekoliko godina unazad,ali dobro svakoj lijepoj prici dode kraj,po meni je ovo ocekivana smjena generacija i tu se ne moze nista,Xavi nije vise Xavi isto tako Alves,Pedro itd.

15 godina
offline
FC Barcelona

Toliko se priča o kontrama u nogometu i Baleovoj brzini i ostavi se ovoliko prostora.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

messi igra na krivoj poziciji,on je cijelu utakmicu na 16m od protivnickog gola izmedju pepea i ramosa,to mogu igrati napadaci mandzukic,benzema,ibrahimovic,a ne messi...

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
wyks kaže...

Toliko se priča o kontrama u nogometu i Baleovoj brzini i ostavi se ovoliko prostora.

 

Tko li je trebao igrati na desnom beku, hmmmm, neki iz Brazila, ali nisam baš siguran...

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barcina najveca greska je Neymar, al ne zato sto je on los igrac(dapace dobar je), vec zato sto barca i u orginalnom sastavu ima jadnu obranu, a sad kad ih jos pola nema, sad su rupa za napucavanje... Ovog "tatu" necu ni komentirat, covjek jednostavno nema pojima sta radi..

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije mi jasno da nemogu složit akciju za gol sa dvoje - troje igrača, stalno trebaju svih 10 igrača biti u šesnaestercu da se nešto napravi. Pa nisam vidio poštenu kontru sa brzim dodirima i odigrano od prve ima već jako dugo vremena, da je neki Barcin igrač bio u Baleovoj poziciji nema šanse da bi odsprintao do gola nego bi lijepo uredno stao, čekao da se obrana vrati na mjesto i tek onda penzionerski dodao loptu prvom do sebe. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Neki lik komentirao da treba vratit Ibrahimovica i stavit ga na desni bek xD... Sta reci, vec sam napisao Tata moze vec veceras 1.let za Argentinu, neka Roura to preuzme do kraja.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Alves je katastrofa cijelu sezonu odigrao dobro prosla 2 El Clasica i protiv Citija i to je to,al zato vecinu sezone provodi oko 16terca i kriv je za dosta golova,po meni prodat ga dok jos vrijedi,nek ode u Englesku i ubacuje do mile volje,ovo je tragikomicno sta on radi,granici sa blagom retardarcijom,dugim loptama pokusava nac Messija pored Ramosa i Pepea,svaka cast

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ja se i dalje drzim da trebamo promjeniti taktiku,dovest jednog pravog centarfora pa ce mozda oni Alvesovi pokusaji ubacaja imat smisla,a i vidjelo se kolko znaci jak igrac kao danas Benzema,kad s ledima primi dugu loptu i proslijedi na stranu,odma se kontra otvara,u Barci nema takvog igraca,to je bio Ibra za kojeg smatram da je velika greska bila prodat ali eto,i poslije njega se osvajalo...uglavnom novi trener koji ce sloziti nesto novo,2 stopera minimalno,alternativa za Alvesa,mozda i nekog veznjaka mladog,i po mogucnosti nekog centafora,na papiru to ovako zvuci pretjerano ali po meni nuzno,pljujemo po Realu koji potrosi 200 milijuna godisnje ali zato na svakoj poziciji 2-3 odlicna rjesenja,dok nama ozlijedi se Pique i panika u obrani...najlosija Barca nekoliko godina unazad,ali dobro svakoj lijepoj prici dode kraj,po meni je ovo ocekivana smjena generacija i tu se ne moze nista,Xavi nije vise Xavi isto tako Alves,Pedro itd.

Istina,treba mjenjat taktiku,i ekipu..problem je taj što je barca u godinama kad su igrali najbolji nogomet zarađivala brdo love a trošila ništa,je ona trošila na songa i takve panjeve al kad sad to gledam to mi sve izgleda na neko izvlačenje novaca iz kluba,da su oni svake godine kupili jednog mladog danas bi bila druga prica,a oni nisu ni kupili dapace prodali su buducnost kluba alcantara je bio buducnost kluba i onaj koji je trebao nosit barcu pa vi sad pricaicajte sta ocete roberto je jos premlad i neiskusan za to.. Vođenje kluba podsjeca na hrvatske primjere tj. Ravno je 0. 

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
schwarz3108 kaže...

Prvo da se neymara spomenem,tog prijelaznog roka svi smo priželjkivali stopera,ili veznog a nakraju smo dobili neymara i to je jedna u nizu glupih i debilnih odluka kluba. A današnje utakmice šta se tice sljedece: Messi nije trebao ni igrat jer on vec zadnjih par utakmica ima neki problem sam sa sobom,onu dvojicu pedra i alexisa je vec odavno trebalo naguzit iz kluba,neymar loš po obicaju samo što je to njegovo glumatanje prešlo na alvesa koji je poceo s nekim debilnim ubačajima,pinto ah pinto on je drugi golman kojemu nogomet vise nije prvi odabir u životu i nema neke zamjerke iako je loš,nerazumijem izmjenu albe,bartra jedini dobar iako ga je bale prehladio i to posteno,ces 0 kao i inace.. Dakle trebala bi rekonstrukcija momčadi i klupe ukupno,ovo mi se polako gadi. Hvala svima na čitanju.

 

To je trebalo poceti vec prije dvije godine ali glavno da smo za jednog igraca dali eventualnih 100m , a cijela momcad ko i klupa uzas zivi da mi je samo znati kome mozemo zahvaliti na kupnji Song-a od kojeg koristi bas nikakve.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 23:56 (dad0r).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
david7 kaže...
wyks kaže...

Toliko se priča o kontrama u nogometu i Baleovoj brzini i ostavi se ovoliko prostora.

 

Tko li je trebao igrati na desnom beku, hmmmm, neki iz Brazila, ali nisam baš siguran...

Kad se vidi da je propala šansa za gol, moraju se mjenajti pozicije. Ova tri u napadačkom položaju ne smiju ostati uz svoje braniče, dok oni izvan šesnaestersa moraju pokriti prostor do centra, (i ostati donekle spremni na razvoj nove akcije).

 

Iako stoji i to da su sa dva dodavanja prešli cijelu desnu stranu i 3 Barcelonina igrača.

 

No, kad je igrač koji je bio blizu Baleu potrčao da uzme loptu netko je trebao vidjeti da Bale ima skoro četvrtinu terena slobodnu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Baš me zanima kako će Messi odigrat u Brazilu. Pozorno ću gledat hoće li trčat i kako će igrat.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Ajde barem ćemo se radovati kad Tata dobije otkaz.

I dok prodaju recimo Mashcherana,Alvesa,Pedra,Alexisa i jos par nesposobnih imbecila slavil bi to ko drugi rodendan.

I kaj bus onda kad jos debilnija direktiva kupi napadaca ispred obrane kao sto je slucaj s Neymarom?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
FC Barcelona

Već godinama se nažalost ništa ne radi na tome da se obnovi ekipa, a uz to nas je napustio Pep i došao je Tata koji očito ovom poslu nije dorastao. I rezultat je tu.
Nažalost pad je morao doći kad se vidi što se sve događalo u zadnjih par godina u klubu.

Iz ove utakmice pamtit ćemo samo jednu sliku. I Bartru se teško može kriviti za gol, dečko je dao sve od sebe da bi uopće počeo ovu utakmicu, igrao je načet ozljedom i zabio da bi nas održao u igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.4.2014 23:59 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Isto ce bit,samo sto ce bit mozda malo motiviraniji jer mu je to jedini trofej kojeg nije osvojio dok je sa Barcom sve i to vise puta...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Meni se danas Xavi dosta svidio, dosta je preuzimao inicijativu i pokazao da ga godine nisu puno usporile, iako je ova sezona ispočetka na nešto takvo ukazivala. Iniesta isto standardno dobar, vrlo okomit, Neymar koliko god ga mrzio radi bacanja, najviše želje je pokazao na terenu.

 

Sretno i u La Ligi, kao Madridisti, vaš kiks ni nama ne odgovara :)

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
dad0r kaže...
x18x05x kaže...

Ajde barem ćemo se radovati kad Tata dobije otkaz.

I dok prodaju recimo Mashcherana,Alvesa,Pedra,Alexisa i jos par nesposobnih imbecila slavil bi to ko drugi rodendan.

I kaj bus onda kad jos debilnija direktiva kupi napadaca ispred obrane kao sto je slucaj s Neymarom?

 

O tome neka si glavu razbija uprava i vodsto kluba koji su nas doveli u ovu situaciju.

Pedra recimo ako se dobro sjecam PSG ga je htio kupiti na pocetku ove ili prosle sezone i nasi panjevi mogli su probati nazicati Thiaga Silvu ili nekog drugog igraca za Pedra + lova ali ne pa sad nek ga imaju ko i ostale bisere.

twice the pride double the fall
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Isto ce bit,samo sto ce bit mozda malo motiviraniji jer mu je to jedini trofej kojeg nije osvojio dok je sa Barcom sve i to vise puta...

Onda je kreten u glavi, a što je onda trebao M.Jordan nakon što je osvojio prva dva prstena NBA lige napr.

 

http://www.goal.com/en/match/130950/fc-barcelona-vs-real-madrid-cf/player-ratings  

 

Pogledajte što je napisano za Messia.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

Ja bi rado htio čuti kakvu si je to taktiku Tata zamislio i šta je on mislio zapravo napravit danas na utakmici? Nadam se da će sam dati ostavku, te da mu neće isplatiti plaću do kraja jer ju nije zaslužio. Čestitke Realu, sva sreća da su Benzema, Di Maria i Bale bili škrti u nekim situacijama, jer je mogao biti puno gori rezultat.. Treba pohvaliti i suca, mogao bi on češće suditi Classico jer je danas stvarno dobro sudio.

Od početka mi nije jasno tko je taj Tata i kakvim je on to rezultatima zaslužio biti na klupi Barcelone? Na istu foru su mogli dovesti i Krunu Jurčića. Rad uprave neću komentirati jer se sve jasno vidi iz posljednjih nekoliko transfera.

 

Čestitke Real-u.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Već godinama se nažalost ništa ne radi na tome da se obnovi ekipa, a uz to nas je napustio Pep i došao je Tata koji očito ovom poslu nije dorastao. I rezultat je tu.
Nažalost pad je morao doći kad se vidi što se sve događalo u zadnjih par godina u klubu.

Iz ove utakmice pamtit ćemo samo jednu sliku. I Bartru se teško može kriviti za gol, dečko je dao sve od sebe da bi uopće počeo ovu utakmicu, igrao je načet ozljedom i zabio da bi nas održao u igri.

Mislim da svi vidimo jednog novog Puyola u ovom mladiću.. Neznam tko bi lud htio počet utakmicu protiv najjačeg protivnika polu-ozljeđen.. Definitivno je borac za ekipu i ima još dosta godina pred njim da nauči od većih

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice