FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.723
|
čitano: 5.346.215
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ništa, velika 0 od igre. Tek kada smo zabili gol nešto su počeli ali ni tada ništa posebno. Bartru odličan, vidim podosta Puyola u njemu, svaka mu čast unatoč ozlijedi tako odigrat. Šteta za zadnju Neymarovu priliku al iyebiga. Očekujem ostavku Martina do kraja sezone definitivno.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 1:42 (Tommy_123).
14 godina
offline
FC Barcelona

cestitke Realu na zasluzenoj pobjedi.

previse je faktora utjecalo na pad Barçe zadnjih mjesec dana... kao i prosle godine bolest Villanove i neke ozljede, ove sezone pehova jos vise. od pocetka i Messijevih poreza, preko ostavke Rossella i Neymarovog transfera.

2 bitna faktora su i javno objavljivanje razlaza Valdesa i Puyola, kao i stalne ozljede (Neymar, Pique, Puyol, Valdes, Jordi Alba...), a i to da vec 2. sezonu igramo s 1 i pol obrambenim.

nemojmo zaboraviti ni Messijevu ozljedu od 2 mjeseca (i uz to je svega par golova udaljen od Ronalda).

slazem se da je Tata radio greske (premalo koristio Alexisa i Pedra), upropastio Songa (mozda je mogao pokusati od njega napraviti obrambenog kao sto su napravili od Maschea), Fabregas vise ni sam ne zna koja mu je pozicija u momcadi.

sve u svemu, ako ne ukinu kaznu zabrane transfera, sljedece sezone nemamo se cemu nadati... vrijeme je da mnogi odu u zasluzenu mirovinu ili u Qatar po jos neku lovu prije penzije... treba doc par decki koji nista nisu osvojili i koji ce ginuti na terenu (npr. Neymar gine ko lud jer nis jos nije osvojio s Barçom). tesko je pronaci motivaciju nakon sto si godinama najbolji, nakon svih porusenih rekorda i zaradjenih trofeja, nakon sto si osigurao egzistenciju jos 5 svojih narastaja... 

nesto pozitivno u svemu tome: bar ce neki drugi klub neko vrijeme biti na tapeti (npr. Bayern), a i procistit ce se sva ova djeca koja su pocela navijati za Barçu nakon sto su otkrili Messija.

evo jos s jucerasnje utakmice, pitch invader trazio Messijev dres... {#}

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Alba - ozljeda tetive. Svaku utakmicu po jedan obrambeni. Ali ionako je sad gotovo, od preostalih utakmica lako bi mogli izgubiti 2-3.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2014/04/16/4757565/martino-copa-del-rey-defeat-wont-affect-my-future-at?ICID=AR_RS_2

 

Ovaj ne misli otić, da je imalo čovjek, sam bi podnio ostavku inastavio trenirati one smiješne klubove po Argentini.

Zna li on što je napravio od Barce ? I da navijači ne žele ni njega a ni ovakvu njegovu Barcu, sa ovakvim kvalitetnim rješenjima u igri koje je on donio kao trener.

U preostalim utakmicama do kraja, Messi mora na klupu, Neymar f9, Pedro i Sanchez na krila. Barem će igrat sa svim igračima, i svi će sudjelovat u igri ( barem će pomagat u obrani, ako su u napadu nesposobni).

Messi pomalo kreće Ronaldinhovim putem, neznam što drugo mislit. Iduća sezona i ovo svijetsko prvenstvo će dat neke odgovore.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 9:33 (barcaINTER).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Lik je zbunjen, ovi izjavili ostat ce osvoji li bar 1 trofej, vidim lijepo ga je osvojio... Da se nije ukazao Bartra bilo bi to bez ispaljenog metka - 1:0 1:0 1:0.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma sad nek dodje bilo ko,ne moze za jednu sezonu popravit ovo sto oni kvare vec nekoliko sezona.Samo cekam sta ce biti sa ovom transfer kaznom,ako to ne ukinu,nista ni sledece sezone.Cestitke Realu! Potpuno zasluzeno. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

cestitke Realu na zasluzenoj pobjedi.

previse je faktora utjecalo na pad Barçe zadnjih mjesec dana... kao i prosle godine bolest Villanove i neke ozljede, ove sezone pehova jos vise. od pocetka i Messijevih poreza, preko ostavke Rossella i Neymarovog transfera.

2 bitna faktora su i javno objavljivanje razlaza Valdesa i Puyola, kao i stalne ozljede (Neymar, Pique, Puyol, Valdes, Jordi Alba...), a i to da vec 2. sezonu igramo s 1 i pol obrambenim.

nemojmo zaboraviti ni Messijevu ozljedu od 2 mjeseca (i uz to je svega par golova udaljen od Ronalda).

slazem se da je Tata radio greske (premalo koristio Alexisa i Pedra), upropastio Songa (mozda je mogao pokusati od njega napraviti obrambenog kao sto su napravili od Maschea), Fabregas vise ni sam ne zna koja mu je pozicija u momcadi.

sve u svemu, ako ne ukinu kaznu zabrane transfera, sljedece sezone nemamo se cemu nadati... vrijeme je da mnogi odu u zasluzenu mirovinu ili u Qatar po jos neku lovu prije penzije... treba doc par decki koji nista nisu osvojili i koji ce ginuti na terenu (npr. Neymar gine ko lud jer nis jos nije osvojio s Barçom). tesko je pronaci motivaciju nakon sto si godinama najbolji, nakon svih porusenih rekorda i zaradjenih trofeja, nakon sto si osigurao egzistenciju jos 5 svojih narastaja... 

nesto pozitivno u svemu tome: bar ce neki drugi klub neko vrijeme biti na tapeti (npr. Bayern), a i procistit ce se sva ova djeca koja su pocela navijati za Barçu nakon sto su otkrili Messija.

evo jos s jucerasnje utakmice, pitch invader trazio Messijev dres... {#}

Ova slika govori sve mogli bi fanboi s jedne i druge strane ovu sliku okvirit i prestati biti mutavi.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
FC Barcelona

Previše se štedi na treneru, treba se malo potrošiti na nekog kvalitetnijeg i s autoritetom a ne uvijek ići na no-name trenere i nadati se da će oni bit dobri. S Guardiolom nam se posrećilo al teško da će svaki takav bit.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
FC Barcelona

Razmisljajte malo, on to mora reci, normalno da nece reci gotovo je, je..e mi se, odradit cu jos ovih par utakmica i idem. Kad zavrsi sezona on odlazi, to je gotova stvar. 

14 godina
offline
FC Barcelona

malo fokusa na pozitivne stvari. Bartra bi mogao izrasti u velikog igrača, dečko igra sa srcem za klub, a kvalitetu ima, ima sve predispozicije da postane veliki igrač...

 

"They came looking for me in 2011 and offered to make me the highest paid player at Real Madrid Castilla. They offered me treble what I was on at Barca. I still hadn’t made my début with the B team then either. I really hit me, it was a shock they wanted me, but once I gave it thought for a few seconds I thought… Real Madrid? No way!”

http://www.insidespanishfootball.com/103858/bartra-real-madrid-offered-to-treble-what-i-was-on-at-barca/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 11:08 (antimadridista).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

malo fokusa na pozitivne stvari. Bartra bi mogao izrasti u velikog igrača, dečko igra sa srcem za klub, a kvalitetu ima, ima sve predispozicije da postane veliki igrač...

 

"They came looking for me in 2011 and offered to make me the highest paid player at Real Madrid Castilla. They offered me treble what I was on at Barca. I still hadn’t made my début with the B team then either. I really hit me, it was a shock they wanted me, but once I gave it thought for a few seconds I thought… Real Madrid? No way!”

http://www.insidespanishfootball.com/103858/bartra-real-madrid-offered-to-treble-what-i-was-on-at-barca/

Ma za Bartru nemam reci,on je legenda,cisto se vidi da voli ovaj klub i da se bori.Kod gola mozda jeste pogresio,jer je mogao napraviti neki faul,ali njega ne mozemo kriviti,jer je i postigao taj pogodak.On polako i sigurno izrasta u jednog od boljih stopera {#}

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Al ovaj Pinto, mislim znam da je već star i sve to ali i onaj gol Balea mislim da je mogao skinut, nije to opet bilo neobranivo.Čovjeku su u 3 utakmice opalili 10 puta na gol!6 puta ga je spasila stativa ili prečka al to što nije išlo u stativu ili prečki upadalo je ko trica Duranta! Ali nema veze, glave gore i nadat se da će onaj mrtvac Martino otići.

Antimadridista para siempre!

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kruze glasine da i Pinto ide na kraju sezone. Ma u svakom slucaju ispalo je kao i u Unitedu, samo sto su oni od pocetka sezone imali lose rezultate xD. Jbg, to je nogomet.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa Pinto ima 38 godina. Gdje bi on išao ? Bartra će izrast u igračinu, sva sreća što je potpisao ugovor novi prije par mjeseci. Ostaje La Liga, ali mislim da će biti jako teško.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Pa Pinto ima 38 godina. Gdje bi on išao ?

Katar? Ili tako negdje?

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
sirka666 kaže...
Tommy_123 kaže...

Pa Pinto ima 38 godina. Gdje bi on išao ?

Katar? Ili tako negdje?

Pa mogao bi čak, vidjet ćemo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jos puno purice Lukica,ne uzima se lopta Xaviju samo tako {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 16:12 (barcafan12).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Jos puno purice Lukica,ne uzima se lopta Xaviju samo tako {#}

I što je napravio, iskreno gledajući? Prošao ga, krenuo dva koraka prema naprijed, pa se vratio deset unatrag i krenuo na lijevo. Kao i cijelu ovu sezonu sve se nepotrebno komplicira, samo se kruži oko gola, lopta im mora doći servirana dva metra ispred gola na pladnju da bi zabili. Jučer su imali priliku toliko puta zapucati izvan šesnaesterca pa nitko nije zapucao.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
barcafan12 kaže...

Jos puno purice Lukica,ne uzima se lopta Xaviju samo tako {#}

I što je napravio, iskreno gledajući? Prošao ga, krenuo dva koraka prema naprijed, pa se vratio deset unatrag i krenuo na lijevo. Kao i cijelu ovu sezonu sve se nepotrebno komplicira, samo se kruži oko gola, lopta im mora doći servirana dva metra ispred gola na pladnju da bi zabili. Jučer su imali priliku toliko puta zapucati izvan šesnaesterca pa nitko nije zapucao.

Djeca i fanbojevi se pale na takve stvari i dok velis da bi Xavi za promjenu mogao malo klupu grijati svi su van sebe ali da tu je i drugi problem nema ga tko zamijeniti koji peh kaj su potencijalnog kandidata odkantali u Bayern.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja bi bio najsretniji kad bi pola momčadi otišlo. Neki jednostavno nisu zaslužili nositi sveti dres.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...

I što je napravio, iskreno gledajući? Prošao ga, krenuo dva koraka prema naprijed, pa se vratio deset unatrag i krenuo na lijevo. Kao i cijelu ovu sezonu sve se nepotrebno komplicira, samo se kruži oko gola, lopta im mora doći servirana dva metra ispred gola na pladnju da bi zabili. Jučer su imali priliku toliko puta zapucati izvan šesnaesterca pa nitko nije zapucao.

Pokazao je zasto on igra u Barci a ti ne,nisam ni rekao da je to sad nesto pridonijelo utakmicu u smislu rezultata,ali dokaz da covjek i sa 33-4 kolko vec ima,jos nosi carolije u nogama,naravno nije to onaj Xavi od prije 3-4 godine ali svakako je jos uvijek nezamjenjiv u Barci,covjek kod kojeg je lopta najsigurnija

I normalno da se palim na takve stvari,ja ne gledam samo kad neko zabije gol ili asistira,ne pratim nogomet povrsno kao pojedinci ocito

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 17:57 (barcafan12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
For Barcelona, the real worry is that Martino seems incapable of learning lessons from previous defeats, and the persistence with this system. http://www.zonalmarking.net/2014/04/17/real-madrid-2-1-barcelona-copa/
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Citam da su navodno Alba i Neymar out do kraja sezone {#} ova sezona nikad nije bila obiljezenija ozljedama,skandalima losim rezultatima...samo jos cekam da procitam da se srusio avion sa igracima Barce i nek sve ide u 3 lepe...

 

EDIT:Bartra je isto upitan za Bilbao zbog lakse povrede,a Busquets propusta zbog zutih kartona...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 20:29 (barcafan12).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Citam da su navodno Alba i Neymar out do kraja sezone {#} ova sezona nikad nije bila obiljezenija ozljedama,skandalima losim rezultatima...samo jos cekam da procitam da se srusio avion sa igracima Barce i nek sve ide u 3 lepe...

 

EDIT:Bartra je isto upitan za Bilbao zbog lakse povrede,a Busquets propusta zbog zutih kartona...

Da, Neymar 4 tjedna out {#}

Kakav će zeleni sastav bit protiv Bilbaa,a neugodan je Bilbao, u to smo se uvjerili već.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
barcafan12 kaže...

Citam da su navodno Alba i Neymar out do kraja sezone {#} ova sezona nikad nije bila obiljezenija ozljedama,skandalima losim rezultatima...samo jos cekam da procitam da se srusio avion sa igracima Barce i nek sve ide u 3 lepe...

 

EDIT:Bartra je isto upitan za Bilbao zbog lakse povrede,a Busquets propusta zbog zutih kartona...

Da, Neymar 4 tjedna out {#}

Kakav će zeleni sastav bit protiv Bilbaa,a neugodan je Bilbao, u to smo se uvjerili već.

Vrlo vjerovatno još jedan poraz.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa nadam se da ce dobiti priliku igraci Barcelone B. Adama,Dongue i Denis Suarez su trenutno najbolji tamo...Munir je jos junior tako da nista od njega jos...

Neznam zasto se stalno spominje Bagnack kao neki stoper velike klase kada je zamjena u Barceloni B stim da je siguran koliko Maloča iz Hajduka kad ima loptu...

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma sad je sve jedno i sad da pobedimo Athletic,u zadnjem kolu tesko da mozemo nesto protiv Atletica. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Ja ne razumijem koji problem ima Tata sa Pedrom i Alexisom?

Alexis je drugi najbolji strijelac ove sezone, sjeća li se netko kad je zadnji put počeo neku važniju utakmicu od prve minute? To tako ne može funkcionirati. Da sam ja na njegovom mjestu ja bi sam zatražio transfer, a neki mediji prenose da njega Barca želi prodati.
Pa zašto? Imao je sezonu sa i više nego dobrim brojkmama iza sebe, a dobivao je šanse na kapaljku, drugi najbolji strijelac u ekipi. Sramota ako ga se proda samo tako bez da uopće dobije priliku za igru.

Za Pedra isto mislim nešto slično, i on je zabio doata golova ove sezone, dođu najvažnije utakmice, a Pedra nema. Tako se ubija igrač.
Njih dvojica zaslužuju bolje. Pa obojica imaju i više nego solidnu statsistiku, čak i za neko krilo koje igra cijelu sezonu konstantno, a ne za nekoga tko dobiva šanse na kapaljku.

 

Ima takva kvalitetna krila u Neymaru, Pedru i Alexisu. Sva 3 različiti igrači, svaki koristan i odličan na svoj način. A on počinje utakmice sa 8 veznih igrača.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 12:36 (antimadridista).
12 godina
offline
FC Barcelona

Sport: "Both Messi and Club want to sign new contract this season, he will be the highest paid player in the world, buyout clause is 200 million euros."

 

"Barca is looking for new coach, Argentina coach for weeks knows his future is decided. The debate now resides in the profile of the new coach. Some people as sporting director Andoni Zubizarreta want tactic suited Valverde , while others rely more on a groundbreaking media and motivator, as Klopp."

 

"If Messi signs new contract, transfers will be based on the creation of a team around Messi. Budget is 100 million euros."

 

"Barca will sell Valdes, Puyol, Pinto, Alves. Offers for Mascherano, Alexis, Pedro and Tello will be heard."

 

"Club wants complete renovation."

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

Sport: "Both Messi and Club want to sign new contract this season, he will be the highest paid player in the world, buyout clause is 200 million euros."

 

"Barca is looking for new coach, Argentina coach for weeks knows his future is decided. The debate now resides in the profile of the new coach. Some people as sporting director Andoni Zubizarreta want tactic suited Valverde , while others rely more on a groundbreaking media and motivator, as Klopp."

 

"If Messi signs new contract, transfers will be based on the creation of a team around Messi. Budget is 100 million euros."

 

"Barca will sell Valdes, Puyol, Pinto, Alves. Offers for Mascherano, Alexis, Pedro and Tello will be heard."

 

"Club wants complete renovation."

Svako malo mu poboljsavaju ugovor,mislim da je bezpotrebno,nije to zasluzio predstavama u zadnje vrijeme ali ok,ako ce ga to vratiti na stare staze ja sretan...Valverde mi i ne izgleda kao neki trener sa autoritetom,mislim da bi on bio isto da ne kazem s*anje kao i Martino,za Kloppa je sve receno,dao Bog...sto se tice prodaje igraca,sve osim Alexisa i Pedra moze,oni ne zasluzuje da ih se proda,kao sto je i Anti rekao,ove sezone Alexis ubija,odlican igrac ali mu se pruza premalo prilika,uvijek izvisi zbog glupe Martinove taktike sa Fabregasom u spici ili Iniestom na krilu,isto i za Pedra vrijedi,taj covjek je puno dao za klub i ne zasluzuje biti prodan,jer nije on kriv sto ne igra,a kad igra dobar je...samo se jos ceka konacna odluka FIFE o transferima i onda nek obnavljaju momcad od temelja

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice