FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neće nigdje Cuadrado, a Pogbu neće sigurno prodati, bolje za njega da ostane još koju godinu, s njim imaju odličnu momčad, još je i Dybala došao.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 21:17 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sretan 28. rodjendan najvecem igracu u povijesti!

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

navodno uz 60mil za pogbu, kupili bi gersona od fluminensea (barca ima pravo na otkup)  za 4 mil eura i dali ga skupa sa tim parama

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

na naslovnici danasnjeg sporta nalazi se fotografija angela di marije uz naslov BOMB,sto god to znacilo.

14 godina
offline
FC Barcelona

Sretan rođendan grande LEO!!! Moje oči nisu gledale boljeg igrača od njega i neka nas podari još mnogim velikim utakmicama. Čast je i veliko zadovoljstvo što možemo biti svjedoci takvog genija u kopačkama!

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Paul Pogba has told Juventus that he wants to stay at the club for another season and then join FC Barcelona in 2016. [Mundo Deportivo ]

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Paul Pogba has told Juventus that he wants to stay at the club for another season and then join FC Barcelona in 2016. [Mundo Deportivo ]

 Ocekivan rasplet.

Denis Suarez se vraca sa posudbe.Dogodine Pogba dolazi i to je prica za transfere ove sezone.

Jedino ako ce prodati kojeg igraca a dolazaka nece biti.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

ovog pogbu mediji žešće napuhali

14 godina
offline
FC Barcelona
Deulofeu prodan u Everton za 6 milijuna eura uz opciju da ga Barca može otkupiti natrag ukoliko se dokaže tamo.
Prava šteta za Deulofeua, veliki talent ali čini mi se da je previše arogantan i treneri ga baš i ne vole, Lucho je odustao od njega prošlo ljeto, a ni Emery u Sevilli nije bio zadovoljan.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Deulofeu prodan u Everton za 6 milijuna eura uz opciju da ga Barca može otkupiti natrag ukoliko se dokaže tamo.
Prava šteta za Deulofeua, veliki talent ali čini mi se da je previše arogantan i treneri ga baš i ne vole, Lucho je odustao od njega prošlo ljeto, a ni Emery u Sevilli nije bio zadovoljan.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
antimadridista kaže...
Deulofeu prodan u Everton za 6 milijuna eura uz opciju da ga Barca može otkupiti natrag ukoliko se dokaže tamo.
Prava šteta za Deulofeua, veliki talent ali čini mi se da je previše arogantan i treneri ga baš i ne vole, Lucho je odustao od njega prošlo ljeto, a ni Emery u Sevilli nije bio zadovoljan.

 

 Steta sto to nikad nece imati znacenje ni utjecaj kakav ima kad CR to radi :) Ali dobra fora s parkingom hahah 

Propao talent, steta za spanjolsku repku...... 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Barcelona will sign a midfielder before the elections. Parejo (26 Valencia), Iborra (27 Sevilla) and Darder (21 Malaga) are options. [sport]

 

Barcelona coach Luis Enrique has asked to sign Sevilla defensive midfielder Vicente Iborra (27). [sport]

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Barcelona will sign a midfielder before the elections. Parejo (26 Valencia), Iborra (27 Sevilla) and Darder (21 Malaga) are options. [sport]

 

Barcelona coach Luis Enrique has asked to sign Sevilla defensive midfielder Vicente Iborra (27). [sport]

 

Sa Pogbe i Verrattia na ove panjeve...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Hrvek1909 kaže...

Barcelona will sign a midfielder before the elections. Parejo (26 Valencia), Iborra (27 Sevilla) and Darder (21 Malaga) are options. [sport]

 

Barcelona coach Luis Enrique has asked to sign Sevilla defensive midfielder Vicente Iborra (27). [sport]

 

Sa Pogbe i Verrattia na ove panjeve...

 haha bartoemu kao da zeli izgubiti izbore.

14 godina
offline
FC Barcelona

Navodno rješena posudba Montoye u Inter uz pravo otkupa ugovora. Bilo je za očekivati, Inter prati Montoyu već par godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 15:35 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Upravo citam kako se navodno spominje i Arda Turan kao rjesenje,jedina mana su mu godine,a kao igrac mi je on super,borben,tehnicki isto dobar,dobro bi dosao jedan takav u sredini

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
I da nekog pogodi kopačkom i suspenzija na 6 mjeseci.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
I da nekog pogodi kopačkom i suspenzija na 6 mjeseci.

 Haha hbg to mu je isto mana,al isto tako kupili smo Suareza koji je grizo ljude,pa se smirio,barem se nadam...al da je ko igrac odlican meni je

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šala, svakako bi ga volio vidjeti u Barci.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
FC Barcelona

ajde razumijem pareja, ali iborra i darder pa daj me nemoj, sad će još bit zainteresirani za iliju brozovića

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

jeste li gledali argentinu? lea su jako izudarali,bilo je 10tak prekrsaja na njemu.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tu utakmicu kao da sam gledao Atletico Madrid gdje igra.. čudim se kako nije završilo sa nekoliko crvenih kartona

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Tu utakmicu kao da sam gledao Atletico Madrid gdje igra.. čudim se kako nije završilo sa nekoliko crvenih kartona

 ja sam se tresao dok sam gledao,mislio sam da ce kolumbijci ozlijediti messija.sudac je bio katastrofa.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U kolko sati po našem vremenu je bila Argentina?

I always tell the truth.Even when I lie.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bruno_K!ng kaže...

U kolko sati po našem vremenu je bila Argentina?

 00:30. Nažalost i polufinale (s Brazilom vjerojatno) će biti u isto vrijeme. Ajd barem je finale u 21:00. to ću gledati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bila je u pola 2, odlična tekma sa strane Argentine, dominacija od 1 do 90 min, samo je Ospina vadio čuvao na životu Kolumbiju, Messi odigrao odličnu tekmu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 18:04 (Tommy_123).
13 godina
offline
FC Barcelona

Messi odlično igrao, zato i jesu ubili boga u njemu.. Samo šteta za onu obranu Ospine

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Brazil ispao nakon penala od Paragvaja  rezultatom 4-3.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice