FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.388.286
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...
Hrvek1909 kaže...

 Bilo je par banova u zadnjih mjesec dana, postoji VELIKA mogućnost da si jedan od bananih

 

Nikad u životu ni na jednom forumu nisam bio baniran i to ti garantujem životom.

 

Ako ti ja mirišem na nekog tko je baniran, onda je to tvoj problem...

 Meni mirišeš na jabuku.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
madnix kaže...
Hrvek1909 kaže...

 Bilo je par banova u zadnjih mjesec dana, postoji VELIKA mogućnost da si jedan od bananih

 

Nikad u životu ni na jednom forumu nisam bio baniran i to ti garantujem životom.

 

Ako ti ja mirišem na nekog tko je baniran, onda je to tvoj problem...

 Meni mirišeš na jabuku.

Hahahahahahahaha, Jonagold, Delišes ili Ajdared?!!?

ATJ Lučko
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

 Meni mirišeš na jabuku.

 

A ti meni na vatrogasca frendu.

Something Inside so Strong
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Hahahahahahahaha, Jonagold, Delišes ili Ajdared?!!?

 

A ti voćaru na realovca, koji navija za Real, zato jer si čuo da je to kraljevski klub i zato što imaju najviše titula LP. Promjeni avatar, jer ovako ispadaš neozbiljan...

 

 

Hey! Kada bi ti ponudio dvije karte za tekmu i to jednu za Anfield da gledaš Liverppol, a drugu za Bernabeu, koju bi prije uzeo?

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2015 16:02 (madnix).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Za Bernabeu i dobro zaradio.
Real eyes realize real lies...
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

EPIC

A A
This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 2:04 (Boixus Nois PS).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Argentina odlicna 7-0 su pobedili Boliviju,Messi za 25 min igre,dva gola i od toga jedan glavom,Masche je bio na klupi. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

EPIC

 Gledam sliku i trebam da mi je objasniš.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Turska - Latvija, gol Latvije u 90im minutama za izjednačenje

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Turska vodi 2-0 protiv Nizozemske.

Arda Turan gol i aistencija za sada

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Norveška pobjedila Hrvatsku 2-0

Rakitića nigdje na terenu

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A uu jesmo se osramotili.Pa ovo je stvarno jad i cemer.

 

Perisic nas najbolji igrac...Modric i Rakitic nepostojee na terenu.Mandzukic se sramoti.U 2015 nije dao vise od 3 gola...Vrsaljko i Srna sto reci

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Arda glavni igrač, pojeo je Nizozemce.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Arda razara u Turskoj :D

A Raketa kriminalno, jad i tuga kako igra za našu repku.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Arda razara u Turskoj :D

A Raketa kriminalno, jad i tuga kako igra za našu repku.

Nije kriv Rakitić skorom apsolutno ništa, koliko je kriv Kovač! 

Niti ima stil igre, niti se kuži u posao! 

Bolje da smo imali Maricu za trenera, ona se bar razumije i u krivi q...c!!!!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Tommy_123 kaže...

Arda razara u Turskoj :D

A Raketa kriminalno, jad i tuga kako igra za našu repku.

Nije kriv Rakitić skorom apsolutno ništa, koliko je kriv Kovač! 

Niti ima stil igre, niti se kuži u posao! 

Bolje da smo imali Maricu za trenera, ona se bar razumije i u krivi q...c!!!!

 ma krivi su i trener i kvazi zvijezde modric i rakitic i ona sklepa manđukic, modric kaze dali su sve od sebe, u realu pretrci 11-12 km jucer pretrcao 8 km i kao dao sve od sebe, jedina prilika kada je nekog uposlio je ona kada je dodao onom norvezanu koji bi zabio gol da je malo brzi

12 godina
offline
FC Barcelona

Ovim nasima bilo koji trener ne pomaze. Kovac ima taktiku, ima ekipu... on je kriv, al nije toliko kad ovi ne trce. Koja je to fora da imamo 2 vrhunska vezna igraca koja se dodavaju sa stoperima ? Brozovic ode na tu poluspicu i niti jednom nije priso po loptu... jel to trener kriv ? Ne, frajer to stalno radi... stoji ko deblo. 

Krivica je drzanje Mandzukica unutra koji je posto zesce truplo na igralistu...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Modric cak i pretrci i dosta se nudi i sudjeluje u igri, jbga nema s kim odigrat pas osim s obrambenim jer svi naprijed ce odmah izgubit loptu... 

Samo sve je to mlako, jedino gdje se uputio u sprint je bilo kad je dodao krivo onom norvezanu sto se recimo u Realu ne moze desit i dovoljno govori o njegovoj nonsalantnosti kad igra za repku, nema njegovih okomitih probijanja linija, vanjskih ni icega po cemu je prepoznatljiv u Spaniji, cak mu je i prosjek kilometraze dosta nizi nego u Realu... 

 

Raketa je pak stvarno los, on se doslovce cuva od bilo kakvog kontakta ili bilo cega sto bi ga udaljilo od Barceloninih 11, ne sudjeluje ni u cemu vec igra na 10m od Modrica i to je to... 

 

O drugima je pak stvarno smijesno govoriti jer ne valjaju ni u klubu ni ovdje, jedino Perisic svugdje daje sve od sebe i Kova samo sto je bio suspendiran.... 

Mandzukic je gotov, nazalost i Kramaric ako ne promijeni klub, a Kalinic nije taj kapacitet... 

 

Kovac nema pojma ni o cemu, to ne treba uopce sakrivati... Od Brazila ne valja nista, nit stavlja igrace na dobru poziciju, nit stavlja najbolje igrace koje ima na raspolaganju, nikakve taktike ni nista.... 

Sve sto smo do sada dobili je bilo na individualnu kvalitetu kad se deckima digla ona stvar pa krenuli nes igrat, ovako jedna velika 0.... 

Bolje da se ni ne plasiramo na EP jer ce to biti tuga i jad, gore cemo proc od Dinama u skupini LP..... 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prva greska sto nij epozvao Ademija a drzi Brozovica.

Ademi nije neki fini igrac ali zadnjeg veznog pokriva bez problema.Tako bi Rakitic i Modric dobili ofanzivnije uloge.

Bekovi su nam dosta slabi...Pjaca i Perisic imaju buducnost...Bekove i napadaca treba promjeniti ali je problem kad nemas koga.

This time next year we'll be millionaires
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Tommy_123 kaže...

Arda razara u Turskoj :D

A Raketa kriminalno, jad i tuga kako igra za našu repku.

Nije kriv Rakitić skorom apsolutno ništa, koliko je kriv Kovač! 

Niti ima stil igre, niti se kuži u posao! 

Bolje da smo imali Maricu za trenera, ona se bar razumije i u krivi q...c!!!!

Rakitić snosi dio odgovornosti kao i ostali igrači zajedno sa izbornikom. Ništa ne znači dobra taktika ako na terenu nemaš igrače koji će zacrtano odraditi ili barem pokušati. Dovoljno je pogledati kretanje igrača na travnjaku i protok lopte. Modrić je jedini koji se ne boji lopte. Žao mi ga je gledat koliko se trudi i radi da bi razigrao debla i panjeve. Vidim da se i Kovač zarazio Kruninim kontroliranim nogometom, rombovima i ostalim s*anjima. Zar nitko nema muda koristit formaciju sa ,recimo, dva napadača? Jad i bijeda.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da kombinacija sa 2 jnapadaca uvijek je donosila uspjehe nasoj reprezentacijil.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lol pa nijedan igrač nije imao konkretno dogovorenu ulogu na terenu.
Brozović, Modrić i Raketa se nisu mogli dogovoriti kako će i kome dijelit lopte, i tko će uopće dijelit...nijedan trokut niti dupli pas odigran, samo forsiranje igre na Perišićevu stranu i Srnine ubačaje...

Ja mislim da bi Kova i Pjaca/Raketa super funkcionirali kroz sredinu, a iza njih Modrić držao konce
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
offline
FC Barcelona

Meni je daleko največi fail to što se Perišića miće sa desnog krila gdje dokazano pruža najbolje partije i naš je najbolji pojedinac ovih kvalifikacija, da bi se napravilo mista za Pjacu. Momak je odličan ali jedno je imat veću ulogu u Dinamu a nešto sasvim drugo je igrati u reprezentaciji. Neka se niko ne naljuti ali njega triba postepeno uvodit a ne od njega očekivat da bude najopasniji igrač u premijernim nastupima. Mislim da bi Perišić puuno više napravio da igra na svojoj poziciji.

Olić ??? Srna ??? WTF ??? Ajde ako bi i Vrsaljko (koji je jučer pokazao dosta nervoze i prosjećnosti a nimalo ideje i agilnosti) zamjenio Srnu na desnom beku, fali nam livi bek, desno krilo i napadač (i to dva). 

Ne želim bit dosadan i osobno sam protiv teorija zavjere i tako toga, al neka mi netko objasni (i razuvjeri me) da spomenute vratolomije sa Pjacom nemaju ulogu da se momku digne cjena u nebo. Kad me je Kovač posli utakmice u Bakuu išao uvjeravat da je on bio naš najbolji igrač, nije mi sjelo!

Zatim što to triba imat u svom CV-u da bi bio izbornik reprezentacije? Ništa! Izgleda što manje to bolje. Do kad će to tako. Onda kad vidim onog zbunjenog brata njegovog di sidi kraj njega i gleda ko tele u šarena vrata, šta taj zna???? Užas, blagi

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
O čemu pričaš, pa Perišić je igrao desno krilo čitavo vrijeme jučer? Pjaca je bio na lijevoj strani i dobio loptu možda 4 puta i to Brozovićeve kifle...


Ali sad smo u off-topicu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pardon, mislija san livo krilo!

14 godina
offline
FC Barcelona

Inače, navijači Reala nastavljaju zviždati Pique-u na utakmicama Španjolske reprezentacije zbog njegove male šale na račun Cristiana još prije 3 mjeseca. To je glavna tema u španjolskim medijima. 

Da sam na njegovom mjestu, povukao bi se iz reprezentacije i pustio ih da ovise o Albiolu i sličnim panjevima na poziciji stopera. Zamislite, zvižde igraču svoje reprezentacije, tolika je to ljubomora. 

Ali ne mogu reći ni da me čudi kad realovci zvožde i svojim najvećim legendama i ne poštuju ni svoje, a kamoli tuđe 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
To nisu navijači. Sve drugo su samo ne navijači.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Inače, navijači Reala nastavljaju zviždati Pique-u na utakmicama Španjolske reprezentacije zbog njegove male šale na račun Cristiana još prije 3 mjeseca. 

 Ta Pique-ova bockanja i sprdanja mi idu na živčani sustav. Naslov je osvojen, čemu sad takvi ispadi? Razumio bih da mu zvižde u dresu Barce ali u dresu reprezentacije? Kamo ovaj svijet ide...

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Bravo se ozljedio na treningu, Stegen debitira u Ligi protiv Atletica.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Bravo se ozljedio na treningu, Stegen debitira u Ligi protiv Atletica.

 Uf,nadam se da ce Stegen biti na nivou,Atletico je dobar,sa novim igracem J.Martinezom imaju odlican napad

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice