FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.724
|
čitano: 5.363.210
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Roma na Bosanski pogon vodi 2-0 protiv Juventusa. Ako budu igrali kao danas protiv nas bit će jako neugodni.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
6 bodova protiv Rome, osim ako do uzvrata vec ne osiguraju prolaz... Juve je kicmu i Teveza izgubio.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
6 bodova protiv Rome, osim ako do uzvrata vec ne osiguraju prolaz... Juve je kicmu i Teveza izgubio.

 Bit će teško, danas su se dobro držali. Ona pogreška Keite za gol Juventusa je jedina na utakmici.

 

No vjerujem u tvoju prognozu. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobra je Roma, uvijek netko može iznenaditi, ali ako ćemo igrati kao jučer, nema frke onda.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nevidim problema sa jednomRomomom uopce...Najbolji smo branimo naslov,igramo odlicno.City je odlican,Bayern sa Douglasom i Robennom na krilima moze pobjediti svakog...Real nije los ali nista zabrainjavajuce...

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Dobra je Roma, uvijek netko može iznenaditi, ali ako ćemo igrati kao jučer, nema frke onda.

 Roma je dobra, ali gledo sam jučer i nisu oni bili tolko dobri kolko Juventus slabi. Baš su loše odigrali, pa pogledaj im vezu. Samo Pogba tu iskače, a i on očito nije spreman nositi ekipu na svojim leđima jer prve dvije utakmice je odigra baš loše.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Drago mi je da nismo kupili Pogbu jer je precjenjen.Jucer jedino sto je dobro radio je bio skok.Gubio lopte na svojih 16 metara u vise nravrata.

Nadam se da ga nikad necemo ni kupiti za novce koji su spominju

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ma neka dodje Verratti i nitko sretniji, Kova je u Realu ne bi me cudilo da ovaj dodje kad se makne zabrana.

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Barca je zrela za odbranu titule Lige prvaka, kao prvi koji su to ikada napravili. Konkurencija su Bayern i Real, a od sporednih PSG i City koji mi djeluje dosta ozbiljno ove sezone.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...

Barca je zrela za odbranu titule Lige prvaka, kao prvi koji su to ikada napravili. Konkurencija su Bayern i Real, a od sporednih PSG i City koji mi djeluje dosta ozbiljno ove sezone.

 Prije će Dinamo proći skupinu LP nego Manchester City.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

 Prije će Dinamo proći skupinu LP nego Manchester City.

 

ne bi dalje...jer

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lahoz smrad sudi Atm - Barca.....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...

Barca je zrela za odbranu titule Lige prvaka, kao prvi koji su to ikada napravili. Konkurencija su Bayern i Real, a od sporednih PSG i City koji mi djeluje dosta ozbiljno ove sezone.

 Djelovali smo mi prosle godine daleko zrelije od ove Barce i bilo koje druge ekipe dotada sa 22 pobjede pa smo pojeli govno....

 

 

Prerano je za bilo kakve zakljucke, pogotovo zbog ovo sto si napisao... 

Bayern, PSG i City su ove godine daleko jace momcadi nego prosle i nebi me cudilo kad bi se finale igralo izmedu nekog od te trojke ..

8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

 

Prerano je za bilo kakve zakljucke, pogotovo zbog ovo sto si napisao... 

Bayern, PSG i City su ove godine daleko jace momcadi nego prosle i nebi me cudilo kad bi se finale igralo izmedu nekog od te trojke ..

 

Da je prerano, prerano je..., ali da je Barca zrela..., u to nema nikakve sumnje. Nema te odbrane koja može zaustaviti Messia, Suareza i Neymara. Prošle sezone su se prošetali do klempe i sve je to izgledalo sa pola gasa. Ovu sezonu neka dodaju puni i ima da padaju svi redom.

 

Bitno je da ih zaobiđu ozljede, a od ove trojice uvjek će jedan biti raspoložen da slomi protivnika. Leđa im čuvaju maestro Iniesta, uhodani Raketa i Biskvit. Odbrana solidna, sa dva odlična vratara.

 

Ali otom potom...

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 21:15 (madnix).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...
fakEEE kaže...

 

Prerano je za bilo kakve zakljucke, pogotovo zbog ovo sto si napisao... 

Bayern, PSG i City su ove godine daleko jace momcadi nego prosle i nebi me cudilo kad bi se finale igralo izmedu nekog od te trojke ..

 

Da je prerano, prerano je..., ali da je Barca zrela..., u to nema nikakve sumnje. Nema te odbrane koja može zaustaviti Messia, Suareza i Neymara. Prošle sezone su se prošetali do klempe i sve je to izgledalo sa pola gasa. Ovu sezonu neka dodaju puni i ima da padaju svi redom.

 

Bitno je da ih zaobiđu ozljede, a od ove trojice uvjek će jedan biti raspoložen da slomi protivnika. Leđa im čuvaju maestro Iniesta, uhodani Raketa i Biskvit. Odbrana solidna, sa dva odlična vratara.

 

Ali otom potom...

Stvarno je prerano govoriti o bilo cemu. Ovo sto si rekao da nema te obrane koja ce zaustaviti
ovu trojku. Istina je da ih je jako tesko zaustaviti, ali i da nije nemoguce. Bilbao i malaga 
su pokazali da je moguce. A u ligi prvaka jedna losa utakmica moze znaciti ispadanje iz natjecanja u knock out
fazi. Plus, bilo koji od ovbe trojice da se ozlijedi, Barca nema adekvatnu zamjenu.
Veza je dobra, tu moze uskociti rafinha kojem to mjesto bolje lezi nego krilni napadac.
Plus na zimskom roku nam dolazi Turan koji bi trebao dati dodatnu cvrstinu, trku, borbenost i kvalitetu
u veznmi red; te Vidal. Dakle Barca je definitivno jedan od favorita, ali ne smije se podcijeniti ni real,
city koji ove sezone (bar za sada) pokazuje odredenu zrelost, PSG te Bayern. Po meni uz Barcelonu najjace ekipe.

 

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ja kao simpatizer Uniteda sam jednostavno fasciniran, na koji način i sa kojom lakoćom je Barca došla do finala i osvojila klempu. Sve je djelovalo tako easy i sa pola gasa, plus kada vidiš da su do kante došli preko prvaka koji ulaze u onu kateguriju 5 najačih liga, a da stvar bude slađa, uzeli prvenstvo i kup ispred najvećeg rivala. Što drugo ostaje, nego da se čovjek pokloni i kaže: "Svaka čast!"

 

Imati Messia u duetu sa Suarezom koji je uvijek gladan uspjeha, po meni ne može dalje od toga, plus da stvar bude luđa, tu je ona "brazilsk vižla" koja daje dodatni pa skoro atomski impuls. Pa ti to probaj zaustaviti...Mislim da je Barca svijesna tog proklestva odbrane titule CL i da će dati sve od sebe da budu prvi koji će to napraviti.

 

Ova ekipa to može.

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 8:01 (madnix).
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisi ti nista krivo rekao, ali nema mi nista gore nego kad netko napise sto svi vec znaju i sto je opceprihvaceno, bez bilo kakve svoje misli, samo da bi dobio palac gore. Pogotovo me ovi isfurani atributi bole za oci. Brazilska vizla haha. Stvarno? Cemu ako ni ne poznajes ove drkadzije?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Nisi ti nista krivo rekao, ali nema mi nista gore nego kad netko napise sto svi vec znaju i sto je opceprihvaceno, bez bilo kakve svoje misli, samo da bi dobio palac gore. Pogotovo me ovi isfurani atributi bole za oci. Brazilska vizla haha. Stvarno? Cemu ako ni ne poznajes ove drkadzije?

 Mauricije Šaban jesi to ti ?

This time next year we'll be millionaires
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Nisi ti nista krivo rekao, ali nema mi nista gore nego kad netko napise sto svi vec znaju i sto je opceprihvaceno, bez bilo kakve svoje misli, samo da bi dobio palac gore. Pogotovo me ovi isfurani atributi bole za oci. Brazilska vizla haha. Stvarno? Cemu ako ni ne poznajes ove drkadzije?

 

Do you feel lucky...? Punk!

 

Jesam ja možda kriv što si ti kao realovac već prihvatio šamaranje i ove sezone, a sama pomisao na to te čini frustriranim? Moj fokus još od prvog posta napisanog u ovoj temi je bio na odbrani titule CL i da ne vidim prepreku u tome kada je Barca u pitanju. Vidim tvoji postovi su toliko dubokoumni, da upadneš na dupe kada ih čitaš....Punk!

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 11:18 (madnix).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...
ks95hr kaže...

Nisi ti nista krivo rekao, ali nema mi nista gore nego kad netko napise sto svi vec znaju i sto je opceprihvaceno, bez bilo kakve svoje misli, samo da bi dobio palac gore. Pogotovo me ovi isfurani atributi bole za oci. Brazilska vizla haha. Stvarno? Cemu ako ni ne poznajes ove drkadzije?

 

Do you feel lucky...? Punk!

 

Jesam ja možda kriv što si ti kao realovac već prihvatio šamaranje i ove sezone, a sama pomisao na to te čini frustriranim? Moj fokus još od prvog posta napisanog u ovoj temi je bio na odbrani titule CL i da ne vidim prepreku u tome kada je Barca u pitanju. Vidim tvoji postovi su toliko dubokoumni, da upadneš na dupe kada ih čitaš....Punk!

 Ma tko je ovaj klaun k95 uopce?Neki dan se pojavio utemi i poceo pisati o svemocnom Realu koji je osovjio 1 LP i jedno prvensto u zadnih 10 godina...

Tesko komleksah kao i fakee koji jos nemoze prihvatiti da je Barca najbolja na svijetu...Uz to Real ima najlaksi raspored na pocetku sezone a opet kasne 2 boda nakon 2 kola...

 

 

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...
glupi izrazi kme kme

Svi ponekad bivaju šamarani, često ondje gdje se najmanje očekuje. Zato lupetati o CL prije nego je i počela mogu samo, kako bi rekao onaj luzer, klauni. Nikad nije i nikad neće postojati favorit u CL, pogotovo ne toliko rano. Jedna ozljeda, jedan nesretan dan, jedna sudačka greška može baciti sve nade u ponor. Barca je najjači klub i zreli su za obraniti LP, samo da im ne dođe Athletic Bilbao.

 

 

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

 Zato lupetati o CL prije nego je i počela mogu samo, kako bi rekao onaj luzer, klauni. Nikad nije i nikad neće postojati favorit u CL, pogotovo ne toliko rano. Jedna ozljeda, jedan nesretan dan, jedna sudačka greška može baciti sve nade u ponor. Barca je najjači klub i zreli su za obraniti LP, samo da im ne dođe Athletic Bilbao.

 

 

 

 

 

Ok! Ti nas onda oko favorita prosvjetli tamo negdje u četvrtfinalu ili polufinalu pametnjakoviću, skupa sa mojom babom.

Something Inside so Strong
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedan došao prije koji tjedan, drugi prije 3 dana.. Vi ste neki multići, brzo će te otić..

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Daj lupite ih na ignore i doviđenja.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dominacija

Klubovi koji su postigli najviše golova u 2015. godini: Barcelona 115, Real Madrid 84, PSG 84, Sevilla 79, Bayern 73, Wolfsburg 70, Juventus 64 i Napoli 64

 

Da je Realu bio Modric ili James Real bi zabio 150 golova.Fakee 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 18:38 (Boixus Nois PS).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Dominacija

Klubovi koji su postigli najviše golova u 2015. godini: Barcelona 115, Real Madrid 84, PSG 84, Sevilla 79, Bayern 73, Wolfsburg 70, Juventus 64 i Napoli 64

 

Da je Realu bio Modric ili James Real bi zabio 150 golova.Fakee 

 U koliko utakmica ? Mozda bi to bio relevantniji podatak od samog broja golova... ili nije, u ovo vrijeme kada se igracima gledaj broj koraka po utakmici kako bi se i najmanja nijansa nasla i mogla zapceti flejm.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Dominacija

Klubovi koji su postigli najviše golova u 2015. godini: Barcelona 115, Real Madrid 84, PSG 84, Sevilla 79, Bayern 73, Wolfsburg 70, Juventus 64 i Napoli 64

 

Da je Realu bio Modric ili James Real bi zabio 150 golova.Fakee 

 U koliko utakmica ? Mozda bi to bio relevantniji podatak od samog broja golova... ili nije, u ovo vrijeme kada se igracima gledaj broj koraka po utakmici kako bi se i najmanja nijansa nasla i mogla zapceti flejm.

 Barcelona ima mozda 5 utakmica vise ako i toliko

This time next year we'll be millionaires
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Jedan došao prije koji tjedan, drugi prije 3 dana.. Vi ste neki multići, brzo će te otić..

 

Kakve veze ima, tko je kad registriran?

 

Dva su se osvrnula na moj post unutar ove teme, jedan je bio kulturan, dva bezobrazna i kao takvi su dobili moj odgovor. U čemu je problem? Da možda nije zabranjeno komentirati unutar ove teme ako nisi simpatizer ili navijač Barce? Napisao sam post respektirajući Barcu, a onda su me zaskočili ovi, po svemu sudeći realovci...

 

Koliko moram nabiti staža pa da mogu komentirati na ovom forumu, u ovoj temi? Što to tebe čini boljim ako si registriran prije 3g., a ja prije 3 dana?

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 19:43 (madnix).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
madnix kaže...
Hrvek1909 kaže...

Jedan došao prije koji tjedan, drugi prije 3 dana.. Vi ste neki multići, brzo će te otić..

 

Kakve veze ima, tko je kad registriran?

 

Dva su se osvrnula na moj post unutar ove teme, jedan je bio kulturan, dva bezobrazna i kao takvi su dobili moj odgovor. U čemu je problem? Da možda nije zabranjeno komentirati unutar ove teme ako nisi simpatizer ili navijač Barce? Napisao sam post respektirajući Barcu, a onda su me zaskočili ovi, po svemu sudeći realovci...

 

Koliko moram nabiti staža pa da mogu komentirati na ovom forumu, u ovoj temi? Što to tebe čini boljim ako si registriran prije 3g., a ja prije 3 dana?

 Bilo je par banova u zadnjih mjesec dana, postoji VELIKA mogućnost da si jedan od bananih

8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

 Bilo je par banova u zadnjih mjesec dana, postoji VELIKA mogućnost da si jedan od bananih

 

Nikad u životu ni na jednom forumu nisam bio baniran i to ti garantujem životom.

 

Ako ti ja mirišem na nekog tko je baniran, onda je to tvoj problem...

Something Inside so Strong
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice