FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.376.802
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel to prvi put nakon dugo vremena kompletan sastav?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I sad će nam zabit gol.. Messi i Neymar promašili nemoguće za njih

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovo su čiste šanse,pa šta oni rade 

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Majko mila, od toliko prilika, niti jedan u mreži :(

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije to loše bilo,šteta zbog propustenih prilika Neymara,Messija i Suareza...Valencia dosta cvrsta,ali za sad bezopasni prema naprijed,mislim da ovo mozemo dobiti ovakvom igrom..na Messiju se vidi da mu fali jos par utakmica da se vrati,izgubio je par lopti i nije to jos to...Neymar za sada najbolji,definitivno najbolji igrac u ovom trenutku,Suarez premalo prilika dobio,i lopti...

14 godina
moderator
offline
FC Barcelona

Neki su na prisilnom hlađenju, ima još dobrovoljaca?

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Napokonnnnnnn Sukii, rasparao je mrežu :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
XXX-Man kaže...

Neki su na prisilnom hlađenju, ima još dobrovoljaca?

 ima.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovog Piquea wanna be igrača treba izopćiti iz Barce koliko je loš i tragikomičan, majko mila draga....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne krivim igrače što su promašili sve moguće, već Enriquea koji je zaboravio da postoje zamjene u nogometu, Roberto bi sigurno donio nešto više od Rakitića u ofenzivi, a Vermaelen umjesto Maschea bi počistio Paca bez razmišljanja o crvenom

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Ne krivim igrače što su promašili sve moguće, već Enriquea koji je zaboravio da postoje zamjene u nogometu, Roberto bi sigurno donio nešto više od Rakitića u ofenzivi, a Vermaelen umjesto Maschea bi počistio Paca bez razmišljanja o crvenom

 roberto je ozljedjen,a rakitic je rupetina od igraca.

13 godina
offline
FC Barcelona

Previše promašaja, ali dobro šta je tu je, jedan kiks. Bayern je isto kiksao danas, još imamo 2 boda prednosti nad Atl. Mad. i 4 nad Realom.

VISCA BARCA
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Šteta,imali smo pobjedu u rukama...naplata za promasene prilike je dosla,Rakitic ocajan danas,igrac manje na terenu,Messiju definitivno jos par utakmica fali u nogama,mada je dijelio odlicne lopte kao i uvijek,Neymar fantastican,Suki zabio sto je i trebao...nema veze,kad tad je trebao doc kraj nizu pobjeda,i bod je dobar kod Valencie,Barca sad ima prilicno lak raspored...

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

stalno odmahujem glavom na usporedbe Messi - Cristiano i govorim sam sebi da je to nemoguce, jer je Messi igrac s kojim se rijetko tko uspoređuje. I sada evo gledam kako je Cristiano zabio vec 11 golova u LP i mislim si da li sam mozda preokrutan prema Cristianu kojeg ne smatram igracinom kao Messija i onda pogledam kome je zabijao golove i dodjem do zakljucka da je lako skupljat golove protiv nedoraslih suparnika, a da recimo protiv PSG-a ga nema nigdje. Postizati pogotke je i bit nogometa, ali kaj ti znace ti pogotci u nazovimo ih nebitnim utakmicama kada u onim velikima se ne istices, a to su neke od karakteristika koje Messi ima, a Cristiano ne

artuditu
12 godina
offline
FC Barcelona

All of Ronaldos goals this season (15/16) Malmö: 5 Espanyol: 5 Shaktar: 5 Getafe: 1 Eibar: 1 Las Palmas: 1 Celta Vigo: 1 Levante: 1

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
FC Barcelona

Ronaldova izjava danas nakon utakmice: "Pique je ljubomoran na Real Madrid."

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ronaldova izjava danas nakon utakmice: "Pique je ljubomoran na Real Madrid."

 

 

 Ne izmisljaj, butthurtan si kao i Pique sto ga Real nikad nije razmatrao jer je panjina... Ronaldo je rekao da je najbolje ignorirati ga kao sto bi svi Realovi navijaci, pa evo i ja sada, trebali vas ignorirati jer ste nerelevantni posmatraci koji za sve statistike i analize uzimaju razdoblje iskljucivo unatrag posljednjih 7g gdje ste realno marginalno bolji i nije me sramota priznati, dapace...

 

I to iskljucivo zahvaljujuci Messiju, ako je itko najmanje zasluzan od svih vasih igraca za vase uspjehe to je definitivno Pique, ali je decko nepopravljiv kompleksas pa kao i vecinu vas ga vise usrecuje neuspjeh Reala nego uspjeh vlastite Barcelone... 

 

Toliko od mene 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
antimadridista kaže...

Ronaldova izjava danas nakon utakmice: "Pique je ljubomoran na Real Madrid."

 

 

 Ne izmisljaj, butthurtan si kao i Pique sto ga Real nikad nije razmatrao jer je panjina...

 Hahaha zato vi imate panja Ramosa u obrani koji griješi više od Arbeloe. U zadnja 2 Clasica, Ramos je direktan krivac za 5 od 6 golova koje je zabila Barcelona. Ali eto on zabija glavom iz kornera dva puta godišnje pa je zato savršen stoper 

 

I što će Pique-u Real kad je na krovu svijeta u Barceloni, u klubu u kojem je ponikao? Majke mi vi realovci živite u svom svijetu. Redom Barca, United, Bayern su uspješniji klubovi u zadnjem desteljeću, shvati više da niste relevantni u ničemu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 13:17 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
fakEEE kaže...
antimadridista kaže...

Ronaldova izjava danas nakon utakmice: "Pique je ljubomoran na Real Madrid."

 

 

 Ne izmisljaj, butthurtan si kao i Pique sto ga Real nikad nije razmatrao jer je panjina...

 Hahaha zato vi imate panja Ramosa u obrani koji griješi više od Arbeloe. U zadnja 2 Clasica, Ramos je direktan krivac za 5 od 6 golova koje je zabila Barcelona. Ali eto on zabija glavom iz kornera dva puta godišnje pa je zato savršen stoper 

 

I što će Pique-u Real kad je na krovu svijeta u Barceloni, u klubu u kojem je ponikao? Majke mi vi realovci živite u svom svijetu. Redom Barca, United, Bayern su uspješniji klubovi u zadnjem desteljeću, shvati više da niste relevantni u ničemu.

 Ramos je posljednjih X godina biran za najboljeg stopera La Lige, Lige Prvaka....... Ali ako ste ti i tebi slicni pametniji od raznih nogometnih ikona, strucnjaka onda mora da je to istina... Inace, on ne bi smio u istu recenicu sa Piqueom....

 

Ovo drugo je notorna glupost koju cu se truditi ne komentirati i preporucam da to zadrzis za sebe i ne ides s tim u javnost... Samo cu reci da nemoj svoj moderni i 'in' klubic gurati medu nogometne gigante... 

14 godina
offline
FC Barcelona

Meni samo nije jasno kako moderatori nikad ne reagiraju na tvoje provokacije u ovoj temi.

Kad smo već kod malih klubova, ti si navijač malog klubića koji ne može ništa osvojiti bez da je potpomognut fašizmom u Španjolskoj. Da vam nije prislino doveden Di Stefano, danas bi bili manji klub od gradskog vam suparnika koji vas također sramoti u zadnjih 5 godina i osvojio je više trofeja u tom razdoblju. 

 

Real ima sve odlike malog kluba, pogotovo u zadnjih nekoliko godina. Niti poštuje svoje legende, niti je dostojan u porazu. Mali fašistički klubić koji će u budućnosti još dugo živjeti u sjeni Barcelone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Meni samo nije jasno kako moderatori nikad ne reagiraju na tvoje provokacije u ovoj temi.

Kad smo već kod malih klubova, ti si navijač malog klubića koji ne može ništa osvojiti bez da je potpomognut fašizmom u Španjolskoj. Da vam nije prislino doveden Di Stefano, danas bi bili manji klub od gradskog vam suparnika koji vas također sramoti u zadnjih 5 godina i osvojio je više trofeja u tom razdoblju. 

 

Real ima sve odlike malog kluba, pogotovo u zadnjih nekoliko godina. Niti poštuje svoje legende, niti je dostojan u porazu. Mali fašistički klubić koji će u budućnosti još dugo živjeti u sjeni Barcelone.

 Nikad ne dodem bez razloga, ali kad se prica kako je Barcelona bolja od Reala na temelju podataka koje si TI izvadio od 2008.godine kroz guzicu bi progovorio da moram i da kazem kako to nije mjerilo bas nicega osim onoga sto sam i sam u svojem prvom postu priznao... 

 

Dobro, ti znas bolje svakako, nisam ni sumnjao... Ajde lovite nase rekorde po broju trofeja, broju pogodaka naseg kluba/igraca i ne znam cega sve ne dok Messi nije otisao u penziju jer onda ce biti kasno.. Peace 

14 godina
offline
FC Barcelona

Pa priča se da je trenutno Barcelona bolja od Reala, što je činjenica. To što vas odmah to zaboli pa počnete pričati o povijesti i omalovažavati povijest drugih klubova (o kojoj usput rečeno nemate pojma) nije ničiji problem. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kraljevski klub Real Madrid je priznat kao najveci klub 20. st. Kakva god bila trenutna situacija reci da je to mali klub govori kakav si luzer. FC Barcelona je nedavno optužena za malverzacije. Leo Messi je optužen da je krao. Javier Mascherano je optužen da je krao. Pa sto vise karakterizira male ljude i mali klub nego ove sramotne kriminalne radnje. Ovu su cinjenice a ne tvoje bezvezno djecje misljenje.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Leo Vam je pokrao sve užitke, eto šta je ukrao. Nije fer govoriti da je Real ili Barca mali klub, radi se o velikanima. Trenutno (i unazad par godina) je Barca bolja, bar meni. Barca je uvela revoluciju sa tika takom i to je nešto što će biti zapamćeno u povjesti. Real je imao Galaktikose ali je igrao istim načinom kao i svi ostali samo je imao najbolje pojedince. Barca je s druge strane igrom iznjedrila gomilu pojedinaca koji su drmali španjolskom reprezentacijom koja je u tom periodu pokorila svijet. Otkad je Mou došao u Real uspio je zavaditi igrače oba kluba i sad imamo repove toga.  

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Kraljevski klub Real Madrid je priznat kao najveci klub 20. st. Kakva god bila trenutna situacija reci da je to mali klub govori kakav si luzer. FC Barcelona je nedavno optužena za malverzacije. Leo Messi je optužen da je krao. Javier Mascherano je optužen da je krao. Pa sto vise karakterizira male ljude i mali klub nego ove sramotne kriminalne radnje. Ovu su cinjenice a ne tvoje bezvezno djecje misljenje.

 Ja sam rekao da je mali klub iz razloga što je on prvi počeo provocirati s pričom o "malom klubu" što uvijek radi u ovoj temi.

 

I nemoj mi molim te o krađama i malverzacijama pričati

ti kao navijač Reala. Real je sramota što se tiče toga, država vam poklanja zemljište koje onda Real prodaje i diže milijune eura na tome. A iker i Xabi su zakođer optuživani za utaju poreza, tako da ne kenjaj.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 15:38 (antimadridista).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
    A iker i Xabi su zakođer optuživani

Zato su prodani jer gospodski klub Real Madrid ne podnosi nepoštenje i prljavi kriminal kao ostali

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
antimadridista kaže...
    A iker i Xabi su zakođer optuživani

Zato su prodani jer gospodski klub Real Madrid ne podnosi nepoštenje i prljavi kriminal kao ostali

 Hahahaha da zato su prodani 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kad hoćeš pročitat glupi vic samo uđeš u ovu temu. Koliko ovi fejk navijači reala mogu nasrati to nisu istine.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...
antimadridista kaže...
    A iker i Xabi su zakođer optuživani

Zato su prodani jer gospodski klub Real Madrid ne podnosi nepoštenje i prljavi kriminal kao ostali

 
Ee kad pomislim da sam svasta procitao, a onda naletim na ovo. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice