FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.376.895
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dam ruku u vatru ako ovi realovci koji dolaze u Barcinu temu imaju vise od 21. godinu! Decki drzite se svojeg kluba i prestanite pisat nebuloze. Ne znam koje crtice gledate, ali vidim da vam skode

artuditu
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Kako je fino Raketa nasao Messija, a onda jos ljepsa zavrsnica..

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 21:13 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ovi iz barce b su katastrofa ukljucujuci munira I sandra
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ovi iz barce b su katastrofa ukljucujuci munira I sandra

 Jedino Samper vrijedi i pokazao je nesto

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sandro i Munir ni loptu ne znaju primit, doslovno, par lopti im se odbija kao da zidu dodaju.

Kaptoum je trčao, ali nije primio ukupno 15 lopti.

Samper je već postao klasični igrač za tako manje utakmice, s početka je bio lošiji ali ok.

 

Uvest Suareza kao treću zamjenu i ić po pobjedu, nema smisla gledat Sandra i Munira

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nema smisla bilo kog uvoditi, rađe dati mladima priliku, sa pola snage odrađena tekma i odmoreni neki ključni igrači.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sad mi je jasno zasto je barca b u trecoj ligi,halilovic je za njih sve maradona,ti ljudi kao da prvi puta vide loptu u zivotu.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ter Stegen definitivno igrač tekme,par odlicnih intervencija...u ovoj tekmi mi je bilo zao gledati Messija kako mora igrati sa ovim panjevima u napadu,nema skim odigrati,stvarno je negledljivo ovo sto igraju Munir i Sandro,najlosiji igraci Barce daleko,ne znaju loptu ni dodati ni primiti,ajde Sandro barem trci,zna napraviti neku kretnju,uletiti ali kad ima loptu u nogama ko kokoš bez glave...Enrique je budala ako se ne rijesi ovakvih igrača i ne dovede nekog ko zna barem voditi loptu,vec mi se s*re od ovakvih,ali nije ni čudo,Barca B nema vise talentiranih igraca,danasnja utakmica je to pokazala,niko mi se nije svidio osim Sampera,a u prilog toj suši talenata ide i igranje 3.lige,a kako stvari stoje od iduce sezone i 4.

stvarno sramota,sve sto je valjalo od mladih igrača ili se prodalo ili je na vječnoj posudbi...

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Potencijalni protivnici u 1/8 finala Lige prvaka: PSG, PSV, Benfica, Juventus, Arsenal, Dinamo Kijev i Gent.

 

Rakitic is the midfielder with most assists (11) for Barcelona under Luis Enrique

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2015 22:48 (Tommy_123).
12 godina
offline
FC Barcelona

Mi dobijamo PSG, a Real PSV, po običaju

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Heh gent, kijev, benfica ili psv bi dosli ko po loju da se malo odmorimo
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
FC Barcelona

Nije mu ništa

Sprintao u 90. minuti

 

Cope: Messi nije ozlijeden, imao je nelagodu zbog dvomjesecnog odsustva sa terena, to je zbog nedostatka ritma

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 0:45 (KiX777).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nemojte me sad shvatit krivo s ovim komentarom, ali mislim da Messi nije građen za kapetansku vrpcu.

Dosad nam je kapetan bodrio momčad (Puyol i Xavi), skakali su uz njih i pokušavali dić momčad iz ponora, a Messia jučer nisam niti jednom vidio u priči s nekim suigračem ili da pokušava malo dić momčad, a ozbiljno nam je jučer trebao jedan Puyol da se malo uozbilje ovi mladi.

 

Većini njih je ovo bila utakmica za dokazivanje (izuzev Sampera, čovjek već sad ima mentalitet Busija), osobno na njihovom mjestu bi grizao na svaku loptu, trčio, trudio se, makar želju pokazao ako već nemam znanje..

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Slažem se. Xavi i Puyol su bili autoritet, nema danas takvi u Barci. Iniesta donekle, ali opet nije to to što se traži.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

da se mene pita mascherano bi bio kapetan.

15 godina
offline
FC Barcelona

priča se da Neymara neće biti 1-2 mj radi ozlijede  Vjerojatno neće igrati na Svjetskom prvenstvu klubova.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2015 22:26 (Balvan8).
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja sam vidio da propušta sada Deportivo i polufinale svjetskog klupskog i da bi trebao biti spreman za finale.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A jbt bas steta,taman decko usao u odlicnu formu,ali dobro sva sreca pa neće propustiti neke teske tekme,ako ce biti spreman za finale onda super

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barça: Bravo; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Busquets, I.Rakitić, Iniesta; Messi, Suárez, Sandro.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo dosta lose izgleda,bez Neymara lijeva strana je bezopasna,Messi jos uvijek dosta rezervirano...ocito ce i 1-0 biti odlicno s ovakvom igrom

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sandro je danas odigrao ko ronaldo u svakoj velikoj utakmici.
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Heh zna se tko ce zabit kad ga se samog ostavi na sutu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ono što ne zabiješ, to primiš.. Uvijek to pravilo djeluje, toliko smo prilika imali ali katastrofa zadnji dodir.

Treća zaredom nerješena, nešto ne valja..

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidjelo se odmah,igra se na silu ko na pocetku sezone,Neymar fali i to se jako osjeti,malo kao da su se umislili poslije odlicnog perioda i upisali pobjedu prije utakmice,tako su i igrali...bezveze potrosena prednost nad Realom i Atleticom,sami smo si krivi

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I sad će Realovci izać iz rupe, a prije dva tjedan su govorili kako je sezona za njih gotova. Ajde, čekamo vas

13 godina
offline
FC Barcelona

Ne sjećam se kad sam zadnji put vidio toliko greški u igri Barce, pogotovo Iniesta. Taj valjda nije napravio sveukupno greški u zadnjih 5 godina koliko samo danas.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bezvezve ispustena prednost,ali sta je tu je,VISCA BARCA !

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 17:57 (Nidzo95).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Po meni smo 3 boda izgubili ulaskom Mathieu,krivac za oba gola,Lucho napravio nepotrebnu promjenu i eto ti ga na...ali realno Barca bez Neymara je upola slabija,na toj lijevoj strani Barca nije stvorila ni jednu akciju,priliku,Sandro i Munir jalovi do bola,bas me zanima dokle ce ih drzati Enrique...ali situacija je opet ista kao na pocetku sezone,igra slaba,previse pogresaka u dodavanjima,protivniku se daje previse prostora prema naprijed,dok se ne vrati Neymar nema tu kruha

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice