FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.387.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gotze ce u City njima treba takav igrac.

Nama Bellerin ili Stones, odlazi Dani i onda mozda neki transfer iza Eura.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Neznam on po meni bi igrao na Iniestinom jetu (naravno da ga nebi izbacio iz prve postave ali očito da je Iniesta u godinama i treba nam njegov nasljednik) a može igrati i na krlinim pozicijama.

Ali opet sredina je jako dobro popunjena,Iniesta,Rakitić,Busqets,Suarez,Rafinha,Segi Roberto,Arda Turan...

 

Ali stvatno dosta podsjeća na Iniestu s obzirom na pozicioniranje,gard desnom nogom,tehniku...A cijena bi vjerovatno bila oko 20-15 miliona a mislim da bi nam ga Bayern prodao s obzirom da smo mi njia Thiaga.

E sad dali je Barca stvarno zainteresirana ili ne to ne možemo znati...

 
Sredina je popunjena brojcano. Na zalost Ako turan nastavi kao prosle sezone,
to je vec jedan igrac manje. Ja njega jednostavno ne vidim kako ce se ukopiti
u barci. Nadam se da sam u krivu. Sergi roberto me podsjeca na igraca dobar za sve,
ali odlican za nista. Dakle igrac koji igra dobro skoro na svakoj pozicjiji, ali ne
igrac koji cini razliku tamo gdje nam najvise treba, a to je veza. Nadam se da ce ove sezone
me demantirat. Za rafinhu ne znam sta da kazem, ozljeda ga je sjebala, ima kvalitetu,
ove sezone ce se dokazivati.Suarez, od njega mozda i najvise ocekujem, da postepeno mijenja

Iniestu i da vidimo, da li je igrac na kojeg cemo moci racunati na duge staze, da ce se razviti
u onog igraca koji nam bas treba, a to je iniestin nasljednik. Naravno da nece biti kao iniesta,
ali nadam se da ce ipak pokazati kvalitetu. 
I ostaju nam ova standardna 3, Busi, rakitic i iniesta. Bussi nema pravu zamjenu, za sad.
Rakitica tko god zamjeni mora drzati balans kakav drzi on, a iniesta maestro u godinama,
treba ga cuvati i dozirati mu utakmice. Za njega nam najvise treba zamjena. Nadam se da ce suarez to uspiti.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vjerovatno taj mali Guererio dolazi,Bellerin prvi Pick al ćemo vidjeti hoće li doći do transfera.

Stones ako se dokaže na Euro dolazi .Gotze sumnjam da će u City nije se baš naugrao pod Guardiolom.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Službeno predstavljen dres. Već je naručen jedan sa Cruyffovim imenom i brojem 14 

 Dres je savršen, i ja ću ga piknut ovih dana :D

Da se nadovežem, čitao sam da je stonesu otkupna klauzula 80 milja tako da ništa od njega, a ovog guereria nisam vidio, gotzea bi volio vidjet, kod njega mi se ističe jedna stvar, a to je da se s lakoćom oslobađa igrača, jako slično iniesti, vidjet ćemo, nebi bila pogreška da ga se uzme.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2016 16:41 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma dobar je Guererio za zamjenu na lijevom beku nema tu greške.Bit će bolji od Mathieua i Adraiana sigurno.Igra više pozicija odbio je potpisati novi ugovor tako da ga moraju prodati ovo ljeto.

Volio bih da Barca dovede Gotzea ipak igra nekoliko pozcija a veliki je talent.Može on i krilo odigrati.Ali opet puno je igrača u sredini...

Siguran sam da Alves ide jer se po njegovim riječima moglo predpostaviti da bi mogao otići...Nešto u stilu da Barcini navijači navijaju za najbolji klub i da to nikada ne zaborave.

 

Vidim da bi mogli imati velikih problema sada na tržištu jer ovaj ide a nema zamjene za njega ukoliko Bellerin ostzane u Arsenalu, a najavio je da nema smisla sad mjenjati klub i da je sretan u Arsenalu.

 

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

EDIT

 

Bellerin prva opcija.Coencalo druga a Mariano treća opcija.Ali sugiran sam da ćemo dovesti Mariana jer trebaš imati minimalno 30 godina da igraš u Barci.

 

Masche i Alves sigurno idu ,Barca je kontaktirala Krshowijaka prije finala CDR.

Sigurno da je dobar igrač a mislim da će dosta igrača otići iz Seville jer ide i trener i sportski direktor.

Dobra opcija ali je velika gužva u sredini pa mislim da bi netko mogao otići.

 

Nemam dobar osjećaj za ovo ljeto , vjerujem da nećemo dovesti Bellerina ni igrača koji će moći kvalitetno zamjeniti Mascherana ali je važno da oni žele Gamiera igrača od 29 godina kupiti za 30 miliona.

http://futbol.as.com/futbol/2016/05/31/primera/1464673571_085797.html

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160531/402157577583/contacto-barca-krychowiak.html

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160530/402157464552/pulso-barca-sevilla-por-gameiro.html

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 11:31 (Boixus Nois PS).
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Napokon jedan pametan post, bravo 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Zadnje transfer vijesti kažu da su Gameiro, Bellerin i Denis Suarez ili Juan Mata ovogodišnji transferi u Barcu.


Juan Mata - glup transfer po meni, onda treba unovčit Turana jer još imamo i Rafinhu i Sergi Roberta.

 

 

Ovo smo trebali kupit :D Makar se mozda ne uklapa, ali evo video

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 11:58 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pogba je budući najbolji vezni na svijetu stvarno je klasa.Raspitivala se Barca za njega vjerujem da bi mogao bez problema igrati umjesto Rakitića.Čak bi to puno bolje napravio jer je bolji u svakomsegementu igre ali eto preskup je...

Sumanjam za Bellerina da će taj ubrzo napustiti Arsenal,Mata je igrač za Espanyola...

 

Volio bih da se proda Arda ali opet ima nade za njrga jer će proći pruipreme sa ekipšom i od početka se uigravati a ne usred sezone ga u vatru ubacitii...

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa prošao je i prošle godine, nije igrao samo zbog zabrane, ali su trenirali i on i Vidal. Zato je to u redu izgledalo u 1., 2. i 3. mj.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ahaa dobro onda sam nešto zamjenio.

 

Svejedno nije isto kad znaš da nećeš igrati pola sezone.Uglavnom nebi me čudilo 6 novih igrača da dođu koji se nisu uopće spominjali do danas.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mah ne sviđa mi se ovo,kupit će igrače od 30 godina,kaj su dobri za sezonu dvije,sezona im treba samo da se uklopte...kakav Mariano,Krychowiak,Gueririri jbt...ne kažem da su loši,al brate mili Barceloni trebaju klase na svakoj poziciji...ionak imamo staru momčad onda oni još natrpavaju...ne znam nemam dobar predosjećaj za ovo ljeto,Suarez će biti možda jedini razumni transfer...

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ista stvar s Mathieuom i Vermaelenom. Pojačanja su manje zvučna nego Atleticova, ali oni imaju sistem igre gdje su toljage solidna, a krila izvrsna.


Moramo jednostavno piknut nekog u cjenovnom rangu Suareza za obranu.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako su mogli za Mathieu i Vermaelena dat po 20-25 milijuna onda mogu i za jednog Stonesa 40-50,a sigurno je bolji i perspektivniji...ali tu priču nećemo gledat jer su cicije da se isprse kad treba obranu sredit

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

EDIT

 

Bellerin prva opcija.Coencalo druga a Mariano treća opcija.Ali sugiran sam da ćemo dovesti Mariana jer trebaš imati minimalno 30 godina da igraš u Barci.

 

Masche i Alves sigurno idu ,Barca je kontaktirala Krshowijaka prije finala CDR.

Sigurno da je dobar igrač a mislim da će dosta igrača otići iz Seville jer ide i trener i sportski direktor.

Dobra opcija ali je velika gužva u sredini pa mislim da bi netko mogao otići.

 

Nemam dobar osjećaj za ovo ljeto , vjerujem da nećemo dovesti Bellerina ni igrača koji će moći kvalitetno zamjeniti Mascherana ali je važno da oni žele Gamiera igrača od 29 godina kupiti za 30 miliona.

http://futbol.as.com/futbol/2016/05/31/primera/1464673571_085797.html

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160531/402157577583/contacto-barca-krychowiak.html

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160530/402157464552/pulso-barca-sevilla-por-gameiro.html

 Bellerin je rekao da je samo fokusiran na Arsenal i ništa drugo, znači ta opcija otpada, Alves ide koliko sam pročitao ali masche je rekao da nejde, bar sam tako pročitao, mada opet treba jedan iskusan i provjeren stoper mustafi/laporte/koulibaly/mussachio, to su odlične opcije, a mariana nema smisla uzimati jer ima 29g.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nije to rekao, na TVu prekjucer je samo spomenuo da je jako sretan sto je Barca zainteresirana. Nista drugo.


Ali ko zna, ja bi rade Cuadrada
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Nije to rekao, na TVu prekjucer je samo spomenuo da je jako sretan sto je Barca zainteresirana. Nista drugo.


Ali ko zna, ja bi rade Cuadrada

 Hector Bellerín has admitted that he's "happy" to hear of Barcelona's interest in signing him, but insisted he is focused on Arsenal

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Pogba je budući najbolji vezni na svijetu stvarno je klasa.Raspitivala se Barca za njega vjerujem da bi mogao bez problema igrati umjesto Rakitića.Čak bi to puno bolje napravio jer je bolji u svakomsegementu igre ali eto preskup je...

Sumanjam za Bellerina da će taj ubrzo napustiti Arsenal,Mata je igrač za Espanyola...

 

Volio bih da se proda Arda ali opet ima nade za njrga jer će proći pruipreme sa ekipšom i od početka se uigravati a ne usred sezone ga u vatru ubacitii...

 

 

 
Pogba bi definitivno mjesto rakitica mogao igrati. Istina da je skup, ali Barci treba kvaliteta,
a kvaliteta je skupa. Plus pogba je mlad, imao bi vremena da se prilagodi, a i da se ne prilagodi
Barci uviojek ga mozes dobro prodat jer je mlad. Njega bi stvarno volio viditi u Barci jer mislim da 
bi donio odredenu kvalitetu, cvrstinu u vezni red, kao i trku. 
Barca je pocela previse pametovati oko transfera, dovode se igraciu kao mathieu, veermalen,
Turan svo koji su vec pred ili u 30 im godinama. Sada opet se spominju tu gameiro i slicno.
Barca se mora isprisiti te dovesti kvalitetne malde igrace. Stoper i bocni. A isto tako i vezni
kao pogba bi stvarno dobro dosao. Ajde u napad jos ove sezone bi i shvatio da dovedu starijeg igraca.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ja bih isto pogbu doveo,nadam se da ce ga juve pustiti po manjoj cijeni jer ipak im dajemo danija besplatno.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2016/05/31/24130662/real-madrid-may-go-for-pogba-says-perez

 

I ptice na grani znaju da su Pogba i Varane najbolji prijatelji a Zidane mu je veliki uzor i neostvareni san. Nemate sanse ali suspregnite suze jer se mozda Krychowiak uspije uklopiti.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kome treba taj drlog od igrača? Tko ga želi vidjeti u Barceloni, nek si ga kupi u Manageru

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 18:45 (Dante05).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2016/05/31/24130662/real-madrid-may-go-for-pogba-says-perez

 

I ptice na grani znaju da su Pogba i Varane najbolji prijatelji a Zidane mu je veliki uzor i neostvareni san. Nemate sanse ali suspregnite suze jer se mozda Krychowiak uspije uklopiti.

 Lažeš ko inače.

Pogba i Varane nisu nikad ni igrali skupa prije koji mjsec.

 

Sjećam se izjave Pogbe i njegovog menađera gdje gvore kako neće iči u Real jer je to klub koji samo misli na prodavanje dresova, te da Pogba ne želi imati ulogu Jamesa..

Inače Pogba veliki fan Messija i ako ga Barca bude htjela odjebat će Real kao što su to napravili Suarez i Neymar.

 

Pogba kupuje kuću u Barceloni , a gdje ima dima ima i vatre.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fichajes/mercado-fichajes/20160531/402173042579/pogba-quiere-comprar-una-casa-en-barcelona.html?autoplay=true

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 23:10 (Boixus Nois PS).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ma nema nista od pogbe on ostaje u juventusu juve ima dobar tim imaju pogbu diabalu moratu imaju dobru odbranu vladaju italijom prosle godine su igrali finale lige sampiona nece oni prodavati najboljeg igraca oni prave tim da budu najbolji na svijetu

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...

ma nema nista od pogbe on ostaje u juventusu juve ima dobar tim imaju pogbu diabalu moratu imaju dobru odbranu vladaju italijom prosle godine su igrali finale lige sampiona nece oni prodavati najboljeg igraca oni prave tim da budu najbolji na svijetu

 
Juventus je tim koji nema pravog izazivaca u italiji. Poprilicno monotono, cak i 
uz los pocetak kao ove sezone opet su stigli uvjerljivo osvojit seriu A.
Pogba bi mogao trazit izazove, a igrat protiv reala je svakako zanimljiv izazov, primjer.
Juventusu nije strano da proda svoje zvijezde, pa rpdavali su i zidanea bili. Ako pogba
pozeli otici u Barcu, Juve ce ga prodati, jer ne be htili nezadovoljnog igraca.
Tako da samo je pitanje da li je Barca zainteresirana i da li je voljna platiti za pogbu,
to jest cjenkati se sa juveom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 3:12 (danny_2).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Navodno je arsenal stavio cijenu za bellerina od 30 milijuna funti. Mislim da bi ga za te novce
trebali dovesti. Jer jos puno moze napredovati u Barci. I zalog je za buducnost. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma dovest ce nekog znj stopera ali to ionako nema veze jer da dodu baresi i maldini ne mogu barci pomoci jer uopce nije bitno tko je u obrani igra ce i dalje biti ista bitno da dode neki top veznjak koji zna podvalit loptu...
A u atletiko navodno dolazi Gaitan jos malo pa ce biti cjela reprezentacija argentine..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nova dva imena koja se spominju kao moguća zamjena za Alvesa su Rafinha iz Bayerna i Van der Wiel iz PSG-a,oni su jeftinije opcije pošto obojici uskoro istječe ugovor...Rafinha 30-31 godinu i nije neki igrač,Wiel se nije uspio nametnuti ni u PSG-u u jadnoj ligi,što reći,a ne zaplakati...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo spominje se i Blind kao opcija.Stvarno ide na živce sa ovakavim potencijalni pojačanjima.

 

Da se mene pita nebih doveo nikog od nabrojanih , nego bih kupio Bllerina za 35 miliona max pa ako oce neće...Zatim ako neće kupio bih Coencala iz Valencije za 20-25 i imaš vrhunskog mladog beka.

Za stopera bih uzeo Lemosa kao mladu nadu , a za pravo pojačanje Mustafi ili Laporte ovisno u kakvom je stanju.

Za lijevog beka Ricardo Rodirgeuz ili Wendell za oprilike 20ak miliona i naprijed Lucas iz Deportiva za 15-20 miliona...

 

Evo spominje sa da Barca ide po Marqinbosa i da daju ponduu od 40 miliona eura.Pa ćemo vijedti što će i sa tim biti.

Također i Funes Mori je opcija.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 14:50 (Boixus Nois PS).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Evo spominje se i Blind kao opcija.Stvarno ide na živce sa ovakavim potencijalni pojačanjima.

 

Da se mene pita nebih doveo nikog od nabrojanih , nego bih kupio Bllerina za 35 miliona max pa ako oce neće...Zatim ako neće kupio bih Coencala iz Valencije za 20-25 i imaš vrhunskog mladog beka.

Za stopera bih uzeo Lemosa kao mladu nadu , a za pravo pojačanje Mustafi ili Laporte ovisno u kakvom je stanju.

Za lijevog beka Ricardo Rodirgeuz ili Wendell za oprilike 20ak miliona i naprijed Lucas iz Deportiva za 15-20 miliona...

 

Evo spominje sa da Barca ide po Marqinbosa i da daju ponduu od 40 miliona eura.Pa ćemo vijedti što će i sa tim biti.

Također i Funes Mori je opcija.

 onaj gaya iz valencije je super lijevi bek.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...

Tako da samo je pitanje da li je Barca zainteresirana i da li je voljna platiti za pogbu,
to jest cjenkati se sa juveom.

 Iskreno, ne vjerujem. Juventus ga neće pustit za kikiriki, a mislim da Barci ne treba još jedna sezona u kojoj će opet bit tanka na određenim pozicijama samo zato jer su previše platili jednog igrača. Barci je potrebna širina. Mrak mi pada na oči kad vidim koliko se forsira jedna te ista postava kroz sezonu. Strah me kako će Rakitić (pa i Modrić) odigrati za reprezentaciju.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice