FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.335.622
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

pod hutno otjerat valverdea. dovest nekog normalnog dobrog trenera sa kojim cemo davati 13 do 15 golova po utakmici. ovo veceras sramota.

 i po mogucnosti kupit napadaca koji puca 8 udaraca po utakmici bez da zabije gol umisto messia

 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Viditi ce mo strucnjaka u ligi prvaka ove godine. 

 Brate nije liga prvaka jedino natjecanje u nogometu imas ligu koje su puno vaznije jer tu odigras 38 tekmi dok u ligi prvaka ako dodjes do finala odigras 13 tekmi. U ligi prvaka  ako osvojis titulu dobijes 100 milijuna eura a dok u la ligi dobijes 150 milijuna eura pa ti vidi gdje ti se vise isplati biti prvi. Jos su te nagrade neusporedive sa premier ligom gdje dobijes 175 milijuna eura ako si prvi a ako si zadnji dobijes 112 milijuna eura sto je zapravo dokaz zasto engleski klubovi nisu toliko uspjesni u LP jer im se nagrade ne mogu usporediti njima je LP vise da igraju za ponos ili neki gust da budu sto uspijesniji. Tako da napravi zadacu prije nego sto komentiras. A i onaj komentar kad je Modric osvojio nagradu za najboljeg uefa igraca kao u barceloni potraznja lijekova ili tako nesto slicno. Ja mislim da su gotovo svi ovdje u grupi ponosni na Luku da je osvojio tu nagradu jer je ipak naš i lijepo je vidjeti kad netko nas uzme titulu najboljega bezobzira koji klub podržava. Volio bi da Modric uzme ballon dor tako da prekine dominaciju Ronalda i Messia mislim da bi to bilo najbolje za nogomet premda navijam za Barcu od 2005 godine.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sta mislite o ligi nacija? Za mene je to glupost i svojim bi igracima zabranio da sudjeluju u tom cirkusu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
The_K kaže...
Evil Access kaže...

 

Ciy dovodi Guardiolu samo da bi osvojio LP

 evo vidimo dobio je otkaz nakon sta nije osvojio LP

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
15 godina
offline
FC Barcelona

Ja mislim da je City favorit samo zbog Pepa i obrane koja moze igrat prema naprijed i iza jednako dobro (Bayern 2012/13).

 

Medutim vezni red Citya je bitno losiji nego bilo ciji drugi. Kljucan igrac za igrat okomito (De Bruyne) je ozlijeden, a Fernandinho, B/D Silva su pretromi.

Cak i kada je De Bruyne u igri, opet mislim da Real, a sada cak mozda i mi imamo bolji vezni red.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ova zlatna lopta me odusevi svake godine,prvo stave modrica i penalda zbog trofeja,ali onda najednom messijevi trofeji nisu bitni i stave salaha,fer nagrada nema sta

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

pa vidis da dijele 2 invidualne nagrade za isto natjecanje ..
ova uefina sto je modric dobio za lp i sp
i ova fifina isto za lp i sp ostalih 40 i kusur utakmica nisu bitne pa to je tako vec par godina nista cudno

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

ova zlatna lopta me odusevi svake godine,prvo stave modrica i penalda zbog trofeja,ali onda najednom messijevi trofeji nisu bitni i stave salaha,fer nagrada nema sta

 To nije bila zlatna lopta vec najbolji igrac UEFA-e znaci najbolji igrac u natjecanju lige prvaka. Ceremonija za zlatnu loptu je negdje u 12.mjesecu.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ajd mogu jos razumit da su opsjednuti trofejima i stave ona 2 panja,odjebu messija,ali sta pobogu onda radi salah sa 0 trofeja umisto mbappea sa ligom i svjetskim di je bio najbolji igrac,griezmana za europskom i svjetskim,varanea sa svjetskim i ligom prvaka

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa jel ovo sto su danas odabirali finaliste za ballon dor ili neka  treca opet dodjela

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

To su finalisti za FIFA POY.

Ballon d Or je francuska nagrada, ne bih se cudio da ode Mbappeu ili Griezmannu

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 15:48 (Mitch).
10 godina
offline
FC Barcelona

Da stvarno ne razumijem zasto za FIFA poy nije Messi uvrsten ili Griezman cak posto je bio glavni igrac Francuske u osvajanju svjetskog prvenstva i Atletico Madrida. Po meni Modric lako nosi nagradu jer gledajuci sve tekme u godini Luka je bio najbolji i najkonstantniji, Ronaldo u par utakmica nije ga bilo, sa Portugalom je dosao samo do osmine finala jedino se pokazao kod tekme protiv Spanjolske ovo ostalo je bilo za prosjek. Eto zao mi Salaha jer gledajuci sveukupno igrao je najbolje ali to svjesko prvenstvo mu ne lezi jer ipak igra za Egipat i ne moze se usporedjivati sa Hrvatskom i Portugalom pa mu se moze progledati kroz prste pa mozda cak on osvoji zbog toga. Ali sve u svemu Modric nosi nagradu jer mu je jedino Messi mogao parirati po dobroj konstantnoj igri tokom godine a posto on nije uvrsten Luka ce nositi jos jednu nagradu doma.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koliko vidim zato sto FIFA Poy isto gleda najvise na lp i sp a Messi tamo nije bio u najboljem izadnju ove god

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ceranac3 kaže...

Koliko vidim zato sto FIFA Poy isto gleda najvise na lp i sp a Messi tamo nije bio u najboljem izadnju ove god

 pa logicno,gledamo maksimum od 7+13,ovih 38 utakmica je nebitno

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zar nije Messi najbolji, nedodirljivi i sta sve ne?! Kako to da nije ni u izboru za najboljeg?! Barcelonasi na aparatima.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Zar nije Messi najbolji, nedodirljivi i sta sve ne?! Kako to da nije ni u izboru za najboljeg?! Barcelonasi na aparatima.

 D.Ebil

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Zar nije Messi najbolji, nedodirljivi i sta sve ne?! Kako to da nije ni u izboru za najboljeg?! Barcelonasi na aparatima.

 Naravno da je najbolji. LP

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
FC Barcelona

Ko mi moze objasnit kako je Messi tek na 9. mjestu za The BEST?

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

Ko mi moze objasnit kako je Messi tek na 9. mjestu za The BEST?

 Na sp nikaki u lp ispali od rome ostalo se ne gleda koga briga za ostalih 40+ utk (bar po njihovom)

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 19:28 (Ceranac3).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ceranac3 kaže...
KingNothing kaže...

Ko mi moze objasnit kako je Messi tek na 9. mjestu za The BEST?

 Na sp nikaki u lp ispali od rome ostalo se ne gleda koga briga za ostalih 40+ utk (bar po njihovom)

 zato je harry kane briljirao u LP

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakono ide? Lessi se vraca kuci? 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

Ko mi moze objasnit kako je Messi tek na 9. mjestu za The BEST?

 Kao da njemu trebaju nagrade ajde.

 

Da je Messi u Realu od 2011 imao bi 10 ballon d ora.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
KingNothing kaže...

Ko mi moze objasnit kako je Messi tek na 9. mjestu za The BEST?

 Kao da njemu trebaju nagrade ajde.

 

Da je Messi u Realu od 2011 imao bi 10 ballon d ora.

 I 10 Liga Prvaka

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stigla i potvrda, za španjolski nogomet loše potez.. Svima je jasno da je lova u pitanju i da koji milijun u džepu dobro dođe za obje strane. Jasno je i da je nemoguće preko bare odvući veliki derbi lige tipa El Classico ili Betis - Sevilla, pa je i protivnik dobar izbor. Jedino što je dobro je da se radi o siječnju, tada nema LP i "neče se osjetiti efekt umora (po pitanju leta, tamo i nazad). Trebali su dogovoriti turneju sa više momčadi, možda će to i doći uslijed potvrđenog dolaska Barce kao najjače ekipe u La Ligi. Ali iskreno se nadam da će sve biti samo u siječnju. Nema nikakvog smisla da se prvenstvena tekma igra u Americi. U ovom slučaju Barca je gost, pa je ovo jedina utakmica koja se može u to vrijeme tamo igrati. Mislim da im je to neki cilj, da jake momčadi koje u određeno doba igraju u gostima protiv slabijeg protivnika igraju u Americi. Ali to je nepoštivanje domaćih navijača te momčadi. Njima nije do love, ali i kad igraš doma protiv Barce, imaš u sebi filing da ćeš izgubiti, ali svjedeno dolaziš bodriti momčad, pjevaš, navijaš, još ako zabijete gol nitko sretniji od vas i onda imaš priču za prijatelje, obitelj kako si bio na tekmi i tu dolaze emocije koje ti se urežu u memoriju. Ovako dolaziš na teritorij gdje ljudi govore soccer za sport na koji će doć isključivo jer su čuli za Messija i znaji koji je to gigant od momčadi...

https://sportarena.hr/nogomet/la-liga/sluzbeno-girona-i-barcelona-u-miamiju/

artuditu
9 godina
offline
FC Barcelona

Želim vidjet istu odluku da Real i Atletico igraju u Americi, ako ostane ovako, onda je ovo još jedan od načina sputavanja Barce, Valladolid prije 2-3 tjedna i njihov razdrndani travnjak, pa sad ovo, što je sljedeće... 

9 godina
offline
FC Barcelona

.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real - Hrvatska 6-0. Sigurno je pozvao Benzemu i Bejla i onda su mu rekli da oni nisu španjolci.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Uh, kakav vezni red. Znam da mora odmarati igrače zbog puno utakmica u kratkom roku, al na Anoeti sa ovakvim veznim redom zreli su za izgubiti.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Uh, kakav vezni red. Znam da mora odmarati igrače zbog puno utakmica u kratkom roku, al na Anoeti sa ovakvim veznim redom zreli su za izgubiti.

 Dobro je što S. Roberto ponovno igra u veznom redu, a loše što Pique opet igra umjesto Lengleta, Rafinha umjesto Countinha.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Loše ovo izgleda, skroz.

All truly great thoughts are conceived by walking.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice