FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.326.163
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šta se događa s ligom? Ne kužim.
To što Barcelona i Real mogu izvubit od svakog protivnika to nipošto ne znači i ne smije značit da je liga u qrcu, da ovo da ono. Halo, 2018. godina je, društva se razvijaju, ekonomija se razvija, države se razvijaju pa tako i nogomet i nogometne momčadi. Nema više one ,,danas xy igra protiv yx-a, ma hendikep 3-4 razlike na xy", danas svaka ekipa zna udarat loptu i smišljat i trenirat taktike, vrlo jednostavno.

Kexzor, ne znam odakle si, al' Modrića ne možeš nazivat čobanom, u posprdnom smislu. Isti taj čoban je godinama na top razini i ove godine je pomogao Hrvatskoj da dođe do drugog mjesta u svijetu. Na stranu njegova lažna svjedočenja pred Županijskim sudom u Osijeku, to je drugi par rukava.
9 godina
offline
FC Barcelona

x18x05x 
Možeš ti lupat palac dolje na svaki moj komentar, dobio si realan odgovor, to što ti ne voliš ili ne želiš čut odgovor koji opisuje trenutnu situaciju u nogometu, to je tvoj problem. Time ujedno dokazuješ i da si nezreo. La pa-pa.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

x18x05x 
Možeš ti lupat palac dolje na svaki moj komentar, dobio si realan odgovor, to što ti ne voliš ili ne želiš čut odgovor koji opisuje trenutnu situaciju u nogometu, to je tvoj problem. Time ujedno dokazuješ i da si nezreo. La pa-pa.

 Ako ćemo realno dobio si ga jer si i to meni dao. Pitanje je više bilo retoričko, nego pravo. No ti si svejedno išao odg.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Desava nam se najbolja liga na svijetu, vrhunski mladi igraci, vrhunski treneri... sve u cemu ljubitelji fudbala uzivaju. Eto, nista posebno hahahhaha

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ljudi ja opalio na kladari na Barcu da će dobit srce vuče ali bit će teško može to i  Atletico Madrid dobit obično bude suprotno od onog šta ja odigram i tipujem 

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Početni 11 Barce:

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Rafinha se zagrijava :'(
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dosadna utakmica...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Eeej, vidjeli smo veliko ništa. Da mi je neko prije rekao da će Barca izgubiti svoju prepoznatljivu igru nebi mu vjerovao. Igramo kao Athletic Bilbao, niđe veze.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Messi igra vise u sredini sto znaci da se otvara prostor za Malcoma na desnoj strani. Malcom ima sutinu i moze jednim potezom rijesit utakmicu, al jbg, uci se usrani Rafinha.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mnogo fale Rakitic i Kutinjo, Rakitic pogotovo. Mnogo vazna utakmica da bi se rizikovalo. Svidja mi se ova mirnija igra. Nema potrebe za srljanjem.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dobit cu tumor na mozgu od Valverdea.
14 godina
offline
FC Barcelona

Koji K čeka sa izmjenama?!

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ceka da dobije gol
8 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Seki001 kaže...

Ljudi ja opalio na kladari na Barcu da će dobit srce vuče ali bit će teško može to i  Atletico Madrid dobit obično bude suprotno od onog šta ja odigram i tipujem 

 Evo za sad sam upravu xD

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Valverde kurvin sine
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zasluženo, jedna od najslabijih Barcinih utakmica ikad valjda, bez prilike 80 minuta, katastrofa.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Valverde igra na X
8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

   X   ko kuća

Napad je najbolja obrana :)
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlicno. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Odmah otkaz dati ovo Valverdeu, čovjek svjesno uništava Barcu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jebem ti drzavu. Jel vama jasna kolika je ovo sramota???? Ovaj cirkusant je isao na X. Barcelona je klub koja uvijek treba ici na pobjedu!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 22:45 (kexzoR).
9 godina
offline
FC Barcelona

Frajer koji ni sam ne zna sta radi, boji se stavit sve karte u napad u jednoj Barceloni, HALO.

Idi vise ca, covjece.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jurgen Klopp bi s ovakvom ekipom osvojio svih 6 trofeja. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo je veci uspjeh od pobjede 5 1 u el clasicu. Direktnog konkurenta za titulu smo ogranicili na jedan korner na njihovom terenu.

 

Kad sam vidio kako Simeone proslavlja gol nakon 80 minuta branjenja svog znao sam da cemo izjednacit. Savrseno

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Ovo je veci uspjeh od pobjede 5 1 u el clasicu. Direktnog konkurenta za titulu smo ogranicili na jedan korner na njihovom terenu.

 

Kad sam vidio kako Simeone proslavlja gol nakon 80 minuta branjenja svog znao sam da cemo izjednacit. Savrseno

 hahahahahhahahah

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 0:01 (el.šef).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
I neka mi sad neko kaže da ovaj gore ne provocira.
All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
I neka mi sad neko kaže da ovaj gore ne provocira.

 Ne provocira.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Al više nije fora sad kad svi znaju. Pretjerao je.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Al više nije fora sad kad svi znaju. Pretjerao je.

 Sve u svoje vrijeme. Sjetit cete se i shvatit sta sam vam govorio. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 18:47 (Barcelonista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice