FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.393.427
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Odluka Valverdea - igrati defenzivno cuvati rezultat - Roberto na beku koji je puno ofanzivniji od Semeda, nakon 3 primljenog gola izvaditi Coutinha (krilo) i staviti Semeda (beka) dok Liverpool igra doma i ima nalet samopouzdanja te potporu jedne od najvecih, najglasnijih i najbolji navijaca . Roberto je bio igrac manje, Rakitica doslovno nisam vidio na terenu, Busquets takoder, ali buduci da su oni u startnoj 11, moraju igrati 90 minuta.
Ja zbilja ne znam kakve su to odluke, dijete u osnovnoj skoli koji igra za seoski klub ne bi napravio takve glupe odluke. Klopp unistio Valverdea i pokazao da je uz Guardiolu najbolji trener na svijetu. 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:22 (Jack Black).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
flpmyslf kaže...

bla 

 Srećom neću gledati tu uzvratnu utakmicu, jer ću biti u avionu na letu za Barcelonu. I rezultat ću saznati tek kad sletim u Barcelonu. Očekujem žestoku utakmicu, a srce mi previše lupa tokom takvih utakmica. :D :D :D

https://www.google.hr/search?tbm=lcl&ei=lvbRXLDMH--ajLsPl8afuA4&q=hospitals+near+aeroport+el+prat+barcelona&oq=hospitals+near+aeroport+el+prat+barcelona&gs_l=psy-ab.3...15679.21054.0.23246.16.16.0.0.0.0.135.1478.11j5.16.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.6.592...35i304i39k1j33i10k1.0.BMwpTKXyFYo#rlfi=hd:;si:;mv:!1m2!1d41.3640142!2d2.1218101!2m2!1d41.2936769!2d2.0678237999999997;tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sIAE,lf:1,lf_ui:2

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:23 (ks95hr).
9 godina
offline
FC Barcelona

Igrat defanzivno i čuvat 3-0 rezultat kojeg si stekao na svom terenu je u najmanju ruku samoubojstvo, pogotovo u slučaju Barcelone koja je nekoć bila izrazito ofenzivna momčad, no, još uvijek u toj momčadi egzistiraju pojedinci koji su donedavno sačinjavali tu napadački nastrojenu ekipu.

Valverdeu zbilja treba uručit otkaz jer ovo je čisti čin nanošenja štete ugledu i reputaciji Kluba kao prvo.

 

Drugo, sve dok je Valverdea na klupi Barcelona, ja osobno neću gledat niti jednu jedinu utakmicu, a također se isključujem i iz ove teme.

Do tada, lijepi pozdrav.


#valverdeout

9 godina
offline
FC Barcelona

Valverdeu treba dati šansu da proba sa De Jongom napraviti što se može iduću sezonu LP. Tu je ključ.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
ATJLučko kaže...

Opet neki "JEDAN LOŠ DAN" ?!?! 

 Ne znam jel trolas ili si stvarno glup?? Po tebi messi mora svaku utakmicu dat nekoliko golova inace nije dobar i slicno.

Ili stvarno ne kuzis nogomet ili.....

I vi kolega očigledno imate loš dan ?! 

 

Uzmite si jenega Normabela, preporučam !!!! 

ATJ Lučko
11 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

.... nije Valverde los, jednostavno je Klopp bolji ....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Igrat defanzivno i čuvat 3-0 rezultat kojeg si stekao na svom terenu je u najmanju ruku samoubojstvo, pogotovo u slučaju Barcelone koja je nekoć bila izrazito ofenzivna momčad, no, još uvijek u toj momčadi egzistiraju pojedinci koji su donedavno sačinjavali tu napadački nastrojenu ekipu.

Valverdeu zbilja treba uručit otkaz jer ovo je čisti čin nanošenja štete ugledu i reputaciji Kluba kao prvo.

 

Drugo, sve dok je Valverdea na klupi Barcelona, ja osobno neću gledat niti jednu jedinu utakmicu, a također se isključujem i iz ove teme.

Do tada, lijepi pozdrav.


#valverdeout

 Potpuno se slazem s tobom. Barcelona je izgradila svoj imidz na ofanzivnom nogometu i na posjedu lopte, ono sto oni igraju vec duze vrijeme nije ni jedno ni drugo. Ne mozes sa takvim stavom uci u ovakvu bitnu utakmicu, a pogotovo zato sto se desila ista stvar prosle godine. 
Steta za LP jer je ovo trebala biti jos jedna tripleta no ipak nista od toga.

Nadam se da ce doci netko ko ce podijelit par samara u svlacionici i motivirati igrace kako treba, a ne ovako jadno se povuci, cekati, postaviti isti sastav iz utakmice u utakmicu, raditi iste zamjene iz utakmice u utakmicu, stavljati igrace na poziciju koju ne igraju dok imas igrace kojima je ta poizicija prirodna (Roberto, Coutinho). 
Jos jedno cudo u nogometu i pokazalo se da nista nije nemoguce i da je ovo najljepsi sport koji postoji.

VISCA BARCA
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bash kaže...
el.šef kaže...

To onaj liverpool koji 40 godina nije osvojio ligu? Isti onaj liverpool koji je prosle sezone tvrdio da je salah novi Messi? Gubitnicki klub bio i ostao, dokazano nebrojno puta, Barcelona ce ih vratit u realnost.

 Ovo spremam, citirat cu te za mjesec dana :)

 

Kao sto sam i obecao. YNWA

Messi - najveci igrac ikada, ali to ne znaci zvati se pobjednikom.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nema on više šansi, naravno moje lično mišljenje. Ni Valverde a bome ni Coutinho. Ovaj prvi je bio u 180 minuta taktički nadigran u polufinalu LŠ, a ovaj drugi nije pokazao dvije molekule volje da nešto pametno uradi na terenu. Svi su bili katastrofalni, ali me Coutinho posebno razočarao zbog cijene koju je plaćen. 

Dragi navijači i simpatizeri ovog nam voljenog kluba, želim vam/nam puno strpljenja i brz oporavak od ovog traumatičnog iskustva. 

MES QUE UN CLUB
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
Paolo Maldini kaže...

Bahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha.

Evo zašto je nogomet najbolji i najpopularniji sport na svijetu. I jedan je Maradona. Eto toliko od potpuno neutralnog navijača

Ajde neutralni navijac, kakav god to bio. Mozda neutralni promatrac, al ajd. Kakve veze Maradona ima da ga ovdje spominjes kao jedan je maradona. Daj prestanite s tim glupostima. 

 

Ovo za nogomet se slazem, eto toliko.

 Da neutralni promatrač, gledatelj, to je precizniji termin. A Maradona - pa Maradona je neponovljiv. Karizma, borbenost, liderstvo = naslovi s limitiranim momčadima a Messi je već godinama beživotan, ne pokazuje želju, motiv i borbenost u kontinuitetu. Zato je i izgubio sve bitne utakmice u zadnjih 5 godina.

16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bravo, kakav inteligentan 4 gol i kakav propust Barse. Ovo će se vrtiti godinama. Kako im prodaše foru

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
13 godina
offline
FC Barcelona

Zahvaliti se Suarezu, Rakiticu i Robertu za sve, ali moraju sjest na klupu/otici. Suarez ne moze igrati na staru slavu i zbog dobrog prijateljstva s Messijem, svaku utakmicu se svada sa sucima, baca po podu, a promasenim prilikama da ne pricam i vec je dosta toga. Roberto NIJE BEK i nikad nece biti. Rakitic koliko god ga volim i sve, ali danas je pokazao da ne moze igrati vise na toj razini. Imali smo oduvijek vezni red zbog kojeg smo bili poznati i zbog kojeg su se svi bojali Barcelone, a danas? Danas je ocaj, sporo, tromo, bez ideje. Coutinho u vezni red s De Jongom i Arthurom te Dembele na krilo s Messijem i nadamo se nekim novim napadacom i forsirati to cijelu sezonu. Obrana Pique, Semedo, Alba Umtiti/De Ligt. 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:41 (Jack Black).
11 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

To onaj liverpool koji 40 godina nije osvojio ligu? Isti onaj liverpool koji je prosle sezone tvrdio da je salah novi Messi? Gubitnicki klub bio i ostao, dokazano nebrojno puta, Barcelona ce ih vratit u realnost.

 .... vraceni ste u realnost, da budem precizniji Jurgen i Wijnaldum su vas vratili u prosjek u koji i spadate zadnjih nekoliko godina, bas ko Bayern koji ne volim skoro ko Barku.... REDS FTW!!!!..... realnost!.... zapamti....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
FC Barcelona

Nisam navijac barce ali rec da je barca prosjek moze samo totalni troler,hejter ili noob

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tekst!

11 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
....daaaa, osobito kad se sjetimo koga je Athletico sve izbacio iz finala lp prije koju godinu i kolko Barka ima osvojenih lp sa Lesijem....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
FC Barcelona

koliko ti imas godina kad lupas ovakve hejterske gluposti?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kill Frenzy kaže...

koliko ti imas godina kad lupas ovakve hejterske gluposti?

 4 : 0!!!!!!! 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

U čemu je problem gospodo? Messi nije imao dan (bio je ipak najbolji, al nije dao 2 komada) i panjevi su izbačeni! Da nije dao dva u Barceloni isto tako. Da nije dao ovdje, ondje, isti kurac...bilo i ostalo. Valjda bi uzeli La ligu? Valjda ovih 12g (ili koliko on igra) Barci ovi panjevi osvajaju nagrade? Naravno da ne, uzima ih Messi. Kaže Klop igračima - čuvajte Messija , a svi ostali su budale! Znači samo Messija, jasno!

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 23:59 (bananaman1).
10 godina
offline
FC Barcelona

zamisli da imaš više od 13 godina i još pišeš barka i lessi

 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sta reci i kakvu poruku poslati?

 

MESSI JE JEDAN VELIKI GUBITNIK!!! EKIPA ISPADA A ON SE SECE PO TERENU!!!

VALVERDE JE TREBAO DOBITI NOGU U GUZICU POSLIJE ROME!!!

 

Biti ce ovo jos jedna duga neprespavana noc za sve nas prave navijace Barce. Kako Real moze da osvoji tu ligu prvaka tri puta za redom?! Zasto smo mi toliki luzeri?! Shrvan sam i tako mi je tesko bilo sto smisleno napisati, jedan mix gorcine, tuge, bijesa u meni.

 

UZAS!!! OVO JE UZAS!!!

Muahhahaahhaahah
11 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kill Frenzy kaže...

koliko ti imas godina kad lupas ovakve hejterske gluposti?

 ... znam da nemam 10 ko prosjecni navijac Barke...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Džabe sad tu nabrajate igrače tko treba ostati, a tko otići. Pa zaboga, na teren je izašla ista postava kao i u prvoj utakmici. Barca igra napadački nogomet, takve ima igrače i drugačije ne znaju. Čim igraju pasivno i brane se, budu sravnjeni sa zemljom. Kakav moraš biti idiot da imaš u ekipi Messija i Ter Stegena i ne uspiješ? Ja ne znam što više ti dečki moraju napraviti. Valverde je idiot i točka. Pored onakvih Rakitića i Busquetsa i pazite, još sa žutim kartonima, retard vadi iz igre Vidala koji je bio najbolji i jedini odrađivao stvari kako spada.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da su padobranci otisli iz teme da mi stari forumasi mozemo normalno diskultirati.

 

Prvi problem Barca je 4-4-2 iz koje idu gradit posjed.

Ta formacija je dobra za obranu ali za napad je kanta.

 

Ta formacija nema potreban broj trokuta da bi prosla protiv peresinga ovako fizicki dobre ekipe.

 

Drugo.

Barcin stil igre gdje se svaki napad gradi od pocetka bez ijedne kontre ne moze uvijek prolaziti kad igras protiv 11 igraca.

Sjecam se sa kojom su lakocom osvojili tripletu 2015. samo na račun kontre sa MSN-om.

 

Treće.

Premalo želje.

Ili su se prepali ili nešto drugo.

 

Ovo nije Liverpoolova pobjeda nego Barcin poraz ako me razumijete.

Jednostavno kako god protivnik odigrao 4-0 ne smijes izgubiti.

This time next year we'll be millionaires
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi je tako hodao i u Rimu, a i na dosta utakmica. Ja sam si to objasnio da je čovjek u depri jer vidi sa kakvim budalama igra....ali? Poslije hvali Valverdea, ovog, onog, Suarez mu viri iz guzice i on sa tim šugavcem nerazdvojan?! Sad iskreno ne znam što da mislim?   P.S. kao veliki obožavatelj Messija ipak se ne mogu oteti dojmu da ne znam baš nekog igrača da se tako lako ugasi kad je najpotrebnije? Panjevi vode loptu i vrte se u krug jer očito kurca ne znaju, a ovaj se zavuče u sredinu i stoji okružen igračima protivnika? Panjevi se i dalje vrte u krug iako ima još 2 minute, ali oni kruže, kao djeca koja viču - vidi kako se vrtim u krug i dodam prvom do sebe?! Još kad pomislim da mu je godišnji prihod nekih 100 milijuna eura......što reći osim - Leo, ma jebe se i meni!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...
Kill Frenzy kaže...

koliko ti imas godina kad lupas ovakve hejterske gluposti?

 ... znam da nemam 10 ko prosjecni navijac Barke...

 Tallahassee - po slici i po pisanju/greškama sudeći,  očito si psihopata. Zato šarene pilule i u krevet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 0:12 (bananaman1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Messi je tako hodao i u Rimu, a i na dosta utakmica. Ja sam si to objasnio da je čovjek u depri

 Vuče on tu depru još iz Rusije, ne brini :)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ova tekma je namjestena, nema drugog objanjenja! Bolja smo ekipa od Liverpoola i da izgubimo 4-0, a njima ne igraju 2 od 3 najbolja igraca. Nismo ni probali zabiti veceras, znaci nije bio jedan jedini stvarni pokusaj da se zabije gol. Ovo je sve sou za budale,  a budale smo mi.

 

Messi, pa kolike on novce prima od kluba za sto?! Da se seta po terenu?! Ne znam samo cu napisati nesto glupo ovako vruc. Nema spavanja veceras. PA NE MOZES ISPASTI DVIJE GODINE ZA REDOM OVAKO!!! NE MOZES!!! VALVERDE KONJINO ODLAZI!!! IMAS LI MRVICU DOSTOJANSTVA??!?!

 

Kada vidim kako trener Liverpoola prozivljava utakmicu, a onaj nas glumac...

 

Kako mi je samo tesko nocas, uf...

Muahhahaahhaahah
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Paolo Maldini kaže...
danny_2 kaže...

 Da neutralni promatrač, gledatelj, to je precizniji termin. A Maradona - pa Maradona je neponovljiv. Karizma, borbenost, liderstvo = naslovi s limitiranim momčadima a Messi je već godinama beživotan, ne pokazuje želju, motiv i borbenost u kontinuitetu. Zato je i izgubio sve bitne utakmice u zadnjih 5 godina.

 

Jel kuzis ti koliko krivo razmisljas kad kazes da je jedan igrac izgubio sve bitne utakmice, u timskom sporu??

Alo 11 igraca igra, ali jedan igrac je izgubio. Obje utakmice protiv Liverpoola se jasno pokazale da kad ekopa ne stoji

uz tebe da kad nemas trenera da ne mozes kao jedan igrac dovesti ekipu do naslova. Ako je ista dokaz tome to su ove 

dvije utakmice protiv Liverpoola i ti onda ides ovako sta pisat.

 

Druga stvar, Maradona, ne umanjuem ni njegove uspjehe ni njegova postignuća, kao ni talent. 

Ali daj covjece nemoj pretjerivat. U osvajanju svjetskog prvenstva imao je i te kako pomoc od suigraca.
Pa u finalima su pobjedili njemacku 3:2, a Maradona nije dao ni jedan gol, znaci suigraci su ga pratili i kad

nije islo Maradoni oni su uskakali. U osmini finala s urugvajem takoder suigraci uskacu.

 

Sav Maradonin trud i dobre utakmice u cevtrtfinalu protiv Engleske i polufinalu porotiv Belgije nebi nista znacile da ga u finalu nisu opet

pratili suigraci i zabijali kad on nije mogao.

 

S druge strane imamo Messia koji cim ne zabija za argentinu, jbt led niko ne moze zabiti. U Finbalu protiv njemacke igraci argentine imaju 2 puta situaciju da bi slijepac zabio, a oni fulaju. Jednostavno nisu pratili Messia. Ako Messi ne zabije, nitko drugi ne moze. U finalu copa America Higuain dva puta ide jedan na jedan i reagira kao amater i gore i poslje onda ee nije messi dao. Ma daj malo realnosti.  Vidis tu je velika razlika. Ako to ne vidis, jbga. Vidi danas Liverpool nema iim glavnih strijelaca Salafa i anea ali uskacu drugi igraci, a Barceloni ako messi ne moze dat, nitko druzgi da preuzme dio tereta na sebe i to se u ove dvije utakmice savrseno vidjelo. 

U prvoj losa igra Barce, ali messi utrpo 2, u drugoj losa utakmica barce, messi je imao udaraca, ali nije uslo,. ali nitko drugi se nije

nametnuo da uskoci kad messia nece. Timski je to sport i jedan igrac koliko god bio dobar ne moze sam ako ga ekipa barem djelomicno ne prati. A danas se vidjelo i koliko puno trener znaci za ekipu. 

I za kraj koliko je trajala Maradonina karijera, koliko dugo je Maradona bio na visokoj razini?? Dosta kratko. Messi je vise od 10 godina na visokom nivou i pojede to covjeka, pogotrovo kad imas ekipe koje ovise samo i iskljucivo o tebi. Jer ako nisi primjetio, a mogao si lako, da ak nema Messia Barca je za nista, isto tako i Argentina. Zalosno, ali istinito.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ciji je ovo multic? Barcelonista?


I da, bolja ekipa...pa obje tekme smo bili losiji samo sto su ovi zabijali u drugoj svoje zicere iz prve...

Maknut Valverdea i dovest trenera s autoritetom i disciplinom. Citaj Puyol, Xavi itd. Makar neiskusni ali barem imaju identitet i mentalitet.

A ne ko ova lignja.

 

Ja iskreno i nisam ljut. Bit cu ljut ako ovaj klosar nema obraza otic (ili vec nije).

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 0:30 (Mitch).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice