FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.326.421
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

Teška pobjeda, ali zaslužena. Trebalo se zabit barem 4-5 komada jer su bili zreli za to. Ovaj mali tigar dobiva minute na kapaljku. Jel mu to u ugovoru tako da nebi platili pun kufer para ako igra ili? 

2 godine
offline
Re: FC Barcelona
Jeste vi primjetili da ovi mladi Barcelonini igraci(Yamal, Pedri) svakih par dana daju izjave za novinare, gostuju u podcastima? Po meni to nije normalno. Messi je u njihovim godinama sutio i trenirao, a ovi se pretvaraju u starlete
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

pojavljuju se jer ih zovu a i klub im nalaže zbog marketinga, pojavljivo bi se i messi da im je sada vršnjak

14 godina
offline
FC Barcelona

PSG - Barca 2:3. Barca opet odigrala zrelo i onako kako se igra u LP. Nisu se raspali nakon 2-1. Sada na našem stadionu pobijediti i navijati da se ona seljačina Dembele ozljedi. Ono slavlja gola protiv Barce je sramota za nekog tko je dobivao ogromne novce a nije odigrao 3 utakmice kako treba za Barcu. 

13 godina
offline
FC Barcelona

Raphinha pokazao koliko je željan igre, jučer je odigrao vrhunsku utakmicu. Onom Dembeleu, koliko god mi je bio drag, želim da prirede dobrodošlicu kao Figu iako je to nemoguće bez Boixos Noisa. Odličan rezultat, mislio sam da će biti 2:1 za PSG i kako je to dobar rezultat, ovo zbilja nisam očekivao - onako se vratiti i ne potonuti, svaka im čast, dugo nisam to vidio od njih. Pedrija trebaju ozljede zaobić jer jučer je odmah pokazao koliko vrijedi i koliko je dobar. Na De Jongu se vidlo da nije spreman za utakmicu, ali je morao odigrati. Pretpostavljam da je za uzvrat vezni red De Jong, Gundogan i Pedri budući da su Christensen i Roberto pod suspenzijom.

VISCA BARCA
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Onom Dembeleu, koliko god mi je bio drag, želim da prirede dobrodošlicu kao Figu iako je to nemoguće bez Boixos Noisa.

 

Priredio je on vama predstavu.

14 godina
offline
FC Barcelona

Šteta što Lewa nije zabio za 2-0, sve bi bilo riješeno. No, ja nisam nezadovoljan, nisam očekivao da će grupu proći tako da je ovo super rezultat u LP. 

10 godina
offline
FC Barcelona

da je araujo bio malo pametniji druga bi se priča pričala, al eto sta je tu je konacno se bar nismo osramotili. Imaju krvi ti novi mladi momci

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barci trebaju Španjolski suci u LP jer jedino oni razumiju taj "dnk" barce.

9 godina
offline
FC Barcelona

Prazan dzep

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zanimljivo...
12 godina
offline
FC Barcelona

Zanimljivo...

 

  • 9 godina bez LP,
  • 1 liga u 5 godina,
  • 1 kup u 5 godina,
  • 1 superkup u 5 godina,
  • dvije zero tituli sezone u zadnje 3 godine,
  • dva ispadanja iz grupne faze u 3 godine
  • dva ispadanja iz evropske lige,
  • nijedno LP polufinale u 5 godina,
  • izgubili zadnja 4 klasika.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice