GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 730.625
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...
nj0fra kaže...

Ja se nadam da ce iz Dinama bit pametni pa nece Olma pustit za manje od 30 Mil. €. Pogotovo ne ako se kvalificiraju u ligu prvaka.

Daleko je on od 30mil. Na Transfermarktu vrijedi 3.5.

Mogao bi dogurati do dvocifrene brojke,  ako nastavi sa dobrim igrama u evropi (liga uefa je 99% sigurna). Za više, je još preoptimistično i prerano govoriti

 

 Jaka stvar, vrijednost na Transfermarktu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...
nj0fra kaže...

Ja se nadam da ce iz Dinama bit pametni pa nece Olma pustit za manje od 30 Mil. €. Pogotovo ne ako se kvalificiraju u ligu prvaka.

Daleko je on od 30mil. Na Transfermarktu vrijedi 3.5.

Mogao bi dogurati do dvocifrene brojke,  ako nastavi sa dobrim igrama u evropi (liga uefa je 99% sigurna). Za više, je još preoptimistično i prerano govoriti

 

 

Kakve to veze uopće ima ?

Jedino je čudno što ga ne cijene preko 10 kao Benkovića.

Primjera radi, Dinamo od Hajduka po nekoj realnoj vrijednosti igrača je barem 5 puta skuplja ekipa, a po transfermarktu to je puno manje.

Olmo neće otić iz Dinama ispod 25 mil to je 100% sigurno, a igrač je takav da ga Dinamo i HNL od Modrića nije imao, dečko je stvarno nešto posebno i trenutno je u top 5 mladih igrača Europe.

 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Transfermarkt ima puno manjkavosti, ali trenutačno nema (barem ja ne znam) neku mjesto gdje možeš vidjeti približnu vrijednost/kvalitetu neke momčadi.

 

Olmo ima potencijala, ali mi imamo običaj prerano uzdizati igrače u nebesa. Polako.
Trebamo ga vidjeti u jačim utakmicama i da li može ponavljati kvalitetne utakmice u kontinuitetu.
Ono što mu ide jako u prilog, čini mi se da je 100% na zemlji, stalno spominje da treba još puno raditi i da ne živi nesportskim životom (da ne završi kao Mara ili Sammir).

 

Prerano je još za usporedbe sa Modrićem. Bilo bi lijepo da ima sličnu karijeru.
Nadam se da ga neće otkriti španjolci i pozvati u reprezentaciju.

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Olmo slične stvari je radio cijelo proljeće (tko je pratio Dinamo). Onog trenutka kad je odustao od nepotrebnih driblinga i zaletavnja ( radio prethodnih sezona) i počeo razigravat ekipu postao je duplo bolji igrač.

 

Nije on igrač tipa Modrić nego više ofazivan. U počecima je u Barci i konkurirao za špicu. Idealne pozicije za nejga su krilo ili ofazivni vezni. Tipa Eriksen i Hazard.

 

Ne snađu li ga ozljede biti će ovo što gore ekipa spominje. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 15:48 (plavi08).
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

I Modrić je često igrao ofenzivniju poziciju.

Pozicije Modrića u klubovima u kojima je igrao: http://www.goal.com/hr/vijesti/luka-modric-hrvatska-real-tottenham-dinamo/deya9qw8qhcz1r1rdvhmd2a02

Kako je lijepo opet vidjeti neka imena sa dinamovim grbom (Dudu, Čarli, Mara, Bišćan...)

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Otisao Benkovic za 14.5 mil eura u Lester...dobar transfer.

 

 

Inace Majer i Olmo su sigurno 15 mil transferi ako Dinamo ude u LP...no ja bih ih volio gledat u Dinamu bar dok ne napune 22.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 14:42 (Mitch).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sastav večeras protiv Slaven Belupa:

 

DINAMO: Livaković - Théophile-Catherine, Perić, Lešković, Moharrami - Šunjić - Menalo, Knežević, Olmo, Kadzior - Gavranović

 

Prvi put Livaković na golu nakon SP-a...

...
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Nemam gdje gledat tekmu al na rezultati je drugaciji sastav.

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Da, u pravu si - potpuno je bio drugi sastav - ovo sam prepisao sa SN, sat i nesto prije tekme, mislio sam da su ga ažurirali (tada se već zna službeni sastav), ali Livaković je bio na golu, to je barem točno.
Gledao u živo, dosta slaba utakmica, bilo je sparno i nakon drugog gola samo su čekali kraj (pa dobili gol iz jedne od rijetkih akcija bezvoljnog Belupa)...

Valjda će biti bolje u utorak! :)
...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2018 8:24 (Miro).
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ima netko arenu na acestreamu?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

U slučaju da DInamo danas prođe da li je osigurao EL ko Rijeka prošle godine ili se mjenjalo nešto po tom pitanju?

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@vrinho

 

Da, tako je. Ako prođe, onda je u EL.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kad će se Lovro Majer oporaviti?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ako je novinar dobro izračunao(i sam autor teksta T.Ničota izražava u tom tekstu nesigurnost:" Ako smo dobro shvatili UEFA-u...") Dinamo je ovom značajnom pobjedom kontra Astane inkasirao 8 milijuna €.

UEFA povećala nagradni fond u odnosu na prije.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

kad će se Lovro Majer oporaviti?

 Danas sam pročitao da mu treba još cca 15 dana...

...
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Index piše da je ovo današnji sastav:

Zagorac, Leovac, Dilaver, Theophile, Stojanović, Oršić, Gojak, Olmo, Hajrović i Gavranović.

 

Meni djeluje prilično dobro i nadam se dobrom rezultatu.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Bit će ovo jako zanimljiva utakmica.

 

Već su mnogi dobro rekli - idealan protivnik, dovoljno težak da pokaže ima li smisla za Dinamo da igra u LP ili ne. Ako je u stanju pobijedti Mlade dječake, onda i zaslužuje igranje u LP, a ako izgubi - i bolje da igra Euro ligu.

 

Lijepo je što se ovo može pogledati bez nekog grča i bez onoga "biti ili ne biti" imperativa.

...
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Cisto da vidim sto bi ekipa ovdje rade gledala

 

 

11 EL i eventualni prolaz skupine
6 LP skupine
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Imam MaxTV pa mogu gledat samo ovo prvo 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...

Cisto da vidim sto bi ekipa ovdje rade gledala

 

 

 Ja bi najradje gledao kako Dinamo osvoja ligu prvaka 

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mada bi osbono htio da Dinamo što duže igra u Europi, odnosno Euro ligu, oni koji su upućeni i više u nogomet involvirani, vele da je LP ipak na jednoj višoj razini i da je to veći prestiž, te bez obzira kaj ti klub osvoji 0 bodova, da je bolje biti unutra, nego u Euro ligi.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
11 godina
suspendiran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

Mada bi osbono htio da Dinamo što duže igra u Europi, odnosno Euro ligu, oni koji su upućeni i više u nogomet involvirani, vele da je LP ipak na jednoj višoj razini i da je to veći prestiž, te bez obzira kaj ti klub osvoji 0 bodova, da je bolje biti unutra, nego u Euro ligi.

 

 

Ovisi na sta ciljas.

Sto se zarade tice da, za ulazak u LP vise dobijes nego da kroz EL dodes do finala.

Sto se koeficijenta tice svakako je bolje u EL jer tamo mozes i uzet neke bodove, uz dobru ekipu i malo srece i prezimiti pa skupiti i dodatne poene 

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jako teška utakmica. Loš ulazak (adatiranje na teren, plus silan pritisakfizički superiornije momčadi), ali nekako su to izdržali sa smo jednim primlljenim golom, pa ona prekrasna kontra pod kraj prvog poluvremena...

 

Svi nekako uzimaju pod normalno i jednostavno finiširanje Oršića, kada je dao gol, ali meni je i taj detalj za isticanje. Uvjeren sam da npr. Hodžić u istoj situaciji i istoj poziciji ne bi uspio zabiti, da uopće ne govorimo o tome da baš nikada ne bi istrčao ono što je Oršić istračao prije gola. Doista je večeras u punoj mjeri pokazao da je pojačanje za Dinamo.

 

Iako ni dalje, do kraja utakmice, Dinamo nije dominirao 100%, nekako mi je potpuno nestao strah i baš mi je djelovao da su se posložili i da će daleko prije dati gol nego ga primiti. Nisu dali, ali i ovih 1:1 je vrlo lijep temelj za uzvrat. Dovoljno da uđu makismalno oprezno u uzvrat, a i da dođe dosta publike jer su pokazali kako imaju šanse... Nadam se samo da baš nikako neće ponoviti ono što je napravila Rijeka i ići doma na čuvanje rezultata. To je recept za propast.

 

A sad - treba li željeti LP ili ne? Već i ova utakmica gdje protiv sebe imaš ekipu u kojoj ni jedan igrač nije ispod 5M eura, pokazuje koliko je to zajebano i kako odjednom igrači za koje misliš da su top na svojoj poziciji i nisu tako dobri (Leovac npr.), ali s druge strane donosi respekt, svi te drugačije gledaju, to je vrh ngometa (lovu namjerno ne ističem, mislim da je to za nas gledatelje manje bitni bonus), tako ipak treba tome težiti, iako se slažem s onima koji kažu da je EL realno više po mjeri Dinama.

 

Kako god bilo, idućeg utorka čeka nas jedna velika i zanimljiva utakmica, mogao bi se Maksimir jako lijepo popuniti!

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 1:40 (Miro).
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Dinamo samo ne smije kao Rijeka ic na 0-0 na Maksimiru nego imati isti stav kao u Bernu.

Sve na prvu igrat i cekat kontre.
Bas steta sto Majer ne moze igrat...Gojak mu nije ni blizu
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odlična fotka trenutka u kojemo smo svi već vidjeli kako Hajrovićeva lopta ulazi u gol, ali se na žalost od vratnice odbila u teren...

...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Snimka današnjeg reda za karte (lijevi red je za karte u utorak, a desni za godišnje):

 

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 19:00 (Miro).
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ima li naznaka za otvaranje sjevera gore za utorak?

7 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ima, ako se popuni zapad gore.

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
bluBear kaže...

Ima, ako se popuni zapad gore.

 Rasprodano je već, zvao sam maloprije...otvoreno jutros u 10 i više nema. Ne znam jesu li otvorili samo jedan sektor jer nesto mi je prebrzo da raspordaju sve za 2h

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice