GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 731.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Dinamovci moji!

 

Kaj se tiče otvaranja dodatnih tribina, odnosno mjesta na stadionu....Dok ima interesa za tekmu, a stadion nije po sjedalica raspordan, otvara se sve živo.

Čak i ako se Zapad gore rasproda, otvara se Sjever gore, a i čak da se i te dvije tribina popune, može se pustiti dio južne tribine u prodaju, jer neće sve popuniti navijača Mladih Momaka.

 

Još se danas prodaju godišnje ulaznice, te nije možda loše i o tome razmisliti...

 

Znam, dinamovci kak' Vam je...svo te iščekivanje tekme, lopta krene sa centra....

 

 

Dinamo Zagreb!!!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Vidim da su otvorili i sjever gore 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam kaj Bjelica toliko eksperimentira, da zamijeniš pet, šest igrača, ali mijenjati cijelu momčad mi je nejasno. Pa kao da je 25. kolo pa da su toliko umorni igrači ih čuva.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zato sto ima dosta igraca koji su dosta bliski po kvaliteti na pozicijama (Dilaver i Leskovic itd.) i zbilja je bitno uci u sezonu s jako dobrom rotacijom, pogotovo zato sto je izborena Europska jesen.

Tako da ce se dogodit 6 tjedana gdje ce igrat cetvrtak subota..
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Malo je čudno, ali ne zaboravi da je tek trener 2 mjeseca. Pripreme i treninzi su jedno, a tekme sasvim drugo. Želi što prije vidjeti na koga stvarno može računati. Evo, Lecjaks već odletio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
I Hodzic otisao za 2.4 mil u petak.
12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb
Tito is my drug...
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Budući da nisam iz Zg, zna li ekipa "iz kvarta" hoće li se moći sutra nabaviti ulaznica neposredno prije tekme? Ima li preprodavača i te ekipe?

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Fileficho

 

Frende, to ti je crno tržište. Toga je prije puno više. Sada su ulaznice presonalizirane i kao takve, ne znam kako netko može kupiti više komada, a da mu se isplati preprodavati.

Cijena ovisi o trenutku, kada, gdje, zašto...

 

Tako da je najbolje kupiti što prije ili pak godišnju...

 

Kada smo igrali prije 21 godinu kontra Partizana, cijene su išle i do 200 ondašnjih maraka za ulaznicu.

Danas pak nije takva navala, ali ne buš je dobio baš jeftino....

 

 

.............................................

 

 

Well, drago mi je kaj je Dinamo kao klub uspio sa svojim proizvodom rasprodati stadion, a ulaznice nisu po ćunu.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
FileFicho kaže...

Budući da nisam iz Zg, zna li ekipa "iz kvarta" hoće li se moći sutra nabaviti ulaznica neposredno prije tekme? Ima li preprodavača i te ekipe?

 Potraži na netu jel netko prodaje, bilo je ulaznica na njuškalu za 200tinjak kuna, jbga žele ljudi zaradit...

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zbog iznimnog velikog interesa navijača Dinama za utakmicu play-offa Lige prvaka Dinamo - Young Boys, klub je donio odluku da će za prodaju biti otvoren sektor broj 6 na tribini Sjever dolje koji je do sada na utakmicama bio zatvoren zbog sigurnosnih razloga.

 

https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/otvoren-dodatni-sektor-na-sjeveru

 

p.s.

To je bila zona za Fan klub BBB, koji ipak ne dolaza organizirano, pa se tako oslobodio taj sektor.

...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo kao što možete vidjeti na slici - B.net (a onda sigurno i Vip TV) ubacili su danas u osnovni paket PlanetSport, pa tko inače ima te televizije može već sada gledati taj kanal.

 

Sredinom dana pustili su snimku prošlotjedne utakmice Young Boys - Dinamo (sa svojim komentatorom).

...
16 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nitko nema te televizije...

 

ali, mnogo smo jaki!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo tko nema Planet Sportove a hoće neki stream ima ovaj trebao bi bit dobar.

 

 

https://livesport.ws/66150-dinamo_zagreb-young_boys.html

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Frend je kupio karte preko neta pa me pita dal treba izrezati onaj oblik karte sa A4 papira? Ja bi rekao da da, ali nisam siguran pa da tu pitam.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
JozoBozo121 kaže...

Frend je kupio karte preko neta pa me pita dal treba izrezati onaj oblik karte sa A4 papira? Ja bi rekao da da, ali nisam siguran pa da tu pitam.

 Ne treba, može presavinuti papir i gurnuti u skener. Lakše mu gurnuti ako je karta izrezana.

9 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Tenks, sad sam otišao na Dinamovu stranicu i netko se sjetio da savjetovati da ljudi izrežu 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Hoće se moć' negdje pratiti stream tekme?

8 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Ja ispao mulac danas, čitam oko podne na netu kako će korisnici Bneta i ViP-a moći gledati besplatno tekmu, reko idemo tražit, upalim tv i gledam i nigdje nema Planetsporta, telefon u ruke i zovem Bnet, oni meni vele da ću moći gledati danas Dinamo na Planetsport 1 u HD kvaliteti i da je na broju 200, dok je on meni to pričao, ja našao isti i odgodio put zbog tekme. Ajmo Dinamo po tu ligu da nisam odgodio put bez veze i ispao mulac kod SZK.

16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Dala kaže...

Hoće se moć' negdje pratiti stream tekme?

Imas online steramova koliko hoces. :P

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Taraba kaže...

Ja ispao mulac danas, čitam oko podne na netu kako će korisnici Bneta i ViP-a moći gledati besplatno tekmu, reko idemo tražit, upalim tv i gledam i nigdje nema Planetsporta, telefon u ruke i zovem Bnet, oni meni vele da ću moći gledati danas Dinamo na Planetsport 1 u HD kvaliteti i da je na broju 200, dok je on meni to pričao, ja našao isti i odgodio put zbog tekme. Ajmo Dinamo po tu ligu da nisam odgodio put bez veze i ispao mulac kod SZK.

 A to si ti bio

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

...trebam hitan odgovor, ko zna... frend ima on line kupljenu kartu na svoje ime, sad ima jednu viska, mogu ja na tu kartu uc na tekmu????.....

metalni punker
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...

...trebam hitan odgovor, ko zna... frend ima on line kupljenu kartu na svoje ime, sad ima jednu viska, mogu ja na tu kartu uc na tekmu????.....

 Teoretski - ne. No, u praksi vrlo vjerojatno da - već dosta dugo idem na utakmice (zapad) i svih ovih godina od kako je uvedena upisivanje imena na karte samo sam jednom (i to dosta davno) doživio da su me tražili osobnu na uvid.

 

 Svojedobno kada je bilo najava nereda onda su strože sve pregledavali, a sada je dosta pozitivna atmosfera pa pretpostavljam da neće biti tog formalizma.

 

 Nema sigurnog jamstva - ako baš naletiš na ulaz na kojem traže osobne imaju te pravo ne pustiti unutra, tako da moraš računati i na taj rizik.

 

 Meni samo nije jasna ova spika oko kupnje karata na crno - to znači da netko daje 300-400-500 kn za kartu na kojoj piše tko zna čije ime i ne brine se oko toga hoće li ga pustiti unutar ili ne?

 

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 18:33 (Miro).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Polako se može krenuti prema stadionu, pa evo još i službene najavne grafike današnje utakmice!

...
7 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ima li netko možda link za uživo gledanje Planet Sporta odnosno utakmice sa hrvatskim komentatorom? 

Ako ništa, pronaći ću na redditu sa engleskim komentatorom, ali nije to to.. 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

također se pridružujem potrazi hehe 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zaljepite za nas sirote neki link. :)
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Utakmicu prenose :

Arena sport 2 HD [SR]
Kanal A [SLO]
Teleclub 1 HD [CH]
DAZN 1 HD [DE]
RMC sport 3 HD [FR]
BT sport 3 HD [UK]
Sky sport 1 HD [DE]
Ziggo sport select [NL]
Digi sport 3 HD [RO]
Planet sport 1 HD [HR][test]

 

Vecina programa se nalazi na nicke85 pro listi,free addon za Kodi(a i vjerujem na ostalim balkana free addonima)

Kako instalirati nicke85 listu: 

Trenutno rade Arena 2 Teleclub BT Digi

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo ACE stream u HD slici: fb11d2bf9820dcec9ae267cb14d431e55c9085b2

14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Evo Vam tema na Redditu sa dosta linkova (nema Arene), valjda ćete naći dovoljno dobar stream.

 

I naravno pripazite na reklame... 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice