Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 396.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Oprostite...

nego zanima me dali bih itko od vas sudio penal pred kraj utakmice jučer Nigeriji kada je lopta Rojdu udarila u ruku s obzirom da je ruka bila svagdje samo ne uz tijelo i dali po vama ima ikakve veze pritome dali je u toj situaci bilo ikakve namjere igranja rukom? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Endymon kaže...

 Na Srbiju sam mislio lol...

 Srbija i Njemačka se sastaju na aerodromu za povratak kući.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

obje plačipičke messi i ronaldo su ispale još samo da ispadne brazilski padavičar i da netko našamara suareza i onda možemo gledati nogomet...

ravna zemlja i šupalj mjesec
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Te dvije placipicke igraju bolje nogomet,nego svi mi ovdje zajedno.Zato pst.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ljudi moji pa ovi Španjolci su goli .I.

Ja sam mislio da će oni proigrati sad u nokaut fazi kao Francuzi ali oni pokazuju da nisu ništa posebno.

Mi ako prođemo danas Dance nama se otvara prilika stoljeća da u najmanju ruku imamo priliku ponoviti 98 - bilo da idemo na Španjolce ili Ruse.

Da ne pričam da i za moguće polufinale izbjegavamo najjače ekipe sa one strane i da nam tu dolazi neko između Engleza, Kolumbijaca, Švicaraca ili Šveđana.

 

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ždrijeb nam se otvorio i definitivno je prilika koju ćemo teško kada imati, ako uzmemo u obzir kvalitetu reprezentacije.

No, slična prilika bila je na Euru prije dvije godine pa ju nismo iskoristili, tako da nam to ne znači puno.

Utakmica po utakmica pa kako bude. Treba pokazati kvalitetu večeras i zaustaviti Eriksena i Sistoa, to je pola posla.
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Ljudi moji pa ovi Španjolci su goli .I.

Ja sam mislio da će oni proigrati sad u nokaut fazi kao Francuzi ali oni pokazuju da nisu ništa posebno.

Mi ako prođemo danas Dance nama se otvara prilika stoljeća da u najmanju ruku imamo priliku ponoviti 98 - bilo da idemo na Španjolce ili Ruse.

Da ne pričam da i za moguće polufinale izbjegavamo najjače ekipe sa one strane i da nam tu dolazi neko između Engleza, Kolumbijaca, Švicaraca ili Šveđana.

 

 Ne bih se složio s tobom. 

Ne možeš igrati protiv dobre ekipe kad igra bunker kaošto ga igraju Rusi.

 

Ni Englezi ni Kolumbija nisu ispod nas po kvaliteti, što više to su vrhunske dvije repke, dočim su Švica i Šveđani dosta dobri.

 

I oni nas mogu zaj**** s ruskom taktikom.

 

Ne dao nam bog Španjolce s kojima ćemo igrati otvoreno (ako se tako poklopi) a onda smo možbit najebali. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Na španjolskom golu da je bio obični panj više bi obranio penala od ovog razvikanog krakonje.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Uff kakva utakmica i čestitke momcima na prolazu , pogotovo Subašiću koji odlićno brani penale , također čestitke Dancima na dobroj odigranoj utakmici .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Dobro to Mrmic odgaja. Kao vratar je bio klasa ispod Ladica, al kao trener je Mrmic napredovao, i osjeti se. Vec sam negdje napisao da ovaj put imamo dva odlicna vratara. I opet nas Schmeichel spasava, velik ego, kao i otac.
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

imamo li mi psihologa za reprezentaciju? onakav mentalni zid u glavama i psihosomatski grč može se preskočiti jedino uz stručnu pomoć...

Endymon kaže...
Te dvije placipicke igraju bolje nogomet,nego svi mi ovdje zajedno.Zato pst.

nogomet pada u treći plan kada messi rekreativno šetka po terenu, kada ronaldo pada na prvi dodir ili neimar glumi nijemca u bulajićevom filmu...

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 23:42 (Louis Pluto).
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...

imamo li mi psihologa za reprezentaciju? onakav mentalni zid u glavama i psihosomatski grč može se preskočiti jedino uz stručnu pomoć...

Ja nebih kazao da je ovdje danas bio prisutan mentalni zid, iz razloga što smo igrali protiv taktički totalno drukčije ekipe od jedne Argentine, dočim smo počeli sa knockout sistemom! 

Vidio si kakva je bila utakmica sa Nigerijom, puna grča ali smo pobjedili. 

U utakmicu sa Argentinom smo krenuli napumpani psihologijom dobre "prve utakmice", a to isto očekujem i protiv Rusije, jednu sigurnu pobjedu u 90'! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svaka cast nasima.Bas sada gledam taj poredak tko je isao naprijed a tko nije.Pa mogu reci ako sada ne dodjemo do finala,nikad necemo.Ovo je prilika da nema vece.Svi skoro favoriti su otpali.

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mi smo HRVATI, svaki otpor je uzaludan!!!

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

jedini igrač koji je izašao na teren protiv danaca je rebić, ostatak ekipe je bio iza mentalnog zida odigravši najgoru tekmu na turniru, ono što me veseli je što ćemo protiv rusa igrati puno slobodnije sad kada su odigrali tzv. "tekmu generacije"

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kaže Modirić na intervju da je danas gledao videe kako brani Šmaihel i onda baš pucal tako.. Naravno, kad se nije mogel sjetiti. 

 

Srećom nije bilo dodatnog pritiska dok je pucao drugi penal, jer se nije niti sjećao da je promašio prvi 

 

#njaboljiupovijesti

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...

Srećom nije bilo dodatnog pritiska dok je pucao drugi penal, jer se nije niti sjećao da je promašio prvi 

 hihihi

ravna zemlja i šupalj mjesec
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...

Kaže Modirić na intervju da je danas gledao videe kako brani Šmaihel i onda baš pucal tako.. Naravno, kad se nije mogel sjetiti. 

 

Srećom nije bilo dodatnog pritiska dok je pucao drugi penal, jer se nije niti sjećao da je promašio prvi 

 

#njaboljiupovijesti

Je li ovo najoriginalnija fora koju je ovaj forum vidio godinama unazad?

3 Da
3 Ne
34 Urnebesno, obavezno arhivirati
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svi vi koji sprdate Modrića zbog toga što je uradio bi napravili isto na njegovom mjestu 

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Svi vi koji sprdate Modrića zbog toga što je uradio bi napravili isto na njegovom mjestu 

 ne bih, prije bih se ubio nego ušao u dil sa spodobom

ravna zemlja i šupalj mjesec
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...
ibme74 kaže...

Svi vi koji sprdate Modrića zbog toga što je uradio bi napravili isto na njegovom mjestu 

 ne bih, prije bih se ubio nego ušao u dil sa spodobom

 Ako nemaš štogod pametno za reći, šuti. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...

Kaže Modirić na intervju da je danas gledao videe kako brani Šmaihel i onda baš pucal tako.. Naravno, kad se nije mogel sjetiti. 

 

Srećom nije bilo dodatnog pritiska dok je pucao drugi penal, jer se nije niti sjećao da je promašio prvi 

 

#njaboljiupovijesti

 .

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Svi vi koji sprdate Modrića zbog toga što je uradio bi napravili isto na njegovom mjestu 

 Lega, ti likovi mu nisu dorasli kopačke čistiti. Takvima je teško biti čovjek, zato se takmiče tko će biti veći debil.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kaj ste se pojedinci uznemirili..kaj se ne smije našaliti na račun najboljeg igrča u povijesti Hrvatske 

 

 

 

 

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Malo kad se vratimo na slijed događaja i zamislimo se, pa jbt koja muda morš imat da nakon što si fulo penal za prolaz u praktički 120. minuti uzmeš loptu i pucaš penal i u raspucavanju.

Luka da je fulao taj drugi penal bio bi negativno obilježen do kraja života.

Kapa do poda kapetane. 

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ljudi jel oni imaju sad pravo da zamjene kalinica(napadaca)....Znam da sad u nekoj rundi imaju pravo na zamjenu
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Mislim da ne, a i da ima koga će zvati? Čuju Dopa? 

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ovako, naši, uz afričku državu Vrancusku te južnoameričku zemlju Urugvay imaju najviše vremena za odmorit se i pripremit se za polufinale, 5 dana, druge reprezentacije po 3 ili 4 dana, znam da su igrali 120min + raspucavanje penala i da je to em fizički em psihološki triler, al jebaji ga, Zlaja je čeko da se Danci otvore...
Tako da ako izgubimo od Rusije, naši se nemaju pravo izvlačit na umor jer uz Vrancusku imaju najviše vremena za rekuperaciju i preparaciju i trebali bi to iskoristiti hehe, isto vrijedi i za Ruse, al mi imamo kud i kamo jače igrače, top svjetske klase

I da, dao sam Zlaji Dalinju pola minusa zbog taktike ‘budite strpljivi, otvorit će se jorgenseni, erikseni, poulsen yuraryji’ koja bi nas mogla i koštat polufinala zbog umora, a nije da su naši u naponu snage jer bud’mo realni, sinoćnja ekipa je bila stara 29 godina i 100 i nešto dana, a sad dajem puni minus Rakitiću, svaka tebi čast majstore, skupio si ballz i uzeo loptu u ruke i zadnji pucao i odveo nas u četvrtfinale, al te ‘spike’ sa ženom i djecom u mislima, žena ti je rekla da ćeš ti odlučit utakmicu, itd., okači mačku o rep, ispo si šupak kad barem 5 milijuna hrvata diljem svijeta strepi o vama ‘drama kingovima’, grizu nokte, čupaju kosu, u predinfarktnom su stanju, a ti mlatimudane ideš spominjat kako su ti u mislima žena i djeca, a ne navijači tvoje države koju predstavljaš, ako ti je do žene i djece idi pa u barceloni zabijaj, ni spomenuo nije navijače, da mu nije bilo novinara iz tabloida 24 sata, jeo bi švicarski sir i dan danas bi igro za basel...

Ne osporavam njegovu karijeru, samo sam natuknuo koliko je jadna njegova izjava sinoć bila, svi igraju za navijače, on igra za obitelj i to za ženu koja je španjolka i djeca mu isto, sramota...

Zlatko Dalić najprizemniji trener do sad i hvala mu na dosad učinjenom.

Subašić Bozina 🙏🏻
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Eh, što ti je rezultat... Svi slave Dalića, a odigrali smo tri puta lošiju utakmicu nego onu protiv Portugala prije dvije godine kada su svi pokopali Čačića. Visili smo na konopu nekoliko puta i trebao je samo još jedan udarac da nas nokautiraju i to Danci koji su značajno lošija reprezetancija od Portugala. Just sayin', ovaj put nas je sreća poslužila, tada nije, ali predstava je bila čak i lošija nego tada. 

 

Znam da se pobjedi ne gleda u zube i stvarno sam sretan da je napokon došla pobjeda u osmini, nebitno na koji način, ali na neke stvari se ipak treba ukazati i na nekim stvarima bi trebalo poraditi. 

Prije svega, kako to nitko ne spominje, nije mi jasno, ali gdje je Perišić u dosadašnjem dijelu turnira? U redu, pomaže u obrani, ali on je krilni napadač, a do sada je potpuno bezopasan igrač prema naprijed. Da jučer nije bilo Rebića stvarno ne znam kako bismo mi njima mogli zaprijetiti uopće. Rebić je na ovom prvenstvu ono što nam je Perišić bio prije dvije godine. 

 

Dok in-form Krama sjedi na klupi, Perišić konstantno igra zbog starih zasluga i oprašta mu se "loša večer" koja se ponavlja svaku utakmicu.

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ista utakmica kao protiv Portugala? Hahahaha, kolko smo šansi sinoć kreirali i imali, a kolko protiv Portugala?

Danska je ekipa koja 18 utakmica, službeni FIFA-ini termini, nije doživjela poraz, prema rosteru su ništa posebno osim Eriksena iz Tottenhama, očito imaju dobru kemiju u ekipi kad su to uspjeli postić.

Perišić i stare zasluge, brajo koga bi ti poslao da ti igra lijevo krilo? Pjacu ili Perišića koji ima više iskustva? Što se tiče Kramarića, treba mu iskustva
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice