NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 569.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: NBA liga
al zagorec kaže...

LOL ESPN.

 

al jbg-a ti to ti je realnost, covik prije niti sam neznam jel ima 5 mjeseci zaradi ozljedu koja je mnogim velikanima dala i zadnju rijec sta se tice karijere plus ima 35 godina...

znam da je to kobe i nece se on predati al jel realno? je

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Intel&ATI kaže...
al zagorec kaže...

LOL ESPN.

 

al jbg-a ti to ti je realnost, covik prije niti sam neznam jel ima 5 mjeseci zaradi ozljedu koja je mnogim velikanima dala i zadnju rijec sta se tice karijere plus ima 35 godina...

znam da je to kobe i nece se on predati al jel realno? je

Definitivno nije realno. Ta cijela lista je smiješna. Prošle godine su rangirali D. Rosea kao #5 iako se još oporavljao od ozljede, a sad je kao KB tako nisko zbog iste. Staviti Kobea na 25. mjesto je jednostavno apsurdno. Plus što još to napiše ESPN.

14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

“Cookie Dance”  by Brooklyn Nets.

 

B-A-R-C-A
14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

Nakon sramotnih 62 poena protiv Nets-a, danas protiv Suprsa u 2 trećine su postigli 66. I to bez LBJ.

B-A-R-C-A
14 godina
online
NBA liga

Znam da opet pitam u zadji tren, ali.

Dal bi se našlo zainteresiranih za jednu forumsku fantasy ligu?

15 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

Znam da opet pitam u zadji tren, ali.

Dal bi se našlo zainteresiranih za jednu forumsku fantasy ligu?

ja sam itekako za, ali mislim da je prekasno sada, no mozda i nije??..kada bi nas bilo 10tak super ... :D

MuWu
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Još jedan koji bi bio za fantasy ligu {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

Možda nas se skupi.{#}

B-A-R-C-A
11 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Takode  {#}

14 godina
online
NBA liga

Eto još bar 5 :D

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

može zašto ne

Mateo
14 godina
online
NBA liga

Evo ovdje link lige pa se prijavite.

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/153637

14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

Evo ovdje link lige pa se prijavite.

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/153637

??

B-A-R-C-A
14 godina
online
NBA liga
14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

Sada radi.

B-A-R-C-A
14 godina
offline
NBA liga

Regao sam se i ja
može neki kratki intro? 

Drug Lord
14 godina
online
NBA liga

Ukratko ću ti probat ispričat, veoma je jednostavno.

Dakle, nakon što se svi zainteresirani regaju/popune mjesta u ligi, održi se virtualni draft. Pickovi se generiraju random, pola sata prije samog drafta. Možeš birat sam ili ukoliko ne možeš biti online u to vrijeme, možeš si sredit listu prioritetnih igrača za draftanje. Ukoliko nisi to napravio onda će računalo samo draftat po rankigu igrača prvog koji je slobodan. Kad se draft završi, i imaš ekipu(u našem slučaju sam stavio 14 igrača u roster, neka općeprihvaćena brojka je 13, al to čisto zato jer će nas biti manji broj 10-12). 

Kad počne sezona, imaju dva načina igranja(h2h-naš slučaj i rottiserie). H2H svaki tjedan "igraš" protiv nekog tima iz lige. Kod rottiserie se sve zbraja tokom cijele sezone.

Gledaju se, u našem slučaju, sljedeće kategorije: FG%, FT%, 3PM, PTS, REB, AST, STL, BLK, TO. Cilj je biti bolji u više kategorija od tvog suparnika da bi na kraju tjedna pobijedio. Na kraju sezone se gleda ukupan omjer dobivenih/poraženih/nerješenih kategorija tokom tjedna.

Također, nećeš svaki tjedan imati isti rezultat, jer se susrećeš s različitom ekipom, a i tvoji igrači igraju drugi broj utakmica protiv drugih protivnika. 

Naravno dopušteni su trejdovi i waiversi, tako da tokom cijele sezone možeš mjenjati igrače sa slobodnima. 

 

Svaki dan biraš igrače čiji rezultati ulaze u zbroj. Zato jer na rosteru imaš 14 igrača, a samo 11 ulazi u zbroj, 3 su benchana. Jer ponekad se desi da će ti igrati svih 14 pa ćeš morat napraviti odluku koga ubaciti a koga ne. Ekipu možeš složiti unaprijed, nisam siguran točno koliko, mislim da su 2 tjedna. Poželjno je pratiti svaki dan, čisto da si u toku sa događajima/ozljedama, trejdovima(i unutar fantasy lige i u samom NBAu). 

Na kraju sezone, zadnja 3 tjedna se igra playoff da se sazna pobjednik. Također su i lockane ekipe nakon ispadanja, tako da ne bi bilo ugađanja.

 


Ako te još što zanima, pitaj, objasnit ćemo, nije problem.

 

15 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

Ukratko ću ti probat ispričat, veoma je jednostavno.

Dakle, nakon što se svi zainteresirani regaju/popune mjesta u ligi, održi se virtualni draft. Pickovi se generiraju random, pola sata prije samog drafta. Možeš birat sam ili ukoliko ne možeš biti online u to vrijeme, možeš si sredit listu prioritetnih igrača za draftanje. Ukoliko nisi to napravio onda će računalo samo draftat po rankigu igrača prvog koji je slobodan. Kad se draft završi, i imaš ekipu(u našem slučaju sam stavio 14 igrača u roster, neka općeprihvaćena brojka je 13, al to čisto zato jer će nas biti manji broj 10-12). 

Kad počne sezona, imaju dva načina igranja(h2h-naš slučaj i rottiserie). H2H svaki tjedan "igraš" protiv nekog tima iz lige. Kod rottiserie se sve zbraja tokom cijele sezone.

Gledaju se, u našem slučaju, sljedeće kategorije: FG%, FT%, 3PM, PTS, REB, AST, STL, BLK, TO. Cilj je biti bolji u više kategorija od tvog suparnika da bi na kraju tjedna pobijedio. Na kraju sezone se gleda ukupan omjer dobivenih/poraženih/nerješenih kategorija tokom tjedna.

Također, nećeš svaki tjedan imati isti rezultat, jer se susrećeš s različitom ekipom, a i tvoji igrači igraju drugi broj utakmica protiv drugih protivnika. 

Naravno dopušteni su trejdovi i waiversi, tako da tokom cijele sezone možeš mjenjati igrače sa slobodnima. 

 

Svaki dan biraš igrače čiji rezultati ulaze u zbroj. Zato jer na rosteru imaš 14 igrača, a samo 11 ulazi u zbroj, 3 su benchana. Jer ponekad se desi da će ti igrati svih 14 pa ćeš morat napraviti odluku koga ubaciti a koga ne. Ekipu možeš složiti unaprijed, nisam siguran točno koliko, mislim da su 2 tjedna. Poželjno je pratiti svaki dan, čisto da si u toku sa događajima/ozljedama, trejdovima(i unutar fantasy lige i u samom NBAu). 

Na kraju sezone, zadnja 3 tjedna se igra playoff da se sazna pobjednik. Također su i lockane ekipe nakon ispadanja, tako da ne bi bilo ugađanja.

 


Ako te još što zanima, pitaj, objasnit ćemo, nije problem.

 

nisam bio prije doma, nemerem na tom linku ništa...what now? :S

MuWu
14 godina
online
NBA liga

Ovaj zadnji link, ne onaj prvi. 

Ako ne možeš, šibni mi mail u inbox pa ću ti poslat invite preko maila.

Isto tako i ostali. Ak imate nekog znanca, slobodno zovnite.

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Regao sam se i ja za fantasy ligu, prvi put igram pa nadam se da ce mi neko pomoci{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

Ima neka stranica za gledat reprize utakmica, da moram ostajat budan do koje doba u noći...

14 godina
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

...


Ako te još što zanima, pitaj, objasnit ćemo, nije problem.

 

Znači zapravo ja biram igrače za koje mislim da će u stvarnosti biti najbolji i rezultati koje ja dobijem su zapravo stvarni rezultati?

Drug Lord
14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga
Defa.psd kaže...

Ima neka stranica za gledat reprize utakmica, da moram ostajat budan do koje doba u noći...

http://watch.nba.com/nba/home

B-A-R-C-A
14 godina
online
NBA liga

Ajde još bar 2 u ligu da nas bude 10.

 

btw. Tekma očekivano. Bullsi ne mogu ništa Heatu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 16:14 (mystik).
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Fantasy draft za nešto manje od 2 sata {#}

14 godina
online
NBA liga

Stavio sam u 10 da bude.

Da probamo nać još barem dvojicu, ovako sa 8 ljudi će bit jakih ekipa.

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Stavi bar sat ili pola sata ranije, ne znam mogu li stici tada na draft, evo vec sam cekao ovaj termin u 20h.

14 godina
online
NBA liga

Mogu samo pomaknut na kasnije.

 

Da pomaknemo možda za subotu? Ionako liga počinje u ponedjeljak, pa u subotu valjda mogu svi?

 

14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga
mystik kaže...

Mogu samo pomaknut na kasnije.

 

Da pomaknemo možda za subotu? Ionako liga počinje u ponedjeljak, pa u subotu valjda mogu svi?

 

Stavi oko 21h.

B-A-R-C-A
14 godina
online
NBA liga

Ja sam mislio da sam stavio u 21 najprije.

I sad sam slučajno kliknuo u 22 i ne mogu više staviti ranije.

 

Ja bi to odgodio ili za petak ili subotu. U petak je vrlo vjerojatno većina doma pa onda 21?

Ja ne mogu prije 9 nikako nijedan dan.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice