NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 569.084
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NBA liga

cekam lakerse da vidim oce jos nekog trejdat osim blake-a, nesto se pricalo o hillu i kamanu.

13 godina
offline
NBA liga

Heat lagano protiv OKC-a

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
offline
NBA liga

Ima negdje neki link(free) di mogu pogledat sad ovu zadnju utakmicu Miamia vs OKC?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 13:22 (Nisam Ja,Nisi Ti).
12 godina
neaktivan
offline
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Ima negdje neki link(free) di mogu pogledat sad ovu zadnju utakmicu Miamia vs OKC?

 

evo ti ovde

http://replay.nbaliveonline.tv/miami-heat-vs-oklahoma-city-thunder-february-20-2014/

14 godina
offline
Re: NBA liga
android96 kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Ima negdje neki link(free) di mogu pogledat sad ovu zadnju utakmicu Miamia vs OKC?

 

evo ti ovde

http://replay.nbaliveonline.tv/miami-heat-vs-oklahoma-city-thunder-february-20-2014/

Zahvaljujem

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Novi sam sta se tice nba , znate li mozda kada ce bit ona doigravanja

Suba
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Save kaže...

Novi sam sta se tice nba , znate li mozda kada ce bit ona doigravanja

otprilike dva mjeseca, pocinju negdi polovicom/krajem cetvrtog i traju do sestog mjeseca.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
offline
NBA liga

19.4.

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Cestitke pobjedniku fantasy lige, ja kao prvoplasirani regularnog dijela sam izgubio u finalu, Optimus nas je rasturio sve u playoffu a bio je na 7. mjestu, tako da mislim da je sve vrijeme do playoffa dozirao snagu{#}{#}

14 godina
offline
NBA liga

Hvala na čestitkama. 

Tokom sezone nisam namještao momčad, dodavao igrače, konstantno je igrala ista ekipa. Zbog onog faila s draftom na početku sezone, osjećao sam se odgovornim(iako mi je bila prva sezona da sam commish neke fantasy lige). 

Vidim da polovica nije bila aktivna od početka, nadam se da će ove sezone biti bolje ako igrati, počevši od drafta.

Onda je došao playoff, otpustio Zellera za Waitersa. Posložio aktivne igrače i to je bilo to. 
Iako sad zadnji tjedan, najviše sam se bojao da ti Carmelo ne poludi, al kad bila gotova u nedjelju tekma Heat-Knicks, znao sam da ti odnosiš FT i TO, a kod sebe sam znao za FG, PTS, REB,3PM, BLK.

 

Btw. slična situacija je bila i u drugoj ligi u kojoj sam sudjelovao, gdje me nažalost zadnji tjedan prije playoffa koštalo što sam zaboravio staviti 2 igrača u rotaciju i nisam ušao u playoff. I tamo je 7 iz regularnog odnio pobjedu.

 

No uglavnom, čestitke svima koji su sudjelovali, više sreće iduće sezone. Sad se posvetiti pravoj NBA.

 

Mogli bi i baciti neki playoff predictor. 

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Dosta je se stvari poklopilo a i imao si kvalitetniji sastav od mog (meni je moj dosao automatski jer se draft odrzao sat ranije), ja sam imao dvojicu lakse povrijedjenih ali nisu uspjeli igrati, zatim neki moji su debelo podbacili a tvoji procvjetali, recimo Hibbert za cijelu sedmicu skupio 38 poena i 12 skokova{#} a Drummond 65 poena i 68 skokova, Deng 26 poena a Waiters 63, zatim zavapio sam kad sam vidio da je Beal utrpao 81 poen, MCW 74, Vasquez 68, Asik naredao 58 skokova, zatim i neki losi procenti suteva mojih igraca, imali su los tjedan, sta li... a i primjetio sam da su tvoji igraci imali znatno vise odigranih meceva, 41 naspram tvojih 52, medjutim to je posljedica rasporeda tj. moja losa sreca{#}. Na kraju krajeva sve su to faktori na koje se nije moglo utjecati i zavrsilo se kako se zavrsilo, sve u svemu dobro je bilo{#}

 

Ja bacam svoja predvidjanja kad se zavrsi regularni dio, do tada pratim Knickse da vidim mogu li se uvaliti na 8. mjesto{#}

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

ako nije problem moze li mi neko poslat link neke stranice ili neki program na kojem imaju live stream nba utakmica u HD.....hvala unaprijed

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

evo ova http://www.drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html

ovastr mi cak radi dobro na mobu

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

kakva slika bude i jel prijenos kasni??

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga

slika je ok, a ide normalno s vremenom u utakmici

14 godina
offline
NBA liga

Nema predaje!
(niti sna) 

Moje će ideje jednoga dana pokretati svijet! Ne postoji zastava dovoljno velika da prekrije nevine ljudske žrtve!!
15 godina
offline
NBA liga

playoff je predivan ove godine, grebu se favoriti, grebu!!! osim heata :(

MuWu
14 godina
offline
NBA liga

Zasad sve prema planu. 

Favoriti se zasada drže, nek tako i ostane.

 

 

15 godina
offline
NBA liga

ma sto se favoriti drze, pacersi uzas, spursi jucer onako izgube sramota, okc stalno ide u OT i onda jedva pobjede a da ne govorim kako su los sut jucer imali durant i westbrook, durant 23% a westbrook 25%. heat jedini ubija.

 

inace, stigla vijest da se dario saric prijavio na ovogodisnji draft.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Ja mislim da ce Pacersi u Game7 dobit doma.


Najvise me brinu Bullsi trenutno, Noah dobio DPOTY a bilo tko da je gledao ikoju zadnju tekmu bi vidio da on defnitivno nije igrac takve klase u obrani.

Jordan i Ibaka su bolji, Noah jedva brani u lowpostu u zadnje dvije tekme.

hibbert ima krizu, ali nije bas sad da je najveci overrate ove sezone, pa prvu polovicu je odlicno igrao



Ako saric ne bude Top10 pick sto je 99% da nece, on nema koristi da sad ide u NBA.

Nek ostane s cibosima barem jos ovu sezonu u euroligi, jer draft iduce godine ce biti bitno slabiji nego ovaj.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
NBA liga

a durant je kao materijal za mvp-a? pogledaj kako lose igra zadnje tekme, nemoze 50% imat sut.

 

kazu da ce bit u top 15.

14 godina
offline
NBA liga

Pacersi ni nisu bili veliki favoriti. Samo su bili nahajpani. Isto kao i George i Hibbert. Sad im je hajp udario u glavu, i baj-baj. Jedino ko tamo igra konstantno je West. Nadamo se da će Hawksi izdržat. Pa od all-stara na ovamo su u qrcu. Da igra Horford ovo bi već bilo gotovo.

 

OKC isto, najružnija košarka u ligi, daj loptu budali Russu ili Durantu pa što će učinit. Uz Memphis, koji možebitno igra najbolju obranu u ligi, jednostavno ništa čudno. U ove dvije tekme su imali više sreće nego što su zaslužili imati 2-2 s Međedima.

 

Bullsi isto nisu bili favoriti, realno, jer nemaju prvu scoring opciju. To im je bio Rose, kojem će maksimum biti, ako ikad, uloga role playera. Nakon njega Deng, kojeg su se riješili. Sad im se sve svodi na igrače tipa Dunleavy, Butler.

 

Spursi ok, ali Dallas nije nikad bio za bacit. Praktično dva najbolja off trenera u ligi, mnoštvo starih mudonja sa hrpom iskustva na obje strane, možda i najbolja serija runde. Tko god prođe ima šanse otići u veliko finale.

 

 

Kaj se tiče šarića totalno sam indiferentan. Čak i ako ode na draft, može ostati poslije u Europi. Možda ove godine je draft vrlo jak i dubok, ali bit će i sljedeće godine prilično dubok, možda ne toliko jak pri samom vrhu, no opet neće doći u top 5.

 

15 godina
offline
Re: NBA liga
Pa ne znam bas, trenutno je PG najbolji igrac njihove serije, barem je konstantan u 20+ ovih mj dana
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
NBA liga

Ma Durant jos nije na toj razini potrebnoj da osvoji prsten, ima predobre brojke kroz sezonu i zasluzuje dobiti MVP-a, ali sad kad igra protiv dobre obrane, nemoze nista...

Zapad je stvarno zajeban, ekipe koje su 7. i 8. bile na kraju sezone, mogu bez problema doci do finala...

 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Najbolji igrac serije je Jeff Teague jer ih razara svojim ulascima u reket. PG je trazio da ga cuva pa ga je jedva stiza po terenu. Nadam se da ce Atlanta nekako pobijedit i izbacit Indianu jer su se umislili da su najveci konkurenti Miamiu a nisu pokazali bas nista, imaju elitnu obranu al im je napad najgori. Negdi sam citao da Milwauke ima donekle bolji napad od Pacersa, sta je zalosno s obzirom na (samoprozvane) zvijezde Pacersa, tipa Hibbert (tweetao je nakon 2 regularne utakmice da je DPOY). 

 

Na zapadu je jako zanimljivo, OKC se raspada jer im Memphis zna sve akcije i nedopusta da lopta dode do prve opcije i tu se OKC izgubi i pocinju igrat hero ball i sibaju sulude suteve, ako kojim slucajem ispadnu netko ce morat otici ili KD ili Westbrook. Steta sta se Bogut ozljedija jer bi s njim GSW imao sansu izbacit Clipperse, ovako su Grifffin i Jordan jednostavno previse za njihovu centarsku liniju. Portland i Houston koja milina gledat Aldriga kako jede Howarda i Asika s mid-rangom, Harden koliko god bia genije u napadu valjda je cjepljen protiv obrane pa da stave stolicu na sred terena stvarala bi vise problema protivnicima nego on. Nadam se ce Beverly moci igrat do kraja jer im je najbolji obrambeni igrac i zabavno mi je gledat kako se bori protiv Lillarda. SAS i Dallas, nek bolji pobjedi oboje su mi zanimljive momcadi.

 

Miami - Bobcatsi, nema lijeka za LeBrona + sto Miami neigra jos uvijek 100%, a kako stvari stoje ni nece do velikog finala sto bi mogao biti hendikep jer ce uci preopusteno protiv nabrijanog zapada.  Wizardsi i Chicago odlicna serija pogotovo me odusevijo Nene koji vodi nekakav osobni rat protiv Noah, jednostavno ga je "izbrisao". Toronto i Brooklyn, navijam za Raptorse cisto jer su underdog i igraju atraktivno.

 

I bas me zanima nesto, teoretski, ako OKC ispadne u prvoj rundi a MVP nagrada se dijeli tek na pocetku druge, hoce li Durant osvojit nagradu ? Mislim jasno je da je to nagrada za regularnu sezonu (i po brojkama Durant ju je zasluzio) i da plejof nebi trebao utjecati na ishod glasanja, ali posto su to Ameri (a i znali su vec prije poklanjati nagrade drugima) bas me zanima sto tko bi osvojio MVP nagradu. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
Re: NBA liga

KD je proglasen MVP-em sluzbeno, dobit ce nagradu sigurno, kao i Noah koji je vec dobio.

GSW veceras pokazuje da moze bez problema izbacit LAC i navijam za njih u toj seriji.


Inace na eastu navijam za Bkn/Ind (za indianu zbog Bynuma), west Hou/Gsw

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 22:42 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

KD je proglasen MVP-em sluzbeno, dobit ce nagradu sigurno, kao i Noah koji je vec dobio.

GSW veceras pokazuje da moze bez problema izbacit LAC i navijam za njih u toj seriji.


Inace na eastu navijam za Bkn/Ind (za indianu zbog Bynuma), west Hou/Gsw

Ma gdje je to sluzbeno ? Svake godine se MVP nagrada dodjeluje zadnja, negdi na pocetku druge runde, i dok NBA ne pozove press konferenciju i kaze tko je MVP nista nije sluzbeno, bar je tako bilo zadnjih nekoliko godina. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
15 godina
offline
Re: NBA liga
JackD kaže...
Mitch kaže...

KD je proglasen MVP-em sluzbeno, dobit ce nagradu sigurno, kao i Noah koji je vec dobio.

GSW veceras pokazuje da moze bez problema izbacit LAC i navijam za njih u toj seriji.


Inace na eastu navijam za Bkn/Ind (za indianu zbog Bynuma), west Hou/Gsw

Ma gdje je to sluzbeno ? Svake godine se MVP nagrada dodjeluje zadnja, negdi na pocetku druge runde, i dok NBA ne pozove press konferenciju i kaze tko je MVP nista nije sluzbeno, bar je tako bilo zadnjih nekoliko godina. 

Pisalo je na official FB stranici sa clankom(kojeg trenutno ne mogu pronac) gdje pise da je Race to the MVP award napokon zavrsena i da je Durant dominantno u vodstvu i kao cestitke njemu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 1:33 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
JackD kaže...
Mitch kaže...

 

Pisalo je na official FB stranici sa clankom(kojeg trenutno ne mogu pronac) gdje pise da je Race to the MVP award napokon zavrsena i da je Durant dominantno u vodstvu i kao cestitke njemu

To da. Race to the MVP je zavrsena jer kao gotova je regularna sezona, i 99% je da ce KD pokupit tu nagradu, ali nije nista sluzbeno dok se ne uruci nagradu pojedincu. Nisam siguran al mislim da novinari jos uvijek glasaju. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice