Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.540
|
čitano: 6.326.949
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

 Ruke mozes izmjeriti, kao i noge.. Ledja ne mozes, kako ces? mozes izmjeriti jedino ledja i prsa skupa, ili samo sirinu ledja, sto nema smisla... .. ..Ruke se mjere flexane, to zna i budala.. Razlika izmedju flexane i opustene zna biti jako velika

 

Dal ces mjeriti kurac dok je spusten ili dignut? ono wtf.. dajte malo logike

 Kad sam pisao komentar gore točno sam znao da ćeš spomenuti kurac. I reko oću napisati unaprijed, reko neću, pa nisi toliki bolid da to uspoređuješ ali dobro, izgleda da imaš 12 god pa si mjeriš kurac svako malo.

 

no dobro čemu se ja uopće spuštam na taj nivo, ali očekivao sam malo više od tebe, očito pogrešno :)

 

i da, sve što napredujem i dobijem je salo, istina, dobro si to konstatirao. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
fila2208 kaže...
exer1234 kaže...

 Ruke mozes izmjeriti, kao i noge.. Ledja ne mozes, kako ces? mozes izmjeriti jedino ledja i prsa skupa, ili samo sirinu ledja, sto nema smisla... .. ..Ruke se mjere flexane, to zna i budala.. Razlika izmedju flexane i opustene zna biti jako velika

 

Dal ces mjeriti kurac dok je spusten ili dignut? ono wtf.. dajte malo logike

 Kad sam pisao komentar gore točno sam znao da ćeš spomenuti kurac. I reko oću napisati unaprijed, reko neću, pa nisi toliki bolid da to uspoređuješ ali dobro, izgleda da imaš 12 god pa si mjeriš kurac svako malo.

 

no dobro čemu se ja uopće spuštam na taj nivo, ali očekivao sam malo više od tebe, očito pogrešno :)

 

i da, sve što napredujem i dobijem je salo, istina, dobro si to konstatirao. 

 Sto se lako palis i vredjas. Strasno

 

Kao prvo, rekao sam da se ruke mjere flexane, to je pravilo. Mozes ti mjeriti i opustene, ali svi koji mjere ruke, svi statsi koje znas, od svih bildera itd su flexane, cemu onda izmisljanje tople vode i mjeriti neflexane? 

 

Pa usporedujem s mjerenjem k, cisto da vidis koliko si u krivu...

 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
fila2208 kaže...
exer1234 kaže...

 Ruke mozes izmjeriti, kao i noge.. Ledja ne mozes, kako ces? mozes izmjeriti jedino ledja i prsa skupa, ili samo sirinu ledja, sto nema smisla... .. ..Ruke se mjere flexane, to zna i budala.. Razlika izmedju flexane i opustene zna biti jako velika

 

Dal ces mjeriti kurac dok je spusten ili dignut? ono wtf.. dajte malo logike

 Kad sam pisao komentar gore točno sam znao da ćeš spomenuti kurac. I reko oću napisati unaprijed, reko neću, pa nisi toliki bolid da to uspoređuješ ali dobro, izgleda da imaš 12 god pa si mjeriš kurac svako malo.

 

no dobro čemu se ja uopće spuštam na taj nivo, ali očekivao sam malo više od tebe, očito pogrešno :)

 

i da, sve što napredujem i dobijem je salo, istina, dobro si to konstatirao. 

 Sto se lako palis i vredjas. Strasno

 

Kao prvo, rekao sam da se ruke mjere flexane, to je pravilo. Mozes ti mjeriti i opustene, ali svi koji mjere ruke, svi statsi koje znas, od svih bildera itd su flexane, cemu onda izmisljanje tople vode i mjeriti neflexane? 

 

Pa usporedujem s mjerenjem k, cisto da vidis koliko si u krivu...

 

 

 Ni jedno ni drugo, treba nešto više da neki anonimni hejter i samoprozvani fitness guru mene izbaci iz takta. Znao sam da ćeš povući paralelu s kurcem. Ti valjda imaš i trening kurca kad stavljaš utege na njega pa ga mjeriš flexanog.

 

Poanta je da je dečko izmjerio ruke bez i sa flexom da vidi koliko dobiva samim flexanjem istog. Jel ti ideš okolo stalno napet da dobiješ koji cent više? Ono koga boli kurac uostalom, mjeri se ko kako želi i i iz kojeg razloga.

 

Pravilo? pravilo za koga, tebe jay cutlera i phill heatha? Ko je kome izmislio to pravilo? Jel mjeriš kurac s gornje ili donje strane? koje je tamo pravilo? Daj mislim ti i pravila, prepun ti je broswer očito pravilno izmjernih bildera pa si zabrijao da si i ti bilder.

 

No ajde, povukao si me u citat dva to ti priznam, a sad gtfo idem mjerit kurac flexan, unflexan, pa pred orgazam i nakon pa ću po pravilu iznijet brojke ovdje da svi pravilno izmjere također. lp

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Rast mišića i visina

Ovom fikiju stvaro zna biti vruće u glavi radi banalnih stvari, to mora da je od asterojiiiida ovih sto uzima, a sto se tice exera on je ekspert jedino za kako sjebati vlastitu produkciju testosterona  

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 22:20 (lemon_juice).
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ja sam mislio da se baš ono mora zaustavit prirodna produkcija testosterona sa unosom sintetičkog bez obzira na količinu? 

 

Mislim, čisto me zanima ta tema. Nema tog videa o sterkanima kojeg nisam pogleda, i nema mi nešto slađe nego pogledat neki steroid ili synthoil abuse na yt

13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

Ja sam mislio da se baš ono mora zaustavit prirodna produkcija testosterona sa unosom sintetičkog bez obzira na količinu? 

 

Mislim, čisto me zanima ta tema. Nema tog videa o sterkanima kojeg nisam pogleda, i nema mi nešto slađe nego pogledat neki steroid ili synthoil abuse na yt

Nece ti se zaustaviti nego smanjiti proizvodnja ako uneses sinteticki. Ali sve se to moze kontrolirati sa PCT-om ili unosom HCG-a tokom ciklusa. Steroidi i prevencije su nenormalno napredovale

14 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Ja sam mislio da se baš ono mora zaustavit prirodna produkcija testosterona sa unosom sintetičkog bez obzira na količinu? 

 

Mislim, čisto me zanima ta tema. Nema tog videa o sterkanima kojeg nisam pogleda, i nema mi nešto slađe nego pogledat neki steroid ili synthoil abuse na yt

Nece ti se zaustaviti nego smanjiti proizvodnja ako uneses sinteticki. Ali sve se to moze kontrolirati sa PCT-om ili unosom HCG-a tokom ciklusa. Steroidi i prevencije su nenormalno napredovale

 Fala za info. Mislio sam da se testisi kompletno povlaće i onda uvijek postoji 1% šanse da se neće ni vratit tj. da se prirodna proizvodanja testosterona neće vratit i da će osoba morati biti do kraja života na TRT-u. Čuo sam da postoje neki ljekovi/droge koje pospješuju vraćanje prirodne proizvodnje, ali koliko sam te skužia kažeš da postoje preventivne droge da zadrže prirodnu proizvodnju? Mislio sam jeli oni možda traže mjeru/dozu da zadrže prirodnu proizvodnju, tipa krenu sa 100mg tjedno pa 150, pa recimo vide na 200 da su se povukli testisi pa vrate na 150...

13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Ma mladim godinama ce ti se vratiti sigurno, ima ljudi koji su bili na ciklusima po 3 godine bez stanke i kojima se prirodna razina testosterona skroz ugasila i uspjeli su vratiti nazad sve bez problema, ali je sigurno duze trebalo. Ako si na steroidima i pametan si pa radis 2/3 mjeseca ciklusa pa se skines bar 3 mjeseca nece ti prirodnom testosteronu nista biti. Uzimas Adex i Proviron za kontrolu estrogena (Adex je adekvatniji jer ne ubija estrogen u potpunosti i nema rebound efekt). Clomid ili Nolvadex pa cak i oboje za vrijeme PCT-a, doze ovise o jacini kure. Neki ljudi ne podnose bas Clomid jer ih baca u depru ali ovisi o individualcu. Sto se tice HCG-a, dosta bodybuildera ga uzima za vrijeme kure da zadrzi prirodnu proizvodnju testa, da se testisi ne povuku tako da ce im prijelaz u PCT biti laksi i cak pomaze da zadrzis bolje rezultate koje si postigao tokom kure. Uglavnom droge ti uzimaju svi profi sportasi, od kosarkasa i biciklista do powerliftera. Ako redovno vadis krv i pazis sve radi prevencije nece ti nista biti (s pretpostavkom da si zdrav covjek u startu). A obicne (pod obicne mislim na startne) kure tipa 500mg Testa tjedno uz 30/40g metana, to ti nece ugasiti prirodnu proizvodnju nego ju samo potisnuti, a PCT ti ne treba biti opak jer se od ovakve kure oporavis kroz mjesec dana. Ako te jos nesto zanima pitaj, radim zavrsne radove u vezi dopinga u sportu pa puno citam knjige/istrazujem o tome.

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Dobro, više manje mi je jasno. Hvala.

13 godina
offline
Rast mišića i visina

Ajde za marka razumijem jer je radi škole, ali kiki brat ne ideš valjda u alhemičare? 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
odjavljen
offline
Rast mišića i visina

Mislim na volim se u nicije odluke petljati, svako sa svojim tijelom radi sto zeli. Moje misljenje je da rekreativcima to ne treba. Ne radi zdravlja nego je nepotrebno trositi novce i energiju na nesto sto vam ne treba. Da zaradujes od snage ili dobrog izgleda kao tipa powerlifteri ili fitness modeli, to je druga stvar

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ne pada mi napamet.

11 godina
offline
Rast mišića i visina

asterojidi su zlo

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Uf, šta me izmoria trening danas. Nije mi se dalo al sam na silu izgura do kraja. Idem ranije leć...

 

Fila, obavezno ga malo prije spavanja... sa dva prstića

11 godina
offline
Re: Rast mišića i visina

Hahah 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...

Ma mladim godinama ce ti se vratiti sigurno, ima ljudi koji su bili na ciklusima po 3 godine bez stanke i kojima se prirodna razina testosterona skroz ugasila i uspjeli su vratiti nazad sve bez problema, ali je sigurno duze trebalo. Ako si na steroidima i pametan si pa radis 2/3 mjeseca ciklusa pa se skines bar 3 mjeseca nece ti prirodnom testosteronu nista biti. Uzimas Adex i Proviron za kontrolu estrogena (1. Adex je adekvatniji jer ne ubija estrogen u potpunosti i nema rebound efekt). Clomid ili Nolvadex pa cak i oboje za vrijeme PCT-a, doze ovise o jacini kure. Neki ljudi ne podnose bas Clomid jer ih baca u depru ali ovisi o individualcu. 2. Sto se tice HCG-a, dosta bodybuildera ga uzima za vrijeme kure da zadrzi prirodnu proizvodnju testa, da se testisi ne povuku tako da ce im prijelaz u PCT biti laksi i cak pomaze da zadrzis bolje rezultate koje si postigao tokom kure. Uglavnom droge ti uzimaju svi profi sportasi, od kosarkasa i biciklista do powerliftera. Ako redovno vadis krv i pazis sve radi prevencije nece ti nista biti (s pretpostavkom da si zdrav covjek u startu). 3. A obicne (pod obicne mislim na startne) kure tipa 500mg Testa tjedno uz 30/40g metana, to ti nece ugasiti prirodnu proizvodnju nego ju samo potisnuti, a PCT ti ne treba biti opak jer se od ovakve kure oporavis kroz mjesec dana. Ako te jos nesto zanima pitaj, radim zavrsne radove u vezi dopinga u sportu pa puno citam knjige/istrazujem o tome.

 

1. Gdje i iz koje knjige/literature/vanjske poveznice si to pročitao?
Ljudi uzimaju Arimidex radi lakše kontrole jer ga ne moraš oprezno uzimati kao ostale antiestrogene kao što su Aromasin i Femara jer su ova dva "prejaka". Istraživanja pokazuju da Aromasin suzbija aromatizaciju od 75-85% ovisno o postotku bf, a Femara čak i do 98%.
Jedan, jedini antiestrogen kod kojega ne može doći do rebound efekta je Aromasin, kakav Arimidex.

Arimidex je najrasprostranjeniji u balkanskim teretanama jer ga je lako nabaviti u njegovom farmaceutskom obliku Adexu koji je kud i kamo jeftiniji od orginalnog Arimidexa Švedske Astrazenece.

 

2. HCG se ne bi trebao uzimati tokom kure. Pravilno korištenje HCGa je pri kick startu PTC-a. Dosta bodybuildera koristi HCG? Ne bi se s time složio, samo oni "profesionalni" uzimaju HCG, iz dva razloga. Jedan je cijena, a drugi je da su sjebali Ledygove ćelije u testisima i proizvodnju LH, a sjebat Ledygove ćelije u testisima i nije tako lako, što znači da je više ciklusa iza njih i to na velikim miligramažama, ako ne i gramima/tjedno. A uostalom, HCG samo OPONAŠA LH u Ledygovim ćelijama i tako dolazi do stimulacije proizvodnje testosterona u testisima, što znači čim prestaneš unositi sintetički HCG tvoja proizvodnja testa će opasti (ako ti se LH nije vratio u "dobru granicu", a vjerojatno neće jer tijelu tj. hipotalamusu i hipofizi treba po par godina da se "resetiraju", a neki i ne dožive to "resetiranje" koliko su izbacili tijelo van hormonalnog balansa).

 

3. Ajde mi objasni što znači "potisnuti"? Potisne test pa se on izljeva iz testisa u lijevo koljeno umjesto u krvotok?
Prilikom korištenja bilo kojeg oblika steroida, sintetičkog testosterona ili nekog njegovog derivata dolazi do smanjenja proizvodnje testosterona, što se događa u hipotalamusu, a ne u testisima. Nikakvog potiskanja, jednostavno se smanji jer hipotalamus registria, "opa imam viška estrogena u tijelu, smanjit ću proizvodnju GnRH, manje GnRH dođe do hipofize, hipofiza mnje luči LH i FSH, manje LH=manje Testa". Hipotalamus radi na povratnoj spregi zasnovanoj na estrogenu. Čim registrira višak estrogena u krvotoku hipotalamus "misli" imam previše testosterona koji se aromatizirao u masnom tkivu u estrogen, moram smanjiti proizvodnju testosterona da smanjim estrogen.

"Početna kura 500mg Galenika Testa i 30-40 mg metana/sedmično". - takvu kuru za početak može napisati samo neka seljačina na relax3m forumu na koji se nije znao regati nego mu susjed napravio account pa sad piše kure u slobodno vrijeme.
Ništa gore za smanjenje proizvodnje testosterona nema od derivata testosterona, Methandronstelonea (metana/dianabola), Stanozolola (winnyja/winstrola), Oxymetholone (Anadrol/DHT), DecaDurabolina itd itd.. a o razorenju jetre i bubrega koje rade steroidi koji na 17aa, 19aa i 21aa mjestu imaju modificirani karbid (ugljik) u svom kemijskom lancu neću ni pisati. Osim da zamislite ovo, popijete neki lijek za prehladu, npr azitromicin (sumamed) i on se "razgradi" i metabolizira u jetri.. a ovi derivati koje konzumirate radi svog kemijskog sastava i modificiranog karbida na nepovoljnim mjestima se ne mogu razgraditi od prvi puta, pa "prođu" kroz jetru pa se tek onda u drugom pokušaju metaboliziraju.

 

Mjesec dana oporavak od kure. 

 

Tako da za početnike, koraci:
1. Ne uzimajte steroide.
2. Ne uzimajte steroide.
3. Kad ste već glupi i preskočili dva koraka barem nek vam steroid bude najsličniji onome kojem vi proizvodite, znači običnom testosteronu. A što je najsličnije običnom testu? Sintetički test.
4. Dovoljno je samo 2x veća količina testosterona u krvotoku, za vidljive rezultate, od normalne razine koja iznosi (50-70mg tjedno), znači oko 150 mg testa tjedno ili 250max jer su ampule 250mg pa nije praktično za koristiti 150mg. Nisu potrebne nikakve megadoze od 1gr tjedno i te gluposti. Samo se možete sjebati.
5. Nikad ne radite kuru dužu od 12 tjedana.
6. Uvijek koristite antiestrogen (to NISU Clomid i Nolvadex)
7. Uvijek radite PTC sa Clomidom i Nolvom
8. Vjerojatno ste osuđeni na korištenje sildenafila prije sexa nekoliko mjeseci poslije kure, a ako se nastavite bocati u guzu onda će te morati posegnuti i za preparatima s NO2 pa sve do erektilne disfunckije koja vodi do depresije, a depresija vodi do uzimanja inhibitora serotonina, a inhibitori serotonina obično djeluju tako da ubijaju libido i erekciju. Začarani krug, od erektilne disfunkcije do erektilne disfunkcije, a prije svega toga ste bili zdravi, a jer ste glupi, htjeli ste dobro izgledati. A kad se skinete, nećete izlgedati dobro i još vam se pimpač neće htjeti dignuti.
9. Nemojte biti glupi. Piletina, govedina, riba, posni sir, whey, aminokiseline, C vitamin, B komplex i Qenzim10 je jedino što vam treba da bi ste dobro izgledali. Steroidi su za pičke koje žele nekom prečicom do cilja. 

edit: Kiki se planira roknit, a Marko se roka.. ili ako mu mentor ima veze sa steroidima i dopingom biti prvi čovjek koji je pao na obrani završnog rada 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 0:42 (lithiumion).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
lithiumion kaže...

 

1. Gdje i iz koje knjige/literature/vanjske poveznice si to pročitao?
Ljudi uzimaju Arimidex radi lakše kontrole jer ga ne moraš oprezno uzimati kao ostale antiestrogene kao što su Aromasin i Femara jer su ova dva "prejaka". Istraživanja pokazuju da Aromasin suzbija aromatizaciju od 75-85% ovisno o postotku bf, a Femara čak i do 98%.
Jedan, jedini antiestrogen kod kojega ne može doći do rebound efekta je Aromasin, kakav Arimidex.

Arimidex je najrasprostranjeniji u balkanskim teretanama jer ga je lako nabaviti u njegovom farmaceutskom obliku Adexu koji je kud i kamo jeftiniji od orginalnog Arimidexa Švedske Astrazenece.

 

2. HCG se ne bi trebao uzimati tokom kure. Pravilno korištenje HCGa je pri kick startu PTC-a. Dosta bodybuildera koristi HCG? Ne bi se s time složio, samo oni "profesionalni" uzimaju HCG, iz dva razloga. Jedan je cijena, a drugi je da su sjebali Ledygove ćelije u testisima i proizvodnju LH, a sjebat Ledygove ćelije u testisima i nije tako lako, što znači da je više ciklusa iza njih i to na velikim miligramažama, ako ne i gramima/tjedno. A uostalom, HCG samo OPONAŠA LH u Ledygovim ćelijama i tako dolazi do stimulacije proizvodnje testosterona u testisima, što znači čim prestaneš unositi sintetički HCG tvoja proizvodnja testa će opasti (ako ti se LH nije vratio u "dobru granicu", a vjerojatno neće jer tijelu tj. hipotalamusu i hipofizi treba po par godina da se "resetiraju", a neki i ne dožive to "resetiranje" koliko su izbacili tijelo van hormonalnog balansa).

 

3. Ajde mi objasni što znači "potisnuti"? Potisne test pa se on izljeva iz testisa u lijevo koljeno umjesto u krvotok?
Prilikom korištenja bilo kojeg oblika steroida, sintetičkog testosterona ili nekog njegovog derivata dolazi do smanjenja proizvodnje testosterona, što se događa u hipotalamusu, a ne u testisima. Nikakvog potiskanja, jednostavno se smanji jer hipotalamus registria, "opa imam viška estrogena u tijelu, smanjit ću proizvodnju GnRH, manje GnRH dođe do hipofize, hipofiza mnje luči LH i FSH, manje LH=manje Testa". Hipotalamus radi na povratnoj spregi zasnovanoj na estrogenu. Čim registrira višak estrogena u krvotoku hipotalamus "misli" imam previše testosterona koji se aromatizirao u masnom tkivu u estrogen, moram smanjiti proizvodnju testosterona da smanjim estrogen.

"Početna kura 500mg Galenika Testa i 30-40 mg metana/sedmično". - takvu kuru za početak može napisati samo neka seljačina na relax3m forumu na koji se nije znao regati nego mu susjed napravio account pa sad piše kure u slobodno vrijeme.
Ništa gore za smanjenje proizvodnje testosterona nema od derivata testosterona, Methandronstelonea (metana/dianabola), Stanozolola (winnyja/winstrola), Oxymetholone (Anadrol/DHT), DecaDurabolina itd itd.. a o razorenju jetre i bubrega koje rade steroidi koji na 17aa, 19aa i 21aa mjestu imaju modificirani karbid (ugljik) u svom kemijskom lancu neću ni pisati. Osim da zamislite ovo, popijete neki lijek za prehladu, npr azitromicin (sumamed) i on se "razgradi" i metabolizira u jetri.. a ovi derivati koje konzumirate radi svog kemijskog sastava i modificiranog karbida na nepovoljnim mjestima se ne mogu razgraditi od prvi puta, pa "prođu" kroz jetru pa se tek onda u drugom pokušaju metaboliziraju.

 

Mjesec dana oporavak od kure. 

 

Tako da za početnike, koraci:
1. Ne uzimajte steroide.
2. Ne uzimajte steroide.
3. Kad ste već glupi i preskočili dva koraka barem nek vam steroid bude najsličniji onome kojem vi proizvodite, znači običnom testosteronu. A što je najsličnije običnom testu? Sintetički test.
4. Dovoljno je samo 2x veća količina testosterona u krvotoku, za vidljive rezultate, od normalne razine koja iznosi (50-70mg tjedno), znači oko 150 mg testa tjedno ili 250max jer su ampule 250mg pa nije praktično za koristiti 150mg. Nisu potrebne nikakve megadoze od 1gr tjedno i te gluposti. Samo se možete sjebati.
5. Nikad ne radite kuru dužu od 12 tjedana.
6. Uvijek koristite antiestrogen (to NISU Clomid i Nolvadex)
7. Uvijek radite PTC sa Clomidom i Nolvom
8. Vjerojatno ste osuđeni na korištenje sildenafila prije sexa nekoliko mjeseci poslije kure, a ako se nastavite bocati u guzu onda će te morati posegnuti i za preparatima s NO2 pa sve do erektilne disfunckije koja vodi do depresije, a depresija vodi do uzimanja inhibitora serotonina, a inhibitori serotonina obično djeluju tako da ubijaju libido i erekciju. Začarani krug, od erektilne disfunkcije do erektilne disfunkcije, a prije svega toga ste bili zdravi, a jer ste glupi, htjeli ste dobro izgledati. A kad se skinete, nećete izlgedati dobro i još vam se pimpač neće htjeti dignuti.
9. Nemojte biti glupi. Piletina, govedina, riba, posni sir, whey, aminokiseline, C vitamin, B komplex i Qenzim10 je jedino što vam treba da bi ste dobro izgledali. Steroidi su za pičke koje žele nekom prečicom do cilja. 

edit: Kiki se planira roknit, a Marko se roka.. ili ako mu mentor ima veze sa steroidima i dopingom biti prvi čovjek koji je pao na obrani završnog rada 

1. Ovo za Adex cu uzeti u obzir, trebat ce mi ovakve informacije za ubuduce. Hvala

 

2. HCG se VECINOM koristi kao kick start iza kure (tijekom PCT-a), ali dosta ga ljudi koristi TOKOM kure. Kao sto ponavljam vecini ljudi poboljsava oporavak ali to nije cisto pravilo. A najveci problem sto je danas 99% bodybuildera tokom cijele godine on. Vecina ih uopce ne radi cikluse. Sto znaci da im treba 7x vise kemije za oporavak.

 

3. Potisnuti je samo druga rijec za "smanjiti". Tako sam mu htio objasniti da se proizvodnja testosterona u tijelu nece iskljuciti u potpunosti. Pogotovo ne u prvoj kuri. Pod mjesec dana oporavka od kure sam mislio na prvu kuru (PCT). 

 

4. Po meni su takoder najbolje test kure, bez ikakvih orala. Razlog tome sto je test najmanje stetan iz tog razloga sto si i sam spomenuo. I po meni ako uzimas 150/200mg testa tjedno, rade nemoj uzimati nikako. Do nekih 500mg je adekvatno za svakoga i oporavak nece biti pain in the ass.

 

Ali, ovo sto si spomenuo za samu hranu i suplimente, definitivno se slazem, najbolji, najtezi ali i najsigurniji nacin za izgledati dobro.

 

Takoder da ti komentiram edit, nemoras vrijedati, istrazujem i definitivno imam gresaka koje bi trebo ispraviti, ali svaki dan naucis nesto novo. Po ovome sto ti govoris automatski odma tebi mogu reci da se rokas? Smijesno

Sto je najgore vecina deckiju kojih znam i rokaju se, uopce neznaju ni naziv steroida kojeg uzimaju, sto zalosno

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...
...

 Ma zezam se s time editom, no hard feelings bro. 

Što se tiče znanja, družim se s dva lika koji idu na "bine"  pa su na svemu i svačemu, a i sam sam puno istraživao.. jer budimo realni, bilo tko, tko je išao dulje od 2 godine u gym je razimišljao o steroidima i kako bi bilo kad bi nešto od toga uzeo. Prije 2 godine sam bio na rubu, da li uzeti nešto, ali poslije sam se ohladio, kad su mi se jadali kako im se pimpač ne može dići i kako lik se odbija vidit sa ženskom dok ne nabavi sildenafila. Sex prije svega, jbg 


Zadnja rečenica stoji definitivno. Znam lika koji je išao 2 tjedna u gym i uzeo test. Kad sam ga pitao zašto si to uzeo nakon 2 tjedna. Odgovor je bio: "Pa rekao ***** da mogu". 

***** - fitnes instruktor u gymu u koji sam išao. Žalosno. 

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Šta mene briga što će neki glavan reć? Ja živim u Hrvatskoj i okružen sam seljoberima cijeli život, to me ne dira više. Ja ću pitat što me zanima i radit šta oću, a drugi nek sviraju i pjevaju, stenju i kukaju. Ja ću ih sa smješkom gledat u oči.

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Jebli vas AsteroJidi 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Rast mišića i visina

Bem ti, ovdje se priča o steroidima na široko, a ja jučer prvi put probao preworkout. Osjećao sam se kao Phil Heath 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
lithiumion kaže...

 Ma zezam se s time editom, no hard feelings bro. 

Što se tiče znanja, družim se s dva lika koji idu na "bine"  pa su na svemu i svačemu, a i sam sam puno istraživao.. jer budimo realni, bilo tko, tko je išao dulje od 2 godine u gym je razimišljao o steroidima i kako bi bilo kad bi nešto od toga uzeo. Prije 2 godine sam bio na rubu, da li uzeti nešto, ali poslije sam se ohladio, kad su mi se jadali kako im se pimpač ne može dići i kako lik se odbija vidit sa ženskom dok ne nabavi sildenafila. Sex prije svega, jbg 


Zadnja rečenica stoji definitivno. Znam lika koji je išao 2 tjedna u gym i uzeo test. Kad sam ga pitao zašto si to uzeo nakon 2 tjedna. Odgovor je bio: "Pa rekao ***** da mogu". 

***** - fitnes instruktor u gymu u koji sam išao. Žalosno. 

I feel you bro

 

Dodes u gym i svi oko tebe na steroidima, dode ti da se puknes ali hebes to. Najbolji anabolik je hrana :D Danas je broscience everywhere, jedan lik uzme kuru metana i misli da je popio svu pamet svijeta. Smijesan je gym community, Lazar, Panda svi se bodu a okolo pricaju natural. Ali jbg profi su pa ni ne smiju

 

Hebes ti sve to da se bodem u guzu jednom dvaput tjedno, imam pametnijeg posla :D

12 godina
offline
Rast mišića i visina

Ne smiju? Da su normalni u glavi, ne bi spominjali uopce da li su natural ili ne, suti i dobro..... ali lagati ovoj jadnoj djeci nije ok

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...

Ne smiju? Da su normalni u glavi, ne bi spominjali uopce da li su natural ili ne, suti i dobro..... ali lagati ovoj jadnoj djeci nije ok

Pod tim ne smiju mislim da nebi smjeli radi sponzora, treba ipak obmaniti ljude da je to sve ultra cisti whey i brutalan C4 explosion preworkout 

 

I onda kad napise na opis slike natural, jedan idiot komentira da je na steroidima i onda se nade neki pametan iza tipkovnice sa 65% body fata i cheesom u rukama sa komentarom "ali on trenira 10god"

 

Skupina klauna

 

Ali nego. Sto danas radite? Ja bio bolestan i dns se vracam u gym, nadam se da nisam izgubio puno snage. Odraditi cu vjerojatno prsa

14 godina
offline
Rast mišića i visina

Ajde sve vas je to interesiralo i nemojte srat. Normalno da se nećemo pucat sa tim, pa pogledaj ti koja je to kemija. Ja nemam ni rezultate naturalca pa ću to gledat uzimat. To uzimaju ili glupani/povoljivi ljudi - ili oni koji treniraju 5-6-7 godina, koji su postali gym junkyiji pa im to postane najnormalnija iduća faza.

12 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
MARKOZD15 kaže...
exer1234 kaže...

Ne smiju? Da su normalni u glavi, ne bi spominjali uopce da li su natural ili ne, suti i dobro..... ali lagati ovoj jadnoj djeci nije ok

Pod tim ne smiju mislim da nebi smjeli radi sponzora, treba ipak obmaniti ljude da je to sve ultra cisti whey i brutalan C4 explosion preworkout 

 

I onda kad napise na opis slike natural, jedan idiot komentira da je na steroidima i onda se nade neki pametan iza tipkovnice sa 65% body fata i cheesom u rukama sa komentarom "ali on trenira 10god"

 

Skupina klauna

 

Ali nego. Sto danas radite? Ja bio bolestan i dns se vracam u gym, nadam se da nisam izgubio puno snage. Odraditi cu vjerojatno prsa

 Dobro, to sve stoji, zapravo nitko ni ne smije reci da je na AASu, ali onda suti i gotovo. A ne uporno pricati da si natural ovo ono...

Samo daje krivu sliku mladim neupucenim pocetnicima...

 

Po meni je Mike O'tren kralj naturalaca

 

 

Vidi, to je biznis, naravno moras biti i genetski obdaren da bi na kraju izgledao dobro i skladno.. nitko ne kaze da su ti fitness bodeli na gomili kemije, vjerojatno nesto malo, ali to je iskoristavnje u svrhu marketinga... 

ako moze izgledati bolje na malo kemije, s time ce biti uspjesniji u poslu, vise zarade, zasto ne bi to uradio? I sam bih to uradio da sam u toj situaciji

ali nemoj mi onda tvrditi da si natural. ili suti ili

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 14:21 (exer1234).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
KIKI3ooo kaže...

Uf, šta me izmoria trening danas. Nije mi se dalo al sam na silu izgura do kraja. Idem ranije leć...

 

Fila, obavezno ga malo prije spavanja... sa dva prstića

 Kompić, moraš barem neki kardio ubacit, pa neću bit masan ko ti. Ti kao da se toviš za klanje, a ne da ideš u gym i treniraš, ali možda da pukneš koju kuru tih sterkača pa te recnu onda bi dobio koji lajk više na slikice u gaćama što stavljaš ovdje :)

stay strong kiki, i samo jako ili nikako kompa 

 

Što se tiče rasprave, bmk lagano ko je naturale ko nije, bitno da ja jesam i ne bih nikad prešao na tu tamnu stranu. Trening mi je uživancija i pomaže mi u riješavanju stresa, itd i ne bih nikad otišao toliko u to, kud košta tud su posljedice dugoročne.

Ljudi koji tvtrde da su natural su jadni, ali isti ti kao da ne znaju da mi obični no steroid maleni ljudi koji ne napredujemo jer to ne uzimamo znamo da su takve akne i ostali simptomi jasan pokazatelj da to nije od previše čokolade, ali nek se oni tješe da nitko ne kuži da uzimaju.

neka uzimaju nek se truju, valjda kad si razočaran jer ne napreduješ kao neki ovdje onda te to počne interesirat da dokažeš nekim hejterima da si veći i jači, a zapravo si jadniji ništa više.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 14:53 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
exer1234 kaže...
MARKOZD15 kaže...
exer1234 kaže...

Ne smiju? Da su normalni u glavi, ne bi spominjali uopce da li su natural ili ne, suti i dobro..... ali lagati ovoj jadnoj djeci nije ok

Pod tim ne smiju mislim da nebi smjeli radi sponzora, treba ipak obmaniti ljude da je to sve ultra cisti whey i brutalan C4 explosion preworkout 

 

I onda kad napise na opis slike natural, jedan idiot komentira da je na steroidima i onda se nade neki pametan iza tipkovnice sa 65% body fata i cheesom u rukama sa komentarom "ali on trenira 10god"

 

Skupina klauna

 

Ali nego. Sto danas radite? Ja bio bolestan i dns se vracam u gym, nadam se da nisam izgubio puno snage. Odraditi cu vjerojatno prsa

 Dobro, to sve stoji, zapravo nitko ni ne smije reci da je na AASu, ali onda suti i gotovo. A ne uporno pricati da si natural ovo ono...

Samo daje krivu sliku mladim neupucenim pocetnicima...

 

Po meni je Mike O'tren kralj naturalaca

 

 

Vidi, to je biznis, naravno moras biti i genetski obdaren da bi na kraju izgledao dobro i skladno.. nitko ne kaze da su ti fitness bodeli na gomili kemije, vjerojatno nesto malo, ali to je iskoristavnje u svrhu marketinga... 

ako moze izgledati bolje na malo kemije, s time ce biti uspjesniji u poslu, vise zarade, zasto ne bi to uradio? I sam bih to uradio da sam u toj situaciji

ali nemoj mi onda tvrditi da si natural. ili suti ili

 A gdje je problem ako netko za sebe tvrdi da je natural, ako npr ''ti'' ne možeš postići tu razinu izgleda kao taj koji tvrdi da je natural, zašto odma napad da nije?! Kad i vrapci na grani znaju da xy faktora na to utječe, pa i to potencionalno uzimanje ''nedozvoljeni sredstava. Pa samo genetika već može nekom uveliko pomoć oko definicije, a di je tek strogi dugogodišnji režim prehrane i treninga. 

 

 

Fila- vidim po tvojim komentarima da si ekstremno ljubomoran,  a bome i frustriran na one koji uzimaju ''nedozvoljena'' sredstva :)

Odi malo u gym da se riješeš tog stresa. :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 14:57 (kostolomac).
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
kostolomac kaže...

 

 

Fila- vidim po tvojim komentarima da si ekstremno ljubomoran,  a bome i frustriran na one koji uzimaju ''nedozvoljena'' sredstva :)

Odi malo u gym da se riješeš tog stresa. :)

 Po čemu si to zaključio? Pa znam ljude koji uzimaju i liče na kurac, jer ne treniraju, ne jedu, misle uzet ću i to je to.

Ljubomoran nisam, smatram da za količinu ulaganja vremena, hrane, sna i vježbe u svoje tijelo izgledam i bolje nego što bih trebao što imam sreće po genetici i to mi je ok. Ne patim od bigoreksije, jer da patim već bi palio kure bez jebem ti, ali ne treba mi to, jer sam rekreativac i amater, mjerim ruke i kurac unflexan i uživam u životu.

 

Niti ljubomoran niti frustiran, samo je smiješno kad pričaju, ja sam ti braco natural, a nije, to je recimo jadno, ali ne vidim zašto bih na to bio ljubomoran ili frustriran. Možeš se ili ne moraš slagati s mojim mišljenjem o tome,ali prozivati me ljubomornim nemoj pls.

 

Možeš eventualno izniejti svoje mišljenje o tome pa da ko ljudi prodiskutiramo bez nekakvih shema ko je što radi svog mišljenja.

kostolomac kaže...

 A gdje je problem ako netko za sebe tvrdi da je natural, ako npr ''ti'' ne možeš postići tu razinu izgleda kao taj koji tvrdi da je natural, zašto odma napad da nije?! Kad i vrapci na grani znaju da xy faktora na to utječe, pa i to potencionalno uzimanje ''nedozvoljeni sredstava. Pa samo genetika već može nekom uveliko pomoć oko definicije, a di je tek strogi dugogodišnji režim prehrane i treninga. 

 

 Više bih cijenio čovjeka koji kaže, da šikam steroide i rokam jako, ja bih mu prije stisnuo ruku nego ovom što glumi da ne uzima. Zašto ako uzimaš zašto te sramota toga? Zašto, pa neću te ja slati na doping test? 

Tko god toliko naglašava da je natural prije ili kasnije padne i svi ga izrugaju, a on se klasično izvlači forom, pa to je kamilica što su mi našli. Znači smijeh.

 

Nek uzima tko što hoće, ali budi ljudina i reci, šikam jako i jak sam, možeš i ti ako želiš. Ja ću reć kompa ne hvala, ali svaka čast, rokaš i to je to.

 

 

ova tri dečka, kapa dolje, evo primjera.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 15:14 (fila2208).
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Aj da se malo odmaknemo od toga, preporuka za neku teretanu u ZG, ako znate neku na Trnju(mislim na cijelo trnje, Vrbik-Sigečica), Orlando i Gyms4You su mi najbliže, ali tamo ću kad se malo dovedem u red. Sad mi treba nešto manje "IN" ako me razumijete.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice