Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 714.700
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ja sam glasao NE,ali iz razloga što on ne može igrati zajedno s CR-om,Baleom itd kad mora biti glavni.Tako da jedino ako oni odu onda Neymar može doći,a tad nebih imao ništa protiv

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...

 Volio bi da ovi koji su glasali za "NE" obrazlože svoje stavove - argumentima.

 

Reći ću (argumentirano) da je Neymar u top 3 igrača svijeta, no očito ga neki ne žele u Realu, bolji vam je Hazard? 

 Ajd recimo da je u top 5 napadača, ne treba baš pretjerivati. U svakom slučaju to je igrač koji bi i kvalitetom i marketinškom pozadinom sigurno bio od koristi Realu. Da ga se može dovesti recimo za pare koje je za njega dao PSG, isplatio bi se bez problema.

 

Ali glasao sam NE iz slijedećih razloga. Neymar je više manje kopija Ronalda. Simulator, tupan, nelojalan, umišljen, bahat. Upucat ću se ako ću i nakon odlaska Ronalda morati trpjeti nekog umišljenog lika koji svaki put kad akcija nije kreirana isključivo za njega, širi rukama, plaće, glumata. Non stop se prikazuje kao žrtva prilikom kontakta, smatra da je veći od kluba i onda te na kraju još ucijeni jer mu je netko drugi ponudio više para pa bi on sad htio otići, makar je prekjučer potpisao doživotni ugovor. Ma nabijem sve takve bisere. Pa ovaj Messi je zadnjih 10 godina 5 koplja iznad svakog igrača Barce pa ga praktički nikad ne vidiš da simulira, protestira jer svaka prokleta lopta nije išla baš njemu, non stop vuće suce za rukav itd. Svaka čast kvaliteti i imidžu, ali stvarno nemam snage za još jednog Ronalda. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Nije najjaca, ali najzanimljivija sigurno je. 

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...
matrix777 kaže...

 Volio bi da ovi koji su glasali za "NE" obrazlože svoje stavove - argumentima.

 

Reći ću (argumentirano) da je Neymar u top 3 igrača svijeta, no očito ga neki ne žele u Realu, bolji vam je Hazard? 

 Ajd recimo da je u top 5 napadača, ne treba baš pretjerivati. U svakom slučaju to je igrač koji bi i kvalitetom i marketinškom pozadinom sigurno bio od koristi Realu. Da ga se može dovesti recimo za pare koje je za njega dao PSG, isplatio bi se bez problema.

 

Ali glasao sam NE iz slijedećih razloga. Neymar je više manje kopija Ronalda. Simulator, tupan, nelojalan, umišljen, bahat. Upucat ću se ako ću i nakon odlaska Ronalda morati trpjeti nekog umišljenog lika koji svaki put kad akcija nije kreirana isključivo za njega, širi rukama, plaće, glumata. Non stop se prikazuje kao žrtva prilikom kontakta, smatra da je veći od kluba i onda te na kraju još ucijeni jer mu je netko drugi ponudio više para pa bi on sad htio otići, makar je prekjučer potpisao doživotni ugovor. Ma nabijem sve takve bisere. Pa ovaj Messi je zadnjih 10 godina 5 koplja iznad svakog igrača Barce pa ga praktički nikad ne vidiš da simulira, protestira jer svaka prokleta lopta nije išla baš njemu, non stop vuće suce za rukav itd. Svaka čast kvaliteti i imidžu, ali stvarno nemam snage za još jednog Ronalda. 

 Sve si dobro rekao i slažem se sa svime. Prvenstveno sam mislio na Neymara kao igrača, ništa više od toga, a namjerno sam izostavio njegovu narav upravo zato što malo tko ovdje će priznati da je Ronaldo takav kakvim si ga opisao, samo slušam da je Ronaldo najbolji, bolji od Messija, Boga vraga itd.. Dok svi potiho upravo dijele tvoje mišljenje ali teško je priznati naglas... Inače navijam za Barcu i ako pratiš njihovu temu, možeš vidjeti da sam uvijek objektivan.

 

Lijepo je čuti ovakav osvrt, pogotovo ono što si rekao u zadnjoj rečenici, to znači biti navijač koji voli gledati dobar i pošten nogomet i pružiti ruku protivniku, bez mržnje. 

 

Real prolaskom protiv PSG-a, "zaslužuje" Romu ili Sevillu u četvrfinalu. Nikad u povijesti nismo imali el clasico u finalu, bilo bi zgodno i to doživjeti, pa neka bolji pobjedi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 23:29 (matrix777).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Definiraj najjača? Najveći proračuni klubova, najtočnija dodavanja igrača, najviše publike, najveća tv prava i reklame, najmanje simuliranja igrača, najviše europskih naslova?

 

Imaš RM i Barcelonu, i u zadnje vrijeme ATM, a ostali 5-10 puta manje novaca. Kad im netko otme bod, to je čudo nad čudima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Deloitte_Football_Money_League#2016%E2%80%9317

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Definiraj najjača? Najveći proračuni klubova, najtočnija dodavanja igrača, najviše publike, najveća tv prava i reklame, najmanje simuliranja igrača, najviše europskih naslova?

 

Imaš RM i Barcelonu, i u zadnje vrijeme ATM, a ostali 5-10 puta manje novaca. Kad im netko otme bod, to je čudo nad čudima.

https://en.wikipedia.org/wiki/Deloitte_Football_Money_League#2016%E2%80%9317

 Koliko engleskih klubova je ostalo u LP proteklih godina?

 

Evo ti Manchester United, ispao od Seville koja ima vjerojatno cetvrtinu njihovog budzeta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 1:46 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ispao je i Dinamo od Dugog Sela :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Engl. Liga je najjača jer tamo svatko svakoga može pobjediti dok u La ligi Barca Real i Atletico vode glavnu riječ. NAravno i zbog onoga što je netko nabrojao transfer budget i slično. Uglavnom dijelim mišljenje sa malom nekolicinom da Ronaldu nije mjesto u Real Madridu jer kad vidim da čovjek svaki puta kad netko drugi zapuca na gol,a ne doda njemu loptu iako su 3 igrača na n jemu maše rukama,ljuti se ko dijete od 5 godina i ima one šugave izraze lica sere mi se. Neymar je igračina, ali ako bi netko trebao da dođe u Real po meni je to Mohamed Salah. Bale na lijevo krilo on na desno i u napadu netko umjesto Benzeme (bilo tko) jer panj u 60 utakmica ima 15 golova. Mali dybala bi isto bio dobar dodatak ekipi. Ronaldo jest puno napravio za klub ,ali njegovo ponašanje je odvratno.

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Stvar je što Ronalda može jedino zamjeniti Neymar, dakle igrač kalibra poput Ronalda. Ne vidim drugog sličnog igrača, odnosno specifičnog poput Ronalda. Neymar ima svoje ispade u PSG-u, imao je i u Barci, ali smatram u bitno manjem omjeru naspram Ronalda. Po meni je prgaviji Suarez od Neymara. Tako da bi vi sa Neymarom dobili puno bolju verziju Ronalda, i u igračkom smislu (gledajući današnjeg Ronalda i današnjeg Neymara), i u moralnom smislu. 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Neymara ne vidim u Realu dok je god CR7 tamo...

samo nek se on vrati natrag u Barcu i sve 5 

inace mi je lik brutalno antipatican tak da ga nebi volio vidjet nikad u Realu  

 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...

Stvar je što Ronalda može jedino zamjeniti Neymar, dakle igrač kalibra poput Ronalda. Ne vidim drugog sličnog igrača, odnosno specifičnog poput Ronalda. Neymar ima svoje ispade u PSG-u, imao je i u Barci, ali smatram u bitno manjem omjeru naspram Ronalda. Po meni je prgaviji Suarez od Neymara. Tako da bi vi sa Neymarom dobili puno bolju verziju Ronalda, i u igračkom smislu (gledajući današnjeg Ronalda i današnjeg Neymara), i u moralnom smislu. 

U mojem kutku promatranja, Neymar nije toliko prgav, lajav već već donekle, ali i veliki "Diver" tamo gdje nebi smio biti nikada, nikako! 

U slučaju da se Neymar baci u špicu umjesto Benzeme, ne vidim razloga opciji igranja zajedno?! 

Spike1983 kaže...

Neymara ne vidim u Realu dok je god CR7 tamo...

samo nek se on vrati natrag u Barcu i sve 5 

inace mi je lik brutalno antipatican tak da ga nebi volio vidjet nikad u Realu  

 

Vidite cijenjeni kolega, meni osobno nikada neće biti jasno zašto klub kao FC Liverpool uvijek prodaje kvalitetne igrače okolo, pa bio bilo koji klub tu u pitanju?! 

Prodaju Suareza i Coutinha, da bi uzeli jednog Milu Kitića , a u konkurenciji su za osvajanje Lige Prvaka, visoko stoje u Premiership-u i za iduću sezonu Lige Prvaka, i sasvim sam siguran da bi i FC Liverpool pobijedio onakav današnji PSG! 

U Real Madrid je uvijek čast doći, a utvaram si da će u slučaju dolaska Neymara u Real Madrid najviše profitirati ipak Neymar, pa onda Real Madrid, a Glavni problem je prije svega tu ZuZu. 

Dok tu ne dođe Mudonja koji zna posao i nema svoje protege ljubimce, budemo lomili sve i svakoga odreda, sa nesmiljenom lakoćom! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...

Stvar je što Ronalda može jedino zamjeniti Neymar, dakle igrač kalibra poput Ronalda. Ne vidim drugog sličnog igrača, odnosno specifičnog poput Ronalda. Neymar ima svoje ispade u PSG-u, imao je i u Barci, ali smatram u bitno manjem omjeru naspram Ronalda. Po meni je prgaviji Suarez od Neymara. Tako da bi vi sa Neymarom dobili puno bolju verziju Ronalda, i u igračkom smislu (gledajući današnjeg Ronalda i današnjeg Neymara), i u moralnom smislu. 

 Ma preživjeli bi mi bez problema i bez prave zamjene za Ronalda ako gledamo čisto igrački dio priče. Dybala, Asensio, Griezzman, Kane, Salah, Lewandowski... daleko od toga da se ne bi dala iskombinirati ekipa koja će napadački biti sposobna nadoknaditi ga kad ode.

 

A sad koliko je u moralnom smislu on bolji od Ronaldo isto je upitno. I dalje se vuku repovi nakon njegovog transfera u Barca (koliko je njegov otac muljao, a koliko sam Neymar tko zna), a i lik je svake godine ozlijeđen taman kad mu sestra slavi rođendan u Brazilu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Protiv koga bi htjeli vidjet Real u sljedecem krugu Lige prvaka?

 

(Nisam stavio Besiktas jer njihov prolazak je jako blizu nemoguceg)

 

Osobno ne zelim za sad gledat utakmicu protiv Bayerna i Citya. Roma i Sevilla bi nakako bili mozda najlaksi protivnici pa mozda ne bi bilo tako lose izvuci njih. 

Za one koji ne znaju, izvlačenje je u petak s početkom u 12 sati. Dok prve utakmice su na rasporedu 3. i 4. travnja.

1 Liverpool
2 Manchester City
1 Juventus
6 Roma
2 Sevilla
2 Bayern Munich
1 Chelsea/Barcelona
011000110010.
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nadam se Barca-City ogledu ove godine. Baš me zanima kako bi to ispalo.

 

Nama na papiru najbolje paše Roma od nabrojanih, ali ni Juve nije za baciti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
gamer88 kaže...
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Engl. Liga je najjača jer tamo svatko svakoga može pobjediti dok u La ligi Barca Real i Atletico vode glavnu riječ. NAravno i zbog onoga što je netko nabrojao transfer budget i slično. Uglavnom dijelim mišljenje sa malom nekolicinom da Ronaldu nije mjesto u Real Madridu jer kad vidim da čovjek svaki puta kad netko drugi zapuca na gol,a ne doda njemu loptu iako su 3 igrača na n jemu maše rukama,ljuti se ko dijete od 5 godina i ima one šugave izraze lica sere mi se. Neymar je igračina, ali ako bi netko trebao da dođe u Real po meni je to Mohamed Salah. Bale na lijevo krilo on na desno i u napadu netko umjesto Benzeme (bilo tko) jer panj u 60 utakmica ima 15 golova. Mali dybala bi isto bio dobar dodatak ekipi. Ronaldo jest puno napravio za klub ,ali njegovo ponašanje je odvratno.

 Nije, La liga je jača.

 

Ali, engleska liga je bolja jer je konkurencija veća pa je i zanimljivija

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ja bi da prije doveo Hazarda nego Neymara, neymar nije los igrac da se razumijemo, al nema mentalitet potreban da bude najbolji ili u prvih tri. Razmazen, mjenja misljenja kako vjetar puse, hazard mi se cini puno normalnijim igracem, jednostavno neymar mi se ne ukapa u tu pricu da bi mogao bit nekakav nosioc igre ili influent kao sta je ronaldo prije bio, i sad je al ne vise toliko. Neymar ima talent, al nema mentalitet, ronaldo nema toliki talent al je treningom stvorio sebe najvise i ima onaj potreban mentalitet da nikad ne odustaje, da uvijek tezi savrsenstvu i da bude najbolji i pobjednik. neymar je nesto slicno ronaldu i ronaldinhu, jednostavno rodio se s time, e sad da ima pravi mentalitet i da vjezba dodatno ili slicno kao ronaldo nebi mu bilo kraja, al mislim da je vec i sad kasno za to, al tko zna jos se sve to moze promjenit. Ronaldo je i sa 90 kila tako rec redao i igrao kao da ima 70 kila, to su vanseriski igraci koji se rode jednom u tko zna koliko godina

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ja sam priželjkivao Real - United i tamo Barca - City , da im pokažu šta su klubovi iz La lige ali pošto je united ispao onda nebi bilo loše Sevillu dobiti pošto je s njima utakmica uvijek dobra i puno golova

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
gamer88 kaže...
sstrmi kaže...

I onda kad netko kaže da je premier liga najjača.To je možda vrijedilo prije 6 godina pa nadalje,ali zadnjih 5 godina La Liga je vrh

 Engl. Liga je najjača jer tamo svatko svakoga može pobjediti dok u La ligi Barca Real i Atletico vode glavnu riječ. NAravno i zbog onoga što je netko nabrojao transfer budget i slično. Uglavnom dijelim mišljenje sa malom nekolicinom da Ronaldu nije mjesto u Real Madridu jer kad vidim da čovjek svaki puta kad netko drugi zapuca na gol,a ne doda njemu loptu iako su 3 igrača na n jemu maše rukama,ljuti se ko dijete od 5 godina i ima one šugave izraze lica sere mi se. Neymar je igračina, ali ako bi netko trebao da dođe u Real po meni je to Mohamed Salah. Bale na lijevo krilo on na desno i u napadu netko umjesto Benzeme (bilo tko) jer panj u 60 utakmica ima 15 golova. Mali dybala bi isto bio dobar dodatak ekipi. Ronaldo jest puno napravio za klub ,ali njegovo ponašanje je odvratno.

 Pratio sam igre West Hama dok je Bilic bio trener, jer mi je drag lik, zavrsili su 7 i 11 u dvije sezone sto ih je trenirao. Volim bilica, ali to je bila katastrofa od nogometa. Zapravo taj eng nogomet ako malo bolje pogledas tekme, zadnjih 20 minuta, sve ekipe i dan danas guraju lopte na bokove i ubacuju u 16 metara... Ono sto ima je trka i tempo, to im ne mozes oduzeti, ali nogomet je ipak nesto vise od toga...

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

 Zapravo taj eng nogomet ako malo bolje pogledas tekme, zadnjih 20 minuta, sve ekipe i dan danas guraju lopte na bokove i ubacuju u 16 metara... Ono sto ima je trka i tempo, to im ne mozes oduzeti, ali nogomet je ipak nesto vise od toga...

 Šta nije Real tako igrao cijeli prošlu sezonu. Koliko je ono Ramos zabio golova u zadnjim minutama na 'nasumce' ubačaje?

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...
Evil Access kaže...

 Zapravo taj eng nogomet ako malo bolje pogledas tekme, zadnjih 20 minuta, sve ekipe i dan danas guraju lopte na bokove i ubacuju u 16 metara... Ono sto ima je trka i tempo, to im ne mozes oduzeti, ali nogomet je ipak nesto vise od toga...

 Šta nije Real tako igrao cijeli prošlu sezonu. Koliko je ono Ramos zabio golova u zadnjim minutama na 'nasumce' ubačaje?

 Real igra na silu skoro uvijek, ali to je jedna ekipa, i neka ima jos 5 ekipa sto igraju tako,ali u eng svi igraju tako.

Eye In The Sky
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Pa nije baš istina. Evo gledam Barca - Chelsea. 'Englezi' igraju baš ne-engleski. Ovaj Willian je strašan igrač. I u prvoj je utakmici bio najbolji kod plavih.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

Pa nije baš istina. Evo gledam Barca - Chelsea. 'Englezi' igraju baš ne-engleski. Ovaj Willian je strašan igrač. I u prvoj je utakmici bio najbolji kod plavih.

 Ta ce oni igrat, Messi ih samara ko beba zvecku...

Eye In The Sky
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Još jedan klub iz najbolje lige ispao

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Real

Barca

Bayern

Juventus

Liverpool

City

Roma

Sevila

 

Bit ce dobrih tekmi, nadam se zdrijebu:

 

City - Barca

 

Bayern - Juventus

 

Sevila - Real

 

Roma - Liverpool

 

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ja bih volio vidjet Liverpool Bayern...kakva bi to tekma bila hehe.


Roma i Sevilla su slabe karike to je jasno. City svi zele izbjec.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Vjerovatno će Roma sve češće biti sudionik ovakvih završnica. Doveli su Sevillinog sportskog direktora Monchia za 5 milijuna dolara (?!) i grade novi stadion. Možda i Juveu uzmu koji naslov. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ja ne znam sto se svi loze na ovoga Hazarda, ali lik svaku utakmicu protiv jakih klubova zakaze.. Onaj mali Wilian je televizor u boji za njega i mislim da bi bilo pametnije da dovedu nejga nego Hazarda.. 

 

Dobro se Chelsea sinoc i drzao, imali su sanse ali nisu iskoristili, ipak je Barca za njih za 2 klase iznad.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kakve su ovo pizdarije?? 

kakti Arsenal nudi 60 milja € za Luku i radi rekonstrukciju Arsenala...

pa to bu se desilo nikad pa ni tad...

 

LINK

 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Ja bih volio vidjet Liverpool Bayern...kakva bi to tekma bila hehe.


Roma i Sevilla su slabe karike to je jasno. City svi zele izbjec.

Utvaram si da bi FC Liverpool potrgao i Bayern-a, i Romu, i Sevilla-u ali i Manchester City, makar mi nije jasna onda utakmica u Premiership-u gdje su izgubili onako bedasto od Manchester United-a, a United je kao što znamo, otplahutao iz Lige Prvaka !!!! 

Utvaram si i opet finale između FC Liverpool-a i Real Madrida ili Barcelone, vjerujem da bi to bilo finale 21 stoljeća, sasvim sigurno! 

Spike1983 kaže...

Kakve su ovo pizdarije?? 

kakti Arsenal nudi 60 milja € za Luku i radi rekonstrukciju Arsenala...

pa to bu se desilo nikad pa ni tad...

 

LINK

 

Meni se vidi ovo samo kao clickbait naslov, patka prije 1 travnja, čisto samo da se malo "zatalasa" obzirom je Venger jedina "prošlost" u Arsenalu. 

ATJ Lučko
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice