Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 714.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
gamer_101 kaže...
Slika sama govori

 Ali dirnuo je loptu samo jednom i zabio čisti tap-in, samo to zna. 

 

To ono što svaki Messi fan same sebi govori u ovom trenutku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2018 11:41 (Jack Sparrow).
6 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mozda nije najveci svih vremena...ali majstore igricu zvanu Liga Prvaka si definitivno prekuco...nema dalje 119 golova u ligi prvaka... 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Barcelonista kaže...

dobar naslov Marke: Cristiano Ronaldo finally gets long awaited overhead kick.

il sto bi se kod nas reklo: i čorava koka zrno ubode

 Pljeskali mu na golu navijači protivničke momčadi. To je vrh priznanja u nogometu. Kao nekad Ronaldinhu na Bernabéu. Ako to ne vidiš, to je čista zloća.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Jel se nogomet igra zbog dodira ili golova??

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ja nekuzim zasto danas nije stavio nekog od branica koji ce mjenjat ramosa protiv juvea? Ili ce opet kemijat sa casemirom iza, ili naco, valejo, nemam pojma ko ce igrat, samo taj koji bude, trebao je i danas, da malo uhvati "feel" protiv jace momcadi, a bome juve ce na bernabeu morat napast i ic na sve ili nista, tako da bi uzvrat mogao bit kaotican, ako slucajno primomo neki rani gol, ili nedo bog dva, al vjerujem da mozemo i moramo i mi zabit bar jedan, s obzirom da ce otvorit oni i krenit prema napred, makar i na kontre, al juve kao juve kako igra, prosao je tot vise na "zicer" nego na trenutno stanje njihovo i formu, al to sam vec i prije bio spominja. Na tot da smo dosli bilo bi ja mislim puno gadnije nego protiv juvea, dok sa man cit se cudim da je podbacio onako, al nikad se nezna i sa citijem.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kovačić igra!

Nije stavio Nacha jer je ozljeđen

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Znaci kog ce ubacit u vatru protiv juvea? casemira stavit iza ili vajela? ili je i vajelo ozljeđen? :D tko onda :D

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

nagazi protivnika u 16ercu i trazi penal. Klasicni Real Madrid.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Veli Vela da su i Nacho i Valejo ozlijeđeni. Ak se ne oporave Casemiro će igrat iza, a Kova vjerojatno DMC.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

I to malo puta sta je casemiro igrao iza uvijek je radio penal, tako da nece to bit bajno protiv juvea koji ce krenut all out attack

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Utakmica od kad navijam za Real

15.04.2004 - Real pobijedio 4:2,tad je HRT još prenosio utakmicu.Stari okorjeli barcelonaš gledao i navijao za Barcu,a Real na kraju pobijedio 4:2 golovima Zidana,Ronalda,Owena i Raula.

Jedini razlog zašto sam počeo navijati za Real je taj što je Real pobijedio,da nije tko zna za kog bi navijao (Imao sam tad 10 godina,tek početci pračenja nogometa na nekoj ozbiljnijoj razini)

Koliko dugo vi navijate za Real?

1 Manje od godinu
0 2-4
0 5-8
0 9-10
2 11-13
5 15+
3 20+
3 25+
0 30+
0 35+
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Za mene Real ManU 3-2. Još uvijek se sječam Redondove pete.
Life is great
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Nakon vecerasnjih polufinala nije pitanje moze li Real da osvoji ligu prvaka treci put za redom. Pitanje je moze li da ne osvoji?!

 

Ako osvoji, ova generacija Reala je najveca nogometna ekipa u povijesti ovog sporta, CR7 vjerovatno prvi nogometas u povijesti sa 6 zlatnih lopti i GOAT!!!

 

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Imam osjecaj da Salah uzima Ballon D Or.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nadam se je Zidane sinoć gledao tv 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Imam osjecaj da Salah uzima Ballon D Or.

Utvaram si da će još izvjesniji izbor biti ako bude igrao i finale Lige Prvaka ove godine ?! 

Makar, u tom slučaju bi vjerojatno bilo "presudno" da zabije makar u tom finalu, čak i ako ne osvoji Ligu?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Imam osjecaj da Salah uzima Ballon D Or.

 Onim Messijevskim golom od jučer je definitivno zakapario top 3. Popriličan problem mu je što njegova repka nema šanse za ozbiljniji rezultat u Rusiji, a L'pool će biti bez trofeja ako ne uzmu LP. Ako mu se tu poklope rezultati, jako je blizu. Već je i vrijeme da netko prekine ovu Ronaldo Messi dominaciju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Imam osjecaj da Salah uzima Ballon D Or.

 CR7 ili Neymar ako Brazil osvoji svjetsko.

Eye In The Sky
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ako osvojimo LP, ronaldo osvaja opet, ako bude nesto drugo, e onda se vec moze diskutirat.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Čisti gol nam poništi ona pomoćna baraba od suca. I onda se neko nađe začuđen zašto nema engleskih sudaca na Svjetskom prvenstvu. Sramota.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

How yes no.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Koja sprdačina,carvajal od metar i žilet čuva Mandžu na skoku

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Mirise na produzetke

12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Jel ovo zidane napravio klasicnog valverdea ili ih je juve actually nadigra?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Nakon vecerasnjih polufinala nije pitanje moze li Real da osvoji ligu prvaka treci put za redom. Pitanje je moze li da ne osvoji?!

 

Ako osvoji, ova generacija Reala je najveca nogometna ekipa u povijesti ovog sporta, CR7 vjerovatno prvi nogometas u povijesti sa 6 zlatnih lopti i GOAT!!!

 

 

-
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Real igra bez obrane, Carvajal čuva Mandžu na skoku kod dva gola, treći golman sjebe. Real promašio dosta toga, bilo bi čudno da bar jedan ne zabiju ali kak utakmica odmiče sve više mislim da će ih Juve dokrajčit, pogotovo ako ode u produžetke.
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
The Unforgiven kaže...
Evil Access kaže...

Nakon vecerasnjih polufinala nije pitanje moze li Real da osvoji ligu prvaka treci put za redom. Pitanje je moze li da ne osvoji?!

 

Ako osvoji, ova generacija Reala je najveca nogometna ekipa u povijesti ovog sporta, CR7 vjerovatno prvi nogometas u povijesti sa 6 zlatnih lopti i GOAT!!!

 

 

 

 

TKO SE ZADNJI SMIJE...!!!

 

CR7 GOAT!!!

Eye In The Sky
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dc hejter
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sami su si krivi,onakav naivan penal napraviti ali opet Vasquez je bio sam pa je vjernojatnost velika za gol bila

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Prejadno, iako sam navijač reala 20 godina. Opet ću prestat gledat do kraja tu lopovsku ligu prvaka
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice