Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 713.304
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ja sam vise putao rekao i ponovit cu, netreba nam nikakav neymar, 

đabe njemu sva "magija" i sve kad je epilepticni padavicar da poslje nogometne karijere moze slobodno nastavit u glumackim vodama. Netreba nam takav igrac. Nek se ugleda na brazilskog ronalda, lomili su ga, vukli, al isao je dalje dok fizicki vise nije mogao od faula, a ne ovaj, pogodi ga komarac u letu, previja se.

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Gadi mi se taj Neymar, može Real i bez njega, nije baš toliko dobar. Samo bi donio razdor u svlačionici, a to im ne treba. To njegovo simuliranje, ovaj ga nagazi malo i trese se ko da ga prži 220 volti je nešto najodvratnije kaj sam vidio. Bolje bi bilo Realu da se počne interesirat za Mbappea.

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Neymar i Rebic!!! LETS GOOO!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Mbappe hm ?! 

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 14:37 (hrvooje).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Demantirali na svojoj stranici da nisu poslali ponudu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Real je poceo javno demantirat glasine, sad neznam dal je razlog zato jer stvarno je to tako kako govore, ili su nakon komedije izmedju at madrida i barce oko grizmana odlucili sve vaznije demantirat da ih se poslje ne ganja da su bili u dealovima sa igracima bez pristanka ili znanja njihovih klubova, sta je protiv pravila iako to je pravilo samo na papiru jer u vecinu slucajeva tako vecina dealova i pada, po skrivecki i tako to.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Neymar i Rebic!!! LETS GOOO!!!

 Vjerujem da će Rebić put Munchena, ako će Kovač inzistirat. A nakon toga, nebo je granica.

Only real programmers collect their own garbage.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 7:03 (hrvooje).
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ovo sa Ronaldom u Torino u zamjenu za Dybalu i 100-120 miliona eura je posao stoljeca. 

Jos ako uzmu Mbappea, ufff.. stvarno bi napravili posao :)

 

ja bi se rjesio i panja Benzeme.

 

napad bi mi bio Hazard lijevo, Dybala naprijed i desno Mbappe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 9:39 (C3c1l).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Je sigurno će dobit Dybalu i 100 mil za Ronalda hahaha
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Je sigurno će dobit Dybalu i 100 mil za Ronalda hahaha

 

tako pisu talijani, ali moguce je da si ti bolje informiran od tuttosporta 

 

#panju

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ajd malo logike, za igrača koji je u 34-oj će da ti 100 mil i još Dybalu koji je skoro pa u najboljim godinama. Tebi to zvuči normalno?

Da je tak, mislim da bi to real odavno prihvatio, ma da im nude 50 i Dybalu ne da bi trebali nego bi morali prihvatit.
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ima logike, Ronaldo vrijedi kao investicija, samo njegovo ime vrijedi 100m.

Jel ti znas kad je Real otplatio njegov transfer iz ManUtd i kako ga je otplatio?

 

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

100 milijuna i Dybala 

 

Svi ozbiljni izvori pisu samo 100 milijuna i nitko ne spominje nikakvog Dybalu (koji je btw prenapuhan kao sto je bio i Pogba), to si ti #panju nesto krivo shvatio.

 

Iako je trenutno najbolji igrac svijeta i vlasnik Zlatne lopte, treba ga prodati jer je glup u glavi, pa nek brani tu titulu uz pomoc Bentacura, Cana, Matuidia i Pjanica 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 12:24 (ks95hr).
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

100 milijuna i Dybala 

 

Svi ozbiljni izvori pisu samo 100 milijuna i nitko ne spominje nikakvog Dybalu (koji je btw prenapuhan kao sto je bio i Pogba), to si ti #panju nesto krivo shvatio.

 

Iako je trenutno najbolji igrac svijeta i vlasnik Zlatne lopte, treba ga prodati jer je glup u glavi, pa nek brani tu titulu uz pomoc Bentacura, Cana, Matuidia i Pjanica 

evo ga, javio se iskusni mladic rođen 95te.

nek si ti meni objasnio.

#idiposibice

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

pa za dybalu bi real juventusu trebao dat ronalda i još jedno 20-30milja ako ne i više

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Del_Boy97 kaže...

pa za dybalu bi real juventusu trebao dat ronalda i još jedno 20-30milja ako ne i više

 Ma i zadnja 3 pehara LP za svaki slučaj 

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ma nek ode kikica u juve, boli ga đoko, 30 milja godisnje bu dobio, jbg i dalje manje nego sto messi i nejmar imaju al kad Perez neda i smatra da ne zasluzuje vise s obzirom na postignuto OK i pravo ima da se pokupi (ako moze), lik je 3 LP zaredom osvojio, sam je gurao Portugal na SP sa odlicnim partijama, ispo covjek na terenu i nakon poraza pruzio ljudima ruku i pozdravio se sa svima, pa cak i cavanija ispratio van sa terena   a ne ko ono smece stakorsko od mesija, nikad mi nije bio simpatican a pogotovo ne nakon tekme sa našima 

 

ak i ode, kiki ak citas bug forum, sretno ti bilo   

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ovo sa ronaldom u juve mi nema nikakve logike, nije to still lige koji bi mu odgovarao, sve postavljene obrane i igra se ziheraski vecinom, dobro danas vise ne toliko, al opet talijanski mentalitet, radje da ode u njemacku, otvoreniji i brzi nogomet, ili u premijer, ako vec stvarno zeli otic, al njemu najvise odgovara spanjolski stil igranja. Nekako nevjerujem da bi juve dao tolike novce za takvog igraca u takvim godinama, iako vjerujem da bi zaradili dosta i na njemu, al opet. Sa juveom bi osvajao on talijansku ligu, al dal bi ih on povuko kroz ligu prvaka dokraja, sumljam.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

ko je Álvaro Odriozola? neki iz sociedada valjda...40 milja su dali za njega a ja nemam pojma tko je to haha :D

Origin ID: ReaLazio
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.

Propast ce ko Illaramendi, Canales, Ceballos itd...puno para i na kraju se pogube jer premalo igraju

10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Lopetegui gaje uveo u reprezentaciju, sad ga je doveo u Real, znači da momak vrijedi nešto a i očito je da Perez nije imal prste u tom transferu 

tito vampir! Bog I Hrvati!
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Lik je RB, nadam se da vrijedi. E sad, koliko nam je baš trebao igrač od 40m na toj poziciji, dalo bi se raspravljati.

 

Pretpostavljam da je ovo prvi korak prema "španjolizaciji" momčadi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Kad ce on stic igrat pored carvajala koji je prvi? i koji je isto mlad.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Kad ce on stic igrat pored carvajala koji je prvi? i koji je isto mlad.

 A eto, vidjet ćemo. Carvajal je imao dosta lošu godinu, a Hakimiju se baš ne vjeruje. Nacho je isto tu. Tko zna, možda planira drastično mijenjati sustav igre. Znat će se više nakon SP-a, 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Real se oglasio da su pristali prodati Ronalda u Juve.

 

Što reći, normalno da će izdominirat Italiju kao što je već dokazao klasu u Španjolskoj i Engleskoj ali i na reprezentativnoj sceni osvojivši EP.

Hvala Cristiano. Najveći ikada, poslije Maradone i Pelea.

tito vampir! Bog I Hrvati!
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Ode Ronaldo, konacnno!!! Nije los igrac, ali smo vidjeli sada na SP koliko je ogranicen, Real je njemu da puno vise nego on Realu. Nece nedostajati!

 

 

HALA MADRID!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
LeskiRM kaže...

Real se oglasio da su pristali prodati Ronalda u Juve.

 

Što reći, normalno da će izdominirat Italiju kao što je već dokazao klasu u Španjolskoj i Engleskoj ali i na reprezentativnoj sceni osvojivši EP.

Hvala Cristiano. Najveći ikada, poslije Maradone i Pelea.

 

Ma kakva dominacija, ostario je on.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mixed feelings, ali mislim da je ipak pametna odluka.

Trebalo bi i novom treneru bit lakše posložiti stvari kako želi. Očekujem barem 2-3 pojačanja, trebat će nadomjestiti taj broj golova.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Real Madrid C.F.

Igrati će CR7 još sigurno dvije godine na visokom nivou u Juventusu. Postao je prevelik uteg Realu sa svojim prohtjevima za povećanje plaće. Juventus će marketinški sigurno zaraditi jako puno od ovog transfera i ovo je pametan potez za njih.

7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

''Godine koje sam proveo u Realu i u gradu Madridu bile su prekrasne i osjećam ogromnu zahvalnost na ljubavi koju sam svakodnevno dobivao. Ipak, došlo je vrijeme da napravim zaokret u životu i zato sam tražio od kluba da prihvati činjenicu da želim otići. Žao mi je, ali to je tako i molim navijače da shvate moju odluku. Bilo je to devet prekrasnih godina, ali došlo je vrijeme za rastanak. Bilo je teško, u Realu sam uživao u nogometu, imao sam fantastične suigrače i prijatelje s kojima sam dijelio svlačionicu. S Realom smo osvojili tri Lige prvaka u nizu, četiri u pet godina. Igrajući za Real napredovao sam i na individualnoj razini. Noseći dres ovog posebnog kluba osvojio sam četiri Zlatne lopte i tri Zlatne kopačke.

Real je osvojio moje srce i srce moje obitelji i zbog toga se moram zahvaliti svima: cijelom klubu, predsjedniku, direktorima, trenerima, suigračima, svim članovima, liječnicima, svim tim nevjerojatnim radnicima koji neumorno rade kako bi Real bio to što je.

Tijekom ovih devet čudesnih godina imao sam sreću da igram s fantastičnim igračima. Želim se ovim putem nakloniti svima njima. Odlazim, ali ovaj dres, ovaj grb i Santiago Bernabeu zauvijek će biti dio mene neovisno o tome gdje se nalazim. Hvala vam svima i kao što sam rekao na našem stadionu prije devet godina: ''Hala Madrid.''

 

CR7 oprostaj od Reala.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice