Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 713.663
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...

Službeno više ne navijam za Juve.

Katastrofa...

Nek se kolektivno samoubiju.

 

 

 

Šta će oni sad jadni kad ti ne navijaš za njih ?

Zašto ?

Obrnut će lovu na njegovom imenu i tjt.

Neće on duže od jedne sezone igrat u juveu, nakon ove epizode ode po pare preko bare.

33 godine su na leđima, osvojio sve što je moguće osvojit, teško je pronać motiv za dalje, a motiv mu je možda da proba sa nekim drugim klubom, ja ga razumijem.

7 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ma, sve mi je to jasno, ali mi je žao da si tak olako uništavaju renome kluba.

Sad slobodno mogu i klub preimenovat u FC Blue Oyster.

Katastrofa...

 

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Koji to renome? Renome talijanskog lopova i kante za napucavanje u finalima europkih natjecanja.

tito vampir! Bog I Hrvati!
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...

Ma, sve mi je to jasno, ali mi je žao da si tak olako uništavaju renome kluba.

Sad slobodno mogu i klub preimenovat u FC Blue Oyster.

Katastrofa...

 

 

 

 

Zašto je to po tebi uništavanje renomea kluba ? Nije mi jasno tvoje razmišljanje. Ovo može samo bit level više za klub.

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...

Ma, sve mi je to jasno, ali mi je žao da si tak olako uništavaju renome kluba.

Sad slobodno mogu i klub preimenovat u FC Blue Oyster.

Katastrofa...

 

 

 

 kako su oni sebi "uništili" renome kluba?! 

Tako da su doveli jednoga od najboljih igrača u povijesti?! Nije ni prvi igrač kojeg su doveli za velike novce, Higuain je također jedan od njih.

Ovo je veliki plus i za Juve i za Ronalda. Juve će imati financijsku korist, a vrlo vjerojatno će Ronaldo i u Juveu zabijati s obzirom da je Seria A lakša liga i više odgovara Ronaldu trenutno. 

Juventus je veliki klub koji će osvojiti Seriu A i naredne sezone, a i natjecati se za titulu lige prvaka, samo što će sada biti jači(makar neki ne željeli ovo priznati).

Ronaldo dobiva nove izazove i niže titule i svi zadovoljni.

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
7 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kao prvo, zakaj svi glorificirate tog Ronalda?

U najboljem slučaju prosječan igrač, ni blizu najboljima ikad.

 

Kao drugo, renome o kojem pričam - juve je uvijek bio organiziran klub u kojem se igrao ozbiljan nogomet, a sad budu išli razjebat koncepciju igre samo da tu tetkicu ubace i da svi igraju za njega, a on trčkara naprijed i nikad se ne vraća na svoju polovicu.

A svi dobri igrači budu otišli iz kluba prvom prilikom kad vide na kaj to liči.

 

Nazabijao se golova ne bude, premda se općenito slažem da je serie a puno slabija nego ikad prije, jer samo juve i napoli igraju kak spada, ostali su sprdnja.

 

A da ne pričam o njegovom karakteru i ponašanju na terenu; juve si prije ne bi dopustio da takvi debili igraju, ali očito je danas PR važniji od nogometa...

Očito jedino na to i računaju, ali su si ovim potez već sad uništili sezonu - i prije nego je počela, a samo se budu ogadili pravim navijačima.

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ronaldo se ne vraća nazad? Nisi puno gledao RM? Jedno je sigurno, ne prešeta 6-7 km kao neke 'koze'.

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Real Madrid C.F.

Real nakon dužeg vremena nema pravog superstara. Moraju nekog dovest. Mislim da je Mbape naš. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ronaldo možda je tetkica, možda nije najbolji igrač ikad, ali je je jedan od najboljih golgetera ikad i amen. To kaj se Pele javlja koji je proveo cijeli život u Brazilu, teško da se može usporedit s Ronaldom, čovjek je nos za gol, a zadnje dvije sezone je mogao još pun k toga zabit, ali očito godine i forma rade svoje.

I jedini igrač koji može zamijenit Kristinu je Harry Kane, gol igrač koji trpa i trpa.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

 

Only real programmers collect their own garbage.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...

Kao prvo, zakaj svi glorificirate tog Ronalda?

U najboljem slučaju prosječan igrač, ni blizu najboljima ikad.

 

Kao drugo, renome o kojem pričam - juve je uvijek bio organiziran klub u kojem se igrao ozbiljan nogomet, a sad budu išli razjebat koncepciju igre samo da tu tetkicu ubace i da svi igraju za njega, a on trčkara naprijed i nikad se ne vraća na svoju polovicu.

A svi dobri igrači budu otišli iz kluba prvom prilikom kad vide na kaj to liči.

 

Nazabijao se golova ne bude, premda se općenito slažem da je serie a puno slabija nego ikad prije, jer samo juve i napoli igraju kak spada, ostali su sprdnja.

 

A da ne pričam o njegovom karakteru i ponašanju na terenu; juve si prije ne bi dopustio da takvi debili igraju, ali očito je danas PR važniji od nogometa...

Očito jedino na to i računaju, ali su si ovim potez već sad uništili sezonu - i prije nego je počela, a samo se budu ogadili pravim navijačima.

 

 

Prosjecan igrac? Odi ubij se molim te, ovo stvarno moze idiot izvaliti, a to je uvreda za idiota

 

Ne volim ni ja Ronalda i njegov stil igre ali daj prizemlji se

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sa Hazardom je sve dogovoreno, jos cekamo sada Mbappea.

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
C3c1l kaže...

Sa Hazardom je sve dogovoreno, jos cekamo sada Mbappea.

Kolko love?

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
C3c1l kaže...

Sa Hazardom je sve dogovoreno, jos cekamo sada Mbappea.

???????

ATJ Lučko
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Očito ima provjerene informacije isto kak je i juve dao dybalu i 105 mil za ronalda :D
11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Koje sve retardacije necu procitat ode, prosječan igrač koji zabija 40 golova po sezoni godinama već, pobić će ostali igrači kad vide na šta liči. Nemoze igrat sa talijanima jer se tamo igra obrana. Majke ti isusove sta ljudi nece puknit i ostat zivi.

 

Dokaza se u najjacoj ligi svita kad je bija jos balav i zelen, dosa je u najveci klub na svitu i poosvaja se timske i individualne nagrade koje se mogu osvojit. Za razliku od Messia on je omiljeni lik u klubu, suigrači ga vole i lik za razliku od nekih ''svemiraca'' trenira, trudi se i radi na sebi. Inače sam po sebi je fizički monstrum tako da sumnjan da ce mu bit problem nadskakat talijanske bedeme. 

 

Inače amo se vratit par godina u nazad kad nije igra čistu špicu nego iz špice pa pogledat jel trči ili ne trči. 

Not funny dude
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Nije spomenuta lova, samo da je potpisan predugovor i da mu je zao sto nece moci surađivati sa zidanom.

Zelio sam linkat sa twittera ali vise nema tog twitta.

 

 edit:

 

da, isti onaj lik koji je prije 20 dana napisao da Kiki ide u Juve za 100+dybala

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 10:14 (C3c1l).
7 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TKScump kaže...

Koje sve retardacije necu procitat ode, prosječan igrač koji zabija 40 golova po sezoni godinama već, pobić će ostali igrači kad vide na šta liči. Nemoze igrat sa talijanima jer se tamo igra obrana. Majke ti isusove sta ljudi nece puknit i ostat zivi.

 

Dokaza se u najjacoj ligi svita kad je bija jos balav i zelen, dosa je u najveci klub na svitu i poosvaja se timske i individualne nagrade koje se mogu osvojit. Za razliku od Messia on je omiljeni lik u klubu, suigrači ga vole i lik za razliku od nekih ''svemiraca'' trenira, trudi se i radi na sebi. Inače sam po sebi je fizički monstrum tako da sumnjan da ce mu bit problem nadskakat talijanske bedeme. 

 

Inače amo se vratit par godina u nazad kad nije igra čistu špicu nego iz špice pa pogledat jel trči ili ne trči. 

 A gle, ako ga negdje mogu spustiti na zemlju to je u talijanskom klubu, ako mu ne dozvole da ucjenjuje cijeli klub.

Ali juveova uprava već dugo nema apsolutistički stav, i ne čini mi se da to bude dobro završilo.

Pravi klub se nikad ne može vrtiti oko jednog igrača.

 

A ovaj dio o 40 golova po sezoni; pogledaj si malo statistike, i u svakoj ligi najbolji strijelac ima prek 30 golova u svim natjecanjima skupa, zar to znači da su to sve najbolji igrači ikad?

Nekak ih puno ima...

 

Realno, Modrić je po meni općenito gledajući daleko više zaslužio da bude proglašen za jednog od najboljih ikad na svojoj poziciji, jer to stvarno i je, a kad usporediš ronalda s najboljima na njegovoj poziciji više ne izgleda baš tak dobar, zar ne?

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 10:55 (fer-de-lance).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

U Serie A je Luca Toni zabio 20 golova s punih 36 godina i 22 gola s 37 godina, i to kao napadač Verone. Ide CR preko 30.

 

Steta samo sto je otisao u taj luzerski klub pa vise necu gledati njegove majstorije.

9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Sretno CR7 u Juventusu! I hvala mu na svemu sta je napravio za RM! Velika igracina, koliko god imao los ego, ne u svemu! Ali da netko napise da je prosjecan, LOL, ili je taj ljubomoran, zavidan, zao, da ne nabrajam, pa da ne vidi sta je ocito!

Klub i navijaci trebaju mu biti zahvalni i jesu, jer je puno dao za RM, isto kao i RM njemu! To stoj, np! Zato neka mu je sa srecom!

I meni se CR7 ne svidja u svemu, pogotovo njegova tastina, ego, ali da ga pljujem jer meni osobno nesto smeta, pa to je moj problem, ja to trebam rijesiti sam sa sobom! Jer 100 ljudi 100 cudi, dok daje golove onda je igracina, a kada nesto zabrlja onda je prosjecan! LOL!

Za mene je odlican nogometas, dobar covjek, i neka mu je sa srecom! Jos se nije rodio ko je svima ugodijo!😉✌️



Odmori se u Istini! :))
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

U Serie A je Luca Toni zabio 20 golova s punih 36 godina i 22 gola s 37 godina, i to kao napadač Verone. Ide CR preko 30.

 

Steta samo sto je otisao u taj luzerski klub pa vise necu gledati njegove majstorije.

 Toni je tip igrača koji paše u ligu. 

 

Ronaldo obično treba prostora da bi iskoristio svoju brzinu. A u toj ligi velika večina klubova se brani sa 9 igrač oko 16 metara i rijetko kad im možeš pokrenuti neku kontru jer te ekipe same igraju na kontre. Možda neće zabiti 40 golova po sezoni, ali 20 bi mogao utrpati.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...

 A gle, ako ga negdje mogu spustiti na zemlju to je u talijanskom klubu, ako mu ne dozvole da ucjenjuje cijeli klub.

Ali juveova uprava već dugo nema apsolutistički stav, i ne čini mi se da to bude dobro završilo.

Pravi klub se nikad ne može vrtiti oko jednog igrača.

 

A ovaj dio o 40 golova po sezoni; pogledaj si malo statistike, i u svakoj ligi najbolji strijelac ima prek 30 golova u svim natjecanjima skupa, zar to znači da su to sve najbolji igrači ikad?

Nekak ih puno ima...

 

Realno, Modrić je po meni općenito gledajući daleko više zaslužio da bude proglašen za jednog od najboljih ikad na svojoj poziciji, jer to stvarno i je, a kad usporediš ronalda s najboljima na njegovoj poziciji više ne izgleda baš tak dobar, zar ne?

 

 

 

To je ocito tvoje misljenje, koje nema veze sa logikom. Bas me zanima jeli treneri i igraci misle da je Ronaldo prosjecan igrac kao strucnjak sa bug foruma

11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
fer-de-lance kaže...
TKScump kaže...

Koje sve retardacije necu procitat ode, prosječan igrač koji zabija 40 golova po sezoni godinama već, pobić će ostali igrači kad vide na šta liči. Nemoze igrat sa talijanima jer se tamo igra obrana. Majke ti isusove sta ljudi nece puknit i ostat zivi.

 

Dokaza se u najjacoj ligi svita kad je bija jos balav i zelen, dosa je u najveci klub na svitu i poosvaja se timske i individualne nagrade koje se mogu osvojit. Za razliku od Messia on je omiljeni lik u klubu, suigrači ga vole i lik za razliku od nekih ''svemiraca'' trenira, trudi se i radi na sebi. Inače sam po sebi je fizički monstrum tako da sumnjan da ce mu bit problem nadskakat talijanske bedeme. 

 

Inače amo se vratit par godina u nazad kad nije igra čistu špicu nego iz špice pa pogledat jel trči ili ne trči. 

 A gle, ako ga negdje mogu spustiti na zemlju to je u talijanskom klubu, ako mu ne dozvole da ucjenjuje cijeli klub.

Ali juveova uprava već dugo nema apsolutistički stav, i ne čini mi se da to bude dobro završilo.

Pravi klub se nikad ne može vrtiti oko jednog igrača.

 

A ovaj dio o 40 golova po sezoni; pogledaj si malo statistike, i u svakoj ligi najbolji strijelac ima prek 30 golova u svim natjecanjima skupa, zar to znači da su to sve najbolji igrači ikad?

Nekak ih puno ima...

 

Realno, Modrić je po meni općenito gledajući daleko više zaslužio da bude proglašen za jednog od najboljih ikad na svojoj poziciji, jer to stvarno i je, a kad usporediš ronalda s najboljima na njegovoj poziciji više ne izgleda baš tak dobar, zar ne?

 

 

 

 Ne postoji najbolji ikad, nit će ikad postojat jer sport nije isti ko šta bija prije 10 a kamoli prije 50 godina. priče da je Pele najbolji ikad su gluposti jer je u to vrime normalan rezulatat bija 6-5. Da je najbolji igrač svoje ere to sigurno jest uz Messia i to mu niko ne moze uzet. 

 

Modrica ja izuzetno cjenin, jos vise nakon ovog SPa al nije igrač prevage nije igrač koji moze bljesnit i okrenit utakmicu nekin šuton sa 30 metara ili istrčat kontru. 

 

Evo bacija san oko zadnjih 10 godina s najboljima na njegovoj poziciji i izgleda jos impresivnije jer je uz Messija jedina konstanta koja drzi taj prosjek

Not funny dude
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Totalna raspodaja u PSG-u. Pastore u Romu. Roma sa novim sportkim direktorom Moncijem slaže dobru ekipu. Prvo Ćorić, sad Pastore :)

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

Oni imau rasprodaju radi finacijskog fair playa. Rekli su da je sve na prodaju osim Neymara i nekog tam frnacuza što trčkara naprijed.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Dobru momčad i kupe Ćorića koji ni u dinamu nije igrao. Nagrijat će se klupe ko i Rog i Halilović. Šteta, jer sva trojica imaju potencijala.
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nakon onakve sezone u RM i toliko utakmica u sezoni. Moram reći, jebeno ....

 

Only real programmers collect their own garbage.
7 godina
offline
Real Madrid C.F.

Hvala Bogu pa ništa od Neymara od Realu. Da je on u Realu iskreno ne znam kako bih mogao gledati utakmice

 

Izvor: RM - Official Announcement, Neymar

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Zasad ne govore za hazarda nista niti ga "rulaju out" sta je dobro, znaci da se nesto kuha, dok neymar ocito ne dolazi, isto dobro za mene, netreba nam takav igrac, nek se nastavi bacat u PSGU

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bas me zanima iduce pojacanje Reala, samo se nadam da nece bacat novce kao Barca, oni pored novih messija iz la masije bacaju tolike novce a imaju svjetske igrace pred nosom. pljuc. :D

tito vampir! Bog I Hrvati!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice