Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 713.383
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
toma20 kaže...

Jedino sta je mene pocelo zivcirati u zadnje vrijeme je Navas, amaterske greske radi

 Čovjek obrani Riberyju sve i onda mu se predbacuje jedna greška. Kao i likovi Lovrenu sinoć. Ljudi jednostavno ne znaju gledati nogomet.

 

A Zidane me iznenadio novim potezima, znači da uči. Ozlijedio mu se branič, a on uvodi napadača. Modrić ofenzivno. To su neke nove stvari. Kao i Benzena na klupi. Čovjek još nije ispao u CL :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Jedino mi nije jasan potez vaskeza stavit na desnog beka, a ribery je cijelu utakmicu na toj strani radio dar mar. Velik rizik je to bio po meni.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Jedino mi nije jasan potez vaskeza stavit na desnog beka, a ribery je cijelu utakmicu na toj strani radio dar mar. Velik rizik je to bio po meni.

 Rizik se na kraju isplatio..

Iskreno Bayer nema kvalitete neke da prodje Real Madrid. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

U uzvratu ovog puta biti oprezan

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

jel mi se to cini il opet danas nema prijenosa tekme sa Leganesom? 

 

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Spike1983 kaže...

jel mi se to cini il opet danas nema prijenosa tekme sa Leganesom? 

 

 Ma bilo je na prokletom SK HD kanalu. Ja osobno njemu nemam pristup jer mi propusnost nije dovoljna za Full HD sadržaj. Jbt, plaćaš za 5 ili 6 SK kanala i opet ne možeš gledati ono što želiš. Ko da tražiš prijenost treće ženske softball lige iz Kazahstana. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ajmo neki kvaliteta link za live stream večeras..

Zadar živi vječno!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Ja ću na analognu bhtv, al vrijedi radi Topalbečirevića :) Djeca nisu vidjela analognu televiziju, pa pitaju 'tata, jel kod njih pada snijeg?'

Only real programmers collect their own garbage.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Stvarno ce nam Hakimi igrat na desnom beku? Moglo bi bit svega.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Onima koji imaju maxtv tekma je na Areni 3, uvodna emisija standard krece u 20h sa dragom nam Milom  

nadam se da se citamo nakon tekme sa dobrim vijestima  

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Kova u prvom

 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Izostavljanje Casemira i Nacha mi baš i nisu najlogičniji potezi. Vidjet ćemo kako će izgledati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Izostavljanje Casemira i Nacha mi baš i nisu najlogičniji potezi. Vidjet ćemo kako će izgledati.

Nisam uočio dali su rezerve, no predmnjevam da bi mogli ući kasnije ako bude ustrebalo 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

Golman Bayerna se malo pogubio, htio primit u ruke a onda se sjetio da mu je dodao vlastito igrac.

To je to. Krece kmecanje o sreci i sucima. :D

tito vampir! Bog I Hrvati!
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Kad poželite da mu izgovorite ime, ustanete, duboko uzdahnete, pa izgovorite: REAL

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

6 MINUTA NADOKNADE?!?!?!? 6 MINUTA!!! UEFA je radila sve da izbaci Real, ali jedan je KRALJEVSKI KLUB REAL MADRID!!! HVALA MADRID!!! 

Eye In The Sky
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sudac je mogo i koji faul svirat

Life is great
14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

6 MINUTA NADOKNADE?!?!?!? 6 MINUTA!!! UEFA je radila sve da izbaci Real, ali jedan je KRALJEVSKI KLUB REAL MADRID!!! HVALA MADRID!!! 

 lol budi realan valjali su se po terenu za 10min nadoknade ..uostalom gubite od liverpool-a u finalu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 22:45 (loky4i4).
11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Bajern je pokraden za dva penala.

Ali bez obzira čestitke Realu :)

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

ajde da čujem ko će sada kazati da Navas nevalja ,lik je golman ipo za mene ,svaki golman grješi ,ali Navas puno puta spašava Real i ne želim čuti nikakve priče o novom vrataru .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

uff kakva tekma zadnjih 15 min ostavo bez zivaca haha,Navas igrac utakmice spasio 2-3 cista gola

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

6 MINUTA NADOKNADE?!?!?!? 6 MINUTA!!! UEFA je radila sve da izbaci Real, ali jedan je KRALJEVSKI KLUB REAL MADRID!!! HVALA MADRID!!! 

 daj nemoj srat. jedno je navijat za neki klub a drugo je bit smrad i pravit se da neidis pravo stanje stvari.

 

ja sam navijao za real ali su nezasluzeno prosli i pogurani su od strane sudaca.

 

ne seri u budi objektivan...

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Jel te imalo sram ?

 

Ruka Marcela nista?

 

Sramota za nogomet

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Real Madrid C.F.

3puta zaredom u finalu. 4 finala u 5 godina. 3 klempa u vitrini, jos jedan pred vratima. I nade se jedan nogometni analfabet i klaun koji kaze  da je to samo sreca. Otpisu ih odma u osmini finala protiv PSG-a jer slabo igraju u prvenstvu, ovi znalacki i na  iskustvo i pobjednicki mentalitet doguraju do finala preko Juventusa i Bayerna. Hala Madrid :) U LP je Real domacin gdje god da igra, gasi natjecanje 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 22:58 (LeskiRM).
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Real je kaznena expedicija:

 

PARIZ - POKOREN

 

TORINO - POKOREN

 

MINHEN - POKOREN

 

Nije mogao da bude tezi raspored. ALI REAL MADRID KRALJEVSKI KLUB IDE DALJE!!!

 

Eye In The Sky
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
morbida kaže...

ajde da čujem ko će sada kazati da Navas nevalja ,lik je golman ipo za mene ,svaki golman grješi ,ali Navas puno puta spašava Real i ne želim čuti nikakve priče o novom vrataru .

Navas nevalja ,

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
ks95hr kaže...

Navas nevalja ,

Sven Ulreich, najbolji golman

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Ne valja ni jedan

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Suci su krivi jer Bayern fula 10 zicera u dvije tekme. Kak da ne. I samo zato jer se tim kmečavcima u Bundesligi sudi sve i svašta ne znači da će se i ovdje.

 

Finale je finale, tu će biti svega. Kako god završilo, 3 finala zaredom je nevjerojatan uspjeh. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice