Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.295
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
The_K kaže...
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Glavno da si srao po Barca temi a sada se prijetis da vise neces navijati za Real nakon jedne lose sezone 

 Barca je smjesna. Real je prvak Europe 13 puta i mora biti najbolji!!! JEDNOSTAVNO MORA SE DICI NA NIVO DA JE NAJBOLJI KLUB NA SVIJETU I GOTOVO. Ako Real nije najbolji na svijetu zasto cu navijati za njih?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Ti si puko ko kokica

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." -Colin McRae
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...
The_K kaže...
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Glavno da si srao po Barca temi a sada se prijetis da vise neces navijati za Real nakon jedne lose sezone 

 Barca je smjesna. Real je prvak Europe 13 puta i mora biti najbolji!!! JEDNOSTAVNO MORA SE DICI NA NIVO DA JE NAJBOLJI KLUB NA SVIJETU I GOTOVO. Ako Real nije najbolji na svijetu zasto cu navijati za njih?

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ne treba te se nadati za ikoga iz PSGa vec je Khalefi potvrdio da 100 posto ostaju.

Mozda dovedete Hazarda sto je realna opcija.A tim Vinicius gubi mjesto u timu.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...
Ne treba te se nadati za ikoga iz PSGa vec je Khalefi potvrdio da 100 posto ostaju.

Mozda dovedete Hazarda sto je realna opcija.A tim Vinicius gubi mjesto u timu.

 Benzema je u prednosti pred svim i svakim pogotovo sad kad se Zidane vraća.

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Ti si sve samo ne navijac bilo kojeg kluba. Navijas sam za sebe i to je to..

Pravi navijaci ne odustaju od kluba i kad mu je najteze. 

Za klub se navija bez obzira na rezultat, mozes se slagat ili ne slagat, pljuvat blatit i to no ne navijat zbog toga sto nisu najbolji ili kupili odredene igrace je sve samo ne podrzavanje/navijanje odredenog kluba...

 

Ovo ti govorim iz aspekta navijaca a to nije Real i Barca...

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Odlicno za Barcu.
This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
toxic kaže...
Evil Access kaže...

Nije problem trener vec igraci. Ako ne dovedu Hazarda, Lukakua, Mbapea, Neymara i jos barem 7-8 igraca u rasponu od 20-30 milijuna eura(svaki) ja cu prestati da navijam za Real!!!

 Ti si sve samo ne navijac bilo kojeg kluba. Navijas sam za sebe i to je to..

Pravi navijaci ne odustaju od kluba i kad mu je najteze. 

Za klub se navija bez obzira na rezultat, mozes se slagat ili ne slagat, pljuvat blatit i to no ne navijat zbog toga sto nisu najbolji ili kupili odredene igrace je sve samo ne podrzavanje/navijanje odredenog kluba...

 

Ovo ti govorim iz aspekta navijaca a to nije Real i Barca...

 Za klub se navija jer taj klub ti je iz nekog razloga poseban, ima ono nesto sto ti se svidja. Ono sto Real Madrid, kraljevski klub, cini posebnim je to sto taj klub mora biti najbolji i prvi. Ja navijam za Real iz tog razloga, jer mi se to svidja, uvijek biti prvi, biti prvak, pobjednik!!! Ako ce Real odustati od te ideje, ako klub ne zeli trositi novac, kojeg ima, onda sto cu ja navijati za klub koji je odustao sam od sebe i od svojih ideala?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

ii.. kakav je osjecaj navijati za RM ove sezone? :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
exer1234 kaže...

ii.. kakav je osjecaj navijati za RM ove sezone? :D

 Kompliciran

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Sluzbeno: Real je potpisao edera militaa iz Porta. Ugovor je potpisan do 2025., a cijena transfera iznosi 50 milijuna € .

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Cudna transfer politika Reala.

Nigdje provjerenog igraca.
This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

"Cudna politka", bilo bi dobro pratit trag novca i vidjeti gdje zavrsi.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Koji je pak sad taj
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Steta prodali ronalda, htio sam vidit ronalda hazarda i mbapea skupa u napadu, sta bi to tek bilo

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.

Nećeš ni Mbappea vidijeti u Realu makar jos jednu sezonu a ne svu trojicu.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Nećeš ni Mbappea vidijeti u Realu makar jos jednu sezonu a ne svu trojicu.

 To što je gazda psg-a izjavio da nitko nije na prodaju ne znači ništa, kao i u slučaju neymara. Tko plati klauzulu, može dovesti bilo koga.

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mbappe nema klauzulu a i sam je rekao da ostaje.Informiraj se.
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Reko je i Neymar da ostaje u barci
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
matrix777 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Nećeš ni Mbappea vidijeti u Realu makar jos jednu sezonu a ne svu trojicu.

 To što je gazda psg-a izjavio da nitko nije na prodaju ne znači ništa, kao i u slučaju neymara. Tko plati klauzulu, može dovesti bilo koga.

 jedino španjolci od top 5 liga imaju obavezne otkupne klauzule

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Baš me živo zanima, koliko je istine u ovom ?!?! 

 

Kao postave Real Madrida za sezonu 2019/20! 

Jedino što me iskreno veseli je Navas sa ponovno brojem 1 na leđima, pa makar fiktivno !!!! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 17:36 (ATJLučko).
10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Pusti snovi...

Ni mbappe ni hazard ni pogba nece doc.
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Još bih i povjerovao da ne piše da Vasquez odlazi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.

Hazard i Pogba mogu doc, iako za pogbu ne vidim razloga zasto bi dosao...a mbape..bit ce tesko..al boze moj i za figa i ronalda se govorilo tad da su nemoguci transferi pa perez je uspio. Mbape bi mogao nadomjestit ronalda+ hazard, bome bio bi to super tandem, jedino benzema neznam kako bi se on snasao, jedino da opet padne u podređenu rolu kao sta je igrao za ronalda.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
TheDarkSide kaže...

Hazard i Pogba mogu doc, iako za pogbu ne vidim razloga zasto bi dosao...a mbape..bit ce tesko..al boze moj i za figa i ronalda se govorilo tad da su nemoguci transferi pa perez je uspio. Mbape bi mogao nadomjestit ronalda+ hazard, bome bio bi to super tandem, jedino benzema neznam kako bi se on snasao, jedino da opet padne u podređenu rolu kao sta je igrao za ronalda.

 razlika u transferu ronalda i mogućeg transfera mbappea je u tome što u man unitedu nisu robovlasnici, znači ako je neki igrač nesretan i želi ići on to i može uz naravno odgovarajuću cijenu. U Psgu je gotovo nemoguće otići ako to želi igrač, jedino ako čeka kraj ugovora kao rabiot ili ga klub više ne treba/želi

14 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ovaj vazquez ima dobru stelu kad ga ovaj drzi u ekipi.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

Kako mi je drago što se Zidane vratio.

 

To je najsretniji trener u povijesti.

Centriraj do bezsvijesti u 16 metara i nadaj se da će Ronaldo nesto zabiti.Ili makar Ramos.

 

Sumnjam da ce izdrzati duze od 5 mjseci na klupi Reala.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

#ZIDANEOUT

#ZIDANEOUT

8 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Nadam se da od sljedece sezone vise necu morati gledati propalog Navasa i Marcela.

12 godina
offline
Real Madrid C.F.

sljedeca sezona je vasa

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice