Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.561.183
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
ATJLučko kaže...
matić_žu kaže...

Za one koji i dalje tvrde da je Bale FLOP
Eto u 1 sezoni provedenoj u Realu asistirao je Ronaldu 14 puta, više nego WR u 6 sezona u Unitedu.

U svakom slučaju, nekome niti takav detalj nije dovoljan dokaz da je čovjek vrhunski igrač {#} !

Čega točno je to dokaz? Da jedan Rooney koji je bio čista špica (u momčadi sa vrhunskim playmakerima kao Scholes i Giggs) nije imao toliko prilika niti naviku asistirati, za razliku od Balea koji je krilni igrač u momčadi u kojoj je igra postavljena na način da Ronaldo što više dođe do izražaja. 

 

Stvarno mi nekad nije jasno razmišljate li vi uopće prije postanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
ATJLučko kaže...
matić_žu kaže...

Za one koji i dalje tvrde da je Bale FLOP
Eto u 1 sezoni provedenoj u Realu asistirao je Ronaldu 14 puta, više nego WR u 6 sezona u Unitedu.

U svakom slučaju, nekome niti takav detalj nije dovoljan dokaz da je čovjek vrhunski igrač {#} !

Čega točno je to dokaz? Da jedan Rooney koji je bio čista špica (u momčadi sa vrhunskim playmakerima kao Scholes i Giggs) nije imao toliko prilika niti naviku asistirati, za razliku od Balea koji je krilni igrač u momčadi u kojoj je igra postavljena na način da Ronaldo što više dođe do izražaja. 

 

Stvarno mi nekad nije jasno razmišljate li vi uopće prije postanja.

Tu si u pravu. No nije moja poanta u tome.

United je 07/08 i 08/09 igrao 4-4-2 sa Roonyem i Ronaldom u napadu, a kao tadašnji ljubitelj(ništa više od redovnog praćenja utakmica) Uniteda mogu reći da je Roo imao X šansi za asistencije, ali je bio sebičan, kao i Ronaldo u to vrijeme.

Sada je Ronaldo i dalje krilo, kao i Bale, a imali smo sjajni vezni red sa vrhunskim playmakerima(Xabi(!?), Lukica, Di Maria), tako da Bale ima isti zadatak kao i Ronaldo, čekati loptu i zabiti. Ali njega krasi to što nije sebičan, što će ipak nakon svega prije asistirati nego probati kao CR sa 30m.
Ono što sam zapravo htio reći je da Bale nije FLOP i da zajedno sa Ronaldo stvara odličan tandem.

 

 

Sastav za včrs
Casillas (c), Varane, Pepe, Arbeloa, Marcelo, MODRIĆ, Kroos, Isco, Rodriguez, Ronaldo, Benzema.

 

HMM, Benz ispred Chicharita, ne znam baš..

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Po meni je Modrić trebao odsjediti ovu. A Benz je ipak prva špica, neće se to tako brzo promijeniti.

 

 

Što se Balea tiče, naravno da je "FLOP". Niti nam je trebao u momčadi prošle godine jer bi Di Maria to odigrao identično dobro ako ne i bolje, a kamoli tek da je 100m opravdana cifra. Ronaldo je za te pare barem zabijao svaku tekmu, a Bale je više ozlijeđen nego u prvih 11. Samo Ronaldo i Messi mogu opravdati tolik novac. Nitko drugi. Stoga, flop je. Ko i James, a da ne pričam o Illari i Iscu. Sve kupnje obavljene u Ancelottijevoj vladavini će se za par godina učiti u školama za trenere kao primjeri lošeg funkcioniranja struke.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sjećam se 2001. godine kada je Juventus kupio GOLMANA za 50M€, tada su svi govorili o toj astronmskoj cijeni, a vidi ga sada, 13 godina kasnije legenda kluba..
IGRAČIMA TREBA DATI VREMENA!

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Sjećam se 2001. godine kada je Juventus kupio GOLMANA za 50M€, tada su svi govorili o toj astronmskoj cijeni, a vidi ga sada, 13 godina kasnije legenda kluba..
IGRAČIMA TREBA DATI VREMENA!

Ma treba ku*ac

 

 

 

Pogledaj Ballotelija na sta lici njegova igra

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Opaaaaa, PEPE asistencija za 0 : 3, ludo do kraja {#}!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Po meni je Modrić trebao odsjediti ovu. A Benz je ipak prva špica, neće se to tako brzo promijeniti.

 

 

Što se Balea tiče, naravno da je "FLOP". Niti nam je trebao u momčadi prošle godine jer bi Di Maria to odigrao identično dobro ako ne i bolje, a kamoli tek da je 100m opravdana cifra. Ronaldo je za te pare barem zabijao svaku tekmu, a Bale je više ozlijeđen nego u prvih 11. Samo Ronaldo i Messi mogu opravdati tolik novac. Nitko drugi. Stoga, flop je. Ko i James, a da ne pričam o Illari i Iscu. Sve kupnje obavljene u Ancelottijevoj vladavini će se za par godina učiti u školama za trenere kao primjeri lošeg funkcioniranja struke.

 

 

Kakva si ti bruka od navijača. Ove kupnje u Ancelottijevoj vladavini su ovu momcad Reala napravile jako mladom, znaci ima osiguranu buducnost jos ohoh godina, a uz to hara europom. Kad su ti Isco i Jamas flopovi dovoljno pokazuje koliko si utakmica pogledao. 

 

Inače savrsena partija. Fenomenalan Ronaldov gol,James je klasa, Isco poslije pocetne nesigurnosti jedan od najboljih na teretnu, Pepe se trudi ko zivotinja, ajmo ih jos par komda uvaliti. HALA MADRID {#}

11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ovoga Benzemu kada bi najpametniji ljudi na svijetu proučavali ni oni ne bi mogli da ga razumiju.
Dođe na jednu tekmu, zabije koji gol, i onda na iduće 3 nema ga nigdje hahah

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Pa nije bas da je zabio neke CR7style golove

pospremio dve lopte iz peterca lol (dobro ovaj glavom je ok)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

isco je strasan igrac

HŽV
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 21:56 (rookica19).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...
Jack Sparrow kaže...

Naletio na jedan ogromni pregled Ronaldove statistike u karijeri. LINK

Za one koji i dalje tvrde da je Bale FLOP
Eto u 1 sezoni provedenoj u Realu asistirao je Ronaldu 14 puta, više nego WR u 6 sezona u Unitedu.

Wr je tada brajo moj igrao spicu,a ne cama ;)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

to je isto kao da usporediš messija i ronalda, jedan je F9 a drugi je LW-LM

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Zuja007 kaže...
Kakva si ti bruka od navijača. Ove kupnje u Ancelottijevoj vladavini su ovu momcad Reala napravile jako mladom, znaci ima osiguranu buducnost

Bolje nego zatupljeni fanboj. Al nema smisla. Nakon što se toliko pisalo o transferima i nelogičnosti istih zadnje 2 godine, stvarno treba biti poseban pa opravdavati to nekakvom brigom za budućnost {#}

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Isco nije nikakav flop.

Losing all hope was freedom
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
piksic kaže...

Isco nije nikakav flop.

Možda ti treba pojasniti što ta riječ označava.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Možda

Losing all hope was freedom
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Hex, glumiš realista nekakvog, ništa od toga sinko..

Prije mjesec-dva spuštao si me kada sam dizao Isca, kada sam dizao Xabija, dižeš Di Mariu kojeg si vjerovatno pljuvao u 12/13 sezoni kao i 90% navijača.
FantastISCO!!!

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
12 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...
Zuja007 kaže...
Kakva si ti bruka od navijača. Ove kupnje u Ancelottijevoj vladavini su ovu momcad Reala napravile jako mladom, znaci ima osiguranu buducnost

Bolje nego zatupljeni fanboj. Al nema smisla. Nakon što se toliko pisalo o transferima i nelogičnosti istih zadnje 2 godine, stvarno treba biti poseban pa opravdavati to nekakvom brigom za budućnost {#}

 

Je da naravno, protekle dvije godine smo imali toliko lose transfere da smo osvojili Ligu Prvaka ( toliko dugo zeljenu, godinama ju nismo uspjeli dići ) , Kup kralja, i jos mnogo toga. Al i ove tu da godine smo toliko slabi da imamo 8 utakmica pobijeđenih za redom, zabijamo oko 5 golova po utakmici, a igra nam je predivna. Imamo momcad pred kojom ce svi treperiti iducih 5 sezona. Hmmm, svakako je to posljedica loših transfera. 

Majstore jos uvijek zivis u eri galaktikosa kad su transferi zaista bili loši, al odavno je Real okrenuo novu stranicu sta se toga tiče. Ove godine kad se gleda prodano/kupljeno potrosili smo manje od svih vecih klubova. 

15 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Joj ajde usporedite Isca sa igračima koji koštaju kao on, pa onda recite da nije flop.

 

 

 

(hint : Modrić (još jeftiniji), Kroos, Fabregas, Koke, Rakitic)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Hex, glumiš realista nekakvog, ništa od toga sinko..

Prije mjesec-dva spuštao si me kada sam dizao Isca, kada sam dizao Xabija, dižeš Di Mariu kojeg si vjerovatno pljuvao u 12/13 sezoni kao i 90% navijača.
FantastISCO!!!

Ok, ajmo "realno". Prodali smo Ozila i doveli Isca. Znači, igrača koji je već bio vrhunski i stožerni igrač prvih 11, smo za iste pare zamijenili sa identičnim tipom igrača. I onda ove godine kad se očekivalo da Isco napokon zauzme stalno mjesto u prvih 11, kupuje se James koji je opet identičan tip igrača. Danas je Isco igrao samo zato jer je Bale ozlijeđen. Može biti on FantasISCO koliko hoćeš, ali malo koristi kad sjedi na klupi. Skroz je nebitno što je on odličan mladi igrač i što će biti vrhunski ako ovako nastavi, ali on je još uvijek za nas promašen transfer. Nikako ne možeš opravdati Ozil-Isco zamjenu. Osto kao Bale - Di Maria i Kroos - Xabi Alonso. Praktički identične situacije ko ova gore. Stožerni igrač prvih 11 se odbacuje da bi se kupio igrač koji u tom trenutku nije pojačanje, samo zato da se pobere još koji milijun od transfera. 

 

 

Zuja007 kaže...

Je da naravno, protekle dvije godine smo imali toliko lose transfere da smo osvojili Ligu Prvaka ( toliko dugo zeljenu, godinama ju nismo uspjeli dići ) , Kup kralja, i jos mnogo toga. Al i ove tu da godine smo toliko slabi da imamo 8 utakmica pobijeđenih za redom, zabijamo oko 5 golova po utakmici, a igra nam je predivna. Imamo momcad pred kojom ce svi treperiti iducih 5 sezona. Hmmm, svakako je to posljedica loših transfera. 

Majstore jos uvijek zivis u eri galaktikosa kad su transferi zaista bili loši, al odavno je Real okrenuo novu stranicu sta se toga tiče. Ove godine kad se gleda prodano/kupljeno potrosili smo manje od svih vecih klubova. 

Daj prestani, molim te.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ma je*e se meni za cijenu, cijena ne čini igrača. Mi možemo kupovati igrače za koliko god želimo, novac ćemo vratit prodajom dresova.

Stariji navijači Reala se sigurno sjećaju kakvu je prvu sezonu imao Zizou u našem klubu. Kakve sezone je imao Di Maria sve do prošle. Ne možemo očekivati od svakog igrača da igra kao Ronaldo i ne trebamo očekivati. Mi smo najbolji klub na svijetu, i svi igrači koji su u klubu očito zaslužuju biti, jer su još uvijek tu.

A sad što vi, kao i novinari, dignete svoja očekivanja više nego što treneri i predsjednik očekuju od samog igrača to je vaša stvar.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Ma je*e se meni za cijenu, cijena ne čini igrača. Mi možemo kupovati igrače za koliko god želimo, novac ćemo vratit prodajom dresova.

Pa točno to. Skroz promašena transfer politika. Hvala i laku noć.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

i jos uvijek si uvjeren da su se james i kroos isplatili sa prodajom dresova hahahhahahaah

12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Uvijek ce biti ljubomornih ljudi i jadnih duša. {#} Momčad svoje pokazuje na terenu, a vasi argumenti su u najmanju ruku smjesni. 

Pokazat ce i u subotu kako stvari stoje, iako ce i tad bit vjerovatno zbog promasenih transfera. 

 

{#}

 

15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
matić_žu kaže...

Ma je*e se meni za cijenu, cijena ne čini igrača. Mi možemo kupovati igrače za koliko god želimo, novac ćemo vratit prodajom dresova.

Stariji navijači Reala se sigurno sjećaju kakvu je prvu sezonu imao Zizou u našem klubu. Kakve sezone je imao Di Maria sve do prošle. Ne možemo očekivati od svakog igrača da igra kao Ronaldo i ne trebamo očekivati. Mi smo najbolji klub na svijetu, i svi igrači koji su u klubu očito zaslužuju biti, jer su još uvijek tu.

A sad što vi, kao i novinari, dignete svoja očekivanja više nego što treneri i predsjednik očekuju od samog igrača to je vaša stvar.

Cuj ovog, prije 2-3 godine nisi vjerojatno ni znao da se toliko dobro zaraduje na dresovima (kad stvarno ni nije bas, osim CR7 2009) a sad bi vec financirao klub od toga.

 

 

U prosjeku na Santiago dođe 75k ljudi, a 100€ je neka minimalna/nekad i prosječna karta.

 

Racunaj sam kolko zarade po tekmi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 23:26 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
rookica19 kaže...

isco je strasan igrac

Trudi se jako, ali opet imao je danas oko 4 fatalna gubitka lopte na našoj polovici.

 

Odlično odigrana utakmica, obrana super odradila posao pokraj onog vražićka Sterlinga. Primjetio sam da je u napadu jako falio desni bek, u drugom poluvremenu ne znam jel se i jednom tamo pojavio Arbeloa?

 

Drugo poluvrijeme čista dosada, pogotovo kad je Khedira ušao.

Modrić je bio nešto rezerviran danas i uzeli mu loptu 2-3 puta, no oprostit ćemo mu, zna se šta je u subotu {#}

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Bale.Staklena zvijezda.100 milijuna nikad nece oprvdati jer toliko kostaju samo Messi i Ronaldo koji po godini daju od 70-90 golova.

A koliko vidim ove sezone nije dao 2 gola.

 

Isco.Teska zamjena.Igra svako 5 utakmica u prvoj dok nedobije kontinuitet nece se doazati jeli flop ili nije.

A zasada nista posebno nije pokazao osim u presezoni kad ste gvoorili da je ovo njegova sezona.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ajde da se i ja slozim sa ovim momkom.

 

Bale ne vrijedi 100milja, bio je veliki hit Tottenham ga je iskoristio i to je to. On je jedno veliko trkace grlo, lik ima nogu sa kojom moze probusit zid kad puca ali ne koristi nista ili kad koristi pogodi banderu u 5. ulici poslije stadiona. Od nekog lijevog beka, njega se napravilo poluspicom... ajde bjezi za 100milja su u to vrijeme mogli kupiti cuda a ne lika sa Discus Herniom.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

inače se meni čini da neki ovdje misle da im dresove pravi sami Bog, a ne adidas koji uzima većinu od prodaje tih dresova, a neki postotak uzima i država (porez)

13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Hex, ponekad stvarno imas ok komentare, no ni ja ne volim kad se neko svaki puta pravi realistom i barem malo nasere o necem nakon svega samo zato da bi dobio pokoji TU barcelonasa koji prate ovu temu.... I da, cini se da se mijenjaju potpuno isti igraci sa potpuno istim karakteristikima no ipak svake sezone dobivamo jednu drugu dimenziju i zato nas ni jedne sezone ne moze nitko procitati.... Da, Alonso je bio genijalan defanzivni i njega je nemoguce zamijeniti i tu Kroos nema sto traziti, ali prosle sezone je toliko sve ovisilo o tom defanzivcu da kad je Alonso bio ozlijeden niti jedna nasa tekma nije bila rjesena do posljednje sekunde i zato mi se ovosezonska igra zasada cini boljom....

 

Danas je igra bila takticni nenadjebiva, drugo poluvrijeme cista zajebancija i svojevrstan trening iako se radi o jednom Liverpoolu...

Jedva cekam El Clasico jer jos uvijek ne mogu izac na cisto ni nemam viziju u kakvom su omjeru snaga Real i Barcelona, iako njima nema Suareza ni nama Balea al ajde...... :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice