Open source kladionica.

poruka: 2
|
čitano: 1.788
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Open source kladionica.

http://code.google.com/p/bet-script/

 

Ovo je bio moj projekt za rješavanje klađenja za jednom forumu no na kraju se pretvorio u punokrvnu kladionicu.

 

Par ljudi sam dao skriptu na korištenje, i ja sam probao nešto pokrenuti, interes uvijek postoji jer radi se o vrlo popularnoj stvar, no problem je što to traži dosta vremena koliko sa strane administracije toliko i na strani proširenja.

 

Ljudi koji su koristili prvo su pitali gdje je statistika. Nema je, nema je niti u online kladionicama. I to je onda dodatna vrijednost koja bi ova simulacija klađenja mogla imati ali nažalost treba to razviti, a vrijeme je novac i to će se polako implementirati.

 

Istestirano je i na fejsbuku i opet bio ne nekakav interes ali opet potrebno je to bilo administrirati i razvijati daljne mogučnosti. Jedino što je bilo unutar fejsa radilo je bila mogučnost logina. Ostatak facebook API nije se koristio.

 

Ako je netko imao namjeru pokrenuti nešto slično, mislim da sada ima "head start", pošto ima kod pod GPL 2, i potrebno je samo modifikacija postojećeg koda i administracija.

Naravno ja tu mogu biti od pomoći i kad bi troškovi umjesto na razvoj otišli u modifikaciju (kao i kod svakog Open Source projekta) mislim da se može postići puno više.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2011 10:28 (gorrc).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Open source kladionica.

Izgleda dobro {#}

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice