Napajanje i HD4670

poruka: 8
|
čitano: 1.881
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Napajanje i HD4670

http://www.modecom.eu/product.php?id=406&categoryId=6 - to napajanje trenutno imam. dali će to moć gurat HD4670 koju planiram uzet slijedeći tjedan.

Imam C2D E4300 1.8

160GB Hard

2gb rama (2x1gb)

mbo: MSI P965 Neo.

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Napajanje i HD4670

definitivno hoće jer hd4670 ne zahtijeva dodatno napajanje

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Napajanje i HD4670

hvala na brzom odgovoru. i mislio sam da hoće al za svaki slućaj da provjerim Cool

15 godina
offline
Napajanje i HD4670

Hoće, na Atijevoj stranici pise da moze od min. 400W, i mislili su na bilo koje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napajanje i HD4670
daniel kaže...

hvala na brzom odgovoru. i mislio sam da hoće al za svaki slućaj da provjerim Cool

 ma nema na čemu. zato sam tu
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
16 godina
offline
Napajanje i HD4670

Taj Modecom isto nije bog zna kaj ali je vjerojatno najbolji medju svim onim losim napajanjima koja se kod nas mogu kupit tipa MS ili Neon te Codegen pa ce najvjerojatnije biti ok no kad  budes mogao uzmi si kvalitetnije napajanje jer je ono vrlo bitno tj najbitniji je dio u kompu koji se cesto zanemariva!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Napajanje i HD4670
rambox kaže...

Taj Modecom isto nije bog zna kaj ali je vjerojatno najbolji medju svim onim losim napajanjima koja se kod nas mogu kupit tipa MS ili Neon te Codegen pa ce najvjerojatnije biti ok no kad  budes mogao uzmi si kvalitetnije napajanje jer je ono vrlo bitno tj najbitniji je dio u kompu koji se cesto zanemariva!!!Cool

 za sada mu ne treba novo, jer ova grafa ne zahtijeva dodatno napajanje. al ak u budućnosti misli malo nadogratit konfu, nek prije svega uzme napajanje
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
Napajanje i HD4670

da znam ja da ovo napajanje nije nešt... to sam dobio s kućištem. i mislim da mi se neiplati uzimat neku jaču grafu dok nepromijenim procesor a i neka nova grafa definitivno treba neko bolje napajanje. bitno da meni ova grafa može na ovo napajanje.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice