Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 176.657
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Kolektiva je svojedobno držala novac na svom računu i prebacivala ga partneru tek dok je isti "dokazao" izvršenje usluge. Uplate kupona koji nisu iskorišteni zadržani su od Kolektive (ili Kupime ili neki od tih prvih, ne sjećam se točno koji portal je u igri bio.. ).

 

Ja bih u svakom slučaju Crno Jaje stavio u cc prilikom slanja maila partneru.. čisto da se ima dokaz da je sve odrađeno kako treba, u slučaju eventualnog spora ( potezanje roka iskoristivosti kupona i sl..).

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...

  Neznam je li novo, ili što, ali tako tvrdi gospodin koji se javio na telefon crnog jajeta.

Sudeći po odgovorima na fb stranici jajeta, rekao bih da je Crno jaje one man show.. 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Pozz svima vidim da se otvorila raspava o navedenoj akciji , ja sam decko s kojime ste pricali preko telefona  . Dakle radi se o generalnom zastupništvu Onde za Republiku Hrvatsku .Ovom akcijom koju vam nudi Crno Jaje želimo pokazati da Onda kao brend svojim niskim cjenama i kvalitetom samih uređaja može konkurirati tabletima istih performansa sa puno višim cijenama.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Što se tiće ovoga mi kao firma Peterfaj d.o.o. ne dobijemo niti jedne kune dok ne predamo potvrde da su pošiljke išle na određenu adresu i tada kad im dostvimo sve cekamo odredeno vrijeme za ispaltu  . ukratko nije prevara

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

nisam skuzije za sto je taj broj v1-4 v5 neznam sto bi to bio ali mogu pogledat

13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...

Ovo je stvarno postalo presmijesno da ljudi padaju na takve ocigledne prijevare kao i od prije mjesec-dva sa tabletima od 30ak USD na Ebayu.

 

 

Druga stvar je ta da je JAJE samo posrednik i ne snosi nikakvu odgovornost, barem ne nakon 7 dana od kupnje a vidi vraga isporuka je bas od 10.06 HAHAHA

Treca stvar je da je prodavac pravna osoba i da lovu uplacujete firmi, kojoj nakon sto sjednu novci stavi kljuc u bravu i vi se pozdravljate s novcima a tuzbu upucujete protiv firme koja vise pravno ne postoji

Trkelj. Novci se uplacuju jajetu (on kasnije uplacuje prodavacu - provizija). Jaje vraca novac ako prodavac ne isporuci proizvod/uslugu u roku trajanja kupona (10.7 u ovom slucaju).

 

Dakle, ako prodavac ne isporuci alibaba tablet do 10.7, Jajce vraca pare, u skladu sa svojim TOSom. Naravno, postoji sansa da Jaje iz nekog razloga pocne mudrovat i ne napravi povrat para, ali s obzirom koliko su ulozili u marketing, cisto sumnjam da bi popusili toliki negativni publicitet radi par 10k kuna.

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

nisam skuzije za sto je taj broj v1-4 v5 neznam sto bi to bio ali mogu pogledat

  To vam je broj koji se nalazi na poleđini uređaja, te na kutiji, netko je dao link na kojem možete vidjeti gdje točno je napisan taj broj. Označava verziju tabletu, postoji ih čak 5, koje se razlikuju.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Super, kad možemo očekivati isporuku? 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: VandaL | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
skoljco kaže...

nisam skuzije za sto je taj broj v1-4 v5 neznam sto bi to bio ali mogu pogledat

  To vam je broj koji se nalazi na poleđini uređaja, te na kutiji, netko je dao link na kojem možete vidjeti gdje točno je napisan taj broj. Označava verziju tabletu, postoji ih čak 5, koje se razlikuju.

malo ću biti zločest, ali bez ljutnje.. ;)

 

čudno je da generalni zastupnik za Onda proizvod(e) traži informacije na BUG forumu o istom, tj. da ne zna koju verziju uređaja prodaje.. 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mcf kaže...

 

Dakle, ako prodavac ne isporuci alibaba tablet do 10.7, Jajce vraca pare, u skladu sa svojim TOSom. Naravno, postoji sansa da Jaje iz nekog razloga pocne mudrovat i ne napravi povrat para, ali s obzirom koliko su ulozili u marketing, cisto sumnjam da bi popusili toliki negativni publicitet radi par 10k kuna.

550*350 = 192500

 

Nije baš 10k kuna

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
11 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mcf kaže...
markonezg kaže...

Ovo je stvarno postalo presmijesno da ljudi padaju na takve ocigledne prijevare kao i od prije mjesec-dva sa tabletima od 30ak USD na Ebayu.

 

 

Druga stvar je ta da je JAJE samo posrednik i ne snosi nikakvu odgovornost, barem ne nakon 7 dana od kupnje a vidi vraga isporuka je bas od 10.06 HAHAHA

Treca stvar je da je prodavac pravna osoba i da lovu uplacujete firmi, kojoj nakon sto sjednu novci stavi kljuc u bravu i vi se pozdravljate s novcima a tuzbu upucujete protiv firme koja vise pravno ne postoji

Trkelj. Novci se uplacuju jajetu (on kasnije uplacuje prodavacu - provizija). Jaje vraca novac ako prodavac ne isporuci proizvod/uslugu u roku trajanja kupona (10.7 u ovom slucaju).

 

Dakle, ako prodavac ne isporuci alibaba tablet do 10.7, Jajce vraca pare, u skladu sa svojim TOSom. Naravno, postoji sansa da Jaje iz nekog razloga pocne mudrovat i ne napravi povrat para, ali s obzirom koliko su ulozili u marketing, cisto sumnjam da bi popusili toliki negativni publicitet radi par 10k kuna.

Trkelj ili ne trkelj firma u kojoj sam zaposlen je takodjer nudila proizvode putem tih stranica te je uredno dobivala cijelokupan iznos od prodaje unutar 10 dana od dana zavrsetka ponude. Dal se sto promjenilo u nacinu poslovanju takvih stranica ne znam, i meni je cudno da bi jajce prodavalo ugleda za par tisuca kn. Vidjet cemo...jos kad mi se javi "zastupnik" koji ne zna osnovne stvari o proizvodu.....mašala

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...

Trkelj ili ne trkelj firma u kojoj sam zaposlen je takodjer nudila proizvode putem tih stranica te je uredno dobivala cijelokupan iznos od prodaje unutar 10 dana od dana zavrsetka ponude. Dal se sto promjenilo u nacinu poslovanju takvih stranica ne znam, i meni je cudno da bi jajce prodavalo ugleda za par tisuca kn. Vidjet cemo...jos kad mi se javi "zastupnik" koji ne zna osnovne stvari o proizvodu.....mašala

  Pa nije baš par tisuća kuna, više je 20k. Da, malo je blesavo što gospodin zastupnik ne zna o proizvodu, ali eto, što je tu je.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

Pozz svima vidim da se otvorila raspava o navedenoj akciji , ja sam decko s kojime ste pricali preko telefona  . Dakle radi se o generalnom zastupništvu Onde za Republiku Hrvatsku .Ovom akcijom koju vam nudi Crno Jaje želimo pokazati da Onda kao brend svojim niskim cjenama i kvalitetom samih uređaja može konkurirati tabletima istih performansa sa puno višim cijenama.

 

Upravo je poslan upit Ondi o tome postoji li zastupnik za RH kao i upit o jedinicnoj cijeni proizvoda na bazi od 4000kom te kapacitetom isporuke.

lp

16 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

posto je nekolicina bila u nedoumici s bojama, evo slike...

cini se da je jedina razlika izmedju srebrne i crne varijante u okviru lcd-a, dok je pozadina sviju jednaka - srebrno-siva

odabra sam crnu, pozadina je siva...

srebrna i crna varijanta srebrna i crna varijanta
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

jel ovo

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

jel ovo

  Tako je, dakle V3 su uređaji. Možete li potvrditi ovo što je kolega gore napisao za boje?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...
skoljco kaže...

Pozz svima vidim da se otvorila raspava o navedenoj akciji , ja sam decko s kojime ste pricali preko telefona  . Dakle radi se o generalnom zastupništvu Onde za Republiku Hrvatsku .Ovom akcijom koju vam nudi Crno Jaje želimo pokazati da Onda kao brend svojim niskim cjenama i kvalitetom samih uređaja može konkurirati tabletima istih performansa sa puno višim cijenama.

 

Upravo je poslan upit Ondi o tome postoji li zastupnik za RH kao i upit o jedinicnoj cijeni proizvoda na bazi od 4000kom te kapacitetom isporuke.

lp

Ja čekam odgovor na istovrsni upit od nekoliko dobavljača s Alibabe.
Bez uvrede ali firma kojoj je službeni email Gmail + tipfeleri + nepoznavanje proizvoda + podaci iz sud. registra kakvi jesu + samo jedan čovjek s mobitelom, ne ulijeva povjerenje.
Želim vjerovati, ali razum mi govori ne.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
skoljco kaže...

jel ovo

  Tako je, dakle V3 su uređaji. Možete li potvrditi ovo što je kolega gore napisao za boje?

šta nije to V5 ?

 

AD5V5

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:37 (user3468).
12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Da li uređaj ima Potvrdu o sukladnosti i GDE JE PEČAT?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:38 (DEEMon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...
mind_challenge kaže...
skoljco kaže...

jel ovo

  Tako je, dakle V3 su uređaji. Možete li potvrditi ovo što je kolega gore napisao za boje?

šta nije to V5 ?

i meni se cini da pise 5

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ne to su v5 pise to nije trojka bolje pogledajte . sto se tice boje je u pravu bijeli crna maska iza  i  crni siva maska iza

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...
mind_challenge kaže...
skoljco kaže...

jel ovo

  Tako je, dakle V3 su uređaji. Možete li potvrditi ovo što je kolega gore napisao za boje?

šta nije to V5 ?

 

AD5V5

  Više mi na 3 liči nego na 5.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
markonezg kaže...

Trkelj ili ne trkelj firma u kojoj sam zaposlen je takodjer nudila proizvode putem tih stranica te je uredno dobivala cijelokupan iznos od prodaje unutar 10 dana od dana zavrsetka ponude. Dal se sto promjenilo u nacinu poslovanju takvih stranica ne znam, i meni je cudno da bi jajce prodavalo ugleda za par tisuca kn. Vidjet cemo...jos kad mi se javi "zastupnik" koji ne zna osnovne stvari o proizvodu.....mašala

Ne kazam da tvoja sumnja nije opravdana, "trkelj" dio (bez ljutnje) se odnosio na usporedbu ebaya i "kolektiva" -  proces je ipak  drugaciji, sa posrednikom cija je funkcija da posreduje, naplacuje i "garantira".

 

Sto se tice mojih iskustva sa kolektivama, slagao sam nekomu projektic, doticni je dobio iznos tek nakon sto je isporucio obecanu uslugu. No, ne znam da li svi grupon sajtovi kod nas imaju istu praksu.

 

@dado, rekoh "nekoliko" k kuna :)  30k kn gubitka kostaju kao par reklama na HTV koje se vrte za jaje, i dalje sumnjam da bi popusili negativni publicitet radi toga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...
mind_challenge kaže...
skoljco kaže...

jel ovo

  Tako je, dakle V3 su uređaji. Možete li potvrditi ovo što je kolega gore napisao za boje?

šta nije to V5 ?

 

AD5V5

  Više mi na 3 liči nego na 5.

zadnje dvije brojke su 33 pa usporedi sa njima i skužit ćeš razliku.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo bolja slika

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
user3468 kaže...

zadnje dvije brojke su 33 pa usporedi sa njima i skužit ćeš razliku.

 

skoljco kaže...

evo bolja slika

  Zbilja je V5. Odlično.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...
user3468 kaže...

zadnje dvije brojke su 33 pa usporedi sa njima i skužit ćeš razliku.

 

skoljco kaže...

evo bolja slika

  Zbilja je V5. Odlično.

A sad sliku sa kontenjerom iz spedicije. I pecat! :-))

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

samo bih htjeo da ljudi ne misle da je to prevara zbilja je taj tablet i po toj cijeni , ocito da nismo naucili da malo placamo mi smo naucili da nas ogule pa kad netko izade na trziste sa pristupanom cijenom malo i nerealnom odma ljudi misle da je prevara , zbilja nije

10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ovako ja to gledam, ako valja valja, ako ne valja dobit cu pare natrag. nece si crno jaje dopustit takav skandal da nam pokrade pare. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:47 (ja1234).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice