Card sharing izdvojena tema

poruka: 968
|
čitano: 798.309
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Card sharing
Nećeš se nagledati onda ako uzimaš zbog maxtv-a. Samo 4 programa su hd.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

Hvala, onda opticum

ja trnunutno imam reciever obicni nije hd, to mi je kum posudio, on ima hd pa mu ovaj stoji, a uzimao bi hd uvelike zbog max tv(zena navalila- e! i takvi programi jel imaju prijevod),sad citam svuda max u banani, pa neznam jel se isplati

jel tko probao sa likovima na pik ba

 Probao sam ja vecinu, i sa Njuskala i sa Pika, ali svima je otprilike isto - steka. Ocito svi dijele istu liniju, pa zato nikome ne ide. Ne mozes nac liniju da radi savrseno MAXtv.

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Max tv paket programa ide samo preko hd recivera, ili sam ja krivo skuzio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing
Zašto bi išao ako su skoro sve SD programi?!
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

Da li netko zna kakvi su ovi sa njuske crosat team, ima li kakvih iskustava

dobio sam prijedlog tu na forumu za ax odin, a frend mi rekao za amiko alien shd 8900 linux, cuo je da je ok, pa molim vase misljenje, hvala i lp

 Ax odin ( mips procesor) je puno bolji receiver nego amiko alien ( sh4 procesor) , za cccam emulatore  su bolji mips procesori.

Amiko alien je baziran na spark linuxu koji radi ko krepan konj, iako i za njega postoji enigma 2 linux ali svaka ima određenih broj bugova.  Ne postoje cccam emulator niti za spark niti za enigmu2 baziranu na sh4 procesorima, tj. gledas cccam preko oscama ili preko mgcamd emulatora.

14 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

 Probao sam ja vecinu, i sa Njuskala i sa Pika, ali svima je otprilike isto - steka. Ocito svi dijele istu liniju, pa zato nikome ne ide. Ne mozes nac liniju da radi savrseno MAXtv.

 Kod nas nemoj ni uzimati cccam linije, manje više sve su sa generatora koje domaći hohštapleri keširaju u multiCS ili oscamu i preprodaju dalje.

13 godina
offline
Re: Card sharing
superJozo kaže...
doktordoc kaže...

Da li netko zna kakvi su ovi sa njuske crosat team, ima li kakvih iskustava

dobio sam prijedlog tu na forumu za ax odin, a frend mi rekao za amiko alien shd 8900 linux, cuo je da je ok, pa molim vase misljenje, hvala i lp

 Ax odin ( mips procesor) je puno bolji receiver nego amiko alien ( sh4 procesor) , za cccam emulatore  su bolji mips procesori.

Amiko alien je baziran na spark linuxu koji radi ko krepan konj, iako i za njega postoji enigma 2 linux ali svaka ima određenih broj bugova.  Ne postoje cccam emulator niti za spark niti za enigmu2 baziranu na sh4 procesorima, tj. gledas cccam preko oscama ili preko mgcamd emulatora.

cccam radi na sh4 što pričaš ti? Naravno sporije učitavanje ima od oscam-a i mgcamd-a, ali ne vidim problem da koristiš jedan od ta 2 emulatora koji su trenutno najbolji...

BTW SH4 imaju super Enigme, pogotovo Hyperion v4.5 i TaapartAR-P, sve leti na njima, jedina mana je što neće Polaris, to neznam kojeg su vraga spomrdali u Enigmi, jer prije je radilo...

16 godina
offline
Card sharing

prekinuo sam maxtv putem satelita i ostao mi je tanjur i dva lnba su gore iako imam još jedan tanjur na tavnu gdje imam 3 lnba no nije bitno.

 

Da li mogu postoječi tanjur od maxtva iskoristit za neki dreambox ili slično a da ne mijenjam ništa?

 

znači kupim dreambox ili neki drugi uređaj ubacim linije i gledam tv? ili moram poriktavat nešto posebno po tanjuru?

 

tnx

 

imao sam prije dreambox 800hd pa sam ga silom prilika prodao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...

cccam radi na sh4 što pričaš ti? Naravno sporije učitavanje ima od oscam-a i mgcamd-a, ali ne vidim problem da koristiš jedan od ta 2 emulatora koji su trenutno najbolji...

BTW SH4 imaju super Enigme, pogotovo Hyperion v4.5 i TaapartAR-P, sve leti na njima, jedina mana je što neće Polaris, to neznam kojeg su vraga spomrdali u Enigmi, jer prije je radilo...

 Imam amiko alien, vu+solo i almuhd2220 i cccam puno bolje radi na vu+ nego na amiko, jos kad treba ubaciti linije na vu+ ubacis za 10 sekundi preko ftp, dok na amiku upisivanje linije na oscamu uzme dosta vremena. Mgcamd na amiku mislim da pogubi određeni broj ključeva ako je cccam server iznad 2.0.11 verzije

14 godina
offline
Re: Card sharing
toxic kaže...

 

Da li mogu postoječi tanjur od maxtva iskoristit za neki dreambox ili slično a da ne mijenjam ništa?

 

znači kupim dreambox ili neki drugi uređaj ubacim linije i gledam tv? ili moram poriktavat nešto posebno po tanjuru?

 

 Naravno da se postojeći tanjur može iskoristiti , kupiš receiver i okreneš tanjur na satelite koje hočeš gledati astra, hotbird, eutelsat...

16 godina
offline
Re: Card sharing
superJozo kaže...
toxic kaže...

 

Da li mogu postoječi tanjur od maxtva iskoristit za neki dreambox ili slično a da ne mijenjam ništa?

 

znači kupim dreambox ili neki drugi uređaj ubacim linije i gledam tv? ili moram poriktavat nešto posebno po tanjuru?

 

 Naravno da se postojeći tanjur može iskoristiti , kupiš receiver i okreneš tanjur na satelite koje hočeš gledati astra, hotbird, eutelsat...

 kužim da ga moram okrenuti ali kako i sa čime? ja bih to sam napravio...

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

A zasrto mi frajer kod kojeg sam uzeo linije, prije, rekao da max tv samo preko hd prijemnika

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
toxic kaže...
superJozo kaže...
toxic kaže...

 

Da li mogu postoječi tanjur od maxtva iskoristit za neki dreambox ili slično a da ne mijenjam ništa?

 

znači kupim dreambox ili neki drugi uređaj ubacim linije i gledam tv? ili moram poriktavat nešto posebno po tanjuru?

 

 Naravno da se postojeći tanjur može iskoristiti , kupiš receiver i okreneš tanjur na satelite koje hočeš gledati astra, hotbird, eutelsat...

 kužim da ga moram okrenuti ali kako i sa čime? ja bih to sam napravio...

 

Kako? Pa odvrnes malo sarafe koji drze antenu za nosac i vrtis. Po potrebi podesavas vertikalu, na isti nacin. Najlakse bi bilo kad bi mogao donijeti resiver i neki TV do antene pa da odmah vidis razinu signala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 16:52 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
doktordoc kaže...

A zasrto mi frajer kod kojeg sam uzeo linije, prije, rekao da max tv samo preko hd prijemnika

 Dobro ti je rekao, za gledati MAXtv moras imati HD resiver.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
x18x05x kaže...
Zašto bi išao ako su skoro sve SD programi?!

 Nema to veze, za MAXtv moras imati HD resiver, odosno resiver koji podrzava MPEG-4.

9 godina
neaktivan
offline
Card sharing

 Kod nas nemoj ni uzimati cccam linije, manje više sve su sa generatora koje domaći hohštapleri keširaju u multiCS ili oscamu i preprodaju dalje. Htio sam citirati , sorry

a gdje da uzmem, ima na njuski i na pik ba, nisam jos gledao na nekim stranim oglasima, ima li tko kakav prijedlog

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 17:32 (doktordoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Konačno normalne linije ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

Konačno normalne linije ;)

 eto sad ti meni reci gdje si dobio tako dobru liniju :)
da probam i ja, nazalost mi se gospon delboy ne javlja, niti skype niti kontakt na njihovoj stranici.

15 godina
online
Card sharing

Da ja prodajem cs, i meni bi dobro radilo, garant. Gospodin delboy je pročitana knjiga, kako na njuškalu tako i na BUG forumu :)

 

(sorry, dupli post, chrome mi ljoknuo)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 7:29 (Ico2005).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Card sharing

Da ja prodajem cs, i meni bi dobro radilo, garant. Gospodin delboy je pročitana knjiga, kako na njuškalu tako i na BUG forumu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Da ja prodajem cs, i meni bi dobro radilo, garant. Gospodin delboy je pročitana knjiga, kako na njuškalu tako i na BUG forumu :)

 Hahahahahaha xD

Pa ti se još uvijek držiš te priče da sam ja delboy :D

To je super!! Hvala!!

15 godina
online
Card sharing

Nema na čemu. Možda nisi on, al vjerujem da se znate. Naši otoci nisu ko Sjeverna Amerika veliki.

 

Baš znakovito, pitao si me na PM da ti dam kontakt jer bi ti baš volio gledat maxtv bez trzanja. I odjednom 48 sati kasnije imaš fantastične linije koje ne trzaju i radi sve odlično...

 

Nadam se da nitko neće nasjesti i uzeti cs od tvog davatelja...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 7:48 (Ico2005).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
Ico2005 kaže...

Nema na čemu. Možda nisi on, al vjerujem da se znate. Naši otoci nisu ko Sjeverna Amerika veliki.

 

Baš znakovito, pitao si me na PM da ti dam kontakt jer bi ti baš volio gledat maxtv bez trzanja. I odjednom 48 sati kasnije imaš fantastične linije koje ne trzaju i radi sve odlično...

 

Nadam se da nitko neće nasjesti i uzeti cs od tvog davatelja...

 Malo ljubomoran, a? :D

Znam ga koliko i ti, a to je preko Skype-a/maila, nije bitno. Ma najvažnije je da mi ne trza slika, a za ostalo ćemo lako ;)

15 godina
online
Card sharing

Ako su to ss sa delboyeve linije, to onda nije istina da kod njega radi sve dobro. Ako je od nekog sa njuškala, daj ljudima link nek si uzmu. Ako si uspio naći kao i ja van oglasnika - imaš sreće i nek ti dugo, dugo radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Card sharing

Pretjerali ste.

 

Kur*ite se s dobrim linijama, nitko ne želi reći odakle im.

Uživajte u dobrim linija i nemojte zahebavat nas ostale koji ih još uvijek tražimo ;-)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Card sharing

Kad smo već kod dobrih linija... ima netko neku jako dobrz za SkyUK (Astra 28e)? Nismo svi na Maxtv-u 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
speedy56 kaže...

Kad smo već kod dobrih linija... ima netko neku jako dobrz za SkyUK (Astra 28e)? Nismo svi na Maxtv-u 

 Koliko ja znam Sky UK radi i sa ovim linijama sa Njuskala. Jesi li probao koju do sada?

14 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
speedy56 kaže...

Kad smo već kod dobrih linija... ima netko neku jako dobrz za SkyUK (Astra 28e)? Nismo svi na Maxtv-u 

 Koliko ja znam Sky UK radi i sa ovim linijama sa Njuskala. Jesi li probao koju do sada?

 Rade samo sd programi na sky uk , da bi uhvatio hd programe treba ti tanjur 3 metra ili veći.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
superJozo kaže...
CrossDeath kaže...
speedy56 kaže...

Kad smo već kod dobrih linija... ima netko neku jako dobrz za SkyUK (Astra 28e)? Nismo svi na Maxtv-u 

 Koliko ja znam Sky UK radi i sa ovim linijama sa Njuskala. Jesi li probao koju do sada?

 Rade samo sd programi na sky uk , da bi uhvatio hd programe treba ti tanjur 3 metra ili veći.

11604 V 29500 se može hvatati i sa antenom od 90 cm (ESPN HD, BT Sport 1, BT Sport 2)

13 godina
offline
Card sharing

Ako hoćete CS koji će radit kako treba to se mora i platit kako treba. Evo nakon što sam isprobao valjda sve oglase sa pik.ba i njuškala i uvjerio se da su to najblaže rečeno prodavači magle pronašao sam kvalitetnog davatelja. Lik je iz HR i pošten tj. nije neki muljator. Imate stalnu podršku i nije mu problem nikada pomoći ako što zašteka. Ulaže jako puno u kartice i zato mu sve radi kako treba. Plaća se za pola godine ili godinu. Nema drugih opcija. Pola godine 70eura a godina 130eura. Imate test 24h da se uvjerite što je prava linija za razliku od ovih što nude sa oglasnika. Tko je zainteresiran neka mi se javi na PM.

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice