Nytro Box NB-4004T HD

poruka: 8
|
čitano: 24.037
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Nytro Box NB-4004T HD

Nytro Box NB-4004T HD

 

http://mke.hr/shop/product_info.php?products_id=644

 

MPEG4 + PVR za samo 399 kn xD

 

Je li ga ima tko? Ako da, napišite da li mu snimanje na USB radi ok?Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nytro Box NB-4004T HD

I mene jako zanima ovaj uredjaj pa apeliram na one koji ga imaju da napisu barem nekoliko rijeci, nije potreban neki veliki osvrt.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nytro Box NB-4004T HD

Bok Dečki-Ja sam si nabavio Nytro Box 4004 i mogu vam reči da i baš nisam jako zadoboljan kao sa istim 4001.Ocijena za 1 je 3+ iz razloga što sam imao problema od samog početka kad sam ga kupio.Problem je bio što nema u sebi nov Softwer.Stavio sam si nov sad radi i snima sve ali kad snimaš recimo na Slovenoji kanale samo njih možeš gledati kad se snima taj dotićni kanal to znači da se Hrt kananali nemou gledati kod snimanja.Isto tako kad snimaš na Hrt nemožeš pregledavati Slov.kanale.Mislim da je mpk2 i mpk4 problem ali kaje tu je .To je jedina stvar kod njega loša .Tokom dana ako snimaš nekaj samo te odijeljenje kanale možeš gledati.Kad dođe Hrt na mpk 4 onda će biti ok a do tada je tako.Pozdrav svima .

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nytro Box NB-4004T HD
Keljo kaže...

Bok Dečki-Ja sam si nabavio Nytro Box 4004 i mogu vam reči da i baš nisam jako zadoboljan kao sa istim 4001.Ocijena za 1 je 3+ iz razloga što sam imao problema od samog početka kad sam ga kupio.Problem je bio što nema u sebi nov Softwer.Stavio sam si nov sad radi i snima sve ali kad snimaš recimo na Slovenoji kanale samo njih možeš gledati kad se snima taj dotićni kanal to znači da se Hrt kananali nemou gledati kod snimanja.Isto tako kad snimaš na Hrt nemožeš pregledavati Slov.kanale.Mislim da je mpk2 i mpk4 problem ali kaje tu je .To je jedina stvar kod njega loša .Tokom dana ako snimaš nekaj samo te odijeljenje kanale možeš gledati.Kad dođe Hrt na mpk 4 onda će biti ok a do tada je tako.Pozdrav svima .

Pravopisnih li pogrešaka! Nemoj postati nekakve gluposti tipa "ako gledam HRT nebrem snimat sloveniju". Pa naravno da nemožeš snimati jer prijemnik ima 1 tuner i to nije uopće čudno ni glupo. Daj ti nađi MPEG4 DVB-T receiver za 400 KN, pa se onda javi. Ne puni ljude glupostima. Za "mpk2" i "mpk4" nisam čuo jer naravno ni ne postoje. Riječ je o MPEG2 i MPEG4 formatima.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
13 godina
offline
Nytro Box NB-4004T HD

Zanima me da li ovom uređaju timer za snimanje sam pali uređaj(i gasi nakon snimanja) ili uređaj mora biti stalno upaljen(tako je kod Xoro HRT 7500)?

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nytro Box NB-4004T HD

Cao svima u vezi ovoga nb 4004t hd zelim da kupim mpeg 4 dvb-t 

Pa molio bih da mi kazete kakav je taj dvb-t reciver(signal,kvaliteta) ovo dodatno nije bitno multimedija snimanje i to :D 

MOLIM VAS ODG.

armin
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nytro Box NB-4004T HD

ee ima li taj softver veze sa gledanjem kanala ili imas samo problme kod snimanja  naime htio bi kupiti taj dvb-t (:

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice