LED TV do 6k

poruka: 6
|
čitano: 2.990
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LED TV do 6k

Kupujem televizor do 6k kuna.
Imam malo retardiran dnevni pa mi je limit da je sirina 90cm, a visina 60cm. Posto mora stati izmedju dva ormara.
Pozeljno da je LED i da ima ful dobru sliku. Sad neznam kolika je to dijagonala ali uzmite max 102cm.
Imate li neki savjet koji da uzmem, posto uzimam dugorocno, ne kanim ga mjenjat skoro.

Mora bit dobavljiv u Rijeci, ne kanim ic negdje drugdje po njega ili preko neta kupit xD.

Hvala, pozdrav.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LED TV do 6k
Ne psotoji LED TV za takve pare. Cak ni oni za 12000kn nisu LED TV. Dobro si pao na marketing, takozvani "LED TV" su nista drugo nego LCD sa LED pozadinskim osvijetljenjem.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LED TV do 6k

e pa to...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LED TV do 6k

Sve ti je to isti k.... , LED lcd ili lcd (ista pašta). Ako misliš imati što bolju sliku na našim programima uzmi neku plazmu. Ja uzeo prošli tjedan Philips Lcd 37" pfl5405h, i da ti iskreno kažem znao sam da mi slika neće biti   odlična, ali sam očekivao puno više. Moj je zaključak da LCD ne treba uzimati preskupi, jer je slika svima više manje slična ,ako ne i ista.   Ako tražiš TV za gledanje programa, a većina to i traži obavezno uzmi PLAZMU. Još jedna stvar, gledao sam par filmova u BR Rip formatu i slika je za pet......

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LED TV do 6k

Gledao sam u TehnoMax-u televizore, mogu rec da se vidi dobra razlika izmedju Edge LED LCD telke i ciste LCD telke...

dao bi do 6k, nije to ni tako puno s obzirom da je necu mjenjat jos bog zna kolko.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LED TV do 6k

Gledanjem TV u prodavaonicama tog tipa neš daleko dogurat. Neda mi se pisat ali bilo je već puno puta o zamkama takvih prostorija. Pazi, prvo tu osvjetljenje nije prirodno i onakvo kakvo češ imat doma! Drugo slika na TV-ima je totalno neuštimana i često podešena da je na onim TV-ima koji imaju najveću maržu najprimamljivija. Odavno je poznato da plazme daju najvjernije boje itd itd

6k KN nije mala para pa preporučam da se malo educiraš po specijaliziranim web stranicama/forumima šta ti triba.

Moja preporuka bi bila neka plazma (g30,s30...) Ako baš mora bit LCD Samsung,LG,Philips prije nego ostali....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice