TV LG 42LE7500 - predlozi

poruka: 2
|
čitano: 2.444
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
TV LG 42LE7500 - predlozi

Poštovani !

 

Potrebna mi je pomoc, naime, naumili smo kupiti TV s kojim cemo bit mirni neko vrijeme. E, to bi znacilo da ako nam padne na pamet skinut film u MKV formatu sa puno megabajta, visoke kvalitete, da ako nam padne ustekat USB stick, ili  ext. HARD DISK i sa njega slusat muziku gledat slike, te filmove u suvremenim formatima (jedan gore naveden) - da ne osjetimo prevelikih problema.

 

Bitno nam je i da doticna tv moze citat "nase titlove".

 

Imamo i PS3 pa bi se malo i igrali.....   da više ne pišem gluposti ko za malu dicu.... MOLIM ZA mišljenja, recenzije onih koji ga imaju...

 

Hvala!

 

P.S. PREPORUKE DRUGIH TV-a OVAKVE KLASE SU TAKOĐER POŽELJNE

MSI GX630
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 16:33 (monkeymoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TV LG 42LE7500 - predlozi
monkeymoon kaže...

Poštovani !

 

Potrebna mi je pomoc, naime, naumili smo kupiti TV s kojim cemo bit mirni neko vrijeme. E, to bi znacilo da ako nam padne na pamet skinut film u MKV formatu sa puno megabajta, visoke kvalitete, da ako nam padne ustekat USB stick, ili  ext. HARD DISK i sa njega slusat muziku gledat slike, te filmove u suvremenim formatima (jedan gore naveden) - da ne osjetimo prevelikih problema.

 

Bitno nam je i da doticna tv moze citat "nase titlove".

 

Imamo i PS3 pa bi se malo i igrali.....   da više ne pišem gluposti ko za malu dicu.... MOLIM ZA mišljenja, recenzije onih koji ga imaju...

 

Hvala!

 

P.S. PREPORUKE DRUGIH TV-a OVAKVE KLASE SU TAKOĐER POŽELJNE

 

 

to je to, može sve...iako po mom mišljenju ima i boljih...recimo od Panasonica.

Imaju model novi sa 200Hz, Full HD, internet pristup, snimanje tv programa na vanjski HDD, 3 usb priključka (za tipkovnicu ili web kameru), skype podršku za video razgovore, DLNA funkciju.

Jasno, video formate podržava ama baš sve i jasno prijevod...

 

ovo je opis modela: http://www.ronis.hr/?led-tv-42-incha-107-cm/593/televizor-led-panasonic-tx-l42e30e-poklon-hdmi-kabel/TX-L42E30E

slika je savršena, vidio osobno...čak i hd sadržaj izgleda divno :)

http://mrxa.3dhr.net/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice